Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 741.525
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
nema neogranicenog interneta za bonove...ukinuto sa pocetkom godine...provjera stanja mozda ne radi, radi nadogradnje sustava
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Trebaju oni nadogradit Telemach aplikaciju i portal jer katastrofalno rade. Gotovo sve mogućnosti koje je imao Moj Tele2 fale u Telemachu, a aplikacija se neprekidno ruši. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Meni čak nisu priznali uplatu za bon od 60kn !
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
nema neogranicenog interneta za bonove...ukinuto sa pocetkom godine...provjera stanja mozda ne radi, radi nadogradnje sustava

 do ljeta se sam obnavljao neograniceni internet. u medjuvremenu sam koristio bonbon i sad bih se vratio na telac, no izgleda da nista od toga

10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ovo je čisti užas, 5 dana već ne mogu normalno zvati i primati razgovore, a o internetu da ne pričam.Stvarno ne znam kako sebi mogu dopustiti da im 5 dana usluge ne rade, očito žele otjerati jedan dio korisnika ili šta, dokazat da su nesposobni?
Na aplikaciji sam dobio dva računa za kolovoz, zovem ih prije dva dana, kaže do sutra ujutro će biti riješeno, dan poslije ih zovem i opet ista stvar. Ili namjerno rade ili su stvarno nesposobni.

A1 i HT ovo ne mogu sebi ni dozvoliti šta ovi rade. Katastrofa...

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Čisto žalim za tele2 jer ovo nije bilo samo preuzimanje od strane Telemacha već kompletno srozavanje. Aplikacija je katastrofa, par puta moram kupovat bon da bi mi prošla uplata. Staroj prošli tjedan kupim bon, dobije sms da joj je produljena tarifa, idući dan ujutro dobije sms da mora kupit bon da bi joj se produljila tarifa.

Frend prekjučer nije nikog mogao zvati, čak ni SZK. Ja danas skužim da imam 8,5 gb bonusa, a za vikend sam imao blizu 11 gb. Bonus mi se nije mogao trošiti jer mi se mb troše iz smart tarife koja je aktivna od 26.8.

Ako nakon svega ovoga ne daju svakom korisniku bar 10 gb interneta gratis, onda nek se lagano nose. I ovak će se nosit jer čim potrošim bonuse idem u tomato jer jedini imaju kolko tolko normalne tarife
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Bonaši još uvijek imaju probleme...treba pricekat sa nadoplatama i svime...valda ce refundirat ljudima al zato valja biti oprezan i bolje ništa ne radit dok ne proradi kak spada usluga
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Evo sinoć mjerim brzinu na 4G+ vidim da su duplo povećali brzinu interneta. Znači ipak su nekaj delali.

Danas nemam problema ni sa pozivima/porukama ali ni sa internetom. Pokućni radi odlično.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Eto i dalje mi skida bonus mb, a također i mb iz tarife. Proklet dan kad su postali shitmach
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 15:44 (foofajter).
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
foofajter kaže...
Aplikacija je katastrofa, par puta moram kupovat bon da bi mi prošla uplata. Staroj prošli tjedan kupim bon, dobije sms da joj je produljena tarifa, idući dan ujutro dobije sms da mora kupit bon da bi joj se produljila tarifa.

 Je, bilo je problema s doplatom bonom. Ja sam doplatio u nedjelju 5.9., a stanje računa mi je ostalo isto. Još sam sam sebi bio glup jer nisam napravio screenshot prethodnog stanje prije uplate (za kontrolu) nakon što sam pročitao da imaju probleme. Jučer je isto bilo staro stanje računa. Danas je ipak novo stanje računa s uključenom doplatom bonom od nedjelje.

 

A aplikaciji se ne može aktivirati paket / tarifa. Piše da dolazi do pogreške. I tako je danima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 17:15 (zelenapaprika).
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ovo s doplatom bona je već meni par mjeseci, ako ne i duže. Rijetko kad mi prođe iz prve. I onda kad prođe, novci sjednu nakon ne znam kolko. Mail o potvrdi kupnje mi je nekad dolazio istog trena, a otkad je telemach u igri, dolazi mi nakon par sati, a nekad i nakon par dana.

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Meni se čini da oni mijenjaju kompletan sustav provjere i aktivacije usluga; da se ne radi o običnoj nadogradnji.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
tele2 i telemach ne koriste iste sustave pa je ovo i za ocekivati, ovo je prelazno razdoblje, naravno da nije odmah sa preuzimanjem tele2 to napravljeno jer bi bilo previše, tek bi onda bilo problema :) ... nešto slično je bilo sa amisom ali je ipak to puno manji broj korisnika pa se puno lakše riješilo
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Definitivno nesto prckaju jer danas mi se na tipa 2,3 sekunde upalio 5G. Taman sam bio u tramvaju na Mostu mladosti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

A meni se 2-3 puta skroz izgubila veza, wapp poruku nisam mogao poslati.

Nešto sigurno prčkaju po mreži, no bilo bi onda ok da barem pošalju neki sms tipa "ispričavamo se za moguće poteškoće u korištenju usluga zbog toga i toga"

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Piše na stranici i u Telemach aplikaciji.

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
To i dalje nije opravdanje za katastrofalnu uslugu. Evo meni se i dalje istovremeno u jednakoj količini skidaju MB iz tarife i bonus MB. Sad svakih par sati napravim screenshot da imam dokaze.

Baš me zanima koje će im bit opravdanje i kak misle nadoknadit izgubljeno. Jedva čekam njihov odgovor koji se vjerojatno neće tak skoro desit
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Meni je oduzeto preko 3gb interneta i nekih 5-6kn na računu. Ne mogu vjerovati kolka je to glupost da se desi. I šta sad, kad će to vratiti. Koja sramota. Szk naravno nemoš dobiti nikako, stalno automat neki govori. Btw jel se može broj sa tele2 na bonove prebaciti na neku drugu mrežu, tipa bonbon isto na bonove.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

možeš, ja sam se prebacio sa tele 2 na bonbon, mislim da moraš zahtjev slati za mrežu na koju želiš prenijeti broj.

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Kad zoveš SZK moraš pričekati da tri puta se odvrti automat i onda ćeš dobiti agenta.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 21:27 (Alfredo nr.2).
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
CPU u kojem to kvartu imaš 287 Mb/s?
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
CPU u kojem to kvartu imaš 287 Mb/s?

 Sveti Duh(Črnomerec)

3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Alfredo nr.2 kaže...
Kad zoveš SZK moraš pričekati da tri puta se odvrti automat i onda ćeš dobiti agenta.

 Probao jučer par puta zvati, ne krene ni zvonit već me izbaci. Isti problem kolega imao u nedjelju. Dakle trenutno je lutrija dobit i SZK, a kamoli očekivat od njih bilo kakav normalan odgovor

15 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja sam sada probao i meni radi bez problema. Nakon što sam tri puta odslušao automat, došao sam do agenta. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
I jedino kaj si saznao je da imaju poteškoće u radu zbog nadogradnje sustava za koji ne znaju kad će završiti ili?

p.s. Sad vidim da mi je nestalo i oko 50 kn bonusa
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
foofajter kaže...
I jedino kaj si saznao je da imaju poteškoće u radu zbog nadogradnje sustava za koji ne znaju kad će završiti ili?

p.s. Sad vidim da mi je nestalo i oko 50 kn bonusa

 Samo sam probao da vidim da li se može doći do agenta i može se. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Kod mene još ništa. Mjereno sa dvorišta. Bukovac.
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
Kod mene još ništa. Mjereno sa dvorišta. Bukovac.

 Evo danas u podne jedan test. Povećali su brzinu, iz SZK rekli su da se pripremaju za 5G.

Aplikacija im još uvijek ne valja tj. ne radi kako treba.

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja i dalje nemam nikakvih problema osim s provjerom potrošnje. Telemach aplikacija kaže da nisam potrošio ni MB iz tarifa, a koristio sam internet.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
CPU kaže...
Oldy kaže...
Kod mene još ništa. Mjereno sa dvorišta. Bukovac.

 Evo danas u podne jedan test. Povećali su brzinu, iz SZK rekli su da se pripremaju za 5G.

Aplikacija im još uvijek ne valja tj. ne radi kako treba.

 Očito sad počeli puštato brzine veće od 150Mbps na 4G+ to su i prije više od godinu dana mogli pustiti imali su na tornjevima po dvije i  tri frekvencije. A 5G kod telemaha ko zna....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice