﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 02:31:23 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 26 Sep 2011 14:48:16 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Win xp </title><link>http://forum.bug.hr/forum/topic/windows/win-xp/118055.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Win xp </title><description>Namjestite u BIOS-u da računalo tijekom paljenja prvo gleda optički uređaj (onaj u koji ćete staviti CD). I tada ubacite samo CD na kojem se nalaze Windowsi (XP, pa na dalje) i kada dođete do dijela g...</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-xp/2301844.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Sep 2011 14:48:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d5e715b4527001c2f9c8d49f65981de5</guid><category /></item><item><title>Win xp </title><description>Bok, imam slucaj da imam 2 windows xp instalirana na 2 particije istog harda, pa me zanima kako ukloniti jednu, ako moze pomoc&amp;nbsp;</description><link>http://forum.bug.hr/forum/post/windows/win-xp/2301801.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Sep 2011 14:32:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b9305fb7c7ecf8c8d815be1d75596c85</guid><category /></item></channel></rss>