Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.313
|
čitano: 14.082.039
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Nevjerovatno kako rapidno raste prodaja sve vecih dijagonala...to mi je pogotovo iznenadjujuce za olede posto znamo koliko kostaju 75inch modeli pa na vise....

Kroz par godina ce 75inch bit sto je danas 55inch 

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1634640080

 

Cijenom već sada nikada povoljniji! 77C1 uz cashback 2399 eur što je super cijena za takav tv i aktualni model.

 

https://www.city-tv-hifi.de/tv-geraete/oled/ab-75-189-cm/1463-lg-oled77c18la

 

 

Budući da je ovo s flatpanels info koji se odnosi na glavnu korporaciju (LGE) onda je OLED97 već gotova stvar što znači da je vrlo vjerojatno i 10.5G linija spremna- naime za te ogromne dijagonale veće od 88 koristit će se 10.5G na kojem su moguće dijagonale do 130".

 

Gotovo sigurno će ovaj od 97 bit 8K, što će ipak onda u konačnici snizit cijenu ovih manjih, posebno 65" 8K OLED-a koji bi trebao bit napokon spreman iza nove godine.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 22:39 (Flagship).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sendjo kaže...

postoji li kakav LG sa VA panelom, 49/50"?

 

Da, 50NANO863. Ne samo da ima VA panel nego i 100Hz što je mislim prvi put neki LG NANO serije s VA panelom od 100Hz a da nije onaj najveći 82":)

 

https://www.nabava.net/search.php?q=50nano863&cod=&cdo=

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dali zna tko kako ugasiti obavjesti na lg cx modelu,  pod tim mislim da mi je iskljucen automatski update al svaki put kad palim tv  pojavljuje mi se obavjest oculi auzirati na noviju verziju..

کτγℓع
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2021 10:29 (Duje2).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Duje2 kaže...

Dali zna tko kako ugasiti obavjesti na lg cx modelu,  pod tim mislim da mi je iskljucen automatski update al svaki put kad palim tv  pojavljuje mi se obavjest oculi auzirati na noviju verziju..

Mislim da se ne moze iskljucit ali se ne sjecam tocno.

Zasto ne napravis update ako ima novija verzija fw?...

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jesam li ja jedini kojem VRR i 120HZ 4k ne znace nista? Po meni je to dva posto od onoga sto cini jedan TV. Naravno, druga stvar je sonyev false advertising, ali realno nisu neki krucijalni feature-i.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jonja kaže...

Jesam li ja jedini kojem VRR i 120HZ 4k ne znace nista? Po meni je to dva posto od onoga sto cini jedan TV. Naravno, druga stvar je sonyev false advertising, ali realno nisu neki krucijalni feature-i.

1.Ne znam dali si jedini.

2.Ako mi je nesto nebitno ja to zaobidjem,ignoriram..ne idem okolo pricat da mi je to nebitno.

3.Sprema se masovna tuzba protiv Sonya,ocito je kupcima bitnije od 2%...ipak su dali svoje novce.

4. U 2021 su 4k rezolucija,120hz panel a i VRR poradi novih konzola krucijalni featursi pogotovo ako si platio high end tv i ocekujes hdmi 2.1 featurse.

 

Pretpostavljam da ti imas 720p ili 1080p 60hz TV,u manjini si sto se tice toga da je 4k nepotreban ali opet svakom njegovo.

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa pitam da vidim sto ljudi misle. Jasno mi je da 4k 120hz je bitan ljudima sta igraju call of duty ili slicne kompetitivne igre, ali realnost je da je takvih igara jako malo, a bit ce ih sve manje jer realno sve takve igre su PS4 last gen naslovi koje novi PS5 hardver moze zavrtit u 120 slicica na 4k. S druge strane VRR ti pomogne u onim igrama koje su lose optimizirane pa im padaju frameovi. Ako se igra vrti u 60fps i frameovi padnu na 50ak, to je jos uvijek fluidno i dobro gaming iskustvo, neovisno o mrvu tearinga koji ce se mozda dogodit. S druge strane ako igras na 30fpsa, onda bilo kakav drop na 25 fpsa ti ubija gaming iskustvo imao ti tearing ili ne jer je i 30fpsa na knap, a kamoli 25. Tako da jasan mi je napad na Sony zbog blatantnog laznog oglasavanja, medjutim cinjenica je da ove tehnologija kod TV-a znace jako malo.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kolak17 kaže...

Molim preporuku TV-a 70-75", best buy u cijenovnom rangu 8000-9000kn.

Uglavnom koristio bi se za IPTV, Netflix, Youtube, povremeno PS5, itd...

Pronašao sam ova dva Samsungova Q60 modela po nekoj ajmo reći prihvatljivoj cijeni, ukoliko ima nešto bolje (ili povoljnije) molim preporučite :)

 

https://bazzar.hr/p/3E63GAJ-samsung-tv-75-qled-75q60a?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-75q60tau-4k-uhd-qled-televizor-smart-tv?tab=reviews

 

Mene je prodavac odgovorio od q60 po toj diagonali. Kaze da nece biti dobra slika jer je to entry model. 🤷‍♂️

U slicnoj sam potrazi kao i ti. Mada 75inch tesko sta ima a da je dobro do 10000kn

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jonja kaže...

Pa pitam da vidim sto ljudi misle. Jasno mi je da 4k 120hz je bitan ljudima sta igraju call of duty ili slicne kompetitivne igre, ali realnost je da je takvih igara jako malo, a bit ce ih sve manje jer realno sve takve igre su PS4 last gen naslovi koje novi PS5 hardver moze zavrtit u 120 slicica na 4k. S druge strane VRR ti pomogne u onim igrama koje su lose optimizirane pa im padaju frameovi. Ako se igra vrti u 60fps i frameovi padnu na 50ak, to je jos uvijek fluidno i dobro gaming iskustvo, neovisno o mrvu tearinga koji ce se mozda dogodit. S druge strane ako igras na 30fpsa, onda bilo kakav drop na 25 fpsa ti ubija gaming iskustvo imao ti tearing ili ne jer je i 30fpsa na knap, a kamoli 25. Tako da jasan mi je napad na Sony zbog blatantnog laznog oglasavanja, medjutim cinjenica je da ove tehnologija kod TV-a znace jako malo.

 120hz je bitno za opcenite motion performanse displaya.

VRR range je 20-120fps.

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kupio sam nakraju ipak 75Q60A, Bazzar.hr nudi još 5% prilikom registracije.


https://bazzar.hr/p/3E63GAJ-samsung-tv-75-qled-75q60a

8675,04kn sa dodatnih 5%

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Junior335 kaže...
kolak17 kaže...

Molim preporuku TV-a 70-75", best buy u cijenovnom rangu 8000-9000kn.

Uglavnom koristio bi se za IPTV, Netflix, Youtube, povremeno PS5, itd...

Pronašao sam ova dva Samsungova Q60 modela po nekoj ajmo reći prihvatljivoj cijeni, ukoliko ima nešto bolje (ili povoljnije) molim preporučite :)

 

https://bazzar.hr/p/3E63GAJ-samsung-tv-75-qled-75q60a?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-75q60tau-4k-uhd-qled-televizor-smart-tv?tab=reviews

 

Mene je prodavac odgovorio od q60 po toj diagonali. Kaze da nece biti dobra slika jer je to entry model. 🤷‍♂️

U slicnoj sam potrazi kao i ti. Mada 75inch tesko sta ima a da je dobro do 10000kn

 

Poslodavac je vrlo ruzno postupio. Razliku u kvaliteti za vecinu sadrzaja neces primjetiti.

 

 

Lp

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Junior335 kaže...
kolak17 kaže...

Molim preporuku TV-a 70-75", best buy u cijenovnom rangu 8000-9000kn.

Uglavnom koristio bi se za IPTV, Netflix, Youtube, povremeno PS5, itd...

Pronašao sam ova dva Samsungova Q60 modela po nekoj ajmo reći prihvatljivoj cijeni, ukoliko ima nešto bolje (ili povoljnije) molim preporučite :)

 

https://bazzar.hr/p/3E63GAJ-samsung-tv-75-qled-75q60a?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-75q60tau-4k-uhd-qled-televizor-smart-tv?tab=reviews

 

Mene je prodavac odgovorio od q60 po toj diagonali. Kaze da nece biti dobra slika jer je to entry model. 🤷‍♂️

U slicnoj sam potrazi kao i ti. Mada 75inch tesko sta ima a da je dobro do 10000kn

 

Poslodavac je vrlo ruzno postupio. Razliku u kvaliteti za vecinu sadrzaja neces primjetiti.

 

 

Lp

 

Pa u biti je dobro da ga je odgovorio od q60 jer razlika u cijeni izmedju samsung 7 serije i q60 je 2k kuna, a ne vidim da je opravdana. LG 7100+ ili Samsung 7100+ 75 incha na akciji ako padne ispod 6k kuna je odlican izbor. Kod LG-a 75 inchna verzija tog panela nema vecinu mana te serije na manjim velicinama sto ga cini jos zanimljivijom opcijom.

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
vRay kaže...

Pa u biti je dobro da ga je odgovorio od q60 jer razlika u cijeni izmedju samsung 7 serije i q60 je 2k kuna, a ne vidim da je opravdana. LG 7100+ ili Samsung 7100+ 75 incha na akciji ako padne ispod 6k kuna je odlican izbor. Kod LG-a 75 inchna verzija tog panela nema vecinu mana te serije na manjim velicinama sto ga cini jos zanimljivijom opcijom.

 

Vjerujem da je razlika u cijeni upravo tolika koliko je Q60 u nekim stvarima napredniji od 7xxx serije (najviše se vidi razlika u mnogo efektnijem HDR signalu)

 

Samsung TU7000 vs Samsung Q60/Q60T QLED Side-by-Side TV Comparison - RTINGS.com

 

 

Lp

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kupio sam samsung ue55tu7092uxxh i dali je moguce da nema 5ghz wifi mreze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li ima neki dobar oled tv a da je 58-60inch? Ogranicen sam s prostorom i nikako ne stane 65inch, a htio bi ukrasti koliko mogu centimetara. 55 sam nasao more, 60 nema nis. samo netflix i hbo go ce se koristiti. Ako moze imati magic remote jos bolje. Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pero2085 kaže...

Da li ima neki dobar oled tv a da je 58-60inch? Ogranicen sam s prostorom i nikako ne stane 65inch, a htio bi ukrasti koliko mogu centimetara. 55 sam nasao more, 60 nema nis. samo netflix i hbo go ce se koristiti. Ako moze imati magic remote jos bolje. Hvala :)

 48,55,65 i veci.

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

LG G1 oled od 55inch u Mediamarktu spusten na 1343eu i jos pise da se oduzme 19% poreza ako se kupi u trgovini ako sam dobro skuzio.....ovo je ponuda koja se ne propusta ako netko cilja na high end modele i olede.

 

Takodjer dosao novi update za CX,GX olede

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1633682541

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

I Panasonic gasi proizvodnju televizora i idu na outsorce,to ostavlja jedino Sony od velikih Jap proizvodjaca tva cini mi se....

Bas steta posto je Panasonicu krenulo sa oledima...barem je bio takav dojam.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1634887160

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

LG G1 oled od 55inch u Mediamarktu spusten na 1343eu i jos pise da se oduzme 19% poreza ako se kupi u trgovini ako sam dobro skuzio.....ovo je ponuda koja se ne propusta ako netko cilja na high end modele i olede.

 

Takodjer dosao novi update za CX,GX olede

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1633682541

 Ponuda misliš za one koji su iz Njemačke? •

Mediamarkt nema kod nas ili? 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Jonja kaže...

Pa pitam da vidim sto ljudi misle. Jasno mi je da 4k 120hz je bitan ljudima sta igraju call of duty ili slicne kompetitivne igre, ali realnost je da je takvih igara jako malo, a bit ce ih sve manje jer realno sve takve igre su PS4 last gen naslovi koje novi PS5 hardver moze zavrtit u 120 slicica na 4k. S druge strane VRR ti pomogne u onim igrama koje su lose optimizirane pa im padaju frameovi. Ako se igra vrti u 60fps i frameovi padnu na 50ak, to je jos uvijek fluidno i dobro gaming iskustvo, neovisno o mrvu tearinga koji ce se mozda dogodit. S druge strane ako igras na 30fpsa, onda bilo kakav drop na 25 fpsa ti ubija gaming iskustvo imao ti tearing ili ne jer je i 30fpsa na knap, a kamoli 25. Tako da jasan mi je napad na Sony zbog blatantnog laznog oglasavanja, medjutim cinjenica je da ove tehnologija kod TV-a znace jako malo.

 120hz je bitno za opcenite motion performanse displaya.

VRR range je 20-120fps.

Iskreno i ja se pitam.. ali valjda je to individualno. PS5 u većini igara ne može preko 60fps, a ako želiš Quality trebaš na 30. Za to ti je ok i 4K 60HZ Hdmi 2.0b.

U budućnosti kada dođu revizije konzola onda će vjerojatno trebati, pa je bolje biti future proof. 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DarK.xy kaže...
MEGATAMA kaže...
Jonja kaže...

Pa pitam da vidim sto ljudi misle. Jasno mi je da 4k 120hz je bitan ljudima sta igraju call of duty ili slicne kompetitivne igre, ali realnost je da je takvih igara jako malo, a bit ce ih sve manje jer realno sve takve igre su PS4 last gen naslovi koje novi PS5 hardver moze zavrtit u 120 slicica na 4k. S druge strane VRR ti pomogne u onim igrama koje su lose optimizirane pa im padaju frameovi. Ako se igra vrti u 60fps i frameovi padnu na 50ak, to je jos uvijek fluidno i dobro gaming iskustvo, neovisno o mrvu tearinga koji ce se mozda dogodit. S druge strane ako igras na 30fpsa, onda bilo kakav drop na 25 fpsa ti ubija gaming iskustvo imao ti tearing ili ne jer je i 30fpsa na knap, a kamoli 25. Tako da jasan mi je napad na Sony zbog blatantnog laznog oglasavanja, medjutim cinjenica je da ove tehnologija kod TV-a znace jako malo.

 120hz je bitno za opcenite motion performanse displaya.

VRR range je 20-120fps.

Iskreno i ja se pitam.. ali valjda je to individualno. PS5 u većini igara ne može preko 60fps, a ako želiš Quality trebaš na 30. Za to ti je ok i 4K 60HZ Hdmi 2.0b.

U budućnosti kada dođu revizije konzola onda će vjerojatno trebati, pa je bolje biti future proof. 

VRR nudi opciju da se stavi na quality mode uz unlockani framerate kao sto je to naprimjer slucaj sa Flight Simulator koji je lockan na 30fps na XsX konzoli ali ako tv podrzava VRR framerate se automatski unlocka i igra je daleko daleko fluidnija jer se vecinom drzi oko 50fps sto je uz VRR jednako glatko kao da je u pitanju lock na 60fps.

Poanta je da hrpa igara na novim konzolama mogu i sa quality mode ic daleko iznad 30fps ali se ne mogu lockat na 60fps pa zato developer implementira performance mode.

Ogromna je korist od VRRa,uostalom svatko tko ima freesync ili gsync monitor zna koliko je to korisno za fluidnost ali i input lag.

Takodjer treba uzet u obzir da se na konzolama  framerate locka pa kada padne frame ispod zadane vrijednosti bilo to 30 ili 60fps ne dodje do screen tearinga nego do stuttera i opet VRR to savrseno ispegla pa igrac ni ne zna da je framerate pao.

Takodjer zanimljiva opcija je ono sto je Insomniac izveo sa Rachetom pa ako imate 120hz panel igra radi na 40fps a ne 30fps u quality raytrace modu i sto se tice fluidnosti to vise izgleda kao 60fps igra nego 30fps.

 

Ako nekoga jos nesto zanima slobodno pitajte.

15 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Novi tv mami za boravak nije neki zahtjevan korisnik imam 2 izbora razlika je par stotina kn

 

 

5 TCL 55C725
7 Samsung QE55Q67AA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Junior335 kaže...
MasterOdisasteR kaže...

Za ove što spominju xh90, kupio prosli vikend, super zadovoljan. 

 

I meni je on za sada prvi izbor do tih 7000-8000kn.

Kako si zadovoljan. Da li ti je jako osvjetljen dnevni i kut gledanja me zanima.

 Kud gledanja ne možeš očekivati bog zna kakav s obzirom na tip televizora. Za mene solidan. Što se tiče svjetline dosta dobra, doduše meni je dnevni na sjeveroistoku u zagrebu pa i nije neko mjerilo. Mada bez obzira na to svjetlinu obavezno po noći smanjujem jer previše napreže oči za tako velik televizor. Doslovno mi cijelu sobu osvijetli. Oprosti tek sam sad vidio poruku.

 

Btw što se tiče ta 3 metra udaljenosti koje si bio spominjao. Meni je 65 incha overkill. 55 je dovoljno, mada se mnogi sa mnom ne slažu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 16:21 (MasterOdisasteR).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li trenutno nešto bolje od "TV 65'' Sony Bravia XR-65X92J 2021g"? A da nije OLED... 

Prošle godine sam gledao Xh95 i XH 9005 pa me zanima da li je u tome rangu? Jer koliko znam ta 2 tv-a su bila top odabir.. 

Samsung je skuplji a ne znam šta bolje nudi, i nema android kao Sony... 

 

 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bruncek kaže...

Ima li trenutno nešto bolje od "TV 65'' Sony Bravia XR-65X92J 2021g"? A da nije OLED... 

Prošle godine sam gledao Xh95 i XH 9005 pa me zanima da li je u tome rangu? Jer koliko znam ta 2 tv-a su bila top odabir.. 

Samsung je skuplji a ne znam šta bolje nudi, i nema android kao Sony... 

 

 

 QN95A je klasa iznad i realno bolji u skoro pa svemu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 19:08 (MEGATAMA).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samsung ima problema s dimingom pa i ovaj koliko sam čito. Uz to nije android i vjerojatno je par hiljada skuplji a sigurno ne vrijedi toliko. Po takvoj cijeni bolji odabir je OLED. 

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bruncek kaže...

Samsung ima problema s dimingom pa i ovaj koliko sam čito. Uz to nije android i vjerojatno je par hiljada skuplji a sigurno ne vrijedi toliko. Po takvoj cijeni bolji odabir je OLED. 

Kakve probleme sa dimmingom?

Sta ce ti android?

Sporiji je od Tizena ili WebOSa....jedino ako ti ne trebaju nekakve aplikacije za ukradene filmove onda kuzim zasto android.

Samsungov minus je auto tone mapping koji se ne moze iskljucit ali to ne smeta velikoj vecini korisnika jer ekipa ne brije da film ili sadrzaj bude sto blize referentnom nego da im sto vise bljeste boje.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
bruncek kaže...

Ima li trenutno nešto bolje od "TV 65'' Sony Bravia XR-65X92J 2021g"? A da nije OLED... 

Prošle godine sam gledao Xh95 i XH 9005 pa me zanima da li je u tome rangu? Jer koliko znam ta 2 tv-a su bila top odabir.. 

Samsung je skuplji a ne znam šta bolje nudi, i nema android kao Sony... 

 

 

 QN95A je klasa iznad i realno bolji u skoro pa svemu.

 QN95A je po slici i funkcijama najbolji TV dostupan krajnim korisnicima.

Kvaliteta slike je uz bok OLED-u. I to najboljem.

 

Nikakvo trzanje nema ili usporen dimming.

 

Naveo sam da imaju probleme sa kvalitetom proizvoda odnosno HDMI portovi na one connect boxu.

Ali to većina korisnika neće primijetiti.

 

Sad kad 65" bude za 12 000 kn to je steal.

VRR radi perfektno, crna ko mrak,

Svijetlina tolika da držim backlight na 25 od 50 za HDR sadržaj.

 

11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kak je sad odjednom android sporiji od tizena i webosa? Imam tizen trenutno i nemrem reć da je neka bomba.

Budućnost su appovi i više ih je kompatibilno s androidom trenutno. A ako je samsung bolji u slici brijem sa je to takva nijansa da se korisnik kao ja to nemre ni primjetit.. Ž

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bruncek kaže...

Kak je sad odjednom android sporiji od tizena i webosa? Imam tizen trenutno i nemrem reć da je neka bomba.

Budućnost su appovi i više ih je kompatibilno s androidom trenutno. A ako je samsung bolji u slici brijem sa je to takva nijansa da se korisnik kao ja to nemre ni primjetit.. Ž

Nije nista odjednom.

Android je najsporiji vec godinama od ta 3 glavna operativna na televizorima.

Buducnost i sadasnjost su appovi koji se koriste a to su Youtube,Netflix,Prime,Disney i slicni a sve njih imas na 3 navedena OSa.

 

EDIT

Ali je takodjer cinjenica da ce samo android modeli dobit upgrade na mogucu noviju verziju androida dok to nije slucaj kod tizena ili web os nazalost jer se njih ne upgrejda sa novijim verzijama tih OSova.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 22:20 (MEGATAMA).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice