Granicni prelazi Slovenija - Hrvatska

poruka: 5
|
čitano: 15.624
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Granicni prelazi Slovenija - Hrvatska

Blizi se doba godisnjih odmora, obicno putujem autom SWE - CRO.

Vidim da su kolone kilometarske zbog ovih extra kontrola i van sezone, sta ce tek biti u julu.

 

 

Nasao sam listu prijelaza na Vecernjem, ali ne mogu da ih lociram na google maps.

Dolazim iz pravca Maribora, i obicno idem na Macelj. Prosle godine sam na izlazu zaglavio preko 3h :(

 

Jedini koji sam nasao je Lupinjak, odnosno broj 16.

Kad bi neko oznacio 4,5,6 na google maps, bio bih veoma zahvalan.

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Granicni prelazi Slovenija - Hrvatska

Možda prijelaz na Hrv-Mađarskoj granici (Goričan).

50-tak km je dalje od Macelja ali je vjerojatno manja gužva..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Granicni prelazi Slovenija - Hrvatska

Pazi na koji prijelaz ideš jer nisu svi međunarodni nego je većina lokalna. Nemožeš prijeći granicu ako nisi iz tog mijesta gdje je prijelaz. Primjer Zaprešić Brežice itd. Mnogi misle da će tako izbjeć gužve onda te policajac vrati na breganu

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 22:46 (zeroname).
10 godina
offline
Re: Granicni prelazi Slovenija - Hrvatska
zeroname kaže...

Pazi na koji prijelaz ideš jer nisu svi međunarodni nego je većina lokalna. Nemožeš prijeći granicu ako nisi iz tog mijesta gdje je prijelaz. Primjer Zaprešić Brežice itd. Mnogi misle da će tako izbjeć gužve onda te policajac vrati na breganu

Kaj briješ ti? Svi prijelazi na području Zg županije su otvoreni za građane EU i Švicarce. Jedino je razlika u tome što Novo Selo Žumberačko i Kraj Donji rade od 8-22. Harmica(Rigonce) radi normalno od 0-24h i normalno se prelazi preko prijelaza. Vratit će te na Breganu samo ako nisi Hrv državljanin ili državljanin neke od zemalja EU. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Granicni prelazi Slovenija - Hrvatska
evincar kaže...

Možda prijelaz na Hrv-Mađarskoj granici (Goričan).

50-tak km je dalje od Macelja ali je vjerojatno manja gužva..

 

Letenye - Gorican je70ak km, al onda Zagreb je dalje, itd itd. 

Postoji li status granicnih prijelaza igdje, da mogu provjeriti. Roaminga nece biti u julu ;) Tako da mogu surfati preko hotspota u autu..

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 9:47 (zeleni).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice