Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.096.319
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gloria kaže...

Molim pomoć, kupujem smart tv 43 inča,UHD, najviše za gledanje filmova i da li je dugoročno bolje uzeti uhd za tu dijagonalu ili je i fh dovoljan? Koji od ovih prijedloga bi bio najbolji izbor ili imate i vi neki bolji prijedlog?

- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H43A6550/, 5g garancije...2700 kn

- https://www.centar-tehnike.hr/tv-led-lg-43uk6200pla-proizvod-956/, 5 g garancije...2600 kn

- https://edigital.hr/led-televizori/samsung-ue43nu7022kxxh-uhd-smart-led-televizor-p584099, 2 g garancije...2625 kn

- https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-philips-43pus6503.aspx...2700 kn

- https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-43uk6200.aspx  2744 kn

Stvarno molim za pomoć oko odabira!

 Ja bi ti preporučio taj model Philipsa, ili Hisense A6550.

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-43pus6703-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-67325891

9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bilo koji osim Filipsa 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa, što kažete na:
https://www.centar-tehnike.hr/tv-led-samsung-ue49nu7172uxxh-proizvod-980/
?

Kad malo razmislim, ne treba mi Kodi, bitno da mogu NAS uspostaviti (vidim da je Plex dostupan za Tizen, Samsung TV-e).

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...
 Sad moram vidjeti između ta dva modela što mi je pametnije, zanemario bi 500kn razliku u cijeni. 

 

 Uzmi Kineza sa 5 godina jamstva! :)

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji LCD ili OLED tv do 10000 kn? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Lg49sk8500 ili lg55sk8100, novci su skoro isti....jedino je razlika u veličini i mislim u pozadinskom odvjetljnju

 

Ili nešto drugo ( ne VA) osim Panasonica za te novce?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 8:16 (POZNANOVEC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
POZNANOVEC kaže...

Lg49sk8500 ili lg55sk8100, novci su skoro isti....jedino je razlika u veličini i mislim u pozadinskom odvjetljnju

 

Ili nešto drugo ( ne VA) osim Panasonica za te novce?

 Ne znam gdje si gledao cijene , al iu SD su ti oba ova tv-a skoro iste cijene.

Ja bi radije išao na Q6FN ako ti je cijena ok, ali rekao si da ne želiš VA , pa onda ne znam što bi ti preporučio, po meni je to jako puno love za IPS ekran.

Pretpostavljam da ti treba širok kut gledanja i da gledaš tv uz dosta rasvjete pa ti IPS odgovara.

10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Muc321 kaže...

Koji LCD ili OLED tv do 10000 kn? 

 

Protegni se još 600kn za C8

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da muči me kut gledanja i osvjetljenje...

Dal' je 8500 puno bolji od 8100? Za iste novce dobijem veći Tv.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
POZNANOVEC kaže...

Da muči me kut gledanja i osvjetljenje...

Dal' je 8500 puno bolji od 8100? Za iste novce dobijem veći Tv.

 Ja bi onda ipak išao na 8500. U SD je 55" verzija 200 kn skuplja od 8100 

11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima!

 

Molim pomoć. Tražim televizor koji sa stalkom neće biti veći od 1036x698 mm (tolika mi je rupa u ormaru/regalu). Izgleda da bi to trebao biti tv od 43". Ne bih htio ići preko cca 2500 kn. Koliko vidim daju se naći za te novce.

 

Ne tražim dlaku u jajetu i nisam picajzla po pitanju finesa. Jedino što bih volio pored normalnog gledanja tv-a je da ga mogu povezati s kompjuterom (kabelom ili wifijem) i pokrenuti film/seriju u playeru koji prikazuje i titlove (zato sam i naveo da mi je ok opcija i kabel pa extended desktop i pokrenem u bsplayeru sa kompjutera i stvar riješena - sve više od toga je dobrodošao bonus).

 

I druga stvar koju bih volio je da mogu neovisno o kompjuteru gledati youtube kanale na koje sam pretplaćen (znači, bez da se dižem do kompjutera i tamo pokrećem). Znači, bilo da ima instaliran youtube pa se ja tamo ulogiram, bilo da se poveže s mojim mobitelom pa tamo puštam videe, a gledam na tv-u - obje opcije su mi ok (prva je naravno bolja). Imaju li te fore samo smart tv-ovi? Bi li ove moje potrebe zadovoljio ovakav tv (piše da nije smart tv)?

 

Možete li mi predložiti nešto drugo/bolje u ovom cijenovnom rangu, a da ima navedene funkcionalnosti?

 

Puno hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U SD je 55"8500 na nekoj akciji uz poklon saundbar 7100kn , ali ima samo dvije godine garancije bez mogućnosti doplate garancije..

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
blab kaže...

Pozdrav svima!

 

Molim pomoć. Tražim televizor koji sa stalkom neće biti veći od 1036x698 mm (tolika mi je rupa u ormaru/regalu). Izgleda da bi to trebao biti tv od 43". Ne bih htio ići preko cca 2500 kn. Koliko vidim daju se naći za te novce.

 

Ne tražim dlaku u jajetu i nisam picajzla po pitanju finesa. Jedino što bih volio pored normalnog gledanja tv-a je da ga mogu povezati s kompjuterom (kabelom ili wifijem) i pokrenuti film/seriju u playeru koji prikazuje i titlove (zato sam i naveo da mi je ok opcija i kabel pa extended desktop i pokrenem u bsplayeru sa kompjutera i stvar riješena - sve više od toga je dobrodošao bonus).

 

I druga stvar koju bih volio je da mogu neovisno o kompjuteru gledati youtube kanale na koje sam pretplaćen (znači, bez da se dižem do kompjutera i tamo pokrećem). Znači, bilo da ima instaliran youtube pa se ja tamo ulogiram, bilo da se poveže s mojim mobitelom pa tamo puštam videe, a gledam na tv-u - obje opcije su mi ok (prva je naravno bolja). Imaju li te fore samo smart tv-ovi? Bi li ove moje potrebe zadovoljio ovakav tv (piše da nije smart tv)?

 

Možete li mi predložiti nešto drugo/bolje u ovom cijenovnom rangu, a da ima navedene funkcionalnosti?

 

Puno hvala unaprijed!

 LED TV LG 43UK6200  -2750 Kn

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...
Crt True Colors kaže...

 Baš sam o tom TCL-u razmišljao. Sad mi je zanimljiva i preporuka garfielda1 za taj Philips. Tu je negdje ta cijena oko 7k što računam da se dobije ok razina TVa, neki low end best buy. Sad moram vidjeti između ta dva modela što mi je pametnije, zanemario bi 500kn razliku u cijeni. 

 

 Hvala svima na povratnoj informaciji i kroz glasanje. Odlučio sam se za Philipsa. Imam njihov veliki monitor s kojim sam zadovoljan pa želim da ostane tako i s TV-om (znam nije racionalno al tako je). Sviđa mi se i ideja ambilighta. Iako je većina glasala za TCL nisu svi pa mi je i to donijelo koji bod u odluci da Philips nije loše rješenje. Naručio na Mall.hr.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...
dinko9 kaže...
Crt True Colors kaže...

 Baš sam o tom TCL-u razmišljao. Sad mi je zanimljiva i preporuka garfielda1 za taj Philips. Tu je negdje ta cijena oko 7k što računam da se dobije ok razina TVa, neki low end best buy. Sad moram vidjeti između ta dva modela što mi je pametnije, zanemario bi 500kn razliku u cijeni. 

 

 Hvala svima na povratnoj informaciji i kroz glasanje. Odlučio sam se za Philipsa. Imam njihov veliki monitor s kojim sam zadovoljan pa želim da ostane tako i s TV-om (znam nije racionalno al tako je). Sviđa mi se i ideja ambilighta. Iako je većina glasala za TCL nisu svi pa mi je i to donijelo koji bod u odluci da Philips nije loše rješenje. Naručio na Mall.hr.

 Kao prvo, si se veoma dobro odlučio.. A kao drugo, svi ti koji su glasovali za TCL ili nemaju pojma o televizorima, ili su to oni koji kontriraju mojim preporukama:))

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, jel ok ovaj tv

https://www.ekupi.hr/SAMSUNG-LED-TV-50NU7022-Ultra-HD-SMART-1349044.aspx?_ref=ca-wtb&_refv=c192bca8-d936-4478-a57e-92ddd7b7c4ee

Cudno mi je da je samsungov 4k tv 3000kn?

inace, trazim neki 4k smartv tv slicnog cijenovnog ranga, do nekih 3500, 49 rezolucija 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tonix8 kaže...

Pozdrav, jel ok ovaj tv

https://www.ekupi.hr/SAMSUNG-LED-TV-50NU7022-Ultra-HD-SMART-1349044.aspx?_ref=ca-wtb&_refv=c192bca8-d936-4478-a57e-92ddd7b7c4ee

Cudno mi je da je samsungov 4k tv 3000kn?

inace, trazim neki 4k smartv tv slicnog cijenovnog ranga, do nekih 3500, 49 rezolucija 

 Znaš kako kažu, malo para malo muzike:)

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.aspx

 

A ovaj, on je 3500, na popustu za 5500, malo je losiji nego prethodnik iz 2017, ali cini mi se skroz ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima,

Planiram si kupiti 43" tv za gledanje 4k filmova i povremeni gaming. Cjenovni rang bi bio negdje do 4500 kn, moze i malo iznad ako se isplati uzeti.

Nisam puno upucen u tv-e pa ne znam koji bi uzeo, do sada sam naisao na neke koji mi se cine zanimljivi:

 

 

1) LG 43UK6950PLB


2) Philips 43pus7303


3) SONY KD43XE8077SAEP


vjerujem da ima i boljih opcija tako da cekam :)

hvala svima unaprijed na odgovoru.




Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 0:32 (steele7).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
tonix8 kaže...

Pozdrav, jel ok ovaj tv

https://www.ekupi.hr/SAMSUNG-LED-TV-50NU7022-Ultra-HD-SMART-1349044.aspx?_ref=ca-wtb&_refv=c192bca8-d936-4478-a57e-92ddd7b7c4ee

Cudno mi je da je samsungov 4k tv 3000kn?

inace, trazim neki 4k smartv tv slicnog cijenovnog ranga, do nekih 3500, 49 rezolucija 

 Znaš kako kažu, malo para malo muzike:)

 kod Philipsa je ta poslovica dovedena do apsurda.

puno para a malo glazbe... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tonix8 kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.aspx

 

A ovaj, on je 3500, na popustu za 5500, malo je losiji nego prethodnik iz 2017, ali cini mi se skroz ok

 Samsung serija NU7000 je best buy u toj cjenovnoj kategoriji.

Ako uspiješ po ok cijeni nači 7400 seriju uzmi tu, ali generalno su svi jako slični i ok performansi za tu cijenu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
blab kaže...

Pozdrav svima!

 

Molim pomoć. Tražim televizor koji sa stalkom neće biti veći od 1036x698 mm (tolika mi je rupa u ormaru/regalu). Izgleda da bi to trebao biti tv od 43". Ne bih htio ići preko cca 2500 kn. Koliko vidim daju se naći za te novce.

 

Ne tražim dlaku u jajetu i nisam picajzla po pitanju finesa. Jedino što bih volio pored normalnog gledanja tv-a je da ga mogu povezati s kompjuterom (kabelom ili wifijem) i pokrenuti film/seriju u playeru koji prikazuje i titlove (zato sam i naveo da mi je ok opcija i kabel pa extended desktop i pokrenem u bsplayeru sa kompjutera i stvar riješena - sve više od toga je dobrodošao bonus).

 

I druga stvar koju bih volio je da mogu neovisno o kompjuteru gledati youtube kanale na koje sam pretplaćen (znači, bez da se dižem do kompjutera i tamo pokrećem). Znači, bilo da ima instaliran youtube pa se ja tamo ulogiram, bilo da se poveže s mojim mobitelom pa tamo puštam videe, a gledam na tv-u - obje opcije su mi ok (prva je naravno bolja). Imaju li te fore samo smart tv-ovi? Bi li ove moje potrebe zadovoljio ovakav tv (piše da nije smart tv)?

 

Možete li mi predložiti nešto drugo/bolje u ovom cijenovnom rangu, a da ima navedene funkcionalnosti?

 

Puno hvala unaprijed!

 LED TV LG 43UK6200  -2750 Kn

 

 

 

Hvala na prijedlogu!

 

Kako se taj tv ponaša po pitanju ove dvije stvari koje sam spomenuo da bih volio da ima. Morat ću ga povezat hdmi kablom s kompjuterom pa ga koristiti kao extended desktop ili ima neki svoj player koji preko wifija (ili utp kabla) vrti filmove s titlovima iz sheranog direktorija na kompjuteru? Do sad na svim televizorima je bila neka kemija vezano uz to pa sam uvijek odustao i spajao ga hdmi kablom (npr. filmovi su morali biti u libraryu od windows media playera da bi ih mogao puštatai s tv-a, ali nije prikazivao titlove... i tak... ne sjećam se više...). Uglavnom, želim opciju da s tv-a vidim sherane direktorije i pokrenem film s titlovima u playeru od tv-a - ako to ne ide, onda se vraćam na kabel...

 

I druga stvra, kako je ovo s youtubeom riješeno na tom tv-u? Ima instaliranu youtube aplikaciju u koju se mogu normalno ulogirati? Imao sam do sad youtube na tv-u na način da postoji aplikacija, ali se ne možeš logirati nego samo pretraživati/puštati videe...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 9:08 (blab).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
steele7 kaže...

Pozdrav svima,

Planiram si kupiti 43" tv za gledanje 4k filmova i povremeni gaming. Cjenovni rang bi bio negdje do 4500 kn, moze i malo iznad ako se isplati uzeti.

Nisam puno upucen u tv-e pa ne znam koji bi uzeo, do sada sam naisao na neke koji mi se cine zanimljivi:

 

 

1) LG 43UK6950PLB


2) Philips 43pus7303


3) SONY KD43XE8077SAEP


vjerujem da ima i boljih opcija tako da cekam :)

hvala svima unaprijed na odgovoru.




Dodaj samsunga nu 7000 seriju na prvo mjesto ispred svih ovih.

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
blab kaže...
Pixel kaže...
blab kaže...

Pozdrav svima!

 

Molim pomoć. Tražim televizor koji sa stalkom neće biti veći od 1036x698 mm (tolika mi je rupa u ormaru/regalu). Izgleda da bi to trebao biti tv od 43". Ne bih htio ići preko cca 2500 kn. Koliko vidim daju se naći za te novce.

 

Ne tražim dlaku u jajetu i nisam picajzla po pitanju finesa. Jedino što bih volio pored normalnog gledanja tv-a je da ga mogu povezati s kompjuterom (kabelom ili wifijem) i pokrenuti film/seriju u playeru koji prikazuje i titlove (zato sam i naveo da mi je ok opcija i kabel pa extended desktop i pokrenem u bsplayeru sa kompjutera i stvar riješena - sve više od toga je dobrodošao bonus).

 

I druga stvar koju bih volio je da mogu neovisno o kompjuteru gledati youtube kanale na koje sam pretplaćen (znači, bez da se dižem do kompjutera i tamo pokrećem). Znači, bilo da ima instaliran youtube pa se ja tamo ulogiram, bilo da se poveže s mojim mobitelom pa tamo puštam videe, a gledam na tv-u - obje opcije su mi ok (prva je naravno bolja). Imaju li te fore samo smart tv-ovi? Bi li ove moje potrebe zadovoljio ovakav tv (piše da nije smart tv)?

 

Možete li mi predložiti nešto drugo/bolje u ovom cijenovnom rangu, a da ima navedene funkcionalnosti?

 

Puno hvala unaprijed!

 LED TV LG 43UK6200  -2750 Kn

 

 

 

Hvala na prijedlogu!

 

Kako se taj tv ponaša po pitanju ove dvije stvari koje sam spomenuo da bih volio da ima. Morat ću ga povezat kablom s kompjuterom pa ga koristiti kao extended desktop ili ima neki svoj player koji preko wifija (ili utp kabla) vrti filmove s titlovima iz sheranog direktorija na kompjuteru? Do sad na svim televizorima je bila neka kemija vezano uz to pa sam uvijek odustao i spajao ga hdmi kablom (npr. filmovi su morali biti u libraryu od windows media playera da bi ih mogao puštatai s tv-a, ali nije prikazivao titlove... i tak... ne sjećam se više...). Uglavnom, želim opciju da s tv-a vidim sherane direktorije i pokrenem film s titlovima u playeru od tv-a - ako to ne ide, onda se vraćam na kabel...

 

I druga stvra, kako je ovo s youtubeom riješeno na tom tv-u? Ima instaliranu youtube aplikaciju u koju se mogu normalno ulogirati? Imao sam do sad youtube na tv-u na način da postoji aplikacija, ali se ne možeš logirati nego samo pretraživati/puštati videe...

 Taj model je pravi smart tv, ima webos 4,  najbolji os od svih na tvima, ima integriranu podršku za sve živo, od youtube-a, amazona, netflixa, možeš poštati filmove s vanjskih uređaja, diskova, mobitela, pc-a.  

Osobno nikad nisam koristio opciju puštanja fima s pc-a , pa nekoa netko drugi potvrdi kako mu to radi. Meni čim upalim tv odmah pokaže sve žive uređaje koje vidi na mreži , od svih pc-a do mobitela, bez da sam išta konfigurirao.

Vezano uz podržane formate imaš na linku 

 

slobodno proguglaj za webos4 kako se radi streaming s kompa, trebalo biti skroz jednostavno

Evo primjera

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 9:17 (Pixel).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
blab kaže...
Pixel kaže...
blab kaže...

Pozdrav svima!

 

Molim pomoć. Tražim televizor koji sa stalkom neće biti veći od 1036x698 mm (tolika mi je rupa u ormaru/regalu). Izgleda da bi to trebao biti tv od 43". Ne bih htio ići preko cca 2500 kn. Koliko vidim daju se naći za te novce.

 

Ne tražim dlaku u jajetu i nisam picajzla po pitanju finesa. Jedino što bih volio pored normalnog gledanja tv-a je da ga mogu povezati s kompjuterom (kabelom ili wifijem) i pokrenuti film/seriju u playeru koji prikazuje i titlove (zato sam i naveo da mi je ok opcija i kabel pa extended desktop i pokrenem u bsplayeru sa kompjutera i stvar riješena - sve više od toga je dobrodošao bonus).

 

I druga stvar koju bih volio je da mogu neovisno o kompjuteru gledati youtube kanale na koje sam pretplaćen (znači, bez da se dižem do kompjutera i tamo pokrećem). Znači, bilo da ima instaliran youtube pa se ja tamo ulogiram, bilo da se poveže s mojim mobitelom pa tamo puštam videe, a gledam na tv-u - obje opcije su mi ok (prva je naravno bolja). Imaju li te fore samo smart tv-ovi? Bi li ove moje potrebe zadovoljio ovakav tv (piše da nije smart tv)?

 

Možete li mi predložiti nešto drugo/bolje u ovom cijenovnom rangu, a da ima navedene funkcionalnosti?

 

Puno hvala unaprijed!

 LED TV LG 43UK6200  -2750 Kn

 

 

 

Hvala na prijedlogu!

 

Kako se taj tv ponaša po pitanju ove dvije stvari koje sam spomenuo da bih volio da ima. Morat ću ga povezat kablom s kompjuterom pa ga koristiti kao extended desktop ili ima neki svoj player koji preko wifija (ili utp kabla) vrti filmove s titlovima iz sheranog direktorija na kompjuteru? Do sad na svim televizorima je bila neka kemija vezano uz to pa sam uvijek odustao i spajao ga hdmi kablom (npr. filmovi su morali biti u libraryu od windows media playera da bi ih mogao puštatai s tv-a, ali nije prikazivao titlove... i tak... ne sjećam se više...). Uglavnom, želim opciju da s tv-a vidim sherane direktorije i pokrenem film s titlovima u playeru od tv-a - ako to ne ide, onda se vraćam na kabel...

 

I druga stvra, kako je ovo s youtubeom riješeno na tom tv-u? Ima instaliranu youtube aplikaciju u koju se mogu normalno ulogirati? Imao sam do sad youtube na tv-u na način da postoji aplikacija, ali se ne možeš logirati nego samo pretraživati/puštati videe...

 Taj model je pravi smart tv, ima webos 4,  najbolji os od svih na tvima, ima integriranu podršku za sve živo, od youtube-a, amazona, netflixa, možeš poštati filmove s vanjskih uređaja, diskova, mobitela, pc-a.  

Osobno nikad nisam koristio opciju puštanja fima s pc-a , pa nekoa netko drugi potvrdi kako mu to radi. Meni čim upalim tv odmah pokaže sve žive uređaje koje vidi na mreži , od svih pc-a do mobitela, bez da sam išta konfigurirao.

Vezano uz podržane formate imaš na linku 

 

slobodno proguglaj za webos4 kako se radi streaming s kompa, trebalo biti skroz jednostavno

Evo primjera

 Super! Dobro zvuči to što pričaš. Puno hvala na pomoći!

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tonix8 kaže...

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.aspx

 

A ovaj, on je 3500, na popustu za 5500, malo je losiji nego prethodnik iz 2017, ali cini mi se skroz ok

 Pa solidan televizor i ništa više:) Za takvu cjenu 3.500 je istina, da ionako ne dobijaš ništa pametno takve veličine..

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
steele7 kaže...

Pozdrav svima,

Planiram si kupiti 43" tv za gledanje 4k filmova i povremeni gaming. Cjenovni rang bi bio negdje do 4500 kn, moze i malo iznad ako se isplati uzeti.

Nisam puno upucen u tv-e pa ne znam koji bi uzeo, do sada sam naisao na neke koji mi se cine zanimljivi:

 

 

1) LG 43UK6950PLB


2) Philips 43pus7303


3) SONY KD43XE8077SAEP


vjerujem da ima i boljih opcija tako da cekam :)

hvala svima unaprijed na odgovoru.




 U tom cenovnom rangu je Philips 7303 svakako najbolji :) A poslije imaš i taj Samsung model ili Hisense. I pošto se bavim televizorima, sam testirao sve te modele i pišem ti to iz prve ruke..A ostali neka prestanu pisat laži , pošto nimaju nikakvih iskustva sa svim tim televizorima:)) I pišu to što pročitaju na netu ili jim je neko drugi nešto rekao o kojem televizoru..I nemaju nikakvih direktnih kontakta sa televizorima..!

 

https://www.nabava.net/televizori/samsung-ue43nu7402-televizor-cijena-43-110-cm-led-ultra-hd-62020711

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H43A6550/

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 10:01 (garfield1).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

LG ima vlastitu 'SmartShare' aplikaciju koja je osnovni DLNA server. Pospremiš filmove u neki folder na disku i staviš putanju u aplikaciju. Netrebaš uopće podešavati mrežu. Televizor vidi tvoj PC kao Media Server. Titlovi moraju biti ili unutar filma ili se mogu staviti u folder. Poziciju, boju i veličinu titla možeš mijenjati po volji. Za razliku od naprednijih (Plex, Serviio, UMS) DLNA aplikacija SmartShare nema mogućnost skidanja titlova sa opensubtitles.org i sl. Preskakanje i brzo premotavanje do 2x brzine na 10/100Mbps, odnosno dok ne naletiš maksimalnu propusnost mreže ide bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 9:11 (Leon4rdo).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.centar-tehnike.hr/tv-led-lg-49uk6470plc-proizvod-962/

https://www.centar-tehnike.hr/tv-led-samsung-ue49nu7172uxxh-proizvod-980/

Dvoumim se i naginjem više na LG (IPS, "bolji" OS), što vi kažete (može i neki argument)?

10 LG 49uk6470plc
6 Samsung ue49nu7172uxxh
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 11:36 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice