﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 19:27:57 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 25 Nov 2011 17:00:21 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Virtualna mašina sa korištenjem GPU</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/windows/virtualna-masina-koristenjem-gpu/126762.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Virtualna mašina sa korištenjem GPU</title><description>Hvala, Mod Lock</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/virtualna-masina-koristenjem-gpu/2462372.aspx</link><pubDate>Fri, 25 Nov 2011 17:00:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3f4de543adf41d2e936b18d8b74b8b1b</guid><category /></item><item><title>Re: Virtualna mašina sa korištenjem GPU</title><description>Oracle VM VirtualBoxmoze koristiti 3d akceleraciju gpu-a od hosta&amp;nbsp;bolji mi je od vmware jer podrzaje i usb uredajeto mi je bitnije zbog starog skenera koji ne radi na win7</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/virtualna-masina-koristenjem-gpu/2462353.aspx</link><pubDate>Fri, 25 Nov 2011 16:53:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6e7ee657aabeb62341aaa3d2881432c9</guid><category /></item><item><title>Virtualna mašina sa korištenjem GPU</title><description>Pozz, zanima me ima li koji program odnosno virtualna masina mi nudi da koristi kao VGA - AMD HD 6950 a ne onu VMWare jer bih htio malo zaigrat AOE a i čisto zbog nekih stvari XP</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/virtualna-masina-koristenjem-gpu/2462251.aspx</link><pubDate>Fri, 25 Nov 2011 16:21:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9c786ebc5792f24e1b3287b31eabee39</guid><category /></item></channel></rss>