Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.301
|
čitano: 14.077.917
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Itekako je DV bolje od HDR10, vecinom hdr10 nije pravilno integriran jer ne postavlja stroge zahtjeve proizvođacu oko implementacije, za DV znas da uzivas u punoj kvaliteti kako sadrzaja tako i uređaja dok kod hdr10 nisi siguran sta dobivas servirano. 1b boja vs 68b boja je ogrona razlika, u igrama je također Dv bolje integriran i ima osiguranu buducnost. Jasno ako imas 8bitni panel tako ti je svejedno, pa neki navodno uzivaju u hdru sa jedva 300nitsa.
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Što je sa video sadržajem, npr. ako skidam neki blu ray rip, dal trebam paziti koji HDR podržava ili je kompatibilan s oba?

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Bas gledam cijene G1 i ovdje ih vec ima po 1950eu....fantasticna cijena sa EVO panelom.

 

 

Ima i povoljnije- 55G19LA za 1780€što je vjerojatno jedna od nižih cijena trenutačno u DE za 55". Local shop ali sa dobrom cijenom i za 65".

 

A u NL je vjerojatno rekordno niska cijena za 77G1- uz cashback 3999€! S obzirom da je prije 365 dana 77GX koštao 8000€ onda nije ni čudno da je velik interes za 77G1 u pol cijene:)

 

I 65" ima dobru cijenu od 2400, to su sve odlične cijene budući da su ovo sve novi modeli.

 

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
user2206 kaže...

Što je sa video sadržajem, npr. ako skidam neki blu ray rip, dal trebam paziti koji HDR podržava ili je kompatibilan s oba?

 Skidanje ilegalnog video i audio sadrzaja ti je dvosjekli mac, nikad nisi siguran sta dobivas i u kojoj kvaliteti, unutra moze biti dvd,stream ili neki drugi dekorirani rip sumljivog izvora i umanjene kvalitete, ugl ne moras paziti koji je hdr, za detaljnije se obrati ekipi koja skida remux/bray ripove u drugoj temi. Ja osobno ne skidam filmove, kupim orginal fizicki ili u zadnje vrijeme koristim najcesce stream servise.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Bas gledam cijene G1 i ovdje ih vec ima po 1950eu....fantasticna cijena sa EVO panelom.

 

 

Ima i povoljnije- 55G19LA za 1780€što je vjerojatno jedna od nižih cijena trenutačno u DE za 55". Local shop ali sa dobrom cijenom i za 65".

 

A u NL je vjerojatno rekordno niska cijena za 77G1- uz cashback 3999€! S obzirom da je prije 365 dana 77GX koštao 8000€ onda nije ni čudno da je velik interes za 77G1 u pol cijene:)

 

I 65" ima dobru cijenu od 2400, to su sve odlične cijene budući da su ovo sve novi modeli.

 

 

Ma za ovakve stvari mi u obzir dolaze MediaMarkt,Saturn i takvi veliki lanci jer je aktiviranje garancije odlicno rijeseno.

Doneses neispravan tv i dobijes nazad full iznos ili drugi tv koji izaberes.

Ne sjecam se....samo novi Sony i Panasonic imaju heat sinkove uz EVO panele?LG G1 nema heat sink zar ne....

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Provincija kaže...

Pozdrav,

Ima li kod nas na tržištu solidan qled, oled, led od 75 inča , do 10 k kn, koji bio dobar za gledanje, uglavnom, sporta i nešto filmova, maxtv i iptv?

Naravno neki od tria Samsung, lg, sony.

Hvala na sugestijama.

 

 

Bio je u SD na akciji 75 inchni Q60T za tocno 10,000kn. Jako dobar TV, naravno ako znas njegova ogranicenja. Kako je sad izasla nova verzija (A) koja je iskreno dosta bolja od T modela, vjerujem da ce cijena T modela pasti, pa probaj pratiti akcije i ubosti. Ja sam htio  uzeti 75 inhcni ali nazalost ono to sam gledao kostalo je 30,000kn pa sam si uzeo 55 inchni OLED i odusevljen sam. A i slika je i vise nego dovoljno velika.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 Bio je u SD na akciji 75 inchni Q60T za tocno 10,000kn. Jako dobar TV, naravno ako znas njegova ogranicenja. Kako je sad izasla nova verzija (A) koja je iskreno dosta bolja od T modela, vjerujem da ce cijena T modela pasti, pa probaj pratiti akcije i ubosti. Ja sam htio  uzeti 75 inhcni ali nazalost ono to sam gledao kostalo je 30,000kn pa sam si uzeo 55 inchni OLED i odusevljen sam. A i slika je i vise nego dovoljno velika.

Gdje točno si pročitao da je nova A serija "iskreno dosta bolja" od T serije? I na koju se liniju referiraš? 60? 70? 80? 90?

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pročitao sam na rtings.com kada radiš usporedbe s prošlim modelima. Mislim na sve modele od 60 -90
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bik kaže...
Itekako je DV bolje od HDR10, vecinom hdr10 nije pravilno integriran jer ne postavlja stroge zahtjeve proizvođacu oko implementacije, za DV znas da uzivas u punoj kvaliteti kako sadrzaja tako i uređaja dok kod hdr10 nisi siguran sta dobivas servirano. 1b boja vs 68b boja je ogrona razlika, u igrama je također Dv bolje integriran i ima osiguranu buducnost. Jasno ako imas 8bitni panel tako ti je svejedno, pa neki navodno uzivaju u hdru sa jedva 300nitsa.

To si samo popušio marketing. Svi hdr10, hdr10+ i dv tv-ovi aproksimacijski prate eotf krivulju. Uzmes bilo koji dolby vision tv i stavis ga pod spektrometar pa ces vidjeti koliko je daleko od referentnih vrijednosti i koliko ga treba podesavati da bude unutar njih. Ova fora da je dolby vision "automatski kalibriran" i da daje "punu kvalitetu" su izmisljotina. Razlika izmedju dolby visiona / hdr10+ i obicnog hdr-a je vec dosta malena, tj. primjetna je u sitnim detaljima.. Da stavis isti film u dolby visionu / hdr10+ i obicnom hdru10 jednog kraj drugog na istom uredjaju jedva bi skuzio razliku. Primjetna je ali nije bas tako spektakularna. Vecinom su to prodavaci koji eto prodaju na sav glas.

 

Evo ti primjer istog filma u dolby visionu i najobicnijem hdru stavljen jedan kraj drugoga na istom tvu.

 

 

Evo primjer hdr10+ vs dolby vision vs hdr10.

 

 

Pa vidi ti sad spektakularnu razliku. Doslovno izgleda kao da je dolby vision prikaz za 0.2 veca gama tipa 2.4 dok je hdr10+ u 2.2. Za druge razlike od game se doslovno moras zagledati u staticnu sliku i jedva ces skuziti detalje. Razmisljam da bi na hdr10+ mogao isimulirati identicnu sliku da se rucno poveca gama van referentne, ali onda bi imao iste probleme kao i dolby vision sa tamnim detaljima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 8:43 (vRay).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Pročitao sam na rtings.com kada radiš usporedbe s prošlim modelima. Mislim na sve modele od 60 -90

Nažalost, onda nisi dobro čitao. Jedini koji je bolje je QN90A naspram Q90T. Ostali su jednaki ili čak lošiji.

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dachande kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Pročitao sam na rtings.com kada radiš usporedbe s prošlim modelima. Mislim na sve modele od 60 -90

Nažalost, onda nisi dobro čitao. Jedini koji je bolje je QN90A naspram Q90T. Ostali su jednaki ili čak lošiji.

 

 

eh, u tom slučaju super za one koji žele uzeti Samsunga na popustu. Lako moguće da će cijena T modela sada biti i 20% niža.

 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
vRay kaže...
bik kaže...
Itekako je DV bolje od HDR10, vecinom hdr10 nije pravilno integriran jer ne postavlja stroge zahtjeve proizvođacu oko implementacije, za DV znas da uzivas u punoj kvaliteti kako sadrzaja tako i uređaja dok kod hdr10 nisi siguran sta dobivas servirano. 1b boja vs 68b boja je ogrona razlika, u igrama je također Dv bolje integriran i ima osiguranu buducnost. Jasno ako imas 8bitni panel tako ti je svejedno, pa neki navodno uzivaju u hdru sa jedva 300nitsa.

To si samo popušio marketing. Svi hdr10, hdr10+ i dv tv-ovi aproksimacijski prate eotf krivulju. Uzmes bilo koji dolby vision tv i stavis ga pod spektrometar pa ces vidjeti koliko je daleko od referentnih vrijednosti i koliko ga treba podesavati da bude unutar njih. Ova fora da je dolby vision "automatski kalibriran" i da daje "punu kvalitetu" su izmisljotina. Razlika izmedju dolby visiona / hdr10+ i obicnog hdr-a je vec dosta malena, tj. primjetna je u sitnim detaljima.. Da stavis isti film u dolby visionu / hdr10+ i obicnom hdru10 jednog kraj drugog na istom uredjaju jedva bi skuzio razliku. Primjetna je ali nije bas tako spektakularna. Vecinom su to prodavaci koji eto prodaju na sav glas.

 

Evo ti primjer istog filma u dolby visionu i najobicnijem hdru stavljen jedan kraj drugoga na istom tvu.

 

 

Evo primjer hdr10+ vs dolby vision vs hdr10.

 

 

Pa vidi ti sad spektakularnu razliku. Doslovno izgleda kao da je dolby vision prikaz za 0.2 veca gama tipa 2.4 dok je hdr10+ u 2.2. Za druge razlike od game se doslovno moras zagledati u staticnu sliku i jedva ces skuziti detalje. Razmisljam da bi na hdr10+ mogao isimulirati identicnu sliku da se rucno poveca gama van referentne, ali onda bi imao iste probleme kao i dolby vision sa tamnim detaljima.

Dva posta za koji mi je tesko odredit koji proizlazi sa manje znanja o temi....

Dolby Vision u igrama....kako je bolje integriran ako postoji jedna igra sa DV i to je Mass Andromeda u pc verziji i po testovima je implementacija ispala nista posebno....

Sto se tice toga da dolby namece kvalitetu...to se pokazalo kao marketinska patka posto imas hrpu sadrzaja gdje je slabo implementiran a da ne govorimo kako vise serija televizora ima ili je imalo uzasnu DV implementaciju...naprimjer prijasnji Sony modeli.

Dalje mi se ne da rasclanjivat ove nebuloze..

 

Sto se tice drugog posta gdje clan pokusava bit "pametan" i poklopit prijasnje nebuloze svojim nebulozama...

Dali si ti uopce svijestan da bi netko vidio razliku izmedju hdr10/10+ i Dolby Visiona on bi morao gledat taj sadrzaj u tom formatu a svi znaju da youtube ne strima sadrzaj u DV...tojest ja znam ali ti ocito ne znas tu baznu cinjenicu.

 

Ova tema je postala ruglo ikakve tech zajednice pretrpana nebulozama,lazima,fantaziranjima i nedostatkom onog baznog znanja o temi.

To je razlog zasto uopce slabo sudjelujem u ikakvim raspravama u temi...

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sto se tice rtingsa oni su se apsolutno pogubili i to im je zamjerio niz njihovih clanova ukljucujuci i mene,rezultati testova im se ne poklapaju sa konacnim zakljucima oko modela i to im je prigovoreno niz puta i oni se konstantno opravdavaju da im je najbolji tv onaj koji je jeftiniji sto nema smisla ako se bira najbolji tv a ne jeftiniji ili price/performance najbolji.

Portal im se raspada,izgubili su veci dio tima jer im ekipa odlazi i sad panicno traze testere itd na sve strane da bi prezivjeli.

Steta,do prije nekih dvije godine su bili izvrstan tv portal ali promjenama metoda ocjenjivanja doslovno svakih 6 mjeseci vise niti sami ne znaju kako i sto rade...

Moj PC  
0 3 hvala 1
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Megatama opet nisi vjerodostojan.Pratio sam tvoje upise jer si imao isti tv kao i ja (B7), tada nisi pisao kako DV/HDR nema razlike..Sada ispada bolji HDR jer Samsung ne podržava DV

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 11:24 (Tascam).
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tascam kaže...

Megatama opet nisi vjerodostojan.Pratio sam tvoje upise jer si imao isti tv kao i ja (B7), tada nisi pisao kako DV/HDR nema razlike..Sada ispada bolji HDR jer Samsung ne podržava DV

Gdje sam ja napisao da je DV nebitan?

Napisao sam da ga moras vidjet na panelu i sadrzaju koji ga podrzava da vidis razliku.

Ako se referiras na game implementaciju da tu je za sada apsolutno nebitan uz jednu igru staru par godina koja ga podrzava.

I ajde ljudi prestanite izmisljat i izokretat napisano,hvala.

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa jel tko gledao VOX oled tv u Mall.hr ili možda imate nekih informacija de li taj tv vrijedi te novce?

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U biti nemas pojma ali si odlucio nesto se po**rati po nekome.

 

Ja sam uzivo usporedio kako to izgleda na istom panelu dv vs hdr10 vs hdr10+. Ovaj video je samo bio pokazatelj i komentar osobe koja je to probala. Isto, ono sto se vidi na snimljenom odgovara onome sto se vidi u stvarnosti.

 

Ubuduce ako nemas nesto pametno za komentirati bolje preskoci.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bNeo kaže...

Ekipa jel tko gledao VOX oled tv u Mall.hr ili možda imate nekih informacija de li taj tv vrijedi te novce?

Taj tv u 55inch kosta preko 1000 eura i usprkos tome sto ima oled panel ne znaci da je dobar u ostalim bitnim elementima....

Moj iskreni savjet je skupljaj jos malo pa uzmi LGov model koji nije macak u vreci.

3 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa!

 

Razmišljam o kupovini OLED televizora i mislio sam uzeti 65 CX3. Ali vidim da je na mall.hr razlika između CX3 i C11 u 1.200 kn pa me zanima u čemu je razlika u ova dva modela i isplati li se uzeti C11 za 1.200 kn više ili ne?

Također, ima li razlike u C11 i C11LA? 

Hvala na odgovorima!

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
malibarta kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Razmišljam o kupovini OLED televizora i mislio sam uzeti 65 CX3. Ali vidim da je na mall.hr razlika između CX3 i C11 u 1.200 kn pa me zanima u čemu je razlika u ova dva modela i isplati li se uzeti C11 za 1.200 kn više ili ne?

Također, ima li razlike u C11 i C11LA? 

Hvala na odgovorima!

 Apsolutno se isplati C1 jer dobijes bolje procesiranje slike,ako sam dobro vidio bolje odradjuje near black sto je jako bitno kad gledas tamni sadrzaj.

Takodjer dobijes noviji OS.....

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
bNeo kaže...

Ekipa jel tko gledao VOX oled tv u Mall.hr ili možda imate nekih informacija de li taj tv vrijedi te novce?

Taj tv u 55inch kosta preko 1000 eura i usprkos tome sto ima oled panel ne znaci da je dobar u ostalim bitnim elementima....

Moj iskreni savjet je skupljaj jos malo pa uzmi LGov model koji nije macak u vreci.

 Samo u biti sad tamo košta 5999kn za 55 incha što je za 50% manje od recimo LG-a... Da mi je bliže pogledao bih to uživo. Ovako ne znam ni sam, a ne znam čije panele uopće ugrađuje VOX. Vjerojatno LG... Testova isto baš nema... Muka

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 13:19 (bNeo).
3 godine
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
malibarta kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Razmišljam o kupovini OLED televizora i mislio sam uzeti 65 CX3. Ali vidim da je na mall.hr razlika između CX3 i C11 u 1.200 kn pa me zanima u čemu je razlika u ova dva modela i isplati li se uzeti C11 za 1.200 kn više ili ne?

Također, ima li razlike u C11 i C11LA? 

Hvala na odgovorima!

 

 Sve bitno je praktički isto. Identično izgledaju.

Razlika je jedino u cijeni i u tome što je jedan novi  model 2021. a drugi toliko hvaljeni CX3. 

Kategorija = svejedno

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MV player kaže...
malibarta kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Razmišljam o kupovini OLED televizora i mislio sam uzeti 65 CX3. Ali vidim da je na mall.hr razlika između CX3 i C11 u 1.200 kn pa me zanima u čemu je razlika u ova dva modela i isplati li se uzeti C11 za 1.200 kn više ili ne?

Također, ima li razlike u C11 i C11LA? 

Hvala na odgovorima!

 

 Sve bitno je praktički isto. Identično izgledaju.

Razlika je jedino u cijeni i u tome što je jedan novi  model 2021. a drugi toliko hvaljeni CX3. 

Kategorija = svejedno

Sta mislis koliko ces prezivjet na forumu sa ovim acountom prije nego ga dodas u svoju lepezu protjeranih sa foruma?

Ja bih rekao...ne predugo.

3 godine
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima drugačiji daljinski model LG oleda 2021. 

 

Je li bolji  ? Daljinski je bio.jak.adut.i.nisu.ga mjenjali godinama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Megatama je od obožavatelja LG oleda postao najglasniji  pljuvač LG oleda  na forumu.I meni se zapekao B7, zamijenili panel i vozi miško.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
vRay kaže...
bik kaže...
Itekako je DV bolje od HDR10, vecinom hdr10 nije pravilno integriran jer ne postavlja stroge zahtjeve proizvođacu oko implementacije, za DV znas da uzivas u punoj kvaliteti kako sadrzaja tako i uređaja dok kod hdr10 nisi siguran sta dobivas servirano. 1b boja vs 68b boja je ogrona razlika, u igrama je također Dv bolje integriran i ima osiguranu buducnost. Jasno ako imas 8bitni panel tako ti je svejedno, pa neki navodno uzivaju u hdru sa jedva 300nitsa.

To si samo popušio marketing. Svi hdr10, hdr10+ i dv tv-ovi aproksimacijski prate eotf krivulju. Uzmes bilo koji dolby vision tv i stavis ga pod spektrometar pa ces vidjeti koliko je daleko od referentnih vrijednosti i koliko ga treba podesavati da bude unutar njih. Ova fora da je dolby vision "automatski kalibriran" i da daje "punu kvalitetu" su izmisljotina. Razlika izmedju dolby visiona / hdr10+ i obicnog hdr-a je vec dosta malena, tj. primjetna je u sitnim detaljima.. Da stavis isti film u dolby visionu / hdr10+ i obicnom hdru10 jednog kraj drugog na istom uredjaju jedva bi skuzio razliku. Primjetna je ali nije bas tako spektakularna. Vecinom su to prodavaci koji eto prodaju na sav glas.

 

Evo ti primjer istog filma u dolby visionu i najobicnijem hdru stavljen jedan kraj drugoga na istom tvu.

 

 

Evo primjer hdr10+ vs dolby vision vs hdr10.

 

 

Pa vidi ti sad spektakularnu razliku. Doslovno izgleda kao da je dolby vision prikaz za 0.2 veca gama tipa 2.4 dok je hdr10+ u 2.2. Za druge razlike od game se doslovno moras zagledati u staticnu sliku i jedva ces skuziti detalje. Razmisljam da bi na hdr10+ mogao isimulirati identicnu sliku da se rucno poveca gama van referentne, ali onda bi imao iste probleme kao i dolby vision sa tamnim detaljima.

Dva posta za koji mi je tesko odredit koji proizlazi sa manje znanja o temi....

Dolby Vision u igrama....kako je bolje integriran ako postoji jedna igra sa DV i to je Mass Andromeda u pc verziji i po testovima je implementacija ispala nista posebno....

Sto se tice toga da dolby namece kvalitetu...to se pokazalo kao marketinska patka posto imas hrpu sadrzaja gdje je slabo implementiran a da ne govorimo kako vise serija televizora ima ili je imalo uzasnu DV implementaciju...naprimjer prijasnji Sony modeli.

Dalje mi se ne da rasclanjivat ove nebuloze..

 

Sto se tice drugog posta gdje clan pokusava bit "pametan" i poklopit prijasnje nebuloze svojim nebulozama...

Dali si ti uopce svijestan da bi netko vidio razliku izmedju hdr10/10+ i Dolby Visiona on bi morao gledat taj sadrzaj u tom formatu a svi znaju da youtube ne strima sadrzaj u DV...tojest ja znam ali ti ocito ne znas tu baznu cinjenicu.

 

Ova tema je postala ruglo ikakve tech zajednice pretrpana nebulozama,lazima,fantaziranjima i nedostatkom onog baznog znanja o temi.

To je razlog zasto uopce slabo sudjelujem u ikakvim raspravama u temi...

 Oo ispricavam se gospon pljuvator na uvredi vašeg intelekta i znanja, ja se pitam jesmo mi zaslužili vaše komentare. Odakle crpite znanje, sto ste po struci?

Meni se malo cini da su ti promasio profesiju, ekipa s rthingsa je za tebe qtac, mozda da se prijavis za posao kod njih pa pokazes tko je tatamata, ipak preferiraš samsung pa bi se tamo dobro uklopio 

 

 

3 godine
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima bezobraznih neznalica svugdje, ne zanimaju me.

To je ipak 100% njihov problem.

Najgore kada netko opisuje 2 televizora

Postoje brojke prodaje itd. LG OLED ima bolje cijene, ali i ostali top brendovi su izvrsni. Kod nas i ne samo kod nas LG je uvjerljivo najbolja kupnja. Plašenje kvarovima stvarno je bolesno. 

 
1 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

....najgore kada netko opisuje 2 televizora tehnički i ljudskim okom praktički jednaka, a ispadaju nebo : zemlja

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
malibarta kaže...

Pozdrav ekipa!

 

Razmišljam o kupovini OLED televizora i mislio sam uzeti 65 CX3. Ali vidim da je na mall.hr razlika između CX3 i C11 u 1.200 kn pa me zanima u čemu je razlika u ova dva modela i isplati li se uzeti C11 za 1.200 kn više ili ne?

Također, ima li razlike u C11 i C11LA? 

Hvala na odgovorima!

 

 

 

3 godine
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dakle odgovor kolezi jest da je najbolji je CX u konkurenciji.

 

Cx3 13.800 kn

C1  15.000 kn

 

Gospodin Vincent preporučuje kupiti jeftinijeg, ali svakako niti C1 neće biti greška. Moguće da će C1  biti jeftiniji do proljeća 2022. nego danas već proslavljeni CX. Mislim da je ergonomija na strani starog daljinskog. 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice