﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 21:15:24 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 08 Jun 2012 13:28:16 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Internet</description><title>Gmail ili Hotmail?</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/internet/gmail-hotmail/152967.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Mislim da na Hotmailu čak možeš imat više indentiteta, tipa ako imaš ime.prezime@live.com možeš preko toga napravit druge tipa phatnom.croatia@windowslive.com, pa je sve na jednom mjestu</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943588.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 13:28:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">37bc990cbd9a719e486949532a42c1c3</guid><category /></item><item><title>Re: Gmail ili Hotmail?</title><description>I kod log outa na Gmailu te baci odmah na www.google.com, dok te na Hotmailu baci na www.msn.com. Dakle Gmail je puno bolja opcija.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943524.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 13:00:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5de8386a48122a1923a2ee438d20570a</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Za borbu protiv spama - http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html&amp;nbsp;I odgovarajući identitet.&amp;nbsp;A što se teme tiče - Gmail. Hotmail je meta svačega dok na gmail dobivam daleko manje smeća.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943511.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:55:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5a1518da517e7e0a3792cd9da6cfff60</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Kad sam nabavio telefon sa Androidom automatski mi je napravio Gmail račun i Google + tako da koristim Googlove proizvode.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943507.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:54:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">074fe3aadd702ef19fdc46b9d3e2892c</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Gmail koristim.&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943504.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:52:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4c2a43d1fcd5e92e8a9462742927d03a</guid><category /></item><item><title>Re: Gmail ili Hotmail?</title><description>Pa ako se regristriraš na različitim spamerskim stranicama, onda naravno napravi fake gmail account. Za online shopping i accounte za steam ili origin možeš koristiti svoje ime i prezime ali i fake ac...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943501.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:50:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1114145faa276214f815914131ce9628</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Ja koristim Gmail jer je bolji.&amp;nbsp; Onaj način password recovery-a preko mobitela je najbolja stvar ikad, jako je jednostavan i radi.&amp;nbsp; Dakle, pravi Gmail i gotovo.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943479.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:43:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3a539dbec52bdaadcff06b9534cb71a9</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Osobno Gmail.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943478.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:42:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">74c5f8ebe7e00312e0900f5009705791</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Gmail</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943470.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:41:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">766a7272798cf605f4b188fe8631d32e</guid><category /></item><item><title>Gmail ili Hotmail?</title><description>Koji mail servis koristite? Ako na primjer se registriram na različitim stranicama bilo bi bolje da napravim neki drugi mail zbog zaštite identiteta?&amp;nbsp;npr. ime.prezime@gmail.com ili phatnom.croati...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/internet/gmail-hotmail/2943449.aspx</link><pubDate>Fri, 08 Jun 2012 12:36:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a2ebb53840043dd19509d72ac8d1053c</guid><category /></item></channel></rss>