Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

poruka: 11
|
čitano: 2.943
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

Grad Hvar odbio testiranje 5G mreže na svom području,

da li smije vidjeti ćemo od HAKOM-a, on je na potezu.

link: http://www.hvar.hr/portal/odlukom-gradskog-vijeca-obustavlja-se-uvodenje-5g-tehnologije-na-podrucju-grada-hvara/

link na raspravu pred vijećem: http://www.hvar.hr/portal/wp-content/uploads/15.mp3

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

Gdje mogu uputiti prijedlog za zabranu mikrovalnih pećnica, televizora, radija i ostalih uređaja koji koriste radiofrekvencijski spektar? Ne vidim zašto bi stali samo na 5G...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 12:18 (Marko :D).
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom područ
Marko :D kaže...

Gdje mogu uputiti prijedlog za zabranu mikrovalnih pećnica, televizora, radija i ostalih uređaja koji koriste radiofrekvencijski spektar? Ne vidim zašto bi stali samo na 5G...

 Ivan Pernar You Tube kanal - komentari - to ti je sluzbeni pretinac za kontaktiranje Ivana Pernara Saborskog zastupnika u 8. sazivu Hrvatskog Sabora.

 

Moras uciniti neke pripreme.

 

1. Ukljuci CAPS LOCK

2. Moras zamjeniti Č i Ć na tipkovnici.

3. U notepad dokumentu odmah pripremi riječi SUMLJAM i PROSIJEĆAN da ih možeš kopirati da izbjegneš greške.

4. Ukoliko možeš ubaciti rieči CIONIZAM, SOROŠ, IČKE, BRISELSKI bilo bi zgodno, ali nije potrebno.

5. Obavezno slikaj tužnu vrbu ako imaš pored kuće, samo slikaj iz kuta da bude baš ono ekstra tužna, i da ti je mikrovalna ima direktan pogled na vrbu.

6. Ako nemaš vrbe sigurno ti mater ima neki filadendron ili hortenziju u vrtu pa ju malo počupaj da izgleda kao da je uvenula kad si grijao grah. Pazi da mater tebe ne počupa jer si joj ugazio filadendron.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
Re: Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom područ
Marko :D kaže...

Gdje mogu uputiti prijedlog za zabranu mikrovalnih pećnica, televizora, radija i ostalih uređaja koji koriste radiofrekvencijski spektar? Ne vidim zašto bi stali samo na 5G...

kakva si ti sitna riba, to je nepojmljivo. 

 

Ako ćemo upućivati prijedloge, onda ćemo uputiti prijedlog za zabranu Sunca! Ja NE DOZVOLJAVAM da mi tu nad glavom radi neki nuklearni reaktor, jer si ti vidio u Černobilu šta se desilo, a??

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 13:03 (robogo).
15 godina
offline
Re: Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom područ
absolon kaže...

Grad Hvar odbio testiranje 5G mreže na svom području,

da li smije vidjeti ćemo od HAKOM-a, on je na potezu.

..

 -hakom s tim nema veze, tj lokalne vlasti odlučuju gdje će biti npr park-klupa-parking-fontana.. tj hakom je regulator kao što je tehnički za automobile + vozačka ali nitko te ne može natjerati da kupiš-voziš auto, tj tek kad to radiš moraš biti u skladu s regulativom koja to pokriva, jednako pravo korisnicima usluge itd.

-kao sud, prije da je nadležan ustavni i sl. nego hakom kao regulator koji regulira rad telekoma tj formalno štiti korisnike.

-možemo postaviti pitanje što će reći npr policija? .. ništa, jer to nije posao policije, odnosno, dok nema dozvole grada ne može se ništa građevinskog i sl raditi i policija tad može samo fizički ukloniti one koji to bez odgovarajuće dozvole rade pa čak da kažu da ih je posalo 'hakom' ili neki kum-rodjak-netjak..  :)

 

grad može zabraniti što želi, može npr zabraniti promet ulicom i napraviti pješačku zonu.. to nema veze s prometnim pravilima, hak, prometna policija itd odnosno policija tad kažnjava kršenje zakona-pravila.. tj radi ono što je odlučio grad, ne netko treći osim kad država iz višeg interesa npr autoput to naredi-preuzme kao vlasništvo itd..

-može li država to napraviti za wifi mrežu? možda.. možda ako je nečiji kum dovoljno jak, odnosno, sve će to grad hvar dozvoliti kad se kumovi dogovore.. i tad opet hakom neće s tim imati veze, možda uskok jednog dana.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

Zanima me ukoliko Stari Grad postavi 5G odasiljace, bude li Grad Hvar tuzio susjedni grad zbog nedozvoljneog sirenja 5G signala u teritorij grada Hvara.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

 

Da mi je znati zašto su to napravili, vjerojatno je par kretena reklo "nećete na našoj djeci ta govna isprobvat"

 

U Osijeku je bio "veliki" prosvjed protiv 5G i došlo je 12 ljudi, ako se njih bude slušalo onda stvarno ne znam šta bi rekao

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom područ
absolon kaže...

Grad Hvar odbio testiranje 5G mreže na svom području,

da li smije vidjeti ćemo od HAKOM-a, on je na potezu.

Ostavljaju dojam da je primarni motiv povreda osjećaja radi činjenice jer njih nitko nije ništa pitao. Pa moguće pod opravdanjem za nekakvu brigu o zdravlju donose takvu odlugu, jednoglasno.

Inače, bila bi to sasvim razumna odluka. Svakako biti će interesantan odgovor HAKOM-a kao i stručnog povjerenstva.

13 godina
online
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području
Pa pametno od Hvarana. Od kad su Ameri počeli stavljati 5G odašiljače, kod njih je sve otišlo kvragu...
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

Iskreno cak i ne mislim da je tu nesto alt-right/conspiracy i sl.

 

Jednostavno, politicari lobiraju obicno za obje strane, sto dulje odugovlace vise love sjeda na racun...a kad je manjak high-end turizma jbg

 
2 0 hvala 0
13 godina
online
Grad Hvar odbio testiranje 5G-a na svom području

Ma sve treba zabraniti. Većina plaće niti ne dobiva, još da se zabrane televizori, mobiteli i sl., bit će nam lakše.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 9:58 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice