Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.311
|
čitano: 14.080.374
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
kibo00 kaže...

Ako neko ima volje za preporučiti 40" (toliko max stane) do 2000kn??

Za spavaću sobu, znači neće biti previše u upotrebi, povremeno neka serija prije spavanja...

Od smart-a jedino je Netflix bitan, ali mislim da to sada svi imaju :)

 

u izbor mi ušlo (svi po 2000kn):

https://www.nabava.net/televizori/hisense-40a5600f-televizor-cijena-40-102-cm-led-full-hd-112298891

https://www.nabava.net/televizori/grundig-40-vle-6735-bp-televizor-cijena-40-102-cm-led-full-hd-104847631

https://www.nabava.net/televizori/tcl-40es560-televizor-cijena-40-102-cm-led-full-hd-83129151

 

nešto od ovog za preporuku? ili nešto drugo... :)

 

Hvala...

Totalni ignore sam dobio :D

Pretpostavljam da to mogu shvatiti kao - Ne zamaraj nas s gluposti, nista ne valja za 2000kn :D

 

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Zadnji tv kupio sam 2009. godine tako da sam totalno ispao izvan štosa. Doma imam max prostora za dijagonalno 94cm (max fizička dijagonala tv-a - ne samo ekrana). Trenutno imam 32" LG 32LD465 tv koji bi zamijenio novim. Tv mi služi za slušati glazbu, stream filmova s plexa (1080p max zasad samo). Imam spojeno puno različitih HDMI deviceova, a na jednom HDMI ulazu imam i 4xHDMI switch. Imam i 5GHz LAN mrežu. Bitno mi je da tv ima normalan sotfver i da se nadograđuje dovoljno često, odnosno da se uočeni problemi ispravljaju redovno. Molim vas savjet u kojem smjeru da gledam koji tv kupiti, na što obratiti pažnju ili imate odmah za preporuku neki model koji je eto sreće i na popustu :)

U obzir dolaze i polovni tv, dvbt2 mi recimo uopće nije bitan.

 

Primjer: LG 32LM6300PLA - jel ovo išta vrijedi? Ima li kakve glupe greške ili nešto slično?

Primjer2: Xiaomi FHD Mi 4A - kakav je ovaj tv? Vidim da nema FHD, nego HD ready - radi li upscaling dobro?
Primjer3: Xiaomi L32M5-5ASP - usporedba s ovim iznad Xiaomi?

 

thx!

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 19:06 (badger).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@kibo00, Ili je možda svako malo takav prijedlog? :D

Nisam pratio ovu veličinu pa ti ja ne znam, ali uzmi vremena i pregledaj posljednjih desetak stranica, možda ima nešto pametno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 17:21 (CyberDemonVZ).
3 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Lijep pozdrav poštovanim forumašima! Iako već neko vrijeme pratim forum i temu o TV-ima, tek sam se sada pridružio pa prije nego postavim pitanje da se kratko predstavim. U 50-tim sam godinama, u mirovini, Slavonija, nekad dosta zaluđen s tehologijom ali s godinama ipak manje, ali pokušavam pratiti koliko mogu. Trenutna ljubav i hobi - satovi :).

Pa eto, sada bih postavio pitanje i zamolio za savjet. Naime u planu je novi TV od 55" kao zamjena za 6 godina stari Panasonic TX-48AS640. S njim nemam problema, osim što nisam zadovoljan Direct LED-om bez FALDA, pa mi je pogotovo u tamnim scenama slika "zamrljana", "flekava". A i taj bi išao u gostinjsku/radnu sobu, pa bi za dnevnu uzeo sada veći (55" je max jer mi veći ne stane, a i TV se gleda uglavnom direktno sa oko 3,5m). Proćitao sam ne znam koliko stranica teme unazad, pogledao nekoliko desetaka YT reviewa, pročitao isto toliko, i iskreno što više gledam i čitam, manje znam i teže mi se odlučiti, pa sam stoga odlučio ovdje upitati za savjet i preporuku. Pokušati ću dati što više bitnih detalja kako bi olakšao i suzio preporuke.

Dakle traži se:

Za budžet do 7000kn, ali za nešto dosta dobro bih se rastegnuo do recimo 8K

55" - ni manji ni veći

4K (8K nepotreban)

Koristim TotalTV, dakle satelitska

Gamer nisam, dakle Input lag i ostalo vezano za igrice mi nije uopće važno

Gleda se - emisije, filmovi, serije, dokumentarci, a sport samo kad su Europska ili svjetska prvenstva, dakle vrlo rijetko

Smart - ako ide Android OK, ali nije uvjet pošto jedino (za sada) trebam YouTube i Netflix

DVB-T/T2/C/S/S2

Ukoliko (Q)LED, onda VA panel s FALD-om, a OLED vjerojatno da ne mogu naći za te novce (ili?)

Nikako LG NanoCell, a OLED ako ima za te novce, ali malo me brine Burn-in (da li opravdano?)

Važna mi je kvaliteta slike i dobar up-scaling, zvuk ne toliko jer će se uzimati Soundbar

Nemam ništa protiv Internet trgovina ukoliko su pouzdane (da ne dobijem izložbeni TV pod novi), i ako garancija vrijedi u HR ovlaštenim servisima. 

Nadam se da je dovoljno informacija s moje strane, a ako treba još koja rado ću odgovoriti.

Hvala unaprijed svima na dobronamjernim preporukama.

  

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ti si neki samsung fan? Nemaju svi para za olede a po mom iskustvu u srednjem rangu lg ima bolje ekrane i os od samsunga

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zolmajstor kaže...

Ti si neki samsung fan? Nemaju svi para za olede a po mom iskustvu u srednjem rangu lg ima bolje ekrane i os od samsunga

 IPS je jedini problem,Web OS od LGa je genijalan isto tako i magica remote.

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

I od kuda ti to etiketiranje Samsung fanom?

Imam Panasonic plazmu,imao 4k modele od Sharpa,Sonya,olede od LGa,qled od Samsunga....

5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 23:02 (Flagship).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

 Koliki postotak drze sada VA paneli u LG ponudi?

 

Top model LG lcd ponude.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/nano90

5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

 Koliki postotak drze sada VA paneli u LG ponudi?

 

Top model LG lcd ponude.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/nano90

 

43-49-55-65-75-86" IPS

50-60-70-82" VA

 

Top model za EU je 4K NANO917 odnosno NANO97/99 8K.

 

Pitanje je koji će uopće biti modeli predstavljeni u siječnju jer kao što je poznato LGD zatvara posljednje tvornice panela za nekoliko tjedana što znači da slijedi outsourcing. Čak je izgledno da će biti više VA ako se LGE odluči za Innolux i AUO, poput sonyja i panasonica.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

 Koliki postotak drze sada VA paneli u LG ponudi?

 

Top model LG lcd ponude.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/nano90

 

43-49-55-65-75-86" IPS

50-60-70-82" VA

 

Top model za EU je 4K NANO917 odnosno NANO97/99 8K.

 

Pitanje je koji će uopće biti modeli predstavljeni u siječnju jer kao što je poznato LGD zatvara posljednje tvornice panela za nekoliko tjedana što znači da slijedi outsourcing. Čak je izgledno da će biti više VA ako se LGE odluči za Innolux i AUO, poput sonyja i panasonica.

Ne racunam jos 8k modele jer onda mogu ubacit i The Wall microled kao top model,ako imas para mozea ga kupit cak i za kucnu upotrebu.

Koliki postotak cine ovi VA LG modeli jer ih nisam vidio nigdje u ovim velikim trgovinama tipa Saturn i Mediamarkt?

Mozda se prodaju po narudzbi?...

5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

 Koliki postotak drze sada VA paneli u LG ponudi?

 

Top model LG lcd ponude.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/nano90

 

43-49-55-65-75-86" IPS

50-60-70-82" VA

 

Top model za EU je 4K NANO917 odnosno NANO97/99 8K.

 

Pitanje je koji će uopće biti modeli predstavljeni u siječnju jer kao što je poznato LGD zatvara posljednje tvornice panela za nekoliko tjedana što znači da slijedi outsourcing. Čak je izgledno da će biti više VA ako se LGE odluči za Innolux i AUO, poput sonyja i panasonica.

Ne racunam jos 8k modele jer onda mogu ubacit i The Wall microled kao top model,ako imas para mozea ga kupit cak i za kucnu upotrebu.

Koliki postotak cine ovi VA LG modeli jer ih nisam vidio nigdje u ovim velikim trgovinama tipa Saturn i Mediamarkt?

Mozda se prodaju po narudzbi?...

 

Možeš onda ubacit i ovaj microled, vjerojatno jeftiniji par stotina tisuća EURA od the wall

 

https://www.lg-informationdisplay.com/product/led-signage/lg-magnit/LSAB009

 

Pa velim ti, svi modeli u veličinama 50-60-70-82 su VA, većinom su to paneli sharp-innolux-auo ovisno o veličini i seriji. To je ispod 50% ali je puno više nego prije. U prošlosti su VA bili jako rijetki kod lg, vidjet ćemo da li u 2021. preuzet primat prije nego se u potpunosti napusti klasična lcd tehnologija što je samo pitanje vremena.

 

Sad je čak i NANO dostupan s VA panelom, istina samo u 50" verziji odnosno 50NANO793/796 što će razveselit one koji su možda to čekali:)

 

 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

 Koliki postotak drze sada VA paneli u LG ponudi?

 

Top model LG lcd ponude.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/nano90

 

43-49-55-65-75-86" IPS

50-60-70-82" VA

 

Top model za EU je 4K NANO917 odnosno NANO97/99 8K.

 

Pitanje je koji će uopće biti modeli predstavljeni u siječnju jer kao što je poznato LGD zatvara posljednje tvornice panela za nekoliko tjedana što znači da slijedi outsourcing. Čak je izgledno da će biti više VA ako se LGE odluči za Innolux i AUO, poput sonyja i panasonica.

Ne racunam jos 8k modele jer onda mogu ubacit i The Wall microled kao top model,ako imas para mozea ga kupit cak i za kucnu upotrebu.

Koliki postotak cine ovi VA LG modeli jer ih nisam vidio nigdje u ovim velikim trgovinama tipa Saturn i Mediamarkt?

Mozda se prodaju po narudzbi?...

 

Možeš onda ubacit i ovaj microled, vjerojatno jeftiniji par stotina tisuća EURA od the wall

 

https://www.lg-informationdisplay.com/product/led-signage/lg-magnit/LSAB009

 

Pa velim ti, svi modeli u veličinama 50-60-70-82 su VA, većinom su to paneli sharp-innolux-auo ovisno o veličini i seriji. To je ispod 50% ali je puno više nego prije. U prošlosti su VA bili jako rijetki kod lg, vidjet ćemo da li u 2021. preuzet primat prije nego se u potpunosti napusti klasična lcd tehnologija što je samo pitanje vremena.

 

Sad je čak i NANO dostupan s VA panelom, istina samo u 50" verziji odnosno 50NANO793/796 što će razveselit one koji su možda to čekali:)

 

 

 Sad sam malo googlao i jedino sam nasao postove forumasa US Avforumsa koji tvrde da IPS predstavlja 95% trzista LG lcda ....znaci nista sluzbeno.

Nazalost Rtings mislim nema niti jednu recenziju VA modela od LGa sto je nevjerovatno.

 

Sto se tice ostaloga,Kinezi su gadno nagazili Koreance sa LCD proizvodnjom ali US je gadno nagazila Kineze u svim aspektima trgovine sa ostatkom svijeta pa ostaje za vidjet kako ce se to sve odvijat u iducih par godina...

 

Evo Huawei je doslovno propao a bili su na korak do prvog mjesta globalnog mobile trzista,najavljivali su svoje cipove,OS a na kraju nemaju niti materijale za cipove.

Sve vise velikih korporacija prebacuje proizvodnju u druge drzave......

 

EDIT:

To je onaj LG microled o kojemu sam pisao da sam ga usporedjivao sa Wallom na IFA sajmu i da je enormno losiji od Walla.

Peak mu je kao sto pise na tom linku oko 1200nits a Wallu je bio oko 4000nits a i cjela slika je bila enormno realnija nego na LG modelu.

Vjerovatno se LG odlucio na razvoj microleda dosta kasnije.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 23:55 (MEGATAMA).
5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...
Flagship kaže...
MEGATAMA kaže...

Steta je da LG nema barem 50% VA panela.

 

 

Možda 2021. preskoče 50%, recimo lansiranjem modela od 90" s VA sharpovim panelom koji će fino nastavit VA niz od 50-60-70-82:)

 Koliki postotak drze sada VA paneli u LG ponudi?

 

Top model LG lcd ponude.

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/nano90

 

43-49-55-65-75-86" IPS

50-60-70-82" VA

 

Top model za EU je 4K NANO917 odnosno NANO97/99 8K.

 

Pitanje je koji će uopće biti modeli predstavljeni u siječnju jer kao što je poznato LGD zatvara posljednje tvornice panela za nekoliko tjedana što znači da slijedi outsourcing. Čak je izgledno da će biti više VA ako se LGE odluči za Innolux i AUO, poput sonyja i panasonica.

Ne racunam jos 8k modele jer onda mogu ubacit i The Wall microled kao top model,ako imas para mozea ga kupit cak i za kucnu upotrebu.

Koliki postotak cine ovi VA LG modeli jer ih nisam vidio nigdje u ovim velikim trgovinama tipa Saturn i Mediamarkt?

Mozda se prodaju po narudzbi?...

 

Možeš onda ubacit i ovaj microled, vjerojatno jeftiniji par stotina tisuća EURA od the wall

 

https://www.lg-informationdisplay.com/product/led-signage/lg-magnit/LSAB009

 

Pa velim ti, svi modeli u veličinama 50-60-70-82 su VA, većinom su to paneli sharp-innolux-auo ovisno o veličini i seriji. To je ispod 50% ali je puno više nego prije. U prošlosti su VA bili jako rijetki kod lg, vidjet ćemo da li u 2021. preuzet primat prije nego se u potpunosti napusti klasična lcd tehnologija što je samo pitanje vremena.

 

Sad je čak i NANO dostupan s VA panelom, istina samo u 50" verziji odnosno 50NANO793/796 što će razveselit one koji su možda to čekali:)

 

 

 Sad sam malo googlao i jedino sam nasao postove forumasa US Avforumsa koji tvrde da IPS predstavlja 95% trzista LG lcda ....znaci nista sluzbeno.

Nazalost Rtings mislim nema niti jednu recenziju VA modela od LGa sto je nevjerovatno.

 

Sto se tice ostaloga,Kinezi su gadno nagazili Koreance sa LCD proizvodnjom ali US je gadno nagazila Kineze u svim aspektima trgovine sa ostatkom svijeta pa ostaje za vidjet kako ce se to sve odvijat u iducih par godina...

 

Evo Huawei je doslovno propao a bili su na korak do prvog mjesta globalnog mobile trzista,najavljivali su svoje cipove,OS a na kraju nemaju niti materijale za cipove.

Sve vise velikih korporacija prebacuje proizvodnju u druge drzave......

 

EDIT:

To je onaj LG microled o kojemu sam pisao da sam ga usporedjivao sa Wallom na IFA sajmu i da je enormno losiji od Walla.

Peak mu je kao sto pise na tom linku oko 1200nits a Wallu je bio oko 4000nits a i cjela slika je bila enormno realnija nego na LG modelu.

Vjerovatno se LG odlucio na razvoj microleda dosta kasnije.....

 

Rtings i us/ca nisu za nas previše relevantni jer ipak televizori za njihova trž. su nerijetko drukčiji od eu modela. Možda je 95% kod njih u shopovima, postotak udjela u serijama i veličinama sigurno nije jer 4 od 10 nije 5%, ne?:)

 

Pa ovisi o kome je riječ, recimo TCL je već par puta kvartalno prešišao samsung a to je ogroman uspjeh na usa trž. Oni su u jakoj ofenzivi i ako pojačaju miniled, a sigurno hoće, kao i 8K vidrian seriju to će biti još jedan udarac svim korejcima. A da ne velim da će im pobjeda Joe-a donijeti još vjetra u leđa

 

Microled je daleka budućnost, barem još 5-10 godina je potrebno da bi ta tehnologija bila na sadašnjoj komercijalnoj razini. Ove tehnološke eskapade korejaca koje si mogu priuštiti samo šeici i slični je tu da zabavi javnost..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Sve od LGa sto nije OLED je smece po prikazu slike,mogao bih navodit razloge ali to bi bilo ponavljanje vec recenoga od strane mene ili ostalih clanova.

 

 LG's expands recall of its overheating OLED TVs to Europe and China :

 

https://me.pcmag.com/hdtv/12756/lgs-expands-recall-of-its-overheating-oled-tvs-to-europe-and-china

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pozz

 

imam 3500 kn za tv za boravak pa molim preporuku

 

uvjeti su da je marka,4k i to je to.što veći to bolji.lp

 
0 0 hvala 0
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
GSP kaže...

pozz

 

imam 3500 kn za tv za boravak pa molim preporuku

 

uvjeti su da je marka,4k i to je to.što veći to bolji.lp

 

Sve je dobro. Iako ćeš za te novce moći uzeti uglavnom 43inchni TV, kakav i sam imam. Philips "one to watch" serija te Samsung QLED 60. Cijenovni rang je tu tvoj okvirno.

Eventualno možda HiSense, koji bi za tu cijenu išao do 50incha ako se ne varam.

 

 

Samo nemoj pasti pod psihozu forumaša i internet zajednice koja ti veli da je HDR najbolja stvar ikad. Nije. Fora je ali nije spektakularno (isproban HDR i na budget TVu QLED 60 i na premium OLED TV Sony od 20,000kn, rezultat je u najboljem slučaju ... "OK, fora") .

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 9:30 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
master943 kaže...
MEGATAMA kaže...
Sve od LGa sto nije OLED je smece po prikazu slike,mogao bih navodit razloge ali to bi bilo ponavljanje vec recenoga od strane mene ili ostalih clanova.

 

 LG's expands recall of its overheating OLED TVs to Europe and China :

 

https://me.pcmag.com/hdtv/12756/lgs-expands-recall-of-its-overheating-oled-tvs-to-europe-and-china

Ja sam tu vijest vec linkao prije neku stranicu,meni su poznate mane oleda jer sam imao dva ali to no mjenja cinjenicu da IPS LG paneli imaju inferiorniju sliku naspram njihovih oleda.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 

Ja biih uyeo Hisense od nabrojanog. Svakako obrati pozornost na Grundig modele, jer nemaju svi Netflix i ne možeš ga naknadno instalirati, a ne radi ni preko u njih ugrađenog internet browsera.

8 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
GSP kaže...

pozz

 

imam 3500 kn za tv za boravak pa molim preporuku

 

uvjeti su da je marka,4k i to je to.što veći to bolji.lp

Neki Hisense...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ljudi čini mi se da sam se odlučio kupiti Hisense U8B. 65incha za cca 5500kn u Elipsu kada uzmem bonove.
Mislite li da je on okej za taj novac ili da ipak nešta drugo tržim?
 
0 0 hvala 0
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Josipklemen kaže...
Ljudi čini mi se da sam se odlučio kupiti Hisense U8B. 65incha za cca 5500kn u Elipsu kada uzmem bonove.
Mislite li da je on okej za taj novac ili da ipak nešta drugo tržim?

 

A koji točno drugi 65 inhcni tv za te novce možeš dobiti?

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

evo htio bih neki tv, veličina barem 65", marka u biti svejedno, ali ajmo reć nek budu ovi veći igraći, nekako bi bolje spavao, znači LG, Samsung, Philips, Panasonic i Sony, a baš ako je neki best buy eventualno i neke druge tipa Hisense.

 

Smart tv pa svejedno isto koji sustav, tj. operativni, samo bih se htio spojiti sa iMacom (desktop zrcalo), a za to bi trebao tv imati Airplay2, kao drugačije se ne bi moglo spojiti preko wifi, a to su valjda ovi modeli:
https://www.apple.com/ios/home/accessories/#section-tv

 

Treba imati ovaj satelitski receiver u sebi i zvuk isto nije bitan jer bi ga spojio na zvučnike.
Znači u biti slika mi je najbitnija i veličina. Od materijala gledao bih vjerojatno HD i lošije ako je to bitno, ali često volim pogledati/vrtiti Youtube spotove pa bi tu bila i veće rezolucija. Na što bih trebao paziti da ima? Koja tehnologija? Kao trebao bi imati HDR i HDR 10+? Koji procesor ili što već još? Jer gledao sam ih i kako vidim može se od 4200-5000 kn naći?

 

Philips 65PUS6504 4.199 HRK
SHARP 65BL2EA 4.248 HRK
Toshiba 65U2963DG 4.299 HRK
LG 65UM7100PLA 4.333 HRK
SAMSUNG UE65RU7022KXXH 4.499 HRK
Samsung UE65RU7092 4.500 HRK
SAMSUNG UE65RU7172 4.659 HRK
Philips 65PUS6754 4.504 HRK
SAMSUNG UE65RU7102 4.692 HRK
LG 65UM7000PLA 4.600 HRK
Toshiba 65UA3A63DG 4.799 HRK
Philips 65PUS6503/12 4.810 HRK
PHILIPS 65PUS6704/12 4.839 HRK
LG 65UM7100PL 4.856 HRK
LG 65UKM7100PL 4.892 HRK
SAMSUNG UE65RU7172UXXH 4.899 HRK
Samsung UE65NU7092UXXH 4.905 HRK
Sony KD-65XF8577 4.999 HRK
HISENSE H65U8B 5.599 HRK
PHILIPS 65PUS7304 4.999 HRK
Philips 65PUS6804/12 4.999 HRK
Samsung UE65TU7072 5.299 HRK
SAMSUNG UE65TU8072UXXH 5.299 HRK

 

Samo baš se ne kužim, kako sada skužit koji je od njih ok i koji nije?

http://jeftini-top-proizvodi.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 18:09 (KAVAhr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
DragonWarrior kaže...

Pozdrav

Koji su najbolji televizori od 43' i 49'(50') do 5000 kn. Trenutno jedino što sam našao da ima u ponudi su samsung qe43q60r i sony 43xh8096 te samsung qe49q60t. Razlike su što samsung koristi va panele, a sony ips. Treba mi za svakodnevno korištenje-tv emisije, serije, sport i filmovi. Bez igranja

 

 evo i ja sam u istom problemu, jel ima kaj bolje u tom cijenovnom rangu?

10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav jel mi neko moze rec kakav je ovaj TV. Interesuje me sto se tice gaminga za PS5. Dakle ne treba mi nista specijalno, samo me zanima moze li dat ruke za 5icu, tj. da bude solidan ili ok. Hvala na odgovorima. 
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-49UJ635V

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pa ja bi rekao da ih ima dosta. Bio sam sada u Elipsu, ima LG, Samsung nekih serija 7 itd. Čak mi nije problem 500kn razlike cca, ali ovaj mi djeluje kao najbolje rješenje. Jedino me blooming muči, neznam kako da to provjerim.

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa,

 

koji bi bio best buy do 4000-5000 kuna, a da je dijagonale minimalno 55"? Volio bi da je i 60", al ako ne ide - ne ide...

 

Možda, https://www.nabava.net/search.php?q=samsung+55tu8502 ?

 

Uzeo bih i u obzir Hisenseov model: https://www.nabava.net/televizori/hisense-h55u8b-televizor-cijena-55-139-cm-uled-ultra-hd-99443451 , al ga nigdje nema na stanju...

 

Također, televizor bi se gledao okomito, tako da nemam problem sa VA panelom (dapače, poželjan je) i "ispranim" bojama gledanjem iz oštrijih kuteva.

 

Hvala Vam!

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Josipklemen kaže...
Ljudi čini mi se da sam se odlučio kupiti Hisense U8B. 65incha za cca 5500kn u Elipsu kada uzmem bonove.
Mislite li da je on okej za taj novac ili da ipak nešta drugo tržim?

 

Ako već planiraš ić na hisense onda je bolje pričekat da se ponovno pojavi 65U8QF na akciji za 6999 i 5 god. garancije.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pa ne mora biti baš Hisense. Ali koliko vidim jedino on u tom cijenovnom rangu ima 120hz panel i općenito djeluje najbolji po specifikacijama.
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2020 4:49 (bluecat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima tko iskustva s Xiaomi tv-om? 

Vidim da ima u linksu 55", 3,500kn.

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice