Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

poruka: 11
|
čitano: 7.396
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

Pozdrav! 

Imam novi Lg TV, tj. smart Tv i spojio sam djeci internet dirkento na TV, a preko Youtube aplikacije na Tv-u gledaju crtiće. Tada se više puta zna dogoditi da se usred videa pojavi reklma (znači prekine video, pojavi se reklma na hrvatskom bez obzira koji video se gleda jer je prilagođena regiji, reklama za LIDL, za RENALUT, itd...). Reklme sam maknuo s kompjutera i svega ostalog raznim Adblockerima....ali kako maknuti s LG Tv-a? Model je LG TV 55UM7450.


I zar nitko do sada nije imao taj problem ili nikome ne smetaju reklame? :)

Kopao sam po netu, ali nisam našao ništa korisno kako ih maknutri sa Smart tv-a dok se gleda video preko Interneta na Youtube aplikaciji?


Ima li netko da je to sredio ili?

 

Hvala,
Pozz

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)
Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

Mislim da od Pi holea nema neke koristi više na Youtubeu od kad su radili zadnje promjene, reklame su navodno sad integrirane u video, i nemreš ih baš tako blokirat.

(neka me netko ispravi ako sam krivo shvatio)

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 19:19 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)
fer-de-lance kaže...

Mislim da od Pi holea nema neke koristi više na Youtubeu od kad su radili zadnje promjene, reklame su navodno sad integrirane u video, i nemreš ih baš tako blokirat.

(neka me netko ispravi ako sam krivo shvatio)

 

 eh steta ::/

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)
fer-de-lance kaže...

Mislim da od Pi holea nema neke koristi više na Youtubeu od kad su radili zadnje promjene, reklame su navodno sad integrirane u video, i nemreš ih baš tako blokirat.

(neka me netko ispravi ako sam krivo shvatio)

 Da, otkad se pojavio Pi Hole počeli su miješat adrese za sadržaj i reklame tako da nema smisla više.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 19:49 (JozoBozo121).
7 godina
protjeran
offline
Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

Probaj na ruteru kao DNS unesti adrese od nekog VPN-a, recimo od AdGuarda.

https://adguard.com/en/adguard-dns/overview.html

 

Takodjer mozes uzeti Youtube Premium preko VPN-a, kao da si iz Indije, placas svaki mjesec sicu, ispod 3€,

i nemas reklama nigdje vise.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)
Jedan od glavnih razloga zbog kojeg sam si slozio PI-hole su bile te YT reklame i onda ga oni zafrkju s guranjem reklame u video.
Mora se i YT naplatiti nekako, jadan.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

Mislim da me svi budu mrzili zbog prijedloga, ali mislim da je najbolje rješenje uzeti neki Android TV box, Vanced još uvijek šljaka...

 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

ili uzet premium youtube skupa sa youtube music i google play music za 1,5 eur na mjesec. Upute za to su tu na forumu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)
nikonja kaže...

ili uzet premium youtube skupa sa youtube music i google play music za 1,5 eur na mjesec. Upute za to su tu na forumu.

 Daj link ;)

14 godina
offline
Re: Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

nema linka, VPNaš u Indiju i ulogiraš se u Googleta, pa Jutjuba i uzmeš pretplatu za 179 rupija

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice