IPhone 4S dolazi 25.11

poruka: 36
|
čitano: 6.878
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

Tportal.com je upravo objavio da iPhone 4S mozemo ocekivati u Hrvatskoj mnogo ranije nego sto smo to incialno ocekivali.

Prema najavama Hrvatskog Telekoma iPhone 4S ce biti dostupan u svim T-Centrima vec 25. Studenog.

Sa obzirom da je Apple orginalno najavio iPhone 4S za Hrvatsku tek za prosinac ove godine, ovo su odlicne novosti za sve one koji su spremni za ovaj iUredaj.

 

Cijene nisu poznate ni definirane. Više o tome ovdje i ovdje.

 

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 0:18 (alen-c).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

te 1 GB radne memorije, dvostruko više nego što ima iPhone 4.

 

Znači mi dobijamo posebnu verziju 4S-a. :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Dkc kaže...

te 1 GB radne memorije, dvostruko više nego što ima iPhone 4.

 

Znači mi dobijamo posebnu verziju 4S-a. :D

Očito jer ovaj ima i stari procesor iz iP4. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
12 godina
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

Cijene će vjerojatno opet biti kao i za iP4.

1 kuna uz najskuplju tarifu uz ugovor na 2 godine ili 8000 za slobodni uređaj.

 

Svaka čast našima ako će ga uspjet tako prije roka nabavit ;)

Mada više mislim da je to marketinški trik, nabave 2 mobitela, jedan stave kao izložbeni primjerak, a sve ostale stave na čekanje po par mjeseci dok ne dobiju uređaj ;)

 

 

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
EchoOne kaže...

Cijene će vjerojatno opet biti kao i za iP4.

1 kuna uz najskuplju tarifu uz ugovor na 2 godine ili 8000 za slobodni uređaj.

 

Svaka čast našima ako će ga uspjet tako prije roka nabavit ;)

Mada više mislim da je to marketinški trik, nabave 2 mobitela, jedan stave kao izložbeni primjerak, a sve ostale stave na čekanje po par mjeseci dok ne dobiju uređaj ;)

Mislim da ipak nebi smjele biti takve. Za predstavlajnja iP4 samo T-mobile je imao pravo prodaje i mogao je nabiti 

i cijenu 10 000kn da je htio jer su ga jedino oni imali službeno. Odmah nakon što ga je uveo i VIP

ovi su ga sve uređaje stavili na 50% pa i iPhone i koji mjesec nakon te akcije stavili cijenu od 4500kn koja i danas vrijedi.

Sad ce u startu ocito i VIP imat isti mob, pa ja vjerujem da ce otkljucan mob ipak imati nešto manju cijenu od 5000-6000kn

za onaj najmanjeg kapaciteta.

 

One liste s cekanjem su totalna glupost. Trebaš valjda mjesec unaprijed prijavit se i još pol ljudi ide prek veze.

Nadam se da ce ovaj put bit opremljeniji i spremniji nego do sad.

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
alen-c kaže...

Mislim da ipak nebi smjele biti takve. Za predstavlajnja iP4 samo T-mobile je imao pravo prodaje i mogao je nabiti 

i cijenu 10 000kn da je htio jer su ga jedino oni imali službeno. ..... ..... ..

Zar cijene ne diktira Apple? (pogledaj slike)

Jutarnji list: cijene diktira Apple Jutarnji list: cijene diktira Apple
cijena istog uređaja u americi i u nas cijena istog uređaja u americi i u nas
15 godina
online
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Cijene za 64 GB - najvjerojatnije 8991 kn u vip
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
online
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
McD kaže...
alen-c kaže...

Mislim da ipak nebi smjele biti takve. Za predstavlajnja iP4 samo T-mobile je imao pravo prodaje i mogao je nabiti 

i cijenu 10 000kn da je htio jer su ga jedino oni imali službeno. ..... ..... ..

Zar cijene ne diktira Apple? (pogledaj slike)

Naravno da ne.

 

U Austriji je iP4 bio otkljucan 529€ kod nas je bio duplo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

Citiram T-mobile

 

"Tu je i brži procesor  Apple A5  te 512 MB radne memorije, dvostruko više nego što ima iPhone 4."

 

Majko mila koji to likovi pišu samo da mi je znati {#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11

evo u vipa je doso, evo i cjenika

http://www.vipnet.hr/smartphone-uredaji/iphone4s  

 

EDIT: u tekstu pise "iPhone 4S dostupan je u Vip centrima i kod odabranih Vip partnera." a iznad u ponudi od 25. studenog

prije dva tjedna u duty free shopu(aerodrom u Parizu) sam vidio iPhone 4 32gb za 800€=6000kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 19:42 (srky.du).
15 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
David87 kaže...

Citiram T-mobile

 

"Tu je i brži procesor  Apple A5  te 512 MB radne memorije, dvostruko više nego što ima iPhone 4."

 

Majko mila koji to likovi pišu samo da mi je znati {#}

Isti takvi i kupuju....

12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
srky.du kaže...

evo u vipa je doso, evo i cjenika
http://www.vipnet.hr/smartphone-uredaji/iphone4s  

Zakon! {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
srky.du kaže...

evo u vipa je doso, evo i cjenika

http://www.vipnet.hr/smartphone-uredaji/iphone4s  

 

EDIT: u tekstu pise "iPhone 4S dostupan je u Vip centrima i kod odabranih Vip partnera." a iznad u ponudi od 25. studenog

prije dva tjedna u duty free shopu(aerodrom u Parizu) sam vidio iPhone 4 32gb za 800€=6000kn

Cek malo, to ne moze biti...

Znaci ja za 2 900 kuna mogu uz ugovor na 24 mjeseca i placanje mjesecno 100 kuna, mogu dobiti iPhone 4S?

 

 

 

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
12 godina
odjavljen
offline
IPhone 4S dolazi 25.11
Da zato i je zakon!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Diplomat kaže...
Da zato i je zakon!

Ne razumijem, u TMobileu ce sigurno biti oko 6 000 sa ugovoro, i ovakvom tarifom!!

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

I jos prepolovite te tarife,do kraja godine imaju -50%.
Isto ko i prosle godine,sa SVE ZA MENE tarifom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
DmL kaže...
Diplomat kaže...
Da zato i je zakon!

Ne razumijem, u TMobileu ce sigurno biti oko 6 000 sa ugovoro, i ovakvom tarifom!!

Usporedi  iPhone 4 16GB...

U Vipa je "Bez limita 100" 1999kn, a u T-Mobilea "EXTRA total S" (100) 3498kn {#}

Bas me zanima koliku ce cijenu staviti genijalci u T-Mobileu za 4S

Adobe Flash security issues = 96 Average browser security issues w/ JavaScript on = 237 All five major browsers w/ JavaScript on = 1,185
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
parizer kaže...
DmL kaže...
Diplomat kaže...
Da zato i je zakon!

Ne razumijem, u TMobileu ce sigurno biti oko 6 000 sa ugovoro, i ovakvom tarifom!!

Usporedi  iPhone 4 16GB...

U Vipa je "Bez limita 100" 1999kn, a u T-Mobilea "EXTRA total S" (100) 3498kn {#}

Bas me zanima koliku ce cijenu staviti genijalci u T-Mobileu za 4S

Vec duze vremena koristim TMobile i bio sam zadovoljan, imao sam onu tarifu za obizelj 200 i placao sam sam 50%, jer je to bio neki popust uz bozicne praznike.

 

Nisam znao da je VIP toliko jefitiniji, procali su mi neki, ali nisam obracao previse pozornost.

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
15 godina
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
DmL kaže...
parizer kaže...
DmL kaže...
Diplomat kaže...
Da zato i je zakon!

Ne razumijem, u TMobileu ce sigurno biti oko 6 000 sa ugovoro, i ovakvom tarifom!!

Usporedi  iPhone 4 16GB...

U Vipa je "Bez limita 100" 1999kn, a u T-Mobilea "EXTRA total S" (100) 3498kn {#}

Bas me zanima koliku ce cijenu staviti genijalci u T-Mobileu za 4S

Vec duze vremena koristim TMobile i bio sam zadovoljan, imao sam onu tarifu za obizelj 200 i placao sam sam 50%, jer je to bio neki popust uz bozicne praznike.

 

Nisam znao da je VIP toliko jefitiniji, procali su mi neki, ali nisam obracao previse pozornost.

 

Ja sam u TMobileu na pretplati (150) i bas mi istice 2 godine te mislim uzeti novi mob. 

Vip necu jer ga ne volim i zadovoljan sam sa TMobileom. Cijena iPhonea je stvarno ocajna, medutim kod drugih mobova nije tako.

Vjerojatno su zaspali sa iPhoneom dok ne dode 4S (?) 

Recimo Samsung Galaxy S II - VIP 2999kn, TMobile 2798kn

 

 

 

Adobe Flash security issues = 96 Average browser security issues w/ JavaScript on = 237 All five major browsers w/ JavaScript on = 1,185
12 godina
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
DmL kaže...

Cek malo, to ne moze biti...

Znaci ja za 2 900 kuna mogu uz ugovor na 24 mjeseca i placanje mjesecno 100 kuna, mogu dobiti iPhone 4S?

 

 

 

Zašto nebi moglo biti?

Pa to je ok cijena za taj uređaj. Mogla je biti i niža s obzirom na ugovor od 2 godine, al eto..

 

Na stranu T-mobile i njihov porez na budale :)

15 godina
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

Danas sam malo kalkulirao u svezi pretplatničkih tarifa jer mi je istekao ugovor na Vip-u.

Na vrhu slike sam napisao trenutnu tarifu koju imam. U njoj imam uključeno 50 mb prometa te prema curi koja je također na Vip-u imam besplatno (nema uspostave poziva, nema ništa - zato i imam prosječno 136 uspostava poziva prema njoj). Pošto bih htio novu tarifu sa više internet prometa i uz to novi iPhone 4s a da ne bude preskup dao sam si malo truda da vidim koliko bih to sve u stvarnosti trebao otprilike plačati. 

Da krenem od početka:

  1. Navedene vrijednosti na slici (broj uspostava poziva, vrijeme telefoniranja prema pojedinim mrežama, sms i dr.) sam uzeo kao prosjek od cijele godine što sam trošio do sada (sa Vip-ove stranice sam računao preko izlista poziva i poruka), što smatram da bi moglo biti vjerodostojan podatak za računanje sa novim tarifama, barem što se mojih potreba tiće. 
  2. Iz Vip-a sam računao BEZ LIMITA 200 i BEZ LIMITA 100 SMS. Navedene tarife su u pola cijene prvih 6 mjeseci te sam i to uračunao.
  3. Cijene novog iPhone-a 4s sam također naveo.

Računao sam također malo i za T-mobile tarife ali nemaju još objavljene cijene novog iPhonea 4s i cura mi je na Vip-u te bi tako imao onda pozive prema drugoj mreži a što znači da bi troškovi odmah u startu bili veći. Kada T-mobile objavi cijene iPhone-a 4s onda ću si opet malo dati truda i izračunati moguće troškove ali ću uzeti u obzir da i cura onda ima T-mobile karticu jer bi drugačije bilo jednostavno neisplativo, te ću onda i taj izračun staviti ovdje.

 

PS: Navedeni izračun odgovara mojim potrabama, a pošto svatko ima drugačije potrebe ne treba uzimati ove podatke zdravo za gotovo ali se nadam da će to barem nekome pomoći. 

    Nadam se da ćete se snaći u tabeli {#}

Vip bez limita tarife Vip bez limita tarife
Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

Cekaj ovi u vip-u imaju iste cijene za iphone 4 16gb i iphone 4s 16gb na tarifi bez limita 200? Oba koštaju 1699kn ?

Pa ko će im kupit iP4 kad može dobit iP4s po istoj cijeni ? Ili su cijene krive ili su ovi u vipu izgorili

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11

Danas sam bio u vip-u i rekli su mi da se ne treba uzdati u te cijene dok ne izađe iphone 4s te će tek tada biti i konačne cijene. Ja se iskreno nadam da će barem onda iphone 4 biti jeftiniji jer ne bih htio davati 900-1000 kn više samo za malo bolju kameru i brži procesor, jer realno gledajući iphone 4 je još uvijek itekako dobar mobitel. 

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
15 godina
online
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Imam internu vezicu u vipu koja mi je rekla da će možda ovi koji su se predbilježili za iP 4S dobit 10% popusta na uređaj...sad se čeka šta T-Mobile planira...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
IPhone 4S dolazi 25.11
Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell
 
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Mitch kaže...
Cijene za 64 GB - najvjerojatnije 8991 kn u vip

Što je to, izvadim slezenu za to..

Što god on nudio kao uređaj, ne vrijedi on te pare. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Puhi kaže...

4S je 700 kn jeftiniji od 4 u EXTRA Total S tarifi... hm!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
14 godina
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 4S dolazi 25.11
Puhi kaže...

Ostao sam iznenađen ovim cijenama! Nekako mi je to teško za povjerovati da T-mobile nudi iphone 4s za neku normalnu cijenu (iako bi po meni i to moglo još niže ali kada uzmem u obzir trenutne cijene iphone-a 4 onda je ovo stvarno odlično!!!). Baš me zanima koliko će spustiti cijene iphone-a 4, naravno ako će biti onolike cijene iphone-a 4s.

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 4S dolazi 25.11

di piše cijena? meni je samo ona uvodna...

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice