Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajanje

poruka: 5
|
čitano: 1.760
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajanje

Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajanje na bežičnu mrežu. Naime, u Svojstvima bežične mreže postoji stavka, Poveži se automatski kada je ova mreža u dometu. Zanima me kako mogu trajno onemogućiti automatsko povezivanje na bežičnu mrežu. Kad isključim tu stavku ona je aktivna do isključenja laptopa, a prilikom ponovnog uključenja laptop se automatski ponovno poveže na tu mrežu iako to ja ne želim.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajan
zvir12 kaže...

Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajanje na bežičnu mrežu. Naime, u Svojstvima bežične mreže postoji stavka, Poveži se automatski kada je ova mreža u dometu. Zanima me kako mogu trajno onemogućiti automatsko povezivanje na bežičnu mrežu. Kad isključim tu stavku ona je aktivna do isključenja laptopa, a prilikom ponovnog uključenja laptop se automatski ponovno poveže na tu mrežu iako to ja ne želim.

 pokreni Network and Sharing Center. nađi opciju Manage wireless networks. desni klik na wifi mrežu koju želiš obrisati i klik na  Remove network. kad ti iskoči upozorenje klikni  OK.

16 godina
offline
Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajanje

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajan

-brisanjem mreže je jedan način (tad nema..)

-drugi (normalniji) je isključivanje-diskonektiranje, tj tad je ručno i tad kad želiš uključiš. Za test restart.. i ako se vrati-uključi tad možda imaš problem sa sys-reg postavkama npr oštećen reg. jer sve postavke kao glasnoća-mreža i sl. moraju ostati, ako ne ostanu imaš problem-sys..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Kako u Windows 7 onemogućiti automatsko spajanje

možeš napraviti skriptu koja će se pokretati kadgod (logon, logoff, shutdown - task scheduler) a jednostavna je do boli:

 

netsh wlan delete profile name=IMETVOJEMREŽE

 

 

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice