Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.315
|
čitano: 14.090.368
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mdubic kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ue55ru8002  nema vise.... 

 Baš sranje...meni su upravo javili da su mi otpremili xf9005 putem intereuropa samobor, sto znaci da šalju tv iz centralnog skladišta iz Svete nedelje.

Isto gledam da i tog mog tv-a u dosta poslovnica imao kao izložbeni primjerak ali ga hvala Bogu ima na centralnom skladištu.

Jedina dobra stvar da ti nisu šutke uvalili taj izložbeni kao novi

 

To znači da ga više neće ni biti u SD?

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako stvsri stoje ne. 

Bar po mome saznanju ali korstim ovaj forum da malo ogadim praksu koja se meni dogodila da narucim tv radujem se tome a kad ono banana mislim da to je neozbiljno od jedne firme velicine santa domenice jer su ovim dokazali da im kupac ne znaci nista... 

Ako si mi skinuo novce s racuna i sad si ih stornirao i ja te novce moram cekat do 7 dana oprosti ali tv je trebao biti tu... Ali slučajna drzava i banan republika pa sve prolazi. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Kako stvsri stoje ne. 

Bar po mome saznanju ali korstim ovaj forum da malo ogadim praksu koja se meni dogodila da narucim tv radujem se tome a kad ono banana mislim da to je neozbiljno od jedne firme velicine santa domenice jer su ovim dokazali da im kupac ne znaci nista... 

Ako si mi skinuo novce s racuna i sad si ih stornirao i ja te novce moram cekat do 7 dana oprosti ali tv je trebao biti tu... Ali slučajna drzava i banan republika pa sve prolazi. 

 

 

 

Umjesto da ovdje kukaš i pljuješ po državi odi na google i u review s 1 zvijezdicom detaljno opiši svoj slučaj, ubrzo će te kontaktirati. Osobno provjerio istu metodu baš sa SD

11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Umjesto da ovdje kukaš i pljuješ po državi odi na google i u review s 1 zvijezdicom detaljno opiši svoj slučaj, ubrzo će te kontaktirati. Osobno provjerio istu metodu baš sa SDG

Stavljeno 😂  

Ali eto sad su izgubili mene i sve moje poznanike kojima sad sd ide na blacklist pa sad to mozda nije puno ali ponasanje im je dno dna. 

Rekao mi je agent njihov kao pa ok kao nismo poslali izlozbeni primjerak to je dosta...  Da smo u americi to je razlog za tuzbu za false marketing ali ovo je daleko od normalne drzave... 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 18:04 (Horatio_Hornblower).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ljudi, što je s Panasonic OLED-ima serije 2000?

Prošlogodišnjeg modela (GZ2000) nema skoro nigdje, ni Amazon ni Nabava (OK, ima jedan 55" u ExtremeDigital)

A ovogodišnji HZ2000 je najavljen prije mjesec dana, također ga nigdje nema.

 

Nije baš da bi uzeo, al me zanimaju cijene i dal će seriji GZ2000 pasti cijene ove godine.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 18:20 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Kako stvsri stoje ne. 

Bar po mome saznanju ali korstim ovaj forum da malo ogadim praksu koja se meni dogodila da narucim tv radujem se tome a kad ono banana mislim da to je neozbiljno od jedne firme velicine santa domenice jer su ovim dokazali da im kupac ne znaci nista... 

Ako si mi skinuo novce s racuna i sad si ih stornirao i ja te novce moram cekat do 7 dana oprosti ali tv je trebao biti tu... Ali slučajna drzava i banan republika pa sve prolazi. 

 

 

 Možda si ti slučajno nastao bananom i opet, nitko te ne pljuje... ako ti se ne sviđa, pakiraj ruksak pa idi tamo gdje nije "slučajna država"

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 6:09 (Anđeo bez falinge).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mozda si ti neki bandicevac ili hdz sdo uhljeb kad je tebi normalno ponasanje rođo kapitalizma.  

Ne nasa drzava iz dana u dan dokazuje kako je savrsena zato nije vecina moje generacije vani... Ali ovo je off topic ako imas sto napisat napisi a ne tu glumit nekog domoljubcinu i pravit se da vise volis ovu tvorevinu od 8000e od mene... 

Ja sam samo napisao i iza toga stojim da nismo u slucajno drzavi ovako nesto se ne bi dogodilo jer bi im onaj kome to naprave j***a majku pa bi mu na kraju dali besplatni tv i popust pri sljedecoj cjelokupnoj kupnji a ne da se ovi ode ne znaju ispricat nego eto dobro je sto vam nismo poslali izlozbeni primjerak.  I cemu ti tu služi  veliko domoljublje jer to je hrvatski ducan di oni guzu nas hrvate jer ja nisam australac ni kinez...  I zato imam svo pravo na temelju uplacenog poreza davanja i inih stvari reci da je ovo slucajna drzava ... 

Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Čak štoviše, mi smo slučajno 'slučajna država'!
 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Uzeo xf9005 na kraju. Hvala svima. Nadam se da će telka biti skroz nova a ne izložbeni (SD) .
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Mozda si ti neki bandicevac ili hdz sdo uhljeb kad je tebi normalno ponasanje rođo kapitalizma.  

Ne nasa drzava iz dana u dan dokazuje kako je savrsena zato nije vecina moje generacije vani... Ali ovo je off topic ako imas sto napisat napisi a ne tu glumit nekog domoljubcinu i pravit se da vise volis ovu tvorevinu od 8000e od mene... 

Ja sam samo napisao i iza toga stojim da nismo u slucajno drzavi ovako nesto se ne bi dogodilo jer bi im onaj kome to naprave j***a majku pa bi mu na kraju dali besplatni tv i popust pri sljedecoj cjelokupnoj kupnji a ne da se ovi ode ne znaju ispricat nego eto dobro je sto vam nismo poslali izlozbeni primjerak.  I cemu ti tu služi  veliko domoljublje jer to je hrvatski ducan di oni guzu nas hrvate jer ja nisam australac ni kinez...  I zato imam svo pravo na temelju uplacenog poreza davanja i inih stvari reci da je ovo slucajna drzava ... 

 O kolko drame oko kupnje tva , kao da se o zivotu i smrti radi.

Ok kuzim , zelio si taj tv, nisi ga dobio nije kraj svijeta, odes i kupus ga u drugoj trgovini.

Pa nije da su tr opljackali ili ostetili, cak ti nisu uvalili niti izlozbeni, a mogli su.

I kakve to veze ima s drzavom i iseljavanjem ?

Osobno sam dosta kupovao kod njih i nikad nikakvih problema, desilo se par puta da dodjem u trgovinu i nisu tu imali to sto sam zelio, platio i poslali mi isti dan postom iz druge trgovine da ne moram dolaziti opet. Sami ponudili, nisam morao niti pitati.

Tko radi taj i grijesi, niti softver koji se koristi nije savrsen, mozda im se nije azuriralo stanje skladista pa je narudzba prosla.

Moze biti hrpa opravdanih nenamjernih razloga.

Cemu ponasanje kao razmazeni klinci koji isti tren ne mogu dobit svoju igracku.

I odmah svi poznanici iducih 7 generacija niti prismrdit trgovini, mozes mislit    pogotovo ako bude neka dobra akcija.

Ne samo da su ti trebali dati novi oled , barem 77" kao kompenzaciju za svu patnju, nego ispred centralnog skladista dignut spomenik palim zrtvama otkazanih narudzbi 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 10:26 (Pixel).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Eto to je problem sto si navikao kao magarac na batine da se tebi kao kupcu netko tako ponasa jer oni koji prodaju tebi bi trebali draskat muda jer ti im nosis lovu i ne nisam cmizdravi klinac nego sam prosao svijeta i mogu reci da santa domenica nigdje u zapadnoj eu ili americi ne bi izdrzala vise od pola godine...  Jbg ja sam covik od principa i ako sam reka da necu cackalicu iz sd necu moji novci su moji novci i ako treba platit cu vise ali u njih vise ne. I nije bit tv frizider stvar je principa ali opet tesko je nekom ko nije nosom maka iz rh objasnit da vani nije tako i da se ovo dogodi vani da bi se taj tv frizider igrica ili sto nasla i poslala makar je lik isa iz best buya kupit u wallmart... 

Ali da ja trebam bit sretan da za svoje novce nisam zavaljan sa izlozbenim primjerkom jeli tako to je sustina price? 

Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Problem je što novce ne vraćaju odmah nego ih drže sedam dana kod sebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Eto to je problem sto si navikao kao magarac na batine da se tebi kao kupcu netko tako ponasa jer oni koji prodaju tebi bi trebali draskat muda jer ti im nosis lovu i ne nisam cmizdravi klinac nego sam prosao svijeta i mogu reci da santa domenica nigdje u zapadnoj eu ili americi ne bi izdrzala vise od pola godine...  Jbg ja sam covik od principa i ako sam reka da necu cackalicu iz sd necu moji novci su moji novci i ako treba platit cu vise ali u njih vise ne. I nije bit tv frizider stvar je principa ali opet tesko je nekom ko nije nosom maka iz rh objasnit da vani nije tako i da se ovo dogodi vani da bi se taj tv frizider igrica ili sto nasla i poslala makar je lik isa iz best buya kupit u wallmart... 

Ali da ja trebam bit sretan da za svoje novce nisam zavaljan sa izlozbenim primjerkom jeli tako to je sustina price? 

 

Bio po svijetu a još se drži komunjarskog mentaliteta, postoji samo jedna trgovina, samo jedna cijena i samo jedan model. How, yes, no. Stari, ak ti kažu da ima a ipak nema, idi dalje, njima je dovoljna kazna ak ne kupiš kod njih. Kad im zagusti, promijenit će politiku i to je to. To i na zapadu rade, bahati su kad imaju dovoljno posla, čim krene nizbrdo promijeni se i pristup.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Eto to je problem sto si navikao kao magarac na batine da se tebi kao kupcu netko tako ponasa jer oni koji prodaju tebi bi trebali draskat muda jer ti im nosis lovu i ne nisam cmizdravi klinac nego sam prosao svijeta i mogu reci da santa domenica nigdje u zapadnoj eu ili americi ne bi izdrzala vise od pola godine...  Jbg ja sam covik od principa i ako sam reka da necu cackalicu iz sd necu moji novci su moji novci i ako treba platit cu vise ali u njih vise ne. I nije bit tv frizider stvar je principa ali opet tesko je nekom ko nije nosom maka iz rh objasnit da vani nije tako i da se ovo dogodi vani da bi se taj tv frizider igrica ili sto nasla i poslala makar je lik isa iz best buya kupit u wallmart... 

Ali da ja trebam bit sretan da za svoje novce nisam zavaljan sa izlozbenim primjerkom jeli tako to je sustina price? 

 Pricas gluposti, nemas pojma na sto sam navikao i koliko sam svijeta vidio. A eto tebi za info radim u firmi koja ime urede po svijetu, svakodnevno se prica s ljudima iz raznih krajeva svijeta, puno se putuje, druzi , meni stvarno ne mozes reci da nisam vidio svijeta .

 

Da jesi razmazen jer ocekujes da te netko draska za fucking tv od 4000 kn. Obisao svijet a ne kuzis kapitalizam ! 

Ne pase ti , kupi drugdje, kad trgovina izgubi kupce ili propada ili se mijenja.

Ti si covjek od principa, ili mozda geni kameni ? Ono kak ua mislim da treba i nikako drugacije ?

Ono tolerancija nula bodova ? Ti nikad nisi nista zeznuo ?

Da SD stalno radi probleme ok, ali sto se povremeno desi neki propust, jaka stvar, veliki su  , puno sr prodaje, pa naravno da se nekad nesto desi. Da su te htjeli zeznuti uvalili bi ti izlozbeni.

Cekao sam jednom povrat love s amazona mjesec dana jer roba nije idgovarala opisu. 

I, sto bi sad trebao rezat zile ? Poslao im nazad robu, dobio lovu nazad. Nikakve drame niri draskanja organa .

I lovu ti skida posrednik koji odradjuje transakcije i placanja. I naravno da povrat traje, nisi jedini koji ceka povrat, dan dva dok rijesi racunovodstvo, pa dok karticarska kuca provede, banka, nije opce puno ako ti vrate za tjedan dana.

A da si vidio svijeta onda ni znao da je nas bankarski sustav jedan od brzih, iznenadio bi se koliko transakcije traju u nekim razvijenijim zemljama.

Ne trebas ti nista biti sretan, naprotiv, nema tu nikakvih emocija, obicna trgovina, razmjena robe i usluga.

Ali nasi ljudi ocito naucili da im se svi trebaju klanjati i biti valjda dozivotni prijatelji jer su eto nesto kupili od njih.

 

Da rezimiramo, narucio , platio, javili ti da nemaju vise na skladistu i da ti nisu zeljeli slati iozbeni, dobis novce nazad i tebi je to razlog da ih ocrnis kao najgoru trgovinu na svijetu jer ti je ego povrijeđen ?

 

Nije da mi je cilj branit trgovine, ali treba imat barem malo razumijevanja i stavit se na drugu stranu.

A i ne treba se toliko zivcirati radi tva. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 11:49 (Pixel).
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CyberDemonVZ kaže...

Ljudi, što je s Panasonic OLED-ima serije 2000?

Prošlogodišnjeg modela (GZ2000) nema skoro nigdje, ni Amazon ni Nabava (OK, ima jedan 55" u ExtremeDigital)

A ovogodišnji HZ2000 je najavljen prije mjesec dana, također ga nigdje nema.

 

Nije baš da bi uzeo, al me zanimaju cijene i dal će seriji GZ2000 pasti cijene ove godine.

 Mislim da te to i ne zanima,nego opet pises bezveze.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Par vas je pisalo da čekate da se spuste cijene C9 ili B9 LG OLED-a, i prema mom iskustvu kad sam čekao cijelu 2019 da se C8 spusti cijena, nakraju ga više nisam nigdje našao jer trgovine dobiju zadnje komade tamo do 4-5 mjeseca (informacije iz par trgovina) i onda su se svi bacili na C9/B9, ovo što ostane spuste jako mizerno jer se ionako prodaju ok, tako da se ne isplati previše čekat.

Ako naletite na bilo kakav dodatni popust kupite C9 i ne čekajte, jer sa novom serijom po trenutnim informacijama i review-ima se ništa bitno nije promjenilo, panel je isti, HDMI 2.1 je isti kao i na C9, dobio je potporu za FreeSync (C9 ima samo Gsync),dobio je potporu za 120HZ BFI  i ima novi procesor naravno. A i da ne zaboravim nude po prvi put 48 inčni model!

 

Tako da ili C9 sada ili CX tamo oko BF akcija u 11 mjesecu, jer prije toga neće konkretno pasti cijena.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Stigao xf9005, sve ok, al ne pronalazi hd kanale na zajedničkom antenskom sustavu tak da to treba poštelati..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Eto to je problem sto si navikao kao magarac na batine da se tebi kao kupcu netko tako ponasa jer oni koji prodaju tebi bi trebali draskat muda jer ti im nosis lovu i ne nisam cmizdravi klinac nego sam prosao svijeta i mogu reci da santa domenica nigdje u zapadnoj eu ili americi ne bi izdrzala vise od pola godine...  Jbg ja sam covik od principa i ako sam reka da necu cackalicu iz sd necu moji novci su moji novci i ako treba platit cu vise ali u njih vise ne. I nije bit tv frizider stvar je principa ali opet tesko je nekom ko nije nosom maka iz rh objasnit da vani nije tako i da se ovo dogodi vani da bi se taj tv frizider igrica ili sto nasla i poslala makar je lik isa iz best buya kupit u wallmart... 

Ali da ja trebam bit sretan da za svoje novce nisam zavaljan sa izlozbenim primjerkom jeli tako to je sustina price? 

 Pricas gluposti, nemas pojma na sto sam navikao i koliko sam svijeta vidio. A eto tebi za info radim u firmi koja ime urede po svijetu, svakodnevno se prica s ljudima iz raznih krajeva svijeta, puno se putuje, druzi , meni stvarno ne mozes reci da nisam vidio svijeta .

 

Da jesi razmazen jer ocekujes da te netko draska za fucking tv od 4000 kn. Obisao svijet a ne kuzis kapitalizam ! 

Ne pase ti , kupi drugdje, kad trgovina izgubi kupce ili propada ili se mijenja.

Ti si covjek od principa, ili mozda geni kameni ? Ono kak ua mislim da treba i nikako drugacije ?

Ono tolerancija nula bodova ? Ti nikad nisi nista zeznuo ?

Da SD stalno radi probleme ok, ali sto se povremeno desi neki propust, jaka stvar, veliki su  , puno sr prodaje, pa naravno da se nekad nesto desi. Da su te htjeli zeznuti uvalili bi ti izlozbeni.

Cekao sam jednom povrat love s amazona mjesec dana jer roba nije idgovarala opisu. 

I, sto bi sad trebao rezat zile ? Poslao im nazad robu, dobio lovu nazad. Nikakve drame niri draskanja organa .

I lovu ti skida posrednik koji odradjuje transakcije i placanja. I naravno da povrat traje, nisi jedini koji ceka povrat, dan dva dok rijesi racunovodstvo, pa dok karticarska kuca provede, banka, nije opce puno ako ti vrate za tjedan dana.

A da si vidio svijeta onda ni znao da je nas bankarski sustav jedan od brzih, iznenadio bi se koliko transakcije traju u nekim razvijenijim zemljama.

Ne trebas ti nista biti sretan, naprotiv, nema tu nikakvih emocija, obicna trgovina, razmjena robe i usluga.

Ali nasi ljudi ocito naucili da im se svi trebaju klanjati i biti valjda dozivotni prijatelji jer su eto nesto kupili od njih.

 

Da rezimiramo, narucio , platio, javili ti da nemaju vise na skladistu i da ti nisu zeljeli slati iozbeni, dobis novce nazad i tebi je to razlog da ih ocrnis kao najgoru trgovinu na svijetu jer ti je ego povrijeđen ?

 

Nije da mi je cilj branit trgovine, ali treba imat barem malo razumijevanja i stavit se na drugu stranu.

A i ne treba se toliko zivcirati radi tva. 

 Potpisujem...

 

Meni Amazon.de poslao Philips Avent sterilizator za čišćenje bočica za novorođenće i to KORIŠTEN. Šta da čovjek na to kaže. S moje strane šok kad sam vidio mrlje na STERILIZATORU. Normalno da sam o svom trošku slao natrag.

 

Ne postoji trgovina na svijetu koja je bezgrešna., a jebi ga takvoj je kolo sreće da jednom stane na našu stranu "pa najebemo". 

 

 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pa trebao si ga samo sterilizirat.
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Gee kaže...
Pa trebao si ga samo sterilizirat.

 Ma da...trebao sam im jos napisat pohvalu na Google.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja cu reci kad sam u SD kupovao tv bio je 400 kn jeftiniji nego u svjet medija gdje su imali na lageru, al kaze covjek da ce mi najkasnje doc za 5 radnih dana ali da ce 99 posto za tri dana, ok kazem ja nije prisa doma mi nije pokvaren tv, uglavnom nakraju je prošlo 12 radnih dana da dobijem tv. Bitno da uzmu novac.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pastorrr kaže...
Stigao xf9005, sve ok, al ne pronalazi hd kanale na zajedničkom antenskom sustavu tak da to treba poštelati..

 Meni ih je automatski naslo,nista nisam morao pokrenit samo su se pojavili.

Origin_Steam: hrka11
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...
pastorrr kaže...
Stigao xf9005, sve ok, al ne pronalazi hd kanale na zajedničkom antenskom sustavu tak da to treba poštelati..

 Meni ih je automatski naslo,nista nisam morao pokrenit samo su se pojavili.

 Treba podesiti zajednički antenski sustav da propušta "nove" kanale na UHF području.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
hrka11 kaže...
pastorrr kaže...
Stigao xf9005, sve ok, al ne pronalazi hd kanale na zajedničkom antenskom sustavu tak da to treba poštelati..

 Meni ih je automatski naslo,nista nisam morao pokrenit samo su se pojavili.

 Jesi mu pomogao, svaka čast.

 

Al vidim da zna kaj radi, u svim zgradama koje koriste antene je potrebno prilagoditi zajednički antenski sustav, ako to već nije napravljeno. Kod njega očito nije.

EDIT: kasnim :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2020 10:28 (CyberDemonVZ).
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nisan nikad cuja za MM infomatiku, ikakva iskustva?

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako se prilagodjava ZAS? Jel komplicirano da mora dolaziti majstor ili to moze netko odraditi?

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

Kako se prilagodjava ZAS? Jel komplicirano da mora dolaziti majstor ili to moze netko odraditi?

 Nemam pojma. Kod nas su pozvali majstora :)

Možda treba i mjenjati pojačala..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jel ovaj smart daljinac ili kako se vec zove iz Samsung q60... serija moze upravljati AV reciverom Onkyo, amazon tv stickom i sl.? Posto bi se kupnjom novog tva zelio rjesiti par daljinaca..
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice