Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 741.919
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

evo da pridodam da sam ja još uvijek zadovoljan

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

Do sada na ovom forumu jedan član zadovoljan uslugom, od jučer njih dvoje.....rast od 100%...za svaku pohvalu.....

 

Ima nas još. Samo nama kojima sve radi - šutimo, tiha većina što bi se reklo.

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Lisac1606 kaže...
Ulica Ulice kaže...

Do sada na ovom forumu jedan član zadovoljan uslugom, od jučer njih dvoje.....rast od 100%...za svaku pohvalu.....

 

Ima nas još. Samo nama kojima sve radi - šutimo, tiha većina što bi se reklo.

 Morate se javiti jer se eto stječe onda krivi dojam......

16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja sam već o tome pisao. Meni je iskreno žao svih koji su imali ili imaju problema, ja nisam među njima.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Nema se nekog smisla javljati jer - zašto? Sve radi, nema potrebe.

A ako se i javiš da pohvališ operatera, onda ispada da si plaćeni trol. Nikako nije dobro.

 

 

11 godina
online
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Meni je sve dobro dok koristim net za surfanje i slično, čim potegnem malo jače - klinci se spajaju preko žarišne točke, nastane sranje. Baš zadnjih sat vremena proveo sam pokušavajući osposobiti net koji je crko sam od sebe.
Je, ćerce je povukla cca 6gb steam updejta za neku svoju igru, stiglo je 6 poruka da pošaljem surfaj, ali nakon toga da ga jebeš ništa ne uspjeva. Još me glupača iz službe pravi budalom da oni ne mogu ništa i da je vjerojatno problem do sim kartice.
Naravno da mi je druga sasvim normalno osposobila net, samo što dovodi do ludila da svaki put s telemahom treba sat vremena zajebancije, dok je kod tele2 za to trebalo samo poslat poruku 'nastavi' i sve riješeno za par sekundi.
Ma jednostavno ih treba odjebat i prebacit se na tcom, jest da je 60kn skuplji, ali barem imaš 50gb u komadu prije nego moraš slat poruke
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
picajzla0707 kaže...
Meni je sve dobro dok koristim net za surfanje i slično, čim potegnem malo jače - klinci se spajaju preko žarišne točke, nastane sranje. Baš zadnjih sat vremena proveo sam pokušavajući osposobiti net koji je crko sam od sebe.
Je, ćerce je povukla cca 6gb steam updejta za neku svoju igru, stiglo je 6 poruka da pošaljem surfaj, ali nakon toga da ga jebeš ništa ne uspjeva. Još me glupača iz službe pravi budalom da oni ne mogu ništa i da je vjerojatno problem do sim kartice.
Naravno da mi je druga sasvim normalno osposobila net, samo što dovodi do ludila da svaki put s telemahom treba sat vremena zajebancije, dok je kod tele2 za to trebalo samo poslat poruku 'nastavi' i sve riješeno za par sekundi.
Ma jednostavno ih treba odjebat i prebacit se na tcom, jest da je 60kn skuplji, ali barem imaš 50gb u komadu prije nego moraš slat poruke

https://www.hrvatskitelekom.hr/podrska/t-prodajna-mjesta

 

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
picajzla0707 kaže...
Ma jednostavno ih treba odjebat i prebacit se na tcom, jest da je 60kn skuplji, ali barem imaš 50gb u komadu prije nego moraš slat poruke

 Ovo "treba slati poruke" vučemo valjda svaku stranicu teme.

Po n-ti put - bez frke se postavi tasker, automagic ili bilo kaj treće kaj to riješi automatski. 50giga bude se isto potrošilo tokom mjeseca.

 

A i sam da spomenem - zadnja "NASTAVI" poruka koju mi je mob poslao mi je bila 23.09.2021. Dakle očito da su unatrag već više od mjesec dana to ukinuli. 

Mob mi je ujedno i kućni hotspot, tak da mi se promet na toj sim kartici samo kuri.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Lisac1606 kaže...

Nema se nekog smisla javljati jer - zašto? Sve radi, nema potrebe.

A ako se i javiš da pohvališ operatera, onda ispada da si plaćeni trol. Nikako nije dobro.

 

 

Mislim da to ovisi i o tome kako si tu pohvalu napisao, ako je napisana kao da ti je poslao šef Telemach marketinga onda će je ljudi tako i doživjeti.

Osobno sa Tele2 nisam imao nekakvih problema i uzimao sam ih kao low budget operater koji za svoju cijenu daje puno.

Ovo sa Telemach preuzimanjem je sve krenulo nizbrdo, od srezanih tarifa, neispravnog rada cijelog njihovog CRMa pa na dalje.

 

picajzla0707 kaže...
Meni je sve dobro dok koristim net za surfanje i slično, čim potegnem malo jače - klinci se spajaju preko žarišne točke, nastane sranje. Baš zadnjih sat vremena proveo sam pokušavajući osposobiti net koji je crko sam od sebe.
Je, ćerce je povukla cca 6gb steam updejta za neku svoju igru, stiglo je 6 poruka da pošaljem surfaj, ali nakon toga da ga jebeš ništa ne uspjeva. Još me glupača iz službe pravi budalom da oni ne mogu ništa i da je vjerojatno problem do sim kartice.
Naravno da mi je druga sasvim normalno osposobila net, samo što dovodi do ludila da svaki put s telemahom treba sat vremena zajebancije, dok je kod tele2 za to trebalo samo poslat poruku 'nastavi' i sve riješeno za par sekundi.
Ma jednostavno ih treba odjebat i prebacit se na tcom, jest da je 60kn skuplji, ali barem imaš 50gb u komadu prije nego moraš slat poruke

Po pitanju podrške T-com je prema mom iskustvu još uvijek iznad svih. Sad mi je većina toga kod A1 i mogu reći da im je podrška užas, da ne govorim da poslovne korisnike tretiraju isto kao i bonaše, nekome će to možda zvučati pozitivno, ali vjerujte da nije.

Za dobiti podršku je potrebno izgubiti dobar dio dana, naslušaš se one njihove muzikice do mile volje, uz to nemaju informaciju koji si u redu čekanja tako da ne znaš hoće li čekanje trajati još 5min. ili sat vremena.

Kad ih dobiješ krenu pizdarije sa autorizacijama i slične debilane. Na mailove koliko vidim uglavnom ne odgovaraju, čekam već 2 tjedna odgovor na dva maila i ništa.

Web im je za *urac kad ti trebaju nekakve osnovne informacije o uslugama i dodatni detalji.

Ukratko kod njih je sve orijentirano na prodaju i to im je broj jedan, takav im je web, takvi su im prodajni agenti, gu*ice će dati samo da ti uvale pretplatu, a kasnije ko te *ebe.

Vidjeti ću kako će se ovo razvijati, za sad me drži brzina, kvaliteta linije i pokrivenost na što nemam nikakve primjedbe.

 

Sorry na OT, ali mislim da će biti korisna informacija i Telemach korisnicima koji razmišljaju prebaciti se drugdje ili misle da je drugdje trava zelenija. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Za ovu reklamu ja plaćam 169 kn mjesečno 

Šalu na stranu, korisnik sam telemacha i u susjednoj državi (banana državi) i otkad su se kao brend i United grupacija pojavili, pokorili su tržište.. Isto očekujem i u Hrvatskoj! Žao mi je što u susjednoj državi nemaju Mobilne usluge (al ta država ima "nacionalne" operatere koji moraju od nečega živiti)..

EON obožavam, još sad kad ga pržim na 5G mreži, milina.. 

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Lisac1606 kaže...

Nema se nekog smisla javljati jer - zašto? Sve radi, nema potrebe.

A ako se i javiš da pohvališ operatera, onda ispada da si plaćeni trol. Nikako nije dobro.

 

 

 Pohvale su normalna stvar. Međutim, mi ne živimo u normalnim vremenima.

11 godina
online
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
A nemoj mi ništa govoriti za a1 i podršku, bivša se prebacila kod njih i već tri godine ih se pokušava riješiti. Kad je nazovu momentalno joj skoči živac i traži da joj ništa ne nude i da je uopće ne zovu.
Toliko su je izvozali da bi ja na njezinom mjestu počinio masovno ubojstvo u njihovoj centrali, nekoliko puta joj mijenjali opremu, milijardu puta lagali, postavili optiku i svezali je dodatnih dvije godine ugovornom obvezom zbog toga, a brzina 20/0,2 i to kad je dobro. Nemre uopće igrat mp igre jer je upload vječna kurčina, uglavnom užas
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Vidim da nitko nije prenio novost; Utrina, Sopot, Središće, Poljanice, Dubrava, Botinec, Vrbik i Donje Vrapče dobivaju optiku. 

 

https://telemach.hr/podrska/opci-dokumenti-i-uvjeti-koristenja/objava-namjere-gradnje

http://bbzone.hakom.hr/hr-HR/SvjetlovodnaMreza

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 15:13 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pogledaj datume unutra :) početak 2022 kraj 2024, nadam se da je to proforme placeholder i da već ekipa lupa :)

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
srcipesak kaže...

Pogledaj datume unutra :) početak 2022 kraj 2024, nadam se da je to proforme placeholder i da već ekipa lupa :)

Bit će to i prije gotovo. Nekako su mi datumi nerealni. 

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Vidim da nitko nije prenio novost; Utrina, Sopot, Središće, Poljanice, Dubrava, Botinec, Vrbik i Donje Vrapče dobivaju optiku. 

 

https://telemach.hr/podrska/opci-dokumenti-i-uvjeti-koristenja/objava-namjere-gradnje

http://bbzone.hakom.hr/hr-HR/SvjetlovodnaMreza

 Jel oni razvlače optiku po banderama kao i A1?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ajoooj…evo mene opet.
U ovom telemachu stvarno rade debili…u vezi mojeg problema sa prethodne strane topica za koji sam mislio da je rješen nakon ugodnog razgovora sa njihovom djelatnicom prošli mjesec pogledom na pdf najnovijeg računa pred nekoliko trenutaka vidim da problem ipak nije otklonjen iako sam zbog smanjenog iznosa računa mislio da je problem rješen. Što su uradili? Pošto još uvijek otplačujem jedan uređaj, oni su jednostavno maknuli uplatu na ovomjesečnu ratu, tako da mi je dug za uređaj koji još uvijek otplaćujem ostao isti što bi značilo da ću za taj sadašnji uređaj morati platiti 25 ratu kako bi ga otplatio u potpunosti iliti ono, opet rade budalu od mene.
Nemam više snage za dopisivanje sa debilima iz telemacha.
Podrška korisnika im je NULA!!!
NE PREPORUČAM NIKOM OVU MREŽU.
 
0 2 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
A da spomenem još i ovo…dana 23.10 sam bio u Zagrebu, trebao sam dostaviti jedan predmet čovjeku u sred Zagreba i htio sam na karti naći jednu uličicu i broj dok sam bio u Gajevoj ulici. U sred Zagreba nisam imao internet signala tako da vjerujem u to da ovih par uleta na topic koji govore o tome da su zadovoljni telemachom i njihovom brzom i stabilnom vezom nisu ništa drugo nego plaćeni uleti.

Vodim se još i jednom stvari…ako znate onu igricu za mobitel “8 ball pool”.
Radi se o online biljaru u kojem uvijek igrate sa stvarnim osobama iz cijelog svijeta. E pa u posljednjih nekoliko mjeseci korisnike telemacha koji se nalaze u Hrvatskoj igra zbog nekog razloga stalno stavlja pod austrijsku zastavu kod prvog spajanja u tjednu. Ako koristite neku drugu mrežu ili wi-fi neke druge mreže, igra će vas uvijek staviti pod hrvatsku zastavu ako se radi o prvom spajanju u tjednu pošto se i nalazite u Hrvatskoj.
Od kada me igra zbog telemacha detektira kao Austrijanca, pucanja internet veze u telemachu su redovna pojava…nije ni čudo što sam nakon desetak godina igranja te igre od milijardera spao na igrača koji svakih par dana bankrotira (pucanje veze znači i gubitak partije u biljaru).
Što rade, kako rade, to ne znam, ali ne vjerujem u to da će telemach ikada valjati!
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Tipična Karen.

12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Vidim da nitko nije prenio novost; Utrina, Sopot, Središće, Poljanice, Dubrava, Botinec, Vrbik i Donje Vrapče dobivaju optiku. 

 

https://telemach.hr/podrska/opci-dokumenti-i-uvjeti-koristenja/objava-namjere-gradnje

http://bbzone.hakom.hr/hr-HR/SvjetlovodnaMreza

Nisu ovo bandere kao A1.

 

Koliko vidim - radi se o stambenim zgradama. 

 

Sva sreća pa je A1 prije 2-3 godine obuhvatio Gordnju i Donju Dubravu s optikom po banderama tako da mi Telemach ne igra ulogu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 11:48 (R36).
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
u četvrtak uključujem optiku D.1gb/U.500 mb pa budemo vidjeli.Prvih 6.mj jednu kunu poslje 169 Try and Buy.
Lanište kod Arene
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Najviše me interesira kako općenito radi u večernjem terminu (igre, sportski streamovi) te ima li pucanja veze. Ako je sve u redu da znam i ja napravit prijelaz jednom kad mi njihova optika postane dostupna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.11.2021 16:08 (Marko :D).
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Jel ima netko problem sa pucanjem pokućnog neta u 14:00?

Već mjesec dana svakih par dana pukne veza i ne postoji način da se ponovno spoji. Baca random greške koje nemaju veze s ničim. Malo je pristup limitiran, pa nema mreže, pa nema signala(a pokazuje da mu je signal pun), pa je SIM kartica nepostojeća itd. Prije par dana sam skužila da je to svaki puta točno u 14:00 i da proradi ponovno u 15:00. Danas opet u 14:00 krepalo i ne postoji ni jedan način i ni jedna postavka na kojoj radi. U 15:01 gle čuda radi normalno uz svakodnevnu brzinu.

Jel imaju nekakve radove u to doba ili kaj?

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Razmišljam dali da im šaljem još kakav mail sada kada su mi proknjižili uplatu računa za prošli mjesec i reko sebi zašto bi im svoje novce ostavljao, pa krenuo malo poslikati sve što mogu preko njihove aplikacije i vidim da je netko “čeprkao” po otplatnom planu sadašnjeg uređaja…
Sada imam otplatni plan od čak 26 rata s time da mi se na datum 15.11 unaprijed vodi da su plaćene dvije imaginarne rate koje ja nisam platio nego ih je netko u telemachu ručno unio.
Uglavnom kada sve sračunam, u ovom slučaju telemach sam sebe baca u minus cca nekih 15 kn i na kraju, čudan način za vraćanje novca korisniku?
To je to od mene, neka više ništa ne diraju i ja ću svoje račune plaćati još 15 mjeseci dok ne isplatim obaveznu pretplatu, pa ćemo vidjeti za dalje.
Ako se ništa ne promjeni glede stabilnosti veza i interneta, prijeći ću drugom operateru bez obzira na to što su skuplji.
Što se tiče pokućnog interneta kod telemacha, ugovor mi ističe za pet dana, a kako sada stoje stvari, to je najgori pokućni internet na tržištu,pa ću od sutra početi proučavati kako stoje stvari kod konkurencije.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 19:35 (OkiDugaResa007).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ddarknessfairyy kaže...

Jel ima netko problem sa pucanjem pokućnog neta u 14:00?

Već mjesec dana svakih par dana pukne veza i ne postoji način da se ponovno spoji. Baca random greške koje nemaju veze s ničim. Malo je pristup limitiran, pa nema mreže, pa nema signala(a pokazuje da mu je signal pun), pa je SIM kartica nepostojeća itd. Prije par dana sam skužila da je to svaki puta točno u 14:00 i da proradi ponovno u 15:00. Danas opet u 14:00 krepalo i ne postoji ni jedan način i ni jedna postavka na kojoj radi. U 15:01 gle čuda radi normalno uz svakodnevnu brzinu.

Jel imaju nekakve radove u to doba ili kaj?

Vrati router na tvorničke postavke. Opet ne radi? Postavi karticu u mobitel i na taj način koristi internet. Ako ti tada sve radi normalno, problem je do routera, ne do mreže. Također ti je i opcija zamijena kartice za novu u Telemach centru.

 

99% da je do routera, ali može biti i do kartice. Nadogradnja mreže sigurno nije u pitanju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 22:14 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ddarknessfairyy kaže...

Jel ima netko problem sa pucanjem pokućnog neta u 14:00?

Već mjesec dana svakih par dana pukne veza i ne postoji način da se ponovno spoji. Baca random greške koje nemaju veze s ničim. Malo je pristup limitiran, pa nema mreže, pa nema signala(a pokazuje da mu je signal pun), pa je SIM kartica nepostojeća itd. Prije par dana sam skužila da je to svaki puta točno u 14:00 i da proradi ponovno u 15:00. Danas opet u 14:00 krepalo i ne postoji ni jedan način i ni jedna postavka na kojoj radi. U 15:01 gle čuda radi normalno uz svakodnevnu brzinu.

Jel imaju nekakve radove u to doba ili kaj?

 

 ja sam imo danas problem isto s pokucnim na kompu mi je pisalo da je spojen a nijednu stranicu nije htjelo otvorit izgasim router iz struje nakon par sekundi upalim i sve dalje normalno otvara termin je bio kako ti kazes oko 14 h brijem da su stavili da se odspaja u to doba tj da se dns osvjezava no idea prvi put se sad susrecem s tim da pokucni zeza 

Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Neki dan nabavio Galaxy A52S 5G, nisam uopće očekivao da ću uloviti signal u stanu. Kad ono...
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Da li netko može objasniti kako je moguće da mi se uzima osiguranje zaslona godinu dana nakon isteka  ugovorne obveze?

- koristim tarifu ali dodatna opcija je uključena - po meni su to malo žeđće gluposti, ispada da sam im dao dosad 684kn za zaštitu - sada da ga hoću zamijeniti nitko mi to ne bi htio priznati?!

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 20:24 (Baldric).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Baldric kaže...

Da li netko može objasniti kako je moguće da mi se uzima osiguranje zaslona godinu dana nakon isteka  ugovorne obveze?

- koristim tarifu ali dodatna opcija je uključena - po meni su to malo žeđće gluposti, ispada da sam im dao dosad 684kn za zaštitu - sada da ga hoću zamijeniti nitko mi to ne bi htio priznati?!

Zato što je osiguranje zaslona dodatna usluga (nije dio tarife) i naplaćuje se neovisno o ugovornoj obvezi (sve dok je ne ukineš). U ugovornu obvezu spada samo tarifa i mobitel, osiguranja i kojekakve dodatne usluge ne. Zbog toga osiguranje možeš prekinuti u bilo kojem trenutku, pa čak i ako si vezan ugovornom obvezom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2021 9:43 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice