Outlook (Office 365) pita za password

poruka: 6
|
čitano: 3.244
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Outlook (Office 365) pita za password

Od nedavno imam problem sa Outlookom kojeg koristim na poslovnom laptopu. Imam Office 365 tako da je zadnja verzija Outlooka instalirana. U njemu imam podešena 2 pop accounta od firme, exchange account od microsoft domene koju sam dobio sa officom 365, i moj privatni exchange mail (sa domenom hotmail.com). 

 

Od nedavno me outlook više puta dnevno, cca svakih 20min pita za password od mog privatnog exchange maila. Pojavi mi se prozorčić od Windows Security-a i pita me password za moj account. Ispod ima kvačica za stisnut "Remember my credentials" . Bez obzira kliknem taj remember ili ne, stalno mi se ista stvar dešava...

 

Probao sam:

- otići pod windows credentials i tamo pobrisati svaki spremljeni credential koji sebi u nazivu sadrži outlook (preporuka sa interneta) 

- pobrisati taj account iz outlooka, ali ga ne mogu pobrisati jer se on vodi kao glavni account u outlooku (navodno glavni account je onaj kojeg prvog otvoriš u outlooku i to se nemože mijenjati). To znači da bi trebao praktički sve iz outlooka pobrisati i tek onda taj account. To mi je zadnja opcija ako ništa drugo ne radi. 

- pod account settings, a pod e-mail odabran je pop account kao defaultni, a pod data files defaultni account je exchange ovaj koji mi je od offica 365

 

Ima li tko kakvo rješenje? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Outlook (Office 365) pita za password
Mozda da probas jos repair officea ali sumnjam da ce pomoc. Možda se promijenilo nesto na strani hotmaila... security postavke ili slično.

Probaj u control panelu pod mailom dodat novi profil, stavi ga da je glavni i pod njim podesit samo taj račun pa vidi kako se ponaša.

Znaci pita te samo credentialse za hotmail račun?
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 9:22 (Entropija).
15 godina
offline
Re: Outlook (Office 365) pita za password
snake44 kaže...

..

 

Ima li tko kakvo rješenje? 

 -certifikat.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Outlook (Office 365) pita za password

Da samo za hotmail račun.

 

A šta je najbolje, sve to isto imam podešeno i doma na stolnom računalu, a tamo nemam ovih problema....tako da ne kužim do čeg je...

11 godina
offline
Re: Outlook (Office 365) pita za password
Misliš da ga proba ručno obrisat iz cert managera?
15 godina
offline
Re: Outlook (Office 365) pita za password

ili dodati, ili obrisati, ili produžiti.. itd. + možda samo server problem, možda prođe samo tj bezbrojne moguće sitnice ili update-sigurnost, dok mail server firme ovisi o hostingu, adminu itd..

 

edit: kraće/konkretno, svaki problem unutar firme (ok, ovo nije neki 'problem', gnjavaža..) se prijavi nadležnom-adminu i on to riješi, ne traži sam djelatnik jer većinom ne može ništa sam odnosno admin ima odgovor ..''klikni tu..'' i to je to. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 14:37 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice