﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 07:01:11 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 14 Nov 2011 17:57:08 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Ponovna instalacija Win7</title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/windows/ponovna-instalacija-win7/124141.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>To se podrazumjeva ,pa uopće ne treba ni spominjati.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2433404.aspx</link><pubDate>Mon, 14 Nov 2011 17:57:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7ae58b36bb1fb5f8e400557ae48f9da7</guid><category /></item><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>&amp;nbsp;.. ''kako da se to već netko nije sjetio''? (dio keya koji aktovator šalje, ima podatke za računalo)kizo2703 kaže...Ne ,ne mogu. S jednim ključem mogu biti aktivirani samo jedni Windowsi.&amp;nbsp;-...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2433384.aspx</link><pubDate>Mon, 14 Nov 2011 17:51:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">967040c697cca5286ae27c0707f9f86f</guid><category /></item><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>Ne ,ne mogu. S jednim ključem mogu biti aktivirani samo jedni Windowsi.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2415330.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Nov 2011 20:48:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">48da4a5d5518dcc0ebe78e5ff6b179b3</guid><category /></item><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>ali to onda znači da ja mogu uzet ključ od frenda i instalira njegove...ili ne mogu sa istim kodom istoveremno dva funkcionirat?!</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2415313.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Nov 2011 20:45:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">da45bad56254b77cfffdd8a63d24a659</guid><category /></item><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>Nakon sto si stavio nove Win oni ce skuziti da nisu aktivirani. Trazit ce te da ih aktiviras ili ce se sami aktivirati kroz neko vrijeme. Kad kliknes na "Activate" oni ce se spojiti na bazu u kojoj ce...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2415305.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Nov 2011 20:43:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b239a5b8bcb06c8c46836eb5a7ead181</guid><category /></item><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>ali neće bit problema, dal oni kuže da ih ja reinstaliram ili sl.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2415285.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Nov 2011 20:39:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c39de5931cb99faa6c60431ca845b15a</guid><category /></item><item><title>Re: Ponovna instalacija Win7</title><description>Ne trebas nikog zvati. Aktiviraju se sami, preko interneta.</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2415281.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Nov 2011 20:38:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9b38d8471740efbfc21c29793c8e2326</guid><category /></item><item><title>Ponovna instalacija Win7</title><description>Imam orginal win7 i želim formatirat komp, da li ću moći stavit iste win gore, dali ću ih opet morat zvat da potvrdim da su orginal ili moram kupit novu kopiju???</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/ponovna-instalacija-win7/2415273.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Nov 2011 20:36:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d3761e7404db6324d342e1410dca1de9</guid><category /></item></channel></rss>