Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 736.621
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Digli su brzinu na 4g+ i kod mene u Zagorju. Evo sam sadm izmjerio 160/21 mbps, zadnje 2god je rijetko kad išlo prek 100.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Proradio mi internet i dobio sam sms da su mi uplatili 35 kn za vjernost i u znak isprike. Pogledam stanje na računu, imam 30 kn. Valjda su 5 kn uzeli naknade hahaha. A onih 10 gb očito ne misle vratit.

Kakva lakrdija, kak ih nije sram tak se sprdati sa korisnicima?

Edit: sad imam 12 kn, a vjerojatno i manje. Očito mi s tih 35 kn naplaćuju internet iako imam 4 gb koji se ne troše. Govna smećarska
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 13:37 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Idemo dalje. Naravno iscurili svi novci, ne samo meni već svima koji su dobili tih nevjerojatnih 35 kn.

 

Zovem sad službu da provjere stanje. Nažalost imamo nadogradnju sustava i ne možemo provjeriti. 

 

Oke, a imate kakvu tipku u sustavu koju kliknete i isključite moj broj tako da više nemam posla s vama? Odgovor je da nemaju. Daljnji upit, znači moram sam izvadit karticu i prerezat ju? Odgovorila mi je da, tako je.

 

Kakva kraljica. Ako ništa drugo, sad me gospodična malo zainteresirala i htio bi ju upoznat, sviđa mi se njezin stav.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 15:28 (foofajter).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
tipican si korisnik...najviše takve mrzim :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
tipican si korisnik...najviše takve mrzim :)

 One koji daju svoj novac? :-) Zašto se ljudi zapošljavaju u službi za korisnike operatera kada su svjesni da nemaju pojma o mobilnoj telefoniji (a nerijetko niti o ostalom što firma nudi), da su slabo plaćeni, da ih šefovi gone, da im korisnici psuju sve uzduž i poprijeko? Zašto?

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Nisam nikad omalovažao ove koji se javljaju na telefon jer znam da su to većinom studenti i oni najviše pojedu govana, a ni krivi ni dužni. Zato sam neki dan pitao ako me mogu spojit s nekim iz tehničke službe i da ih pitam do kad misle omaložavat korisnike? Nažalost rekli su mi da je to nemoguće jer sve prijave idu interno preko sustava.

U 12-13 godina ne znam jesam 3x zvao SZK jer je sve bilo oke. I kad nije bilo, strpio sam se. Ali ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru zadnjih tjedan dana, a neki imaju probleme i duže. I zasad je većina već napravila zahtjev za prijenos u drugu mrežu, a takvih će biti još i to jako jako puno.

Čitam samo na forum.hr kolko ih ima. Izgubit će dosta korisnika i jedino se mogu kolko tolko spasit ako spuste cijene i uvedu bolje tarife pa možda privuku nove korisnike, a možda se i neki stari vrate
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja s njima skroz zadovoljan. Zadovoljniji nego s A1 kojeg imam za fiksne usluge. Vidim po forumima da su se neki žalili što još uvijek nemaju podršku za VoLTE, ali mene to ni najmanje ne smeta. Razgovori su i dalje odlične kvalitete, nema nikakvog šuma i govornik se jasno može čuti.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Šta sad na kraju jesu poteškoće u radu gotove ili ne. Hoće li nam vratiti oduzeti Internet, tj. oduzete gigabajte koje smo imali. Meni je nestalo preko 3gb prometa koje sam imao samo od sebe. Danas dobijem poruku sms, kako su uplatiti 35 kn na sim karticu, zato jel kao u znak isprike zbog poteškoća u korištenju njihove mreže.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 22:58 (sage).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Di će oni izgradit najbržu mrežu u Europi kad meni nisu sposobni evo već 6. dan osposobit internet? I ne samo meni, ima nas još
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

"Trenutačno, pojašnjava Ježina, Telemach ima 5G signal u južnom dijelu Zagreba, odnosno Novom Zagrebu, te u Osijeku"

 

"Vrlo brzo postalo je jasno što pod time podrazumijeva. Telemach navodi da u Zagrebu i Osijeku na svojoj 5G mreži nudi brzine prijenosa podataka od 1,7 do 1,9 gigabita po sekundi."

 

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/imat-cemo-vlastitu-i-najbolju-5g-mrezu-a-nasa-opticka-mreza-bit-ce-prva-10-gigabitna-mreza-u-europi-15102797

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 16:27 (zelenapaprika).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

10gb mreža sa ispod 1ms ping?

 

Shut up and take my money. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Kaj god radili, očito daje rezultate.

Ovo mi je test na laptopu spojenom na hotspot od moba, na mobu to zna ići i preko 300mbps i ping je manji.

https://www.speedtest.net/result/12045067292

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
foofajter kaže...
Di će oni izgradit najbržu mrežu u Europi kad meni nisu sposobni evo već 6. dan osposobit internet? I ne samo meni, ima nas još

Reci što hoćeš, u Novom Zagrebu već sada nude najbrži internet u Hrvatskoj brzine 2000/2000.

 

I, iskreno, vratit ćeš se kad tad na Telemach. 😉

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 22:31 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ivicask kaže...

10gb mreža sa ispod 1ms ping?

 

Shut up and take my money. 

 :D Imaš doma 10G opremu ili glavno da je brži od susjedovog? :D

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
3 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ovo mi se počelo događati zadnjih dana. prije na tele2 bi poslao nastavi i internet bi normalno dalje radio. sada više ne radi i moram se prebaciti na tcom sim u mobitelu dok mi se ponovno ne aktivira onih 4 ili 5 dnevnih gb. jel zna ko što se tu dešava? jel mogu raskinuti pretplatu zbog ovoga? jel ovo trolanje😏
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
srcipesak kaže...
ivicask kaže...

10gb mreža sa ispod 1ms ping?

 

Shut up and take my money. 

 :D Imaš doma 10G opremu ili glavno da je brži od susjedovog? :D

 Ne mislim za sebe doma, al za moju i druge firme klijente moje, Backup vhdova na cloud itd dok veliš keks.

 

Neznam kolko će 10 koštat, al ak je 2gige 300kn ne vjerujem da će bit više od 1000kn. 

 

Sad je core optika od hta 50mbit 1500kn mjesečno gdje je nema standardno pa ti računaj..

 

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Korisnik na bonove od pocetka, zahtjev za prelazak predan. Svaka njima cast sto ulazu u mrezu, ali sta mi to vridi kad nisan u stanju poziv ostvariti.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
ivicask kaže...
srcipesak kaže...
ivicask kaže...

10gb mreža sa ispod 1ms ping?

 

Shut up and take my money. 

 :D Imaš doma 10G opremu ili glavno da je brži od susjedovog? :D

 Ne mislim za sebe doma, al za moju i druge firme klijente moje, Backup vhdova na cloud itd dok veliš keks.

 

Neznam kolko će 10 koštat, al ak je 2gige 300kn ne vjerujem da će bit više od 1000kn. 

 

Sad je core optika od hta 50mbit 1500kn mjesečno gdje je nema standardno pa ti računaj..

 

Nekako mi se čini da bi onda mogli postaviti 1000/500 kao osnovnu brzinu (najmanji paket), 2000/2000 kao srednji, a 10 Gb/s kao najveći. 

marinnn kaže...

Korisnik na bonove od pocetka, zahtjev za prelazak predan. Svaka njima cast sto ulazu u mrezu, ali sta mi to vridi kad nisan u stanju poziv ostvariti.

Pa možda trenutno nisi, ali uskoro ćeš moć.

16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja sam jučer malo testirao 5G u Osijeku na lokaciji kod Zrinjevca. Uglavnom se kretalo oko 80-85MB u sekundi, vrlo često oko 100, najviše što sam vidio je bilo 108MB u sekundi. U nekih sat vremena skinuo oko 95GB podataka.

 

Signal je bio stalno pun i bez prekida (u tih sat vremena, jel). Ako je to budućnost, ja sam spreman

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Lp svima. Evo da se malo uključim u temu i podjelim svoja iskustva. Inače sam iz Siska, ali trenutno radim u Sloveniji. Znači u Sisku sam od Telemach odašiljača nekih 2 km zračne linije, signal odličan, internet i stabilnost veze katastrofa, pa nadam se da se bude popravilo u dogledno vrijeme, a oko toga sam optimističan iz razloga što sam vidio iz prve ruke kako radi Telemach u Sloveniji i kako,gdje i koliko ulažu. Ako bude tako i kod nas, onda je budučnost svakako svijetla. Tu u Slo zbilja ulažu, i postavljaju i provlače optiku po največim vukojebinama, i za to imaju vanjske izvođače, i naravno sve o njima ovisi kako brzo i dobro to odrade, a mogu reči da to ide brzo tu. Sada da ne ispada da ih branim, ili da sam njihov advokat, ali zbilja jesu najjači, sada samo ako budu ulagali tempom kako to rade u Slo, i ako budu našli izvođače koji če to brzo i kvalitetno odraditi, onda zbilja bude bajno....

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Vec sam više puta pisao, imaju izvođače i vec se naveliko radi na tome....u slavoniji su vec poceli, mislim da Bilje i tu regiju sad odrađuju nisam siguran
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
herbrico kaže...

Lp svima. Evo da se malo uključim u temu i podjelim svoja iskustva. Inače sam iz Siska, ali trenutno radim u Sloveniji. Znači u Sisku sam od Telemach odašiljača nekih 2 km zračne linije, signal odličan, internet i stabilnost veze katastrofa, pa nadam se da se bude popravilo u dogledno vrijeme, a oko toga sam optimističan iz razloga što sam vidio iz prve ruke kako radi Telemach u Sloveniji i kako,gdje i koliko ulažu. Ako bude tako i kod nas, onda je budučnost svakako svijetla. Tu u Slo zbilja ulažu, i postavljaju i provlače optiku po največim vukojebinama, i za to imaju vanjske izvođače, i naravno sve o njima ovisi kako brzo i dobro to odrade, a mogu reči da to ide brzo tu. Sada da ne ispada da ih branim, ili da sam njihov advokat, ali zbilja jesu najjači, sada samo ako budu ulagali tempom kako to rade u Slo, i ako budu našli izvođače koji če to brzo i kvalitetno odraditi, onda zbilja bude bajno....

Telemach Slovenija i Telemach Hrvatska su sad jedna skupima i imaju istog šefa—Adriana Ježinu. ➡ https://telemach.hr/o-nama/objave-za-medije/docId=424

 

Kako su se krenuli širiti i ulagati u mrežu, ne bi me čudilo da za koju godinu prestignu A1 i postanu drugi operater na tržištu.

4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Neću nikoga imenovati ali kako neki kolege na forumu na sva usta hvale Telemach i za svaki prigovor/pritužbu na probleme prilikom korisštenja usluge hitro imaju pojašnjenje/objašnjenje zašto je tome tako čovjek koji to čita sa strane pomislio bi da ih veže neki poslovni odnos......

 
3 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Pa možda trenutno nisi, ali uskoro ćeš moć.

 U 2021. to više ne prolazi ili prolazi teško. Koliko sam ja samo sati razgovora potrošio na moljakanje raznih služba za korisnike da mi nešto uključe ili poprave... I u 90% slučajeva sam doživio neuspjeh. Neovisno o kojoj je mreži riječ. Tako da procijenim što mi je važno na toj mreži. Ako toga nema previše, idem dalje. Od jučer sam jednim svojim brojem na drugoj mreži.

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

Neću nikoga imenovati ali kako neki kolege na forumu na sva usta hvale Telemach i za svaki prigovor/pritužbu na probleme prilikom korisštenja usluge hitro imaju pojašnjenje/objašnjenje zašto je tome tako čovjek koji to čita sa strane pomislio bi da ih veže neki poslovni odnos......

Ne moraš, ali reći ću ti potpuno iskreno s moje strane. Ne, ne radim u/za Telemach, niti imam kakve poslovne odnose s navedenom tvrtkom. Ali ono što jesam jest zadovoljan korisnik iz kojeg ću razloga Telemach hvaliti na sva zvona i preporučiti apsolutno svakome. Daleko su najpošteniji operater, kako za vrijeme dok su bili Tele2, tako i sada kada su Telemach. Pred United Grupom je ogroman posao i ogromna ulaganja koja imaju svoju cijenu (povremene poteškoće s uslugom), ali jednom kada završi kompletna transformacija mreže, problema više neće biti. Osobno nisam imao apsolutno nikakvih problema s uslugama, sada niti kada sam bio bonaš (prije par mjeseci). Moja obitelj, također ni najmanjih problema. Da, služba za korisnike u ovom trenutku nije najučinkovitija, no to treba zahvaliti činjenici da su njima samima ruke vezane jer već i ptice na grani znaju da se radi ogromna nadogradnja infrastrukture, kao i svih sustava unutar firme koji se koriste. Iz Telemacha su nedavno sami rekli kako se još uvijek radi na odvajanju od Tele2 grupe i da se uskoro očekuje završetak tog procesa. 

 

Također ti mogu reći da sam bio korisnik sva tri operatera; jedan član moje obitelji je na HT-u i zadovoljan je, ali planira prelazak na Telemach jer ga usluge dođu jeftinije nego kod HT-a. A1 imam kod kuće za fiksnog operatera; do nedavno hrpa problema i još je jedan u tijeku riješavanja. Telefonske pozive i mailove s njima razmjenjujem na dnevnoj bazi jer i kada riješe neki problem, pojavi se novi. U proteklih 10 godina, niti jednom se nisam imao potrebu javljati službi za korisnike Tele2/Telemacha—toliko o tome. Osim toga, moram spomenuti da me A1 (otkad su preuzeli Amis, tada još bili Vip) nisu niti jednom nagradili. Niti jednom bez obzira na to što sam korisnik oko 14 godina. Unatoč svemu tome, uslugu plaćam po punoj cijeni, po redovnom cjeniku.

Telemach je konstantno nazivao člana moje obitelji da dođe do njih ugovoriti tarifu i po boljim uvjetima. Na kraju, ponuda je bila zaista dobra da sam i ja sam, protivnik pretplate, prešao na istu. Sada čekamo 12. mjesec da vidimo božićnu ponudu jer pojedini članovi obitelji planiraju uzeti nove mobilne uređaje, a jedan i prelazak na mrežu. Uz sve to, željno iščekujemo dolazak Telemacha s fiksnim uslugama da napokon mogu A1 reći hvala na ničemu, odnosno, hvala na lopovluku.

zelenapaprika kaže...

 U 2021. to više ne prolazi ili prolazi teško. Koliko sam ja samo sati razgovora potrošio na moljakanje raznih služba za korisnike da mi nešto uključe ili poprave... I u 90% slučajeva sam doživio neuspjeh. Neovisno o kojoj je mreži riječ. Tako da procijenim što mi je važno na toj mreži. Ako toga nema previše, idem dalje. Od jučer sam jednim svojim brojem na drugoj mreži.

Vidiš, ja ću gotovo uvijek inzistirati na rješenju mog problema; draže mi je to nego svako malo seliti broj iz jedne mreže u drugu. Naravno, ako me određeni operater razljuti do te mjere da odlučim otići (kao što je to u zadnje vrijeme A1), to ću i učiniti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 19:44 (Marko :D).
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Uopće nisma govorio o nekom konkretnom slučaju več općenito....

Što se mene tiče, koristim EON Start paket 3 mjeseca i zadovoljan sam uslugom ( mnogi nisu ).

S druge strane, korisniksam HT trio paketa 15-tak godina i iako imam mnogo zamjerki i na HT i nadalje sam njihov korisnik.....to što sam dugogodišnji korisnik ne znači da je sve idealno i da sam svime zadovoljan....u nekim postovima na ovoj temi ne vidim prisutnost kritike naspram Telemacha a trebalo bi je biti jer odnos prema korisnicima nije nešto čime se baš mogu pohvaliti....

 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

zelenapaprika kaže...

 U 2021. to više ne prolazi ili prolazi teško. Koliko sam ja samo sati razgovora potrošio na moljakanje raznih služba za korisnike da mi nešto uključe ili poprave... I u 90% slučajeva sam doživio neuspjeh. Neovisno o kojoj je mreži riječ. Tako da procijenim što mi je važno na toj mreži. Ako toga nema previše, idem dalje. Od jučer sam jednim svojim brojem na drugoj mreži.

Vidiš, ja ću gotovo uvijek inzistirati na rješenju mog problema; draže mi je to nego svako malo seliti broj iz jedne mreže u drugu. Naravno, ako me određeni operater razljuti do te mjere da odlučim otići (kao što je to u zadnje vrijeme A1), to ću i učiniti.

Uporan sam onoliko koliko to mogu biti jer nekada jednostavno ne uspiju nešto popraviti i vidiš da tu neće biti pozitivnog pomaka. Pa možeš šutjeti, plaćati i trpiti ili se preseliti na drugu mrežu, koja ti je dostupna i ponudom minimalno jednako povoljna ili povoljnija.

 

Selidba / prijenos broja je, prema mojem iskustvu, do sada bio kvalitetan način rješavanja problema. Ne odlazim kod pojave prvog problema. Tek kada se problemi na strani operatera nagomilaju, a on ih ne rješava ili se pojavi bolja ponuda konkurencije.

 

Jedva čekam da Telemach nastavi širiti svoju optičku mrežu po Zagrebu i da se riješim bakrene parice jednom zauvijek.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 17:25 (zelenapaprika).
8 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja koristim pokućni od telemacha i slabi su do boli, ali koliko meni treba to vrijeme dok sam u Kostajnici preduram, ( bilo je i kad sam ih zvao i hebo im sve po spisku ), doma imam A1 koji radi bezprijekorno već 6 godina. Tako da u Kostajnici ne bih preporučio Telemach nego recimo T-com.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 21:52 (Taraba).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Taraba kaže...

Ja koristim pokućni od telemacha i slabi su do boli, ali koliko meni treba to vrijeme dok sam u Kostajnici preduram, ( bilo je i kad sam ih zvao i hebo im sve po spisku ), doma imam A1 koji radi bezprijekorno već 6 godina. Tako da u Kostajnici nebig preporučio Telemach nego recimo T-com.

Evo ja sam uzeo prije dva mjeseca pokućni Telemach, kod njih sam uzeo i router Huawei B535-235, malo prćkao oko agregacije i uspio dobit download 130, upload oko 40. 

Imam Xiamoi Mi 10T, mjerim oko 300down i 120up, prije 2/3 tjedna max je bilo 150down, znači nešto su ipak radili na baznim stanicama.

 

Naučio sam neke stvari pa sam otkrio da se spaja na baznu stanicu koja ima 3CCA, lokacija: Zagreb, Sveti Duh.

 

Ja sam sa njihovom uslugom prezadovoljan, jučer mi je prekidao cijeli dan pokućni, ali okej, ljudi rade posao, rade na nadogradnji pa malo se strpit nije problem. Telemach ima najpovoljnije tarife na pretplatu. Kod HT-a 129kn 7GB i 5000min/SMS, a kod Telemacha za istu cijenu dobiješ 20gb i neograničene min/SMS.

 

Ljetos na moru Telemach, internet katastrofa, brzina u kilobajtima.

Odem li malo bliže u sami centar Zagreba brzina pada na dovoljnih 40MBps, tako je, nije idealno, ali vjerujem da će biti za koju godinu dobar konkurent A1 i HT-u.

 

Na istoj lokaciji na istom mobitelu, imao sam HT FLAT tarifu(godinu dana), signal katastrofa, o brzini interneta da ne pričam, jedva 15mbps.

 

Testirao sam i A1 pokućni (ubacio SIM karticu u mobitel), max brzina na 4G+ je bila 60-80mbps na istoj lokaciji na kojoj je telemach 4G+ 130mbps pokucni, preko moba oko 300mbps.

 

I sada imam jedan broj na A1 Bezbrižna tarifa, opet na istoj lokaciji preko 5G imam oko 900mbps, a 4G+ oko 120mbps.

 

Znači brzina interneta kao što su svi operateri napisali, ovisi o udaljenosti, samom uređaju(mobitelu), opterećenosti same bazne stanice, i lokaciji. Nemožeš imati jednaku jačinu signala u podrumu i na 8 katu zgrade(isto tako je i sa brzinom interneta).

 

I sad može netko reći ti radiš za Telemach ili si partner sa njima jer pišeš o njima i hvališ ih. Sve sam operatere isprobao i uzeo onaj koji mi najviše odgovara i cijenom i kvalitetom. Meni se "posrećilo" da na toj lokaciji imam stan i da je najveća brzina na Telemachu koji je ujedno i najpovoljniji.

 

BTW. došla obavijest za koji dan kopaju kod ulaza u zgradu HT optiku provlači, a u zgradi ima A1 kabelski 200mbps, vidim da su iz A1 pustili 1gbps preko kabelske, ne vidim kako se HT-u isplati uopće provlačit optiku za zgradu, ali dobro, borba titana.... 

HT_ponuda_tarifa HT_ponuda_tarifa
Telemach_ponuda_tarifa Telemach_ponuda_tarifa
A1_ponuda_tarifa A1_ponuda_tarifa
Telemach_4G+ Telemach_4G+
A1_5G A1_5G
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 21:34 (CPU).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice