Telemach – Fiksne i mobilne usluge [Rasprava]

poruka: 1.692
|
čitano: 736.698
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
Ukratko mnp preko weba steka....mozete napravit narudzbu na webu ali odite u poslovnicu da naprave zahtjev za prijenos broja....naime u webshopu sve se odradi ali dio di bi trebao zahtjev za prijenos broja ne....
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Evo istina, zvao službu, provjerila njihova kolegica preko OIB-a i nema uopće zahtjeva u sustavu, ko da niti nisam napravio zahtjev preko web stranice. A dobio potvrdni email isti sat, i piše za koje brojeve sam zatražio....sramotno za web stranicu. Još ću jednom promisliti dal da pređem k njima i onda pravac poslovnica.

 

EDIT: otišao jučer sa svojom boljom polovicom direktno u poslovnicu, te smo zatražili prebacivanje dva broja. Dobili zamjenske SIM kartice i u ponedjeljak će se brojevi prebaciti. 20 minuta vremena, sve dogovoreno i rješeno bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2021 12:47 (Imperijas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Pozdrav.

Dali neko ima problema sa mrezom u posljednjih mjesec, dva?

Interneta ima pa nema pa mogu zvat pa nemogu zvat, pa to je uzas.

Imam osjecaj da odkad je ovaj telemach dosao da je odonda to pocelo.

Mislio sam da je sim kartica, stavio novu ista stvar.

Katastrofa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
za internet provjeri apn, mnogi imaju stari tele2 apn koji malo radi malo ne...stavite telemach.hr kao apn
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Hvala na savjetu, pokusao i sve mi se spoj... lo.

Skinem postavke i opet mi stavi tele2. 

Zval budem sluzbu pa se javim jos povratno.

10 godina
neaktivan
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Pozdrav,

 

molio bih ekipu iz Telemach Hrvatska da ako ovo čitaju, a vjerujem da to čine da uvedu dodatnu opciju streaminga EON TV usluge, a da se pri tome ne troši internet promet iz mobilne tarife te da je pri tome ta opcija besplatna. Naravno sve to ukoliko se streama putem njihove mobilne mreže. Sličnu stvar već imaju HT i A1. Lijepo bi bilo da to važi i za korisnike bonova, neovisno o tarifi koju korisnik koristi, pa bila to čak i Osnovna tarifa. Hvala vam što osluškavate želje svojih korisnika, pa se nadam da će te i ovu moju želju (vjerujem, i želju mnogih ostalih forumaša i vaših korisnika) ispuniti!

Lp

 

Anketa: Ovako, Bug forumaši želite li isto i slažete li se s navedenim:

18 DA
2 NE
Fejzore na pozdrav kad vidiš komandanta, fejzore u zrak kad vidiš komandanta!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 20:47 (Lieutenant commander Data).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
Lieutenant commander Data kaže...

Pozdrav,

 

molio bih ekipu iz Telemach Hrvatska da ako ovo čitaju, a vjerujem da to čine da uvedu dodatnu opciju streaminga EON TV usluge, a da se pri tome ne troši internet promet iz mobilne tarife te da je pri tome ta opcija besplatna. Naravno sve to ukoliko se streama putem njihove mobilne mreže. Sličnu stvar već imaju HT i A1. Lijepo bi bilo da to važi i za korisnike bonova, neovisno o tarifi koju korisnik koristi, pa bila to čak i Osnovna tarifa. Hvala vam što osluškavate želje svojih korisnika, pa se nadam da će te i ovu moju želju (vjerujem, i želju mnogih ostalih forumaša i vaših korisnika) ispuniti!

Lp

 

Anketa: Ovako, Bug forumaši želite li isto i slažete li se s navedenim:

 nema šanse da to prođe, jer radi streaminga su uostalom i smanjili gb...nije bio problem torrenti, nego streaming...

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
@dado16 , da li treba mijenjati apn i u postavkama "pokućnog interneta" jer i tamo još uvijek stoji internet.tele2..hr ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
taj apn ce se ionak ugasiti kad tad, tak da svakako promjeni apn, nema više tele2, ne postoji
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
Sta bi trebalo stavit onda u apn postavke?
Ima negdje napisane sve postavke?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
2 godine
neaktivan
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
https://telemach.hr/podrska/mobilna-telefonija/tehnicka-podrska/postavke-i-pomoc-za-mobilni-uredjaj

Automatske postavke možete zatražiti slanjem SMS poruke sadržaja POSTAVKE na broj 13777, nakon čega ćete primiti SMS s postavkama.

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 9:11 (Theophilus Ruy).
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
u apn sam stavis telemach.hr, ništa ti drugo ne treba....ove automatske nekad rade nekad ne
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
Lieutenant commander Data kaže...

Pozdrav,

 

molio bih ekipu iz Telemach Hrvatska da ako ovo čitaju, a vjerujem da to čine da uvedu dodatnu opciju streaminga EON TV usluge, a da se pri tome ne troši internet promet iz mobilne tarife te da je pri tome ta opcija besplatna. Naravno sve to ukoliko se streama putem njihove mobilne mreže. Sličnu stvar već imaju HT i A1. Lijepo bi bilo da to važi i za korisnike bonova, neovisno o tarifi koju korisnik koristi, pa bila to čak i Osnovna tarifa. Hvala vam što osluškavate želje svojih korisnika, pa se nadam da će te i ovu moju želju (vjerujem, i želju mnogih ostalih forumaša i vaših korisnika) ispuniti!

Lp

 

Anketa: Ovako, Bug forumaši želite li isto i slažete li se s navedenim:

 Lijepe želje s kojima se potpuno slažem ali sam nekako mišljenja da će odgovorni u Telamchu reći : No Chance In Hell !"

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2021 14:12 (Ulica Ulice).
10 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Ako sam dobro skuzio, EON trosi oko 800GB mjesecno ako svaki dan gledas TV 6H.

Tele2 net je ogranicen na 200Gb upotrebljive brzine.

 

GG

WP

EZ

 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
zato ni ne nude internet uz tv, al to se nece promjeniti...tek kad dode optika
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
dado16 kaže...
zato ni ne nude internet uz tv, al to se nece promjeniti...tek kad dode optika

 Nije bas da ne nude, iz cjenika:

Korisnici koji na istom OIB-u imaju ugovoren fiksni paket ili mobilnu glasovnu uslugu na pretplatu Telemach Hrvatska ostvaruju pogodnost umanjenja mjesečne naknade EON postpaid paketa.

Pogodnost je aktivna sve dok korisnik na svom OIB-u ima aktivnu fiksnu i mobilnu uslugu na pretplatu. Iznos popusta uz EON FULL TV je 20 kn, EON PREMIUM TV je 30 kn. Uz EON START TV paket nema pogodnosti.

Music for life!!
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

To je za bilo koju uslugu...ja imam pretplatu mobilnu pa isto dobijem 20 kn popusta na full paket neovisno o fixnoj...i to nije nudenje to je cisto info da dobijes popust

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 15:21 (dado16).
13 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Ne nudi se kao dio mobilne/fiksne usluge tj. televizija nije uključena u paket. Ovo što daje popust ako si Telemach, to nema veze s paketom usluga. To ti daju popust kao nagradu jer koristiš još nešto od njih.

 

A1 isto tako daje popust ako iz fiksnu uslugu uzmeš mobilnu. Što više uzmeš, veći popust dobiješ.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Prijatelju mi došao račun na 1800kn, ima pretplatu ali je zaboravio ugasiti mobilne podatke dok je bio u BIH. Sad me pita da mu napišem žalbu Ima li to uopće smisla, može li tražiti barem umanjenje (ajmo reć na pola)? Ima li tko kakvih sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
Ima smisla...70% slucajeva smanje na 50% , 10% totalno ukinu trošak a 20% odbiju....tak da nek salje...ja osobno koliko sam radio u sluzbi za korisnike nisam primjetio nijednog da su odbili
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
dado16 kaže...
zato ni ne nude internet uz tv, al to se nece promjeniti...tek kad dode optika

 Nema veze, to samo govori o tome koliko je tih famoznih 200gb malo.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
dado16 kaže...
za internet provjeri apn, mnogi imaju stari tele2 apn koji malo radi malo ne...stavite telemach.hr kao apn

Jel' bi to značilo kako treba editirati ovaj stari Tele2 APN te posvuda gdje piše tele2 staviti telemach?

 

Znači npr. kada se otvori Tele2 APN i imamo npr. na mjestu APN gdje u originalu stoji "internet.tele2.hr", tele2 zamjenimo sa telemach te to onda izgleda "internet.telemach.hr"?!

I tako dalje, za sve ostale stavke unutar APN-a.

 

Jesam u pravu, jeste to mislili?!

15 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
ne...internet su izbacili, apn je samo telemach.hr
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
Jehonan kaže...
dado16 kaže...
za internet provjeri apn, mnogi imaju stari tele2 apn koji malo radi malo ne...stavite telemach.hr kao apn

Jel' bi to značilo kako treba editirati ovaj stari Tele2 APN te posvuda gdje piše tele2 staviti telemach?

 

Znači npr. kada se otvori Tele2 APN i imamo npr. na mjestu APN gdje u originalu stoji "internet.tele2.hr", tele2 zamjenimo sa telemach te to onda izgleda "internet.telemach.hr"?!

I tako dalje, za sve ostale stavke unutar APN-a.

 

Jesam u pravu, jeste to mislili?!

 https://telemach.hr/podrska/mobilna-telefonija/tehnicka-podrska/postavke-i-pomoc-za-mobilni-uredjaj

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
dali telemach podrzava VoLTE?
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Mislim da ne.

14 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Koju antenu uzet za njihov router b535?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Ja sam imal problema s mrezom i internetom pa samo da nije bio problem do telemacha nego do mobitela.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]
geek_boy kaže...
dali telemach podrzava VoLTE?

Na žalost ne!

Iako je meni na prodajnom mjestu rečeno kako podržava te da treba samo aktivirati.

Kada sam poslao isti upit njihovom Help Desku jer nisam nikako uspijevao aktivirati VoLTE ljudi su mi ljubazno odgovorili kako to za sada ne podržavaju.

10 godina
offline
Telemach – FIKSNE I MOBILNE USLUGE [RASPRAVA]

Sad ću ispast zatucani konj, ali volte je smeće jer se aktivira per device. Znači svakih 3-6mj imaš novi model telefona i sad će provider plaćati/slagati volte za pojedine modele. Pfff kako da ne. Evo recimo HT je digo ruke od volte-a nakon Samsung S9 a sad je aktualan kaj, S21. Znači 2-3 generacije telefona nepodržane i meni to ima smisla da se ne bave time. Volte je na papiru divan i krasan, ali u praksi per device aktivacija, LOOOOOL.

 

Source: https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/volte dolje na dnu su podrzani uredjaji

 

 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice