Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 737.599
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pitanje, Tidal mi nudi HiFi i HiFi Plus. E sad, da uzmem Unlimited pretplatu (169kn), da li to znači da je uz pretplatu HiFi pretplata free?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da, Tidal HiFi je besplatan. HiFi Plus se naplaćuje.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zelenapaprika kaže...

Čekaj, 169 kn/mj. nije ništa spektakularno niže od A1 219 kn/mj.? Pa to je 50 kuna manje ili 1.200 kn na dvije godine. Ali pretpostavimo da je to malo, pa ubacimo još jednu uslugu u igru; sad smo na 238 kn/mj. u Telemacha, a u A1 na 309 kn/mj. Sad smo na 71 kn manje ili 1.704 kn na dvije godine.

 

Izračun za sebe sam napravio u jednoj drugoj temi, kada bih uzeo sve od Telemacha imao bih više toga nego na A1 i uštedu od 96 kn/mj, a to je 2.304 kn na dvije godine.

Ako to tebi nije puno, u redu, meni je i previše. Sasvim dovoljno da napravim prijelaz. A vjerujem da nisam jedini kojem je ovo velika razlika.

 

I da, trenutno reputacije nemaju, ali Bože moj, tek su na početku i cijeli put je pred njima. I Vip je bio u fazi kada su se pitanja postavljala po internetu jel valjaju njihove usluge, i dan danas se za njih pita na internetu. 

 Nije 219 kuna, nego 199 kuna. Pogledaj sliku.

 

Nema ubacivanja nikakve dodatne usluge, jer ćemo onda u igru uvesti i HT i tko zna što još. Samo čisti internet. Ništa drugo. Svi su cijenom tu negdje. 

 

Reputacija: ta me priča o izgradnji reputacije i davanju šanse više ne zanima. Ja sam se od 2000. godine kada sam ušao u priču s GSM-om (za NMT sam bio premlad i nisam imao novca za taj sport) naplaćao svega i svačega. Od visokih cijena tada jedino postojećeg HT-a preko dizanja na noge VIP-a do dizanja Tele2 na noge nakon dolaska u Hrvatsku. Da sam tu lovu stavljao sa strane, mogao sam kupiti štošta. Majke ti mile, VIPNet i 3,66 kuna minuta razgovora prema drugim mrežama i 1,22 kune unutar mreže. Jesi li VIPme fun ili VIPme one i te fore? Jesi li bio u KPK (Klub prvih korisnika - pretplatnika) s "dobit ćete trajno povlaštenu tarifu" i "Jer vi ste nama prvi!". Kada na grbači nakupiš godine, vidiš kakav si naivac bio i koliko si svoje love dodao u nečiji bonus i važnu crticu u CV-u da je taj netko dignuo cijelu mobilnu mrežu u Hrvatskoj. A mi smo to sve platili. Je li se isplatilo? Baš i ne.

Računam 219 kn jer je to cijena s telefonom bez ugovorne obveze. Isto to je kod Telemacha 169 kn bez ugovorne obveze. Oni nemaju u ponudi samo internet, ali za cijenu A1 samo interneta dobiješ i telefonsku uslugu i opet je jeftinije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 18:57 (Marko :D).
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Računam 219 kn jer je to cijena s telefonom bez ugovorne obveze. Isto to je kod Telemacha 169 kn bez ugovorne obveze. Oni nemaju u ponudi samo internet, ali za cijenu A1 samo interneta dobiješ i telefonsku uslugu i opet je jeftinije.

 199 kuna. Zanima me samo internet. Na fiksni telefon više ne zove nitko normalan. A kao super duper vjerni korisnik, obavezno potpisuješ ugovor na 24 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2022 19:23 (zelenapaprika).
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ili uzmeš uslugu s telefonom ako je jeftinije. Znam da je HT imao foru prije, kao jeftinija usluga ako uzmeš telefon. Onda su neki uzeli 2u1 da ne plaćaju skuplje samo internet, pa telefon nikad nisu spojili. 😂

14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Danas bio tehničar iz Telemacha proveo optiku, brzina linka kao što je i ugovoreno 1/500 (https://www.speedtest.net/result/12588314479). Dobije se Nokia router koji još nisam do kraja istražio. Ping prema Frankfurtu (Hetzner) je oko 19ms a prema Amsterdamu (Leaseweb) je oko 25ms. Prvi utisak je zadovoljavajuć. Vidjet ću kako će se navečer ponašati i još provuć par testova.

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Opet me Telemaheri...

Jedan broj imam na Top tarifi s popustom na 89kn. Kroz koji mjesec ističe ugovor i sad me zovu da mi ponude ugovor 2god s kojim bih to isto plaćao 109kn  (119kn standard cijena za 2 broja i 10kn popusta)  .

Drugim riječima - "gospodine, genijalna ponuda - potpišite ugovor na 2god i plaćajte 20kn više nego plaćajte do sada!"

Lagani pristojni odheb su dobili preko telefona

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
tuna-1 kaže...

Danas bio tehničar iz Telemacha proveo optiku, brzina linka kao što je i ugovoreno 1/500 (https://www.speedtest.net/result/12588314479). Dobije se Nokia router koji još nisam do kraja istražio. Ping prema Frankfurtu (Hetzner) je oko 19ms a prema Amsterdamu (Leaseweb) je oko 25ms. Prvi utisak je zadovoljavajuć. Vidjet ću kako će se navečer ponašati i još provuć par testova.

Koliko je trajala instalacija? Što su sve radili?

14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...
tuna-1 kaže...

Danas bio tehničar iz Telemacha proveo optiku, brzina linka kao što je i ugovoreno 1/500 (https://www.speedtest.net/result/12588314479). Dobije se Nokia router koji još nisam do kraja istražio. Ping prema Frankfurtu (Hetzner) je oko 19ms a prema Amsterdamu (Leaseweb) je oko 25ms. Prvi utisak je zadovoljavajuć. Vidjet ću kako će se navečer ponašati i još provuć par testova.

Koliko je trajala instalacija? Što su sve radili?

 S obzirom da je kod mene bilo vrlo jednostavno, tj. soba je odmah pored ulaznih vrata te je već bila postojeća instalacija sa kanalicom u kojoj je coax od A1 a koju je iskoristio za nit, sve je prošlo vrlo brzo, možda nekih 30-45 min max dok je rastvorio kanalicu, uvukao nit i spojio ju na vanjsku točku ispred vrata. Ruteru je trebalo jedno 5 minuta za prvi AUTH nakon toga je sve bilo okej. Ugovor se potpiše kod njega na tabletu i dobije isti trenutak kopija na mail. Slijedi prijenos broja iz A1 koji bi trebao biti prebačen u roku od nekih 5 radnih dana i s time je migracija ISP-a završena.

 

EDIT: ukoliko ne postoje kanalice onda koristi 3M transparentno ljepilo za ljepljenje niti u čoškove zida, to se golim okom ni ne vidi tako da nije neka drama što se tiče estetike.

EDIT2: vidim da je kolega ispod mene odgovorio vrlo slično mom odgovoru, link na kanalice nisam mogao naći ali je on postavio. Koriste upravo takvu vrstu "kanalice"/ljepila. Postavio je i kod mene jedan dio niti sa time.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 17:07 (tuna-1).
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Nije kolega odg pa budem ja umjesto njega;

 

Pretpostavljam da se radi o stanu jel po zgradama/stanovima trenutno Telemach radi svoje vertikale kroz kanalice ili čak kroz buižirne cijevi su provučeni optički kablovi na koji se spoji optička instalacija, sad ovisno o zgradi i kako je rađena vertikala taj je kabal ili ostavljen u kanalici pred ulaznim vratima od svakoga stana ili u podžbuknoj kutiji preko koje već putuje npr bakrena instalacija za adsl/vdsl. kad se radi uključenje treba se dogovoriti sa vlasnikom stana kako uć sa instalacijom u stan, ako postoji bužirna cijev koja ide prema stanu i prohodna je ide se preko nje a ako nije ili je nema ( iako bi uvijek trebala postojat, bakrena instalacija za telefon/adsl mora od nekuda ulazit u stan ) buši se negdje pred samim ulazom u stan te se progura instalacija u sami stan, naravno to ne paše svima zbog x stvari. Sad ovisno gdje će modem stajati toliko se i postavlja optičke instalacije i po potrebi se buši još po stanu da se skrati put instalacije, u pravilu telemach ponajviše koristi ovakve kanalice unutar stana zato jer su male, transparentne i naravno samoljepljive te nebi trebale nikome smetati ni upadati u oči.  A sad instalacija može trajat pol sat a može i dulje, sve ovisi o potrebnim radovima i željama korisnika di da bude stan, di da bude iptv, itd, itd..

LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Trenutno imam optiku od A1 tako da optički kabel i kanalice imam već provedene, pa me zanima kako u tom slučaju izgleda instalacija usluge. Provlači li se kabel ponovno ili samo stave drugi router, a drugdje u zgradi vrše prespajanje?

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Trenutno imam optiku od A1 tako da optički kabel i kanalice imam već provedene, pa me zanima kako u tom slučaju izgleda instalacija usluge. Provlači li se kabel ponovno ili samo stave drugi router, a drugdje u zgradi vrše prespajanje?

 Upravilu, optička kućna instalacija ostaje korisniku, samo se oprema vraća. trebala bi se bez problema moć iskoristiti postojeća instalacija ako su konektori indentični, Telemach koristi patchcordove sa zelenim konektorima ako se ne varam. Al ako nisu isti trebalo bi nanovo splajsati točne konektore na instalaciji, što nebih trebao biti nikakav problem. Samo bi po tome ako već instalacija postoji trebali bi je preštekat u hodniku na vertikalu od Telemacha i spojiti svoju opremu, i to bi trebalo biti to. 

LP
14 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ima li Telemach fair usage policy na optici? Ova tarifa 2/2 gbit izgleda super, sa prvih 6 mjeseci za kunu ispada 225 kuna mjesečno kroz 2 godine

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
bruno11 kaže...

Ima li Telemach fair usage policy na optici? Ova tarifa 2/2 gbit izgleda super, sa prvih 6 mjeseci za kunu ispada 225 kuna mjesečno kroz 2 godine

Navodno da nema, pri sklapanju ugovora sam baš pitao za fair usage i rekli su da ga nema, danas pri uključenju usluge sam također pitao tehničara,  veli nema pojma, u ugovoru nigdje ne piše kao niti na njihovim službenim stranicama. Nešto mi je napomenuo da 2/2 brzina trenutno nije simetrična tako da ju nije moguće vozit u oba smjera u fullu.. Ali možda se i varam, trebalo bi preispitati teren:)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 18:44 (tuna-1).
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Hvala, ionako neće biti dostupni u mom kvartu još neko vrijeme, do tad će se valjda znati više o svemu ;)

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zabbax21 kaže...
Marko :D kaže...

Trenutno imam optiku od A1 tako da optički kabel i kanalice imam već provedene, pa me zanima kako u tom slučaju izgleda instalacija usluge. Provlači li se kabel ponovno ili samo stave drugi router, a drugdje u zgradi vrše prespajanje?

 Upravilu, optička kućna instalacija ostaje korisniku, samo se oprema vraća. trebala bi se bez problema moć iskoristiti postojeća instalacija ako su konektori indentični, Telemach koristi patchcordove sa zelenim konektorima ako se ne varam. Al ako nisu isti trebalo bi nanovo splajsati točne konektore na instalaciji, što nebih trebao biti nikakav problem. Samo bi po tome ako već instalacija postoji trebali bi je preštekat u hodniku na vertikalu od Telemacha i spojiti svoju opremu, i to bi trebalo biti to. 

Amisovci kad su mi provodili optiku stvarno nisu štedjeli na kablu tako da ga imam puno više nego kaj mi je potrebno do routera. Ako je unutar stana potrebno samo zamijenit konektor i instalirat novi router još bolje...

 

Mislio sam da će novi kabel trebat provlačit... 😁

tuna-1 kaže...
bruno11 kaže...

Ima li Telemach fair usage policy na optici? Ova tarifa 2/2 gbit izgleda super, sa prvih 6 mjeseci za kunu ispada 225 kuna mjesečno kroz 2 godine

Navodno da nema, pri sklapanju ugovora sam baš pitao za fair usage i rekli su da ga nema, danas pri uključenju usluge sam također pitao tehničara,  veli nema pojma, u ugovoru nigdje ne piše kao niti na njihovim službenim stranicama. Nešto mi je napomenuo da 2/2 brzina trenutno nije simetrična tako da ju nije moguće vozit u oba smjera u fullu.. Ali možda se i varam, trebalo bi preispitati teren:)

I ja sam pitao, također mi je rečeno da nema fair usea.

 

Vjerojatno je mislio na to da se ne može skidat maksimalnom brzinom i prenosit istovremeno. Tako je kod svih operatera, ne? Znam da je kod Amisa bila full simetrična brzina, 100/100; mogao si istovremeno skidat 100 Mb/s i prenosit sadržaj na internet 100 Mb/s bez ograničenja. Onda je došao Vip/A1 i to su nam ukinuli iz nekog razloga. Ali ništa strašno...

bruno11 kaže...

Hvala, ionako neće biti dostupni u mom kvartu još neko vrijeme, do tad će se valjda znati više o svemu ;)

Baci koji puta pogled ovdje; svaki mjesec objavljuju nove planove za izgradnju optičke mreže.

 

Plan im je do kraja godine optiku omogućiti u 170.000 kućanstava.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2022 20:12 (Marko :D).
5 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Stigli u Dugave.

Nude 6 mjeseci za 1 kn i za 1 gbit. 

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
areal kaže...

Stigli u Dugave.

Nude 6 mjeseci za 1 kn i za 1 gbit. 

 Nek si mislii ko šta oće, al ovo je bar meni jebena ponuda. 

 

Dao bi svašta da mogu imat optiku di jesam, da se nemaoram više j sa 4g internetom, koji je još i skuplji od ove gigaitne ponude. 

LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 6:00 (zabbax21).
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
areal kaže...

Stigli u Dugave.

Nude 6 mjeseci za 1 kn i za 1 gbit. 

Inače je 6 mjeseci za 1 kn bilo za 2000/2000. Sad su izgleda stavili i za 1000/500.

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Nakon 40 dana i dalje problemi sa mobilnim internetom. Ne dobijam poruke da sam potrošio paket i malo po malo ostanem bez interneta iako imam pun signal i nisam potrošio paket. Sve sam probao a njihova tehnička služba izgleda nemari za to tako da je vrijeme za promjenu.

Jel mi samo može netko tko ima A1 Savršenu tarifu samo reći kako je stanje kod njih? Najviše me zanima da li A1 zna kao T-com ograničavati brzinu prema određenim servisima tipa IPTV (zbog toga sam i napustio t-mobile i otišao u Tele2, svaki puta kada sam upalio IPTV brzina mi je padala na 1 mbps ,doslovno je IPTV bio negledljiv).

Marko Ištuk
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko008 kaže...

Nakon 40 dana i dalje problemi sa mobilnim internetom. Ne dobijam poruke da sam potrošio paket i malo po malo ostanem bez interneta iako imam pun signal i nisam potrošio paket. Sve sam probao a njihova tehnička služba izgleda nemari za to tako da je vrijeme za promjenu.

Jel mi samo može netko tko ima A1 Savršenu tarifu samo reći kako je stanje kod njih? Najviše me zanima da li A1 zna kao T-com ograničavati brzinu prema određenim servisima tipa IPTV (zbog toga sam i napustio t-mobile i otišao u Tele2, svaki puta kada sam upalio IPTV brzina mi je padala na 1 mbps ,doslovno je IPTV bio negledljiv).

Jesi pisao prigovor? Što su ti odgovorili?

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 23:09 (Marko :D).
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ma nema šta nisam pokušao ali nula bodova. Evo još jedan problem.

Nisam dobio račun za prethodni mjesec na e-mail po prvi puta od kad sam na Telemachu. Zovem službu za korisnike oni kažu sustav je zabilježio da je e-mail poslan te da oni ne mogu poslati ponovo.

Kaže "odite na Telemach aplikaciju i tamo imate račun". Ja odem ali na aplikaciji mi ne da da vidim račune dok ne ukucam svoj OIB.

Ukucam OIB a aplikacija kaže neispravan OIB imate još 1 pokušaj (100% ispravno upisan OIB).

Zovem ponovo  i sad mi govore da uopće u njihovom sustavu nisam zabilježen da primam račun na e-mail već papirnato  (a ja zadnjih par godina primam na e-mail a i operaterka kod sinoćnjeg poziva me je uvjeravala da mi je e-mail poslan).

Ja ne znam ko tu koga hebe.

Marko Ištuk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Hehe, svu sreću i puno strpljenja ti želim kod njih, jer zaista vrlo loše rješavaju probleme.
Agenti potpuno neupućeni, na prigovore često i ne odgovore, još preko FBa su bili najuslužniji.
Jedan broj kod njih i to samo za male razgovore, osnovna tarifa + opcija dodatne minute. Pa trebalo je dobrih mjesec i pol da proradi sve kako treba.
Čak sam i Hakom morao kontaktirati radi njihove aljkavosti.
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko008 kaže...

Ma nema šta nisam pokušao ali nula bodova. Evo još jedan problem.

Nisam dobio račun za prethodni mjesec na e-mail po prvi puta od kad sam na Telemachu. Zovem službu za korisnike oni kažu sustav je zabilježio da je e-mail poslan te da oni ne mogu poslati ponovo.

Kaže "odite na Telemach aplikaciju i tamo imate račun". Ja odem ali na aplikaciji mi ne da da vidim račune dok ne ukucam svoj OIB.

Ukucam OIB a aplikacija kaže neispravan OIB imate još 1 pokušaj (100% ispravno upisan OIB).

Zovem ponovo  i sad mi govore da uopće u njihovom sustavu nisam zabilježen da primam račun na e-mail već papirnato  (a ja zadnjih par godina primam na e-mail a i operaterka kod sinoćnjeg poziva me je uvjeravala da mi je e-mail poslan).

Ja ne znam ko tu koga hebe.

 Zato ja ne želim primati e-račune ni od koga i inzistiram da tome da mi ih šalju doma poštom. A svi provideri bi uštedjeli na poštarini i maltretiraju s e-računima tobože zbog očuvanja okoliša. Papir se moguće reciklirati.

 

Nazovi ponovno i traži da ti izdiktiraju iznos računa i poziv na broj (ako se mijenja iz mjeseca u mjesec). Broj računa je vjerojatno isti. Pa plati internetskim bankarstvom ili kako već plaćaš.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
zelenapaprika kaže...
Marko008 kaže...

Ma nema šta nisam pokušao ali nula bodova. Evo još jedan problem.

Nisam dobio račun za prethodni mjesec na e-mail po prvi puta od kad sam na Telemachu. Zovem službu za korisnike oni kažu sustav je zabilježio da je e-mail poslan te da oni ne mogu poslati ponovo.

Kaže "odite na Telemach aplikaciju i tamo imate račun". Ja odem ali na aplikaciji mi ne da da vidim račune dok ne ukucam svoj OIB.

Ukucam OIB a aplikacija kaže neispravan OIB imate još 1 pokušaj (100% ispravno upisan OIB).

Zovem ponovo  i sad mi govore da uopće u njihovom sustavu nisam zabilježen da primam račun na e-mail već papirnato  (a ja zadnjih par godina primam na e-mail a i operaterka kod sinoćnjeg poziva me je uvjeravala da mi je e-mail poslan).

Ja ne znam ko tu koga hebe.

 Zato ja ne želim primati e-račune ni od koga i inzistiram da tome da mi ih šalju doma poštom. A svi provideri bi uštedjeli na poštarini i maltretiraju s e-računima tobože zbog očuvanja okoliša. Papir se moguće reciklirati.

 

Nazovi ponovno i traži da ti izdiktiraju iznos računa i poziv na broj (ako se mijenja iz mjeseca u mjesec). Broj računa je vjerojatno isti. Pa plati internetskim bankarstvom ili kako već plaćaš.

Slažem se. Nudili su mi popust ako aktiviram e-račun, odbio sam. Samo nek oni lijepo šalju račun na kućnu adresu i dalje. I tak imam račun elektronskim putem jer se vidi u aplikaciji.

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Evo prebacio jednu od dvije pretplate sa Telemach Unlimited  na A1 Savršenu. Prebacivanje bi trebalo biti gotovo za 3 dana. Šteta što ne mogu i drugi broj ali vezan sam ugovorom. Jbg.

Marko Ištuk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Objavljeni EON paketi (internet+telefon+televizija). Zanimljiv mi srednji paket, još se dobije i TIDAL besplatno ako se uzme ugovor na 24 mjeseca. 

 

https://telemach.hr/eon-trio-paketi

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.1.2022 22:18 (Marko :D).
 
3 1 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ne znam je li ovo novost, ali meni je.. zvali me maloprije iz telemacha da su kao dobili neke posebne ponude bla bla i pita me lik koliko placam trenutnu tarifu (imam 091 broj), a ja njega pitam odakle im moj broj, buduci da sam zatrazio skrivanje broja u svim imenicima, na sto ce on meni da nasumicno generiraju brojeve i zovu ljude :D ne mozes im pobjeci ni da hoces..

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

http://www.imenik.hr/

 

Provjeri da ti broj ipak nije u imeniku...

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

http://www.imenik.hr/

 

Provjeri da ti broj ipak nije u imeniku...

Nije, provjerio sam cim sam dobio info da je opcija tajnog broja ukljucena

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice