Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 737.617
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Koju tarifu koristiš? Neke tarife su ograničene u brzini na manje od 75 Mb/s?

 SIM2GO S

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

U tom slučaju, javi se službi za korisnike.

5 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Poreč,5G.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Konačno istekao ugovor sa Iskonom pa sam ugovorio EON Trio srednji paket.

 
3 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Memphis kaže...

Konačno istekao ugovor sa Iskonom pa sam ugovorio EON Trio srednji paket.

 čestitam !

 

povoljno je...

 

mi jadnici koji smo na bakru, osuđeni smo na preskupi T-com, Iskon i Optimu... (optima daje premale brzine interneta)

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
7 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Pozdrav, uskoro mi ističe ugovor s Iskonom (net + tv). Budući da nemam ugovorenu fiksnu telefoniju, ukoliko ugovorim fiksni internet kod telemacha, hoće li raditi prebačaj ili moram zasebno raskidati ugovor s Iskonom?
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2022 18:51 (tdlc).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Koliko sam čuo, ekipa koja je radila prijelaz na Telemach, sami su po uvođenju Telemach fiksne usluge morali otkazati uslugu kod postojećeg operatera. 

 

Moj savjet ti je da pitaš službu za korisnike preko Facebooka ili e-maila pa ćeš konkretno znati što i kako.

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Zadnjih par dana mi se događa ogromno variranje download brzine, a upload je konstantno u banani. Znači na speedtestu prvih par sekundi skokne na 40-50 mbit i onda padne na 20 i tu se drži. Upload preko dana dođe jedva do 7, a nevečer je oko 2 mbit. Do prije par dana DL konstantno bio oko 50-70, a upload oko 10-25. Huawei B535 je ruter. Položaj rutera isti, ništa u konfiguraciji nije promijenjeno. Iz SZK se prave grbavi.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Restartaj router, ubaci karticu u mobitel, pa u njemu izmjeri brzinu. Ako si na moru, male brzine nisu ništa neobično, pogotovo sad kada je turistička sezona.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Restartaj router, ubaci karticu u mobitel, pa u njemu izmjeri brzinu. Ako si na moru, male brzine nisu ništa neobično, pogotovo sad kada je turistička sezona.

 Kratkotrajni restart ne pomaže. Savjetovao mi jučer neki tehničar da ga ugasim na 10-ak min jer navodno ima neki ciklus pa da uzme nove podatke od bazne. Začudo, pomoglo je kratkotrajno i nakon toga se navečer vratilo na staro. Moguće da ruter zajebava zbog vrućine. Nisam na moru i ne vjerujem da je u pitanju opterećenje bazne.

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Buki6
Poreč, gdje ima 5G okolo pošte ili...
Na kojem isp u ht, A1 ili telemach daj malo više, koji ruter, sa antenama ili bez, mjereno na mobu ili pc moram izvlačiti osnovne stvari iz tebe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2022 11:41 (Rocki).
3 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Rocki Pa čovjek je lijepo stavio sliku speedtesta iz kojeg se vidi da je mjereno na mobu, 5G, Telemach mreža

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ja samo pitam gdje ima tog signala u Poreču od telemacha - kod ptt ili u St Vodopija i Antoncima, sve je to poreština. Jel ide prek rutera ili mob-bazna st? Dali radi na N28 ili...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2022 12:09 (Rocki).
5 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Bio sam na ljetovanju,speedtest je napravljen sa mob.S22+ kod trgovine Plodine.Na kojoj DSS frekvenciji je neznam.

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach ima uključen 5G u cijeloj Hrvatskoj, tak da nema "kod Pošte, kod Plodina". Ako ga ima kod Pošte, ima ga i na plaži i kod Konzuma.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Je, je Marko telemach ima uključen 5G po cijeloj Hrvatskoj ali na malom prostoru, radi van urbanih sredina. Znači u ruralnim područjima nema ga i tko zna kada će stići. Na mnogim mjestima u Istri je bolji 4G+ nego 5G. Svi isp su uključili 5G, ali na malo područja radi van urbanih sredina. Ma bit će bolje, u nadi je spas.
Marko, ja bi malo okrenuo tekst ako ga ima kod pošte to ne znači da ga ima i na plaži i kod konzuma ili plodina, više odgovara realnosti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2022 17:21 (Rocki).
8 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Tele nema ni 4g kako treba, kamoli 5g, to su njihovi mokri snovi .... Evo kod mene maolprije bio jedino 3g dostupan, sad je proradio 4g, bolji je 3g so far ...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Nema smisla raspravljati o pokrivenosti jer je to mana apsolutno svake mreže, pa i giganta HT-a. Recimo samo da sam bio na mjestima gdje je Telemach imao jak 4G signal, a HT ga nije imao. Našao sam se i na mjestima gdje je samo A1 imao signala. Uvijek će se nać neka lokacija gdje je slabiji signal, a i nije baš da ti pun 4G signal uvijek treba. Gotovo sve što želiš moći ćeš napraviti i preko 3G interneta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2022 16:16 (Marko :D).
5 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Kada mobitel koristim kao hot spot,sve mi je bitno!Od 1.- 8. 8. koristio sam Telemachovu Unlimited tarifu koja je poslužila svrsi.

To će me koštati 48kn.Sada sam kod drugog providera koji mi daje ono što mi odgovara.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Planiram uzet opticki internet + mobilnu tarifu preko telemacha, ali nije mi hitno, zanima me da li oni uvijek imaju neke lude ponude za Bozic? Cini mi se da je ona podborka svake godine, ili se varam?

Burek s mesom
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Svi operateri nude posebne ponude u 12. mjesecu, ali mislim da Telemach ima najbolje. Bar je Tele2 imao najbolje; PlayStation 3, pa kupiš jedan mobitel i dobiš još jedan ili pametni sat i to. Takve ponude nisam pronašao ni kod jednog drugog operatera.

8 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Svi nude nešto kad su blagdani, ja sam u T-comu uzeo nekoliko njih, od TV, HDD pa do neznam čega ne, kod A1 sam uzeo TV, u Telemachu sam dobio samo račun da platim .... Nije ti taj Telemach baš nešto, ili su tebi dali nešto pa si happy????

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Telemach je imao popust do 50% na neke Xiaomi mobitele.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Taraba kaže...

Svi nude nešto kad su blagdani, ja sam u T-comu uzeo nekoliko njih, od TV, HDD pa do neznam čega ne, kod A1 sam uzeo TV, u Telemachu sam dobio samo račun da platim .... Nije ti taj Telemach baš nešto, ili su tebi dali nešto pa si happy????

Da, 2020. jedan dodatni mobitel na poklon, 2021. 500 kn popust na uređaj, robotski usisavač, popust na drugi uređaj, TWS slušalice uz taj drugi uređaj.

 

U 12. mjesecu uvijek, ali baš uvijek nešto daju. 

 

Zadnji puta kada sam bio s mobitelima na A1, božićne akcije su bile u smislu da određeni uređaj (na primjer, TV) daju na poklon, pa ga ona plaćaš u mjesečnim ratama na dvije godine. Ne znam, meni to nije nikakav poklon. Ako je nešto poklon, onda to ne plaćam na mjesečnoj bazi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 10:09 (Marko :D).
8 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Evo cijeli dan imam sranja s njihovim pokućnim, malo radi pa onda dugo dugo ne radi, i tako u krug .... savršenstvo od usluge ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ubaci karticu u mobitel i vidi kako radi onda.

8 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Neću stavljat to smeće u svoj mob... Ko ih hebe, kad se vratim u stanu, otkazujem im oba pokućna ...

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
bas si taraba
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
bas si taraba

 Totalna ... 

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Taraba kaže...

Neću stavljat to smeće u svoj mob... Ko ih hebe, kad se vratim u stanu, otkazujem im oba pokućna ...

Onda nije problem u mreži, problem je u tebi što odbijaš riješit poteškoću jer je većina problema s korisnikove strane. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 18:50 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice