Raptoreum rudarenje voli veliki CPU L3 Cache!

poruka: 5
|
čitano: 4.147
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Raptoreum rudarenje voli veliki CPU L3 Cache!

Još malo pa možemo očekivani i nestašicu procesora, koji eto na sebi imaju veču količinu L3 Cache.

 

https://videocardz.com/newz/raptoreum-crypto-cpu-mining-favors-large-l3-caches-in-amd-ryzen-9-processors

 

 

Večina Ryzen Desktop procesora 3000 i 5000 serije, on imaju 32mb L3 Cache po jednom CCD-u ili CCX.

 

6/12 Ryzen 5, jedan CCD/32mb L3 Cache

 

6/12 Ryzen 7, jedan CCD/32mb L3 Cache

 

12/24 Ryzen 9, dva CCD-a/32mb L3 Cache x2

 

16/32 Ryzen 9, dva CCD-a/32mb L3 Cache x2

 

Desktop Ryzen 5000G APU serija, "oni imaju samo 16mb L3 Cache".

 

Raptoreum rudarenje i buduči AMD 3D V-Cache, več vidim navalu ako če Raptoreum postat vrlo profitabilan.Dalje sve ovisi o isplativosti procesora, ali dodatnih 64mb L3 Cache vjerojatno bit če veliki plus za Raptoreum rudare.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=917&jumpto=6404802&sort=asc&view=flat

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 13:43 (rambox).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raptoreum rudarenje voli veliki CPU L3 Cache!
Ja mislim da je nakon GPU-a, HDD-a i sada CPU-a konacno vrijeme da se razracunamo sa minerima i kriptovalutasima. Drugovi zar cemo mirno gledati kako nam jebu koncepciju...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Raptoreum rudarenje voli veliki CPU L3 Cache!
SMSG!
15 godina
offline
Re: Raptoreum rudarenje voli veliki CPU L3 Cache!
boxer kaže...
Ja mislim da je nakon GPU-a, HDD-a i sada CPU-a konacno vrijeme da se razracunamo sa minerima i kriptovalutasima. Drugovi zar cemo mirno gledati kako nam jebu koncepciju...

 Chia pada, pa vam vratimo HDD-e, da imate nešto 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: Raptoreum rudarenje voli veliki CPU L3 Cache!
rooswelt1991 kaže...

 Chia pada, pa vam vratimo HDD-e, da imate nešto 

Onko izj*ebane, igla se jedva kreće po ploči... neka, hvala :) 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice