Call of Duty:Blac Ops- novosti

poruka: 7
|
čitano: 1.430
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Call of Duty:Blac Ops- novosti

Call of Duty:Black Ops informacije


Da Activision je službeno najavio novi nastavak popularnog seriala Call of Duty. Call of Duty o prolazi kroz još
jedan preobražaj koji će Treyarch napokon odvesti korak naprijed. Kao što smo vidjeli u premjernom trailer-u u
kojem se pojavljuje helikopter UH-1 znaćilo je samo jedno- serial je krenuo naprijed u tematici hladnoga vrata.
Glasine su se pokazale istinitima radnja se odvija u doba hladoga rata u Vijetnamu. U novome nastavku ćemo biti
smješteni u povjesno razdoblje Vijetnamskoga rata. Po novim informacijama smo saznali kako je tim podjeljen na
coop, multyplayer i singleplayer. Time dobivaju maksimalnu predanost igri, tvrde da sve ono što smo željeli u CoD-u

će biti ostvareno.Na igri radi više od 200 ljudi koji daju sve od sebe kako bi ponudili publici još sate i sate
zabave. Uglavnom zbog novoga settinga ''tvorci'' će se trebati potruditi i snaći kako bi dobili orginalan proizvod.
U debitnom traileru nije prikazano mnogo, no Treyarch je rekao kako će se potruditi napraviti odlićan scenarij te
će fanove vratiti u poćetke CoD-a jel će prića obuhvaćati veliki sloj povjesnih radnji. Ono što smo mogli
zakljućiti iz trilera je tajne operacije koje će biti skrivene pod zemljom no to je jedna od teorija. Radnja će po
prvi puta trajati po velikim razdobljima, potvrdili su kako će se odvijati po desetljećima. Od drugoga svijetskoga
rata ćemo se trebati oprostiti no veliki hod vremenom možda ga i susretnemo.

 

Prva misija, prve novosti
Jedini level za kojeg znamo je WMD level koji se odvija u Rusiji u podnu Ural 1986 godine, u kojemu je zadakak
kontrolirati elitu specijalaca. Da, moći ćemo kontrolirati vojnike u jednim od misija. Nemožemo očekujemo neku
taktićku razradnju poput Rainbow Six-a no sigurno ćemo imati zabavnu kontrolu naših likova. Ako se taktički
elementi uspješno elementiraju u igru dobit ćemo novi setting Call of Duty-a. Engine koji smo vidjeli u MW-2 je
uspješno izveo vožnje sa vozilima, pa će u ovome nastavku biti pogled na vozilima, u traileru smo vidjeli koji
dokazuju interakciju sa helikopterom, vidjeli smo njegov kokpit koji nas je posjetio na trailer Medal of Honor.
Sada nas dovodi u pitanje ''Oćemo li imati kontrolu nad vozilom'', developloveri su naglasili kako će biti naglasak
na vozila kao što je bilo u MW2.

 

CoD kakvoga volimo
Multyplayer kao zaštitni znak Call of Duty-a će biti bolji nego prije kada znamo da će biti deticated serveri, da
ona katastrofalna greška u MW2 će biti ispravljena, u igru će biti inplementirani Co-op elementi nadamo se da će to
pametno napraviti i da neće napraviti loš potez kao u World at War.O novome Call of Duty je rano prognozirati no do
sadašnjim informacijama novi CoD bi trebao biti dobar, ali kao što smo rekli još je rano. Potvrđeno je da igra
dolazi na 3 platforme, Xbox, PS3 i PC. No ono što znamo da će CoD obuhvatiti radnju od početka hladnoga rata do
danas, da će igra imati Co-op opciju, da ćemo se boriti u Rusiji,Artiku,Južnoj Americi i Vijetnamu te naređivanje
suborcima. A mi se nadamo da će CoD ponovo oduševiti.

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 23:04 (Daniman123).
Moj PC  
5 0 hvala 6
16 godina
offline
Call of Duty:Blac Ops- novosti

Imaš li nekakav link na članak?

 

I ja bi ti samo ubacio savjet, pokušaj se pozabaviti kvalitetnijim formatiranjem teksta, da na neki način bude preglednije.

Ne koristi toliko praznih redova i probaj formirati nekakve mini odlomke.

 

Biti će lakše i ugodnije za čitati.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 22:54 (Danny_HR).
 
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty:Blac Ops- novosti
Danny_HR kaže...

Imaš li nekakav link na članak?

 

I ja bi ti samo ubacio savjet, pokušaj se pozabaviti kvalitetnijim formatiranjem teksta, da na neki način bude preglednije.

Ne koristi toliko praznih redova i probaj formirati nekakve mini odlomke.

 

Biti će lakše i ugodnije za čitati.

Budem to popravio, ne nemam neki dan sam ćitao gameplay kojega sam izgubiom u njemu je bio ćitav popis i ćlanak na 2 strane o novome CoD-u ja sam na temelju njega složio ovu vijest, svakako vijest nije nekakva laž Namigiva. PS komentari na vijest su dobrodošli

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty:Blac Ops- novosti

Još uvijek nije posloženo kako treba, pa poradi malo na tomeNamigiva

Ingame: (_.:BRUNO:._) ///// Nalazim se na: m.bug.hr /// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty:Blac Ops- novosti
Šef kaže...

Još uvijek nije posloženo kako treba, pa poradi malo na tomeNamigiva

Nisam ja automat, radim... Belji se

Edit: Radim i neide Belji se

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2010 23:05 (Daniman123).
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty:Blac Ops- novosti

Evo zadnjih trailera sa gametrailers.

Link

Link

Link

Da li tko ima informaciju da li će igra imati podršku za novi DX11?

Što se pita grafike bila bi ljepša samo bi automatski i sistemski zahtjevi bili viši!Cool

free speech for the dumbxD
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
RE: Call of Duty:Blac Ops- novosti
stoncin3 kaže...

Evo zadnjih trailera sa gametrailers.

Link

Link

Link

Da li tko ima informaciju da li će igra imati podršku za novi DX11?

Što se pita grafike bila bi ljepša samo bi automatski i sistemski zahtjevi bili viši!Cool

  COD tehnički nikad nije bio napredan, pa tako sigurno nećemo vidjeti ni DX10 a kamoli DX11. Njima su konzole uvjek bile prioritet.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice