Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 741.208
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

SZK Telemacha, kao i samo rješavanje problema je samo dno dna.....preuzimanjem Tele 2 kompaniju su bacili 10 godina unazad, gledano iz kuta korisnika.

Možemo o HT-u govoriti što hoćemo ( često i s pravom ) ali je njihova SZK Hollywood za Telemach.....

 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
dado16 kaže...
Thermal kaže...
dado16 kaže...
Radi tebe i tvojeg odugovlacenja drugi ljudi duze cekaju na odgovor, a i ti bi si skratio pol muke da sve napravis u jednom mailu, apsolutno ništa neces dobiti od toga što ti gledas šta ce napraviti...imaju tocno šprancu ako nešto fali to ce te zamoliti da i pošalješ, tipa dati svoje osobne podatke ime prezime, oib, zatim popratnu dokumentaciju, slike koje mogu pokrijepiti to o cem ti pricas...ovo da li im je stalo ili ne nema veze sa vezom... Inace radio sam kod sva tri operatera, i svi imaju za tehnicare koji nesto zajebu na terenu uputstva....tak da riješit ce ti se, ali ti sam sebi odugovlacis to riješenje

 

Da im je stalo do tog šta su usrali, odma bi me pitali za broj ulaza i podatke da im dam i nema problema dao bi im. Nije meni u cilju da drugi duže čekaju na odgovor, a i sam čekam već 4 mjeseca pa sam i ja među tim "šta čekaju" tako da isti drek.

 shvacas da su to vanjski suradnici...nemaju veze sa telemachom(ti koji su radili), a ako ce ovi iz službe izvlačit iz tebe šta se desilo i šta da pošalješ, onda ni ne zaslužuješ ništa

 Te ljude je poslao Telemach a ne HŽ kod ljudi u stan te je samim time i Telemach odgovoran za sve posljedice koje nastanu radom ili neradom tih firmi i njihovih djelatnika.... ne razumijem tvrdnju da Telemach s time nema veze.....kako nema veze?

15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Szk realno najbolji je A1, zatim HT, i onda telemach, dok je za tele2 radio transcom kao SZK to je još i funkcioniralo, no kad je preuzeo telemach, otpisali su transcom kao vanjskog suradnika i uzeli sve pod svoje ruke, i 80% ljudi je dobilo otkaz...i tu dolazi do toga da su loši, sve nanovo moraju poducavat, zamisli SZK gdje je 80% ljudi novo......pa tu nitko ništa ne zna
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...
dado16 kaže...
Thermal kaže...
dado16 kaže...
Radi tebe i tvojeg odugovlacenja drugi ljudi duze cekaju na odgovor, a i ti bi si skratio pol muke da sve napravis u jednom mailu, apsolutno ništa neces dobiti od toga što ti gledas šta ce napraviti...imaju tocno šprancu ako nešto fali to ce te zamoliti da i pošalješ, tipa dati svoje osobne podatke ime prezime, oib, zatim popratnu dokumentaciju, slike koje mogu pokrijepiti to o cem ti pricas...ovo da li im je stalo ili ne nema veze sa vezom... Inace radio sam kod sva tri operatera, i svi imaju za tehnicare koji nesto zajebu na terenu uputstva....tak da riješit ce ti se, ali ti sam sebi odugovlacis to riješenje

 

Da im je stalo do tog šta su usrali, odma bi me pitali za broj ulaza i podatke da im dam i nema problema dao bi im. Nije meni u cilju da drugi duže čekaju na odgovor, a i sam čekam već 4 mjeseca pa sam i ja među tim "šta čekaju" tako da isti drek.

 shvacas da su to vanjski suradnici...nemaju veze sa telemachom(ti koji su radili), a ako ce ovi iz službe izvlačit iz tebe šta se desilo i šta da pošalješ, onda ni ne zaslužuješ ništa

 Te ljude je poslao Telemach a ne HŽ kod ljudi u stan te je samim time i Telemach odgovoran za sve posljedice koje nastanu radom ili neradom tih firmi i njihovih djelatnika.... ne razumijem tvrdnju da Telemach s time nema veze.....kako nema veze?

 opširna je tema oko toga, naravno da se mozes zaliti Telemachu i da ce odgovorati, ali nezna Telemach koga šalje, nema uvid o tim zaposlenicima te ujedno ne mozes njih ni kriviti za takvo šta, osim što ih mozes kriviti sto su krivog suradnika uzeli....Ali i to se promjeni nakon par zalbi mozda odluce promjeniti izvođača.... To vam se slično dešavalo u A1(mislim da je a1, ne sjecam se) jedno vrijeme je za njih isporucivao Overseas, to je bilo preko 60% žalbi, užasno loša dostava, nakon godinu dana primanja žalbi napokon su odlucili nesto poduzeti u vezi toga te su promjenili dostavu

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Malo je off topic pa molim za oprost unaprijed....

prije 2 tjedna sam imao udar groma u blizini zgrade i otišli su ruter i prijemnik od Max tv-a; pozivom SZK HT-a do ruter sam došao u roku od sat vremena ( poslana mi je adresa poslovnice gdje ga mogu sam preuzeti ) ili sam mogao čekati sutra ujutro kad je došao i tehničar HT-a sa Max tv prijemnikom.....

neki koji su na A1 istu uslugu dobili su nakon 4 dana....

Riječ je o Rijeci......

Toliko o SZK na mom primjeru.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

Malo je off topic pa molim za oprost unaprijed....

prije 2 tjedna sam imao udar groma u blizini zgrade i otišli su ruter i prijemnik od Max tv-a; pozivom SZK HT-a do ruter sam došao u roku od sat vremena ( poslana mi je adresa poslovnice gdje ga mogu sam preuzeti ) ili sam mogao čekati sutra ujutro kad je došao i tehničar HT-a sa Max tv prijemnikom.....

neki koji su na A1 istu uslugu dobili su nakon 4 dana....

Riječ je o Rijeci......

Toliko o SZK na mom primjeru.....

 to sto si ti spomenio nema veze sa szkom, u obadva slucaja je szk riješio svoje, prijavio ticket na tehničare ili kak si rekao uputio u poslovnicu, i sve je ovisilo o drugima kad ce se riješiti....ovo je više Toliko o tehničarima na mom primjeru....ht i bilo koji drugi operater preko žice se nemogu mjeriti jer je ht tu glavni, sve mora ici preko njih, a to je odma jasno da ce ht biti najbrzi dok ce se ostalo bar otegnit minimum 1 dan

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Pa niti jedna SZK nije samostalna jedinica unutar tvrtke, sve je to povezano sa organizacijom korisničke podrške. HT je tu i dalje najjači samo što treba naletjeti na pravi kontakt. Ista je situacija i sa drugim operaterima uz 

iznimku što je SZK u kombinaciji sa tehničarima i brojem prodajnih centara u HT brojačno jača od ostalih operatera.

4 godine
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Mene zanima kako moj problem što prije riješiti; u sinergiji SZK i tehničara u roku od 2 sata sam imao ponovo internet u stanu a u roku od 15 sati sam ponovo imao u funkciji i televiziju....

to je i razlog zašto sam spreman nešto više i platiti uslugu HT-u.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ulica Ulice kaže...

Mene zanima kako moj problem što prije riješiti; u sinergiji SZK i tehničara u roku od 2 sata sam imao ponovo internet u stanu a u roku od 15 sati sam ponovo imao u funkciji i televiziju....

to je i razlog zašto sam spreman nešto više i platiti uslugu HT-u.....

 To je jasno samo po sebi.....

12 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ako netko ima kontakt telemachovog prodajnog predstavnik molio bih broj u inbox.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Kojeg vraga ovi upgrejdaju cijeli dan? Brzine su iste kao i prije?
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
Kojeg vraga ovi upgrejdaju cijeli dan? Brzine su iste kao i prije?

 A zna li itko šta ovi rade na sustavu od jučer navečer? Ubacuju 5G, povećavaju brzinu, popravljaju bug-ove u aplikaciji, kog vraga rade??

 

16 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

I kod vas problem sa vezom kod ovih teleta?

Jel samo pozivi ili internet?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
djigibao kaže...

I kod vas problem sa vezom kod ovih teleta?

Jel samo pozivi ili internet?

 Kod mene samo internet.

13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Izgleda da su digli brzine, mjerim malo više od 100mbit imam jedva dve crte signal, imao sam pola prije. Kolega kod sebe je izmjerio 350mbit sa 4/5 signalom. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 7:33 (ivicask).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Kod mene na pokućnom od jučer nema interneta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Armor kaže...
Kod mene na pokućnom od jučer nema interneta.

 Možda su zato nama porasle brzine :p

14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Jutros nemam 4G kod sebe. Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 10:26 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Evo došao mi 4G. Odlično su oni to nadogradili, ove brzine sam imao i ranije.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja na svom Mi 10T mjerim 4G+ 3CA 130/47Mbps, na routeru B535 isto teletina 112/37Mbps. Meni je odlično jer mi je ping oko 13ms.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Evo jedna iz grada, ali to opet nije preko 150.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
Evo jedna iz grada, ali to opet nije preko 150.

 Njima je max 150/50Mbps 4G+ 3CA tako i piše na stranici njihovoj. E sada jesu li povećali ili povećavaju brzinu to jedino mogu iskusiti oni koji imaju uređaje sa 3CA osim ako ne dodaju još koju frekfenciju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2021 12:03 (CPU).
14 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ok. Ja imam uređaj sa 7CA.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Koji je kratki kod za provjeru podatkovnog paketa na pretplatu?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Marko :D kaže...

Koji je kratki kod za provjeru podatkovnog paketa na pretplatu?

 Baš sam maloprije zvao SZK ne rade im kodovi za provjeru preko SMS, nešto rade oko toga sada.

Inače pošalješ na 13880 STANJE i tu ti sve piše.

4 godine
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Oldy kaže...
Ok. Ja imam uređaj sa 7CA.

 Koji?

13 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
CPU kaže...
Marko :D kaže...

Koji je kratki kod za provjeru podatkovnog paketa na pretplatu?

 Baš sam maloprije zvao SZK ne rade im kodovi za provjeru preko SMS, nešto rade oko toga sada.

Inače pošalješ na 13880 STANJE i tu ti sve piše.

Ma ne mislim na to, nego na kratke kodove. Recimo, kao *130# za provjeru stanja računa na bonove, *150# stanje tarife na bonove. Na to mislim, a ne da non stop moram slat SMS.

 

Na *130# izbacuje ime tarife koju koristim, no ne i stanje MB. *150# kaže dogodila se pogreska.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 18:56 (Marko :D).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
Ja cu poludit' . Banka treba da mi posalje kod za m banking na sms i ne mogu mi stici poruke, a u Austriji sam. Zovem z vade se na unapređenje sustava. Oke mi je 24h ,ali ovo traje danima. Užas
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]
je, to je bug, fixa se vec dost dugo
battletag:MasnaKrvavic#2275
2 godine
neaktivan
offline
Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

Ja sam korisnik Tele2 barem 3 godine i ovo sada je kaos. Inče u mobaču su dvije kartice i druga je bonbon koji je tijekom ljeta imao akciju neograničenog interneta 35kn/ tjedan što je manje na mjesečnoj razini 199kn/mjesečno pri tele. Tako sam i koristio bonbon, a ne telca. Trenutno razmišljam o aktiviranju tele neograničenog interneta, no čitajući naokolo, imaju li u ponudi i dalje neograničen internet za bonove????

 

Inače, želi li korisnik saznati kakvo je stanje na računu, npr ovih mojih 200 min, nije baš da će uspjeti. Debilizam:

 

 

aplikacija ništa ne prikazuje aplikacija ništa ne prikazuje
sms te odyebeta sms te odyebeta
*130# i dalje ništa ne prikazuje *130# i dalje ništa ne prikazuje
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice