Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.101.464
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
omomomomoomm kaže...

Zar je taj philips stvarno toliko los TV?

 ma nije loš samo sačuvaj kutiju 

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Daakle...kupujem novi TV 55" za dnevnu sobu koja je onako fajn svijetla.
Gledat će se sadržaj naših domaćih programa preko antene, preko A1 prijemnika i Netflix,
naravno i skinuti filmovi...znači neka općenita prosječna upotreba,svega pomalo.
Nikakvo gejmanje. Gleda se onak odasvud a ne sam ravno ispred TVa.
Proračun do max 1000€,ako može manje...još bolje.
Ako postoji neki TV da ima bolji zvuk jer ne mislim kupovati sound-bar.
Našao sam za sad dva koja su mi zanimljiva:
TV 55" LG OLED 55A2
Samsung Neo QLED 4K 55QN85B
Nekako mi bliži Samsung.
Ne kužim se u te HDRove,Dolbije i ostale điđe pa ako može pomoć i oko toga.
Naravno ako ima preporuka nekog drugog TVa može može.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BoL kaže...

Daakle...kupujem novi TV 55" za dnevnu sobu koja je onako fajn svijetla.
Gledat će se sadržaj naših domaćih programa preko antene, preko A1 prijemnika i Netflix,
naravno i skinuti filmovi...znači neka općenita prosječna upotreba,svega pomalo.
Nikakvo gejmanje. Gleda se onak odasvud a ne sam ravno ispred TVa.
Proračun do max 1000€,ako može manje...još bolje.
Ako postoji neki TV da ima bolji zvuk jer ne mislim kupovati sound-bar.
Našao sam za sad dva koja su mi zanimljiva:
TV 55" LG OLED 55A2
Samsung Neo QLED 4K 55QN85B
Nekako mi bliži Samsung.
Ne kužim se u te HDRove,Dolbije i ostale điđe pa ako može pomoć i oko toga.
Naravno ako ima preporuka nekog drugog TVa može može.

Samsung se čak za te novce može naći 55Q90B non stop su akcije sa 2+3 godine jamstva.

Navodno taj tv ima filter neki na sebi pa nije za djecu masne prstiće i slično.

Ja sam ga bratu uzeo u 12/2022, dnevna soba sa velikim balkonom , Tv gori 24/7 znači gleda tv u svim uvjetima, a primarno mu je za streaming servise HBO, Netflix i slično plus A1 kabl televizija.

On je izuzetno zadovoljan.

Tv nema Dolby Vision, i ako češ koristiti IPTV ne možeš koristiti neke od najboljih plačenih applikacija.

 

Za OLED od LG a ne znam ništa o seriji A, možda pričekati Magatmu da se javi.

 

Sretno

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BoL kaže...

Daakle...kupujem novi TV 55" za dnevnu sobu koja je onako fajn svijetla.
Gledat će se sadržaj naših domaćih programa preko antene, preko A1 prijemnika i Netflix,
naravno i skinuti filmovi...znači neka općenita prosječna upotreba,svega pomalo.
Nikakvo gejmanje. Gleda se onak odasvud a ne sam ravno ispred TVa.
Proračun do max 1000€,ako može manje...još bolje.
Ako postoji neki TV da ima bolji zvuk jer ne mislim kupovati sound-bar.
Našao sam za sad dva koja su mi zanimljiva:
TV 55" LG OLED 55A2
Samsung Neo QLED 4K 55QN85B
Nekako mi bliži Samsung.
Ne kužim se u te HDRove,Dolbije i ostale điđe pa ako može pomoć i oko toga.
Naravno ako ima preporuka nekog drugog TVa može može.

 Philips 55OLED707 ti ima bolji zvuk od navedenog LG-a. Kao i 120Hz panel što pomaže kod sporta.

899 eura u Elipsu.

Od LCD-a interesantan je Sony 55X93J u Pevex za 749 eura.

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Javio sam se prije nekog vremena za savjet tu, pa da javim da sam na kraju naletio na TCL 65C831 (trebao bi biti identican kao 835) u Pevexu za 920EUR sto mi se ucinilo kao dobra ponuda pa sam ga odmah uzeo i cini mi se da je bio zadnji u Zagrebu po toj cijeni. Nakon par tjedana sam jako zadovoljan njime, zamjenio je Philipsa 65PUS6512, nakon njega me odusevio vec kad sam shvatio da mogu gledati TV po danu bez spustanja roleta. S obzirom na razliku u cijeni drago mi je da nisam isao na OLEDa, izgleda odlicno za gotovo sve, blooming se vidi ako ga bas trazim, ali ni jednom nisam primjetio dok sam nesto zapravo gledao. Za moje potrebe, ne bi imalo smisla potrositi 50% vise za entry-level OLED te velicine. Jedino treba spomenuti da je nakon prvog paljenja izgledao ocajno, postavljen na vivid mode sa svim power saving opcijama upaljenim, to sve treba odmah iskljuciti i podesiti sliku na razumne postavke. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo pogled sa druge strane.
Entry level oled = moj Phillips 707.
Panel oled ex (dodatno iznenađenje, trebao je biti stariji panel, ali u novijim primjercima koriste taj).
Šta sam izgubio? Remote sa glasovnim. Sve ostalo je prisutno... Kvaliteta slike, zvuka, kao i na non entry level (Osim amibi 4 sided)

Šta sam dobio? Pogledao Riddicka upravo na njemu. Mračan film. Ne vjerujem da bi uživao na drugom panelu. Ni malo. Slično je sa ostalim filmovima.

Ali ja gledam u mraku. Dakle tih zažalio bi za tih 300 € uštede da sam uzeo LCD/VA.

Dakle ako se traži blještavilo u suncem obasjanoj prostoriji - ne oled. Ako se traži statična slika da se vrti satima i da se ne brinemo zbog toga.. isto. Za sve ostalo oled bez razmišljanja.


Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

120hz radi samo na konzoli kod Philipsa

Pričam iz prve ruke.

Ne znam na koji drugi način utilizirati 120Hz osim na plejki.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Šta ne radi i motion interpolaciju na 120 hz?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav, trebao bij preporuku za neki tv do 450 eura, dijagonala da je barem 55". Hvalaa
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pepa2311 kaže...
Pozdrav, trebao bij preporuku za neki tv do 450 eura, dijagonala da je barem 55". Hvalaa

 Evo, imaš ovaj TCL-ov model, baziran na Android OS-u (ako te zanima IPTV i Kodi), ali je van tvog budžeta: https://pevex.hr/led-tv-tcl-55p631-uhd-dvbt-t2-s2-android

 

Drugi izbor je ovaj LG, nažalost nije baziran na Android OS-u, već ima svoj WebOS: https://pevex.hr/led-tv-lg-55uq75003lf-aeu-uhd-dvb-t2-s2-smart

 

A kao zadnji izbor upada "malo manji" Phillips, također baziran na Android OS-u (nadam se da ćeš imati sreće sa njim, većina ima negativna iskustva): https://pevex.hr/led-tv-philips-50pus8007-12-uhd-dvb-t2-s2-android-ambilight

 

Uz sve ove TV-ove dobijaš 2+3 god. gare, ali samo uz registraciju na netu ili nadoplatu (ne znam da li se i u Pevexa može uzeti gara) 

 

Javi koji ti se od ovih sviđa, koji si uzeo i napiši utiske 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 10:21 (Vavoom).
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako mogu na LG OLED-u saznati sate rada?

Pomalo, šegavo i vajka!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vidim da se dosta ljudi žali na Philips, ja doma imam 4 god već i bez greške radi, Kodi, MaxTv to Go, i sve radi jedino je kodi na početku imao neke bugove.

Što se tiče ovih tv što preporučujete, kupujemo kao poklon pa ćemo morat malo pričekat za mišljenje 😀
 
2 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pepa2311 kaže...

 Taj Hisense po meni može proći, ima QLED panel, HDR10+, Quadcore procesor i Atmos (ako taj kome kupuješ većinom gleda filmove prek Netflixa i ostalih appova), jedino nije baziran na Android OS-u (ako ga zanima IPTV i Kodi), već na svom Vidaa OS-u (koji, zna se, nema baš veliki izbor appova kao na Android OS-u ). Inače, kad sam zadnji put gledo TV-ove u Elipsa, gledo sam i Hisenseove modele i na svima je slika bila fantazija za cijenu koju nude  (Doduše, nisu imali izložen isti ili sličan QLED model, već su imali ULED od 55" i ostale LED modele, i svi su izgledali odlično )

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 11:21 (Vavoom).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/LG-55UQ81003LB.AEU/

Na kraju krajeva kupljen ovaj, 65" je bilo extra preveliko zbog samog prostora i blizine gledanja.

Javim utiske kad predamo poklon te prođe koji dan gledanja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Taj 55" je IPS panel. Postoji i 60" 8100 koji ima VA panel.

23 mjeseca
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav!

Vidio sam da je na ekupi aktualna neka akcija za vizu tako da bih htio kupiti dva skromnija tv-a (link na ekupi stranicu).

Prvi tv bi bi imao budžet do 400€ te bi se koristio za gledanje streaming servisa poput Netflixa te za igranje s PS5. Znam da budžet ne dopušta tv s većim refresh rateom i VRR-om, no vjerojatno ipak postoje razlike u igranju među ponuđenim modelima o kojima netko zna nešto više.

(Edit: dijagonala 50'' ili 55'')

 

Drugi tv bi imao budžet do 330€ te bi se koristio isključivo za streaming servise.

(Edit: dijagonala 43'')

 

Pri razmatranju cijene uzmite u obzir tih 10% + 10% popusta koji se nude.

 

Unaprijed hvala na pomoći!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 0:36 (EvenSteven84).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
EvenSteven84 kaže...

Pozdrav!

Vidio sam da je na ekupi aktualna neka akcija za vizu tako da bih htio kupiti dva skromnija tv-a (link na ekupi stranicu).

Prvi tv bi imao budžet do 400€ te bi se koristio za gledanje streaming servisa poput Netflixa te za igranje s PS5. Znam da budžet ne dopušta tv s većim refresh rateom i VRR-om, no vjerojatno ipak postoje razlike u igranju među ponuđenim modelima o kojima netko zna nešto više.

 

Drugi tv bi imao budžet do 330€ te bi se koristio isključivo za streaming servise.

 

Pri razmatranju cijene uzmite u obzir tih 10% + 10% popusta koji se nude.

 

Unaprijed hvala na pomoći!

 Evo, prvo pogledaj ovog TCL-a, u tvom budžetu je, ima Atmos i AC4 (bitno ako gledaš prek Netflixa i ostalih streaming appova), te je baziran na GoogleTV-u: https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Televizori-i-oprema/Televizori/TCL-LED-TV-58P635/p/EK000496542

 

Za drugi TV bi ti preporučio ovog Hisensea, također ima Atmos i HDR10+, unutra je QLED panel i Quad core procesor, ali nažalost nije baziran na Android OS-u, već ima svoj Vidaa OS, koji je poznat po ne baš ogromnom izboru appova: https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Televizori-i-oprema/Televizori/HISENSE-43E7HQ%2C-QLED%2C-UHD%2C-4K%2C-Smart-TV/p/EK000471685

 

Uz sve ove TV-ove dobijaš 2+3 god. gare, ali samo uz registraciju na netu ili nadoplatu 

 

Javi koji ti se od ovih sviđa, koji si uzeo i napiši utiske 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2023 18:25 (Vavoom).
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa, kupio sam mami ovaj tv https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg-55uq70003lb-led-55-139-cm-uhd-4k-smart?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click i koliko sam vidio slika je fenomenalna za moje standarde (ne trazim puno 😁). Sad je vrijeme da sebi kupim TV i zelim nesto u tom djiru. Isplati li mi se gledati ove novije modele naspram tog, razlika je 50 ili 100 eura ovisi o modelu. Koristio bi TV za gledanja nasih bazicnih 5-6 programa preko antene, malo piratskih filmova preko usba/hdmi i mrvicu PS4. Hvala svima na pomoci i ovo su ta dva novija modela.


https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg-55uq75003lf-led-55-139cm-uhd-4k-smart

ili

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-lg-55uq80003lb-led-uhd-4k-smart-tv/110849?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 2:24 (Tvkreten).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tvkreten kaže...

Pozdrav ekipa, kupio sam mami ovaj tv https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg-55uq70003lb-led-55-139-cm-uhd-4k-smart?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click i koliko sam vidio slika je fenomenalna za moje standarde (ne trazim puno 😁). Sad je vrijeme da sebi kupim TV i zelim nesto u tom djiru. Isplati li mi se gledati ove novije modele naspram tog, razlika je 50 ili 100 eura ovisi o modelu. Koristio bi TV za gledanja nasih bazicnih 5-6 programa preko antene, malo piratskih filmova preko usba/hdmi i mrvicu PS4. Hvala svima na pomoci i ovo su ta dva novija modela.


https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg-55uq75003lf-led-55-139cm-uhd-4k-smart

ili

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-lg-55uq80003lb-led-uhd-4k-smart-tv/110849?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=clickr

 Od ova dva bi ti preporučio ovaj donji, jer je u pitanju viša serija, iskreno ne vidim razlike ni između ovog jeftinijeg gore 

 

Edit: Koliko vidim po linkovima, 75003 ima malo "deblje" kućište u odnosu na 80003 sa tankim, inače osobno bi preferirao 80003 seriju zbog ovog sve šta sam naveo, a još ima i Quad core procesor unutra i HDR Pro dok za ovaj 75003 apsolutno niš ne piše na ovom linku koji si okačio 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 14:24 (Vavoom).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tvkreten kaže...

Pozdrav ekipa, kupio sam mami ovaj tv https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg-55uq70003lb-led-55-139-cm-uhd-4k-smart?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click i koliko sam vidio slika je fenomenalna za moje standarde (ne trazim puno 😁). Sad je vrijeme da sebi kupim TV i zelim nesto u tom djiru. Isplati li mi se gledati ove novije modele naspram tog, razlika je 50 ili 100 eura ovisi o modelu. Koristio bi TV za gledanja nasih bazicnih 5-6 programa preko antene, malo piratskih filmova preko usba/hdmi i mrvicu PS4. Hvala svima na pomoci i ovo su ta dva novija modela.


https://www.makromikrogrupa.hr/tv-lg-55uq75003lf-led-55-139cm-uhd-4k-smart

ili

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-lg-55uq80003lb-led-uhd-4k-smart-tv/110849?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 55 je IPS panel. 7500 i ispod nemaju Magic Remote (airmouse daljinski sa mikrofonom).

 

8000/9000 modeli imaji malo ljepsi okvir/boju i mozda su mrvicu svjetliji.

 

IPS se preporuca za svjetlije prostore, ima malo zarkije boje i veci kut gledanja ali niski kontrast 1000:1 (siva crna u tamnijim uvjetima).

 

VA ima bolji kontrast (cca 4-5000:1, manje sivila u mraku), ali malo manje zarke boje (nativno bez dodatnih filtera poput Nano serije) i manji kut gledanja prije nego se pocnu mijenjati boje/svjetlina.

 

55, 65 su IPS, a 50, 60, 70 su VA. Nema prevelike razlike između UP/UQ serija, kozmetika i verzija OS-a.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 12:02 (Mad Ant).
4 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipo, krepao mi je tv u spavaćoj i sada sam u potrazi za novim. Razmišljam između Philips, LG i Sony. Naletio sam na ovo pa me zanima mišljenje https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD43X72KPAEP/

Isplati li se ili? Sony još nisam imao ali znam da su dosta hvaljeni televizori. Isto tako ako netko misli da je neki Philips ili LG bolji slobodno nek puca 😀

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gushter kaže...

 Pozdrav ekipo, krepao mi je tv u spavaćoj i sada sam u potrazi za novim. Razmišljam između Philips, LG i Sony. Naletio sam na ovo pa me zanima mišljenje https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SONY-KD43X72KPAEP/

Isplati li se ili? Sony još nisam imao ali znam da su dosta hvaljeni televizori. Isto tako ako netko misli da je neki Philips ili LG bolji slobodno nek puca 😀

 Pa isplati se za te pare, baziran je na Android OS-u, X-Reality panel, 4 HDMI porta (od kojih su svi (pretpostavljam) verzije 2.1), ali ne vidim da ima Atmos, šta je bitno ak gledaš filmove prek Netflixa i ostalih appova  Jedino uz njega dobijaš 2+3 god. gare, ali za dodatne 3 moraš nadoplatiti ili se registrirati na netu 

 

Pogledaj malo i ovog Phillipsa, također baziran na Android OS-u, ali uz to ima i 120Hz refresha, Ambilight i (najbitnije) Atmos zvuk (naveo sam iznad gore zašto, nadam se da ćeš imati sreće sa njim, većina ima negativna iskustva): https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHI-43PUS8807-12/

 

Uz njega opet dobijaš 2+3 god. gare, ali opet uz nadoplatu ili registraciju 

 

Javi koji si na kraju uzeo i napiši utiske 

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 9:41 (Vavoom).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji tv od 43 incha kupit do maksimalno 350 eura (Samsung, Hisense, Philips ili Grundig)?

Ne treba biti smart niti mi treba wi-fi.

Hvala na preporukama.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Stan je više-manje gotov s renovacijom kroz koji tjedan pa dolazi red i na televizor.

 

Minimalno bi 65".


Suzio sam za sada izbor na sljedeće:

Philips The One 75PUS8807/12 - 1.200 € cca

Philips OLED 65OLED807/12 -1.700 € cca

 

ili možda C2 65'.


Nekako najviše naginjem na Philips 65" (sviđa mi se ambilight). Jedino je pitanje isplati li se dati 500 € više za OLED, 10" manji TV

Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Moje mišljenje je da ovisi što gledaš i za što se koristi TV. Ako su obični kanali ili npr. MaxTv idi na Philips The One 75PUS8807/12 i uštedi pare ili iskoristi za nešto drugo. Ako je bitna kvaliteta slike (npr. Netflix ili neki neki ~30Gb i veći filmovi) ili možda za PS5 onda OLED definitivno. 
Između Philips OLED 65OLED807/12 ili LG C2 65 ovisi sa kojim novcima se raspolaže, ako pare nisu problem onda C2 svakako. Ali nije ni Phillips za baciti (ja imam 65OLED707/12)

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Većinom će biti domaći kanali te tu i tamo koji film/serija na netflixu/amazonu.

 

Ali ako bi imao bolji tv, ne bi mi bio problem skinuti i film od 30+ GB.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mrbean kaže...

Većinom će biti domaći kanali te tu i tamo koji film/serija na netflixu/amazonu.

 

Ali ako bi imao bolji tv, ne bi mi bio problem skinuti i film od 30+ GB.

 Onda (kako ti je kolega Repko reko) izbor pada na OLED (ili Phillips 807 ili LG C2) ak imaš dovoljno para, jedina razlika je u tome šta je Phićo baziran na Android OS-u i ima Ambilight (dok LG ima svoj WebOS, ali nadam se da ćeš imati sreće sa njim, svi su protiv Phillipsa jer imaju negativna iskustva i komponente, ali ja sam sa svojim ipak imao sreće (ne brini se, ne reklamiram Phillips poput legendarnog Garfielda)

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 12:30 (Vavoom).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
mrbean kaže...

Većinom će biti domaći kanali te tu i tamo koji film/serija na netflixu/amazonu.

 

Ali ako bi imao bolji tv, ne bi mi bio problem skinuti i film od 30+ GB.

 Onda (kako ti je kolega Repko reko) izbor pada na OLED (ili Phillips 807 ili LG C2) ak imaš dovoljno para, jedina razlika je u tome šta je Phićo baziran na Android OS-u i ima Ambilight (dok LG ima svoj WebOS, ali nadam se da ćeš imati sreće sa njim, svi su protiv Phillipsa jer imaju negativna iskustva i komponente, ali ja sam sa svojim ipak imao sreće (ne brini se, ne reklamiram Phillips poput legendarnog Garfielda)

 Ako moze priustiti C2 zasto bi uopste gledao bilo sta drugo....

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Posmatrač kaže...
Vavoom kaže...
mrbean kaže...

Većinom će biti domaći kanali te tu i tamo koji film/serija na netflixu/amazonu.

 

Ali ako bi imao bolji tv, ne bi mi bio problem skinuti i film od 30+ GB.

 Onda (kako ti je kolega Repko reko) izbor pada na OLED (ili Phillips 807 ili LG C2) ak imaš dovoljno para, jedina razlika je u tome šta je Phićo baziran na Android OS-u i ima Ambilight (dok LG ima svoj WebOS, ali nadam se da ćeš imati sreće sa njim, svi su protiv Phillipsa jer imaju negativna iskustva i komponente, ali ja sam sa svojim ipak imao sreće (ne brini se, ne reklamiram Phillips poput legendarnog Garfielda)

 Ako moze priustiti C2 zasto bi uopste gledao bilo sta drugo....

 Tako je. Ako imaš para na C2, ako imaš još više para G2, ako još više para na veći ekran  ahh di bi nam bio kraj da imamo viška para 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice