Potreban savjet i info o HDD-u

poruka: 2
|
čitano: 827
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Potreban savjet i info o HDD-u

Sinoca sam "potegao" sa stola sa 1m visine externi HDD 1TB Verbatim... HDD nije prepoznatljiv Windovsima i ispušta zvuk "škljocanja"... htio bi cut komentare kolike su šanse da to chudo proradi, dal se mogu i na koji nacin spasit podaci... i zanima me još imate li kakav info o cijenama HDD-ova koji bi se mogli ugurat u ICY BOX... te da mi linkate povoljne cijene jednog i drugog. Naravno dal se isplati prec na ICY BOX ili su cijene jednake externom HDD-u.

Vjecno sam zahvalan onima koji mi pomognu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Potreban savjet i info o HDD-u
Spalato kaže...

Sinoca sam "potegao" sa stola sa 1m visine externi HDD 1TB Verbatim... HDD nije prepoznatljiv Windovsima i ispušta zvuk "škljocanja"... htio bi cut komentare kolike su šanse da to chudo proradi, dal se mogu i na koji nacin spasit podaci... i zanima me još imate li kakav info o cijenama HDD-ova koji bi se mogli ugurat u ICY BOX... te da mi linkate povoljne cijene jednog i drugog. Naravno dal se isplati prec na ICY BOX ili su cijene jednake externom HDD-u.

Vjecno sam zahvalan onima koji mi pomognu.

Nema tu pomoci osim možda u firmi koja se bavi spasavanjem podataka, klasican disk nije cigla pa da mu padanje na pod odgovara disk ti je mrtav tj mehancki kvar sam si se usosil i to je to.Cool

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice