Windows 11 Insider preview, beta, developer

poruka: 1.048
|
čitano: 385.204
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
13 godina
offline
Re: Windows 11
GrimReaperKC kaže...

 dal tamo update radi kao i u 10. povlaci nove 11 buildove i dal vuce sve drivere?

Da, radi kao i na Win 10.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
16 godina
offline
Windows 11

Evo stavio maloprije cistu instalaciju Win 11 na laptop i automatski je stavaljeno na verziju 176.

Nisam insider, CPU je i3-7020U

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 16:33 (djigibao).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
djigibao kaže...

Evo stavio maloprije cistu instalaciju Win 11 na laptop i automatski je stavaljeno na verziju 176.

Nisam insider, CPU je i3-7020U

Otkuda si skinuo ISO? Jer sa službenim beta ISO 22000.132 ne prolazi instalacija na nepodržanom hardweru.

ps. u tijeku instalacije ti skine sav dostupan update pa tako i zadnji cumulative update koji build stavlja na 22000.176.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 19:14 (Valentin17).
16 godina
offline
Re: Windows 11

Imam onaj neki iso sto je netko tu na forumu stavio negdje (mislim da se radi o forumasu IVICASK)
Jezik i sve stavljeno na HR.
Neki stariji build

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 17:43 (djigibao).
13 godina
offline
Re: Windows 11

Imao sam taj beta biuld do 176 i prijavio se na dev i povukao odmah onu verziju 449 i mogu vam reci da je puno fluidnija 22449 nego 20000....prise da je to rs prerelase

 

i da gore mi je izbacilo kao da nemam podrzani hardwer zbog proca ali to je samo upozorenje da moze biti problema i dopustilo mi je update

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 17:47 (galinjo24).
13 godina
offline
Windows 11

Jel itko primjetio da kad nesto downloada , tipa neki  torrent , kada se on skine, kliknem na taj pop-up window (notification) da ga otvorim i nista.

Samo cijeli desktop na tren kao refresha . U 10-ci je to sljakalo.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 11

Da  nije do µTorrenta mozda , dvaput sam reinstalirao winse i uvijek isto.

Mislim da se to dogada i kada direktno skidam nesto ne koristeci µTorrenta.

Moja verzija Moja verzija
Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11
DukeOs kaže...

Jel itko primjetio da kad nesto downloada , tipa neki  torrent , kada se on skine, kliknem na taj pop-up window (notification) da ga otvorim i nista.

Samo cijeli desktop na tren kao refresha . U 10-ci je to sljakalo.

 Ja nisam primjetio nikakve probleme pri takvim scenarijima.

DukeOs kaže...

Da  nije do µTorrenta mozda , dvaput sam reinstalirao winse i uvijek isto.

Mislim da se to dogada i kada direktno skidam nesto ne koristeci µTorrenta.

 Ne bih znao, koristim qBittorrent i nikakvih problema kad isti javi notifikaciju da je završio, kliknem i uredno mi podigne prozor nazad na desktop.

Nema štekanja ni desktop refresha.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
14 godina
offline
Re: Windows 11
Valentin17 kaže...
rokonja kaže...

 Odma me ubilo što moram ići u postavke da sa zvučnika prebacim na slušalice, makar čini mi se dosta jednostavni - al opet treba se priviknut.

Mislim da u roku od 10 dana možeš vratiti natrag Win 10.

ps. ovo za prebacivanje izlaza zvuka idem upravo isprobati, baš da vidim.

 

EDIT: A nije tako strašno, ali da, treba malo više klikati. Nije baš pri ruci kako je bilo na Win 10.

 

 evo skužio. klikneš na strelicu koja kao izgleda da će pojačat, al zapravo prebaci u odabri na što želiš prebacit.

13 godina
offline
Windows 11

Danas odradio test na računalu koje ima TPM 2.0 i secure boot upaljen, ali procesor nije podržan,

kod takvog računala clean install prolazi, ali kao upgrade ne prolazi.

Test prije je bio na računalu čiji procesor nije podržan, koje nema TPM 2.0 modul, kod toga računala ne prolazi ni clean install ni upgrade.

ps. koristim ISO bez dodatnih modifikacija, zadnji beta koji se može skinuti.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 12:30 (Valentin17).
 
2 0 hvala 2
4 godine
offline
Windows 11

Išao sam na novu instalaciju preko WIndows Insidera, verzija 21H1 2000.132, sve prošlo glatko, kasnije mi apdejtalo na 2xxx.176, sve šljaka, osim kaj ne mogu otvoriti na taskbaru "Search". Kaj da delam?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
JayCutler kaže...
 "Search". Kaj da delam?

Za početak restart.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
15 godina
offline
Re: Windows 11
galinjo24 kaže...

* * * i mogu vam reci da je puno fluidnija 22449 nego 20000....prise da je to rs prerelase

 

* * *

rs_prerelase piše na svakom Buildu koji nije službeni i po starinskom "Zlatni". Meni več godinama na Windows 10.

Nego.. je li tko našao link za ovaj ISO 22449.10000 ili kako se već zove?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 13:29 (Envy).
15 godina
offline
Re: Windows 11
JayCutler kaže...

Išao sam na novu instalaciju preko WIndows Insidera, verzija 21H1 2000.132, sve prošlo glatko, kasnije mi apdejtalo na 2xxx.176, sve šljaka, osim kaj ne mogu otvoriti na taskbaru "Search". Kaj da delam?

 

 Recently, Windows Insiders in both the Dev and Beta Channels began reporting that Start and Taskbar were unresponsive and Settings and other areas of the OS wouldn’t load.

We quickly discovered an issue with a server-side deployment that went out to Insiders and canceled that deployment.

If you were impacted by this issue, you can use the following steps to get back into a working state on your PC.

 

  • Step 1: Use CTRL-ALT-DEL and choose to open Task Manager.
  • Step 2: Choose “More details” at the bottom of Task Manager to expand Task Manager.
  • Step 3: Go to “File” and choose “Run new task”.
  • Step 4: Type “cmd” in the “Open” field.
  • Step 5: Paste the following (everything in bold):
    reg delete HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\IrisService /f && shutdown -r -t 0
  • Step 6: Hit enter, and then your PC should reboot. After rebooting, everything should be back to normal.

 

Izvor:

https://blogs.windows.com/windows-insider/2021/09/02/announcing-windows-11-insider-preview-build-22449/

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
12 godina
offline
Re: Windows 11
Envy kaže...
galinjo24 kaže...

* * * i mogu vam reci da je puno fluidnija 22449 nego 20000....prise da je to rs prerelase

 

* * *

rs_prerelase piše na svakom Buildu koji nije službeni i po starinskom "Zlatni". Meni več godinama na Windows 10.

Nego.. je li tko našao link za ovaj ISO 22449.10000 ili kako se već zove?

 ja ga imam, sam sam si ga jučer napravio imas vodice na gugulu 

 

danas ako uspijem sve postavit cu puknut 11 gore. sve ce bit podrzano al ide clean install. 10700kf, tuf z490

4 godine
offline
Re: Windows 11
fromcelltohell kaže...
JayCutler kaže...

Išao sam na novu instalaciju preko WIndows Insidera, verzija 21H1 2000.132, sve prošlo glatko, kasnije mi apdejtalo na 2xxx.176, sve šljaka, osim kaj ne mogu otvoriti na taskbaru "Search". Kaj da delam?

 

 Recently, Windows Insiders in both the Dev and Beta Channels began reporting that Start and Taskbar were unresponsive and Settings and other areas of the OS wouldn’t load.

We quickly discovered an issue with a server-side deployment that went out to Insiders and canceled that deployment.

If you were impacted by this issue, you can use the following steps to get back into a working state on your PC.

 

  • Step 1: Use CTRL-ALT-DEL and choose to open Task Manager.
  • Step 2: Choose “More details” at the bottom of Task Manager to expand Task Manager.
  • Step 3: Go to “File” and choose “Run new task”.
  • Step 4: Type “cmd” in the “Open” field.
  • Step 5: Paste the following (everything in bold):
    reg delete HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\IrisService /f && shutdown -r -t 0
  • Step 6: Hit enter, and then your PC should reboot. After rebooting, everything should be back to normal.

 

Izvor:

https://blogs.windows.com/windows-insider/2021/09/02/announcing-windows-11-insider-preview-build-22449/

 

 

 Probat ću, hvala!

16 godina
offline
Windows 11

Da li vi koji imate 11 na laptopu, da li vam se ekran gasi nakon određenog vremena ne koriscenja?

Kod mene je stavljeno kad je laptop na bateriji da se ekran nakon 5min ugasi ali to se ne desava, znaci ekran je stalno upaljen.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11
djigibao kaže...

Evo stavio maloprije cistu instalaciju Win 11 na laptop i automatski je stavaljeno na verziju 176.

Nisam insider, CPU je i3-7020U

 Gdje mogu promijeniti ovo "Windows korisnik" u tekst koji želim?

 

 

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
13 godina
offline
Re: Windows 11
AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 17:29 (Valentin17).
4 godine
offline
Re: Windows 11
JayCutler kaže...
fromcelltohell kaže...
JayCutler kaže...

Išao sam na novu instalaciju preko WIndows Insidera, verzija 21H1 2000.132, sve prošlo glatko, kasnije mi apdejtalo na 2xxx.176, sve šljaka, osim kaj ne mogu otvoriti na taskbaru "Search". Kaj da delam?

 

 Recently, Windows Insiders in both the Dev and Beta Channels began reporting that Start and Taskbar were unresponsive and Settings and other areas of the OS wouldn’t load.

We quickly discovered an issue with a server-side deployment that went out to Insiders and canceled that deployment.

If you were impacted by this issue, you can use the following steps to get back into a working state on your PC.

 

  • Step 1: Use CTRL-ALT-DEL and choose to open Task Manager.
  • Step 2: Choose “More details” at the bottom of Task Manager to expand Task Manager.
  • Step 3: Go to “File” and choose “Run new task”.
  • Step 4: Type “cmd” in the “Open” field.
  • Step 5: Paste the following (everything in bold):
    reg delete HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\IrisService /f && shutdown -r -t 0
  • Step 6: Hit enter, and then your PC should reboot. After rebooting, everything should be back to normal.

 

Izvor:

https://blogs.windows.com/windows-insider/2021/09/02/announcing-windows-11-insider-preview-build-22449/

 

 

 Probat ću, hvala!

 Ništa, search ikona u taskbaru ne radi ni nakon ovih naredbi. :(

4 godine
offline
Re: Windows 11

Riješeno!

 

U Task Manageru pod procesi, izbrisao sam naredbu SearchHost.exe, restartao i - Search radi!

15 godina
offline
Re: Windows 11

 Hvala na savjetu, ali tu mijenjam ime accaunta, što bi moglo prouzročiti neželjene probleme, pa u to ne želim dirati. Na kraju, pronašao sam način:

 

Ovo je rješenje.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 22:15 (BlackMoon).
15 godina
offline
Windows 11

Kakva je situacija s 11 glede aktivacije? Trebaju mi jos jedni windowsi za dualboot s drugim driverima, pa sam mislio stavit 11 da odma probam umjesto 10 & 10. Desetku sam aktiviral sa KMSom i takva verzija normalno radi, jel ovo sad free kad je jos nije offical relesano ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11

Za te đinđe pod Moj PC imaš novaca, a za izdvojiti par eura i legalno aktivirati windowse nemaš? Dok se ne otarasiš KMS-a, ne želim ni razgovarati, kolega!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 22:37 (BlackMoon).
15 godina
offline
Re: Windows 11

Pa sta si onda odgovaro?

4 godine
offline
Windows 11

Još samo kratko:

 

Pošto sam na Release kanalu (ne mogu mjenjati u Betu ili Dev, jer mi neda), a poruka je ovakva pod crvenim uskličnikom (link), da li ću imati problema sa daljnjim updateima? 

 

Hvala!

 

https://ibb.co/2h521YS

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 8:32 (JayCutler).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11
R4zOR229 kaže...

Kakva je situacija s 11 glede aktivacije? Trebaju mi jos jedni windowsi za dualboot s drugim driverima, pa sam mislio stavit 11 da odma probam umjesto 10 & 10. Desetku sam aktiviral sa KMSom i takva verzija normalno radi, jel ovo sad free kad je jos nije offical relesano ili?

 Kolega, na ebay-u kupiš Windows 10 x64 key PRO za 3,5-10€ ili $, ja kupovao i sebi i frendovima i šljaka sve uredno, valjane licence dan danas, nisu blacklistani ključevi.

Nijje to puno, a opet imaš neke benefite. Npr, bez problema možeš Win 11 upgrade odraditi ili downgrade na 10-ku ako ti se ne svidi. 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
15 godina
offline
Re: Windows 11

Ok vidim da necu dobit odgovor, budem se sam snasel. Necu to uopce kupovat (cak i imam par jedan il dva keya negdje al mi se neda trazit), ne radi mi skoro nikad stari key nakon kaj par komponenti promjenim i tak na par kompova pa da stalno kupujem keyeve kak da ne. Ionak gledam kompletno na linux prec jel svako malo na winsima neradi nesto kak ja ocu, enivej da ne offtopicarim.

4 godine
offline
Re: Windows 11

Još samo kratko:

 

Pošto sam na Release kanalu (ne mogu mjenjati u Betu ili Dev, jer mi neda), a poruka je ovakva pod crvenim uskličnikom (link), da li ću imati problema sa daljnjim updateima? 

 

Hvala!

 

https://ibb.co/2h521YS

 

Ima li tko odgovor?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 18:35 (JayCutler).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice