Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.050.900
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
maxy0 kaže...

I jos mi nudi mobitel huawei y6 kao kompenzaciju zbog raskidanja ugovora s tele2, tj placa se 99 kn samo.

Ne, ne, ne, to nije nikakva kompenzacija. Kompenzacija bi bila da ti oni plate raskid ugovora s Tele2. Ovo se zove rješavanje škarta kojeg nitko ne želi kupiti, pa da bar nešto zarade na njemu.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
maxy0 kaže...

Evo odgovora. Znaci ne razumijem ovo bas, kako je tolika razlika, sigurno ima neka kvaka za ovu a opciju

https://ibb.co/WWmvHcv

 -generička pravila, za raskid svakog ugovora, naknada-povrat dobivenog tj u slučaju operatera isplata ostatka ugovornog perioda (što ti se tad ne isplati isključivati nego korsititi, tj nije zamjena jedne linije drugom i možeš kad već plaćaš koristiti..).

-teoretski možeš vratiti poklon-dobiveno, nadoknaditi.. no uređaj kao mobitel ne možeš tj plaćaš tad njegovu vrijednost tj ugovori i rate su tako sklopljeni da nisu dio ugovora/obveze nego kao klasična kupnja na kredit-lizing.. odnosno jesi li postao vlasnik uređaja trenutno ili otplatom posljednje rate.

-ugovri koji se sklapaju u startu se ne planiraju raskinuti, tj tad snosiš štetne posljedice tj platiš ono što moraš platiti, što si dobio-konzumirao i to je ok, osim problema da se npr mobitel-uređaj-poklon nabije cijena (ne tržišna) koja je tad relevantna za iznos koji moraš vratiti, tj ne znači ništa što je isti uređaj na tržištu recimo 50% povoljniji. Tj to si sve kao svjesna-odgovrna i pravno sposobna osoba morao znati prilikom sklapanja ugovora (i zato osobe na skrbi kao djeca ne mogu sklapati ugovore nego imaju zastupnika).

 

Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

Pa postavili su optiku, ima na stupu 15 metara od kuce neki uredaj i nova žica, a ljudi na ulici su bili od tcoma djelatnici.. 

Kako mislis jel sam dobio ponudu od isp-a? To trebam nazvati sluzbu za korisnike pa pitati jel?

Jesi li dobio poziv iz HT-a gdje su ti nudili usluge preko optičke infrastrukture? Radnike od HT-a si trebao pitati kada se očekuje puštanje usluge na tvojoj lokaciji preko optičke infrastrukture. Ne moraš ih zvat, možeš im poslati i mail. Govorim ti to jer je bilo slučajeva gdje su operateri proveli optiku, te se ista počela koristiti tek nekoliko mjeseci dana nakon instalacije.

 

Ako si zadovoljan izračunom, raskineš ugovor i to je to.

 -da.. + ne nekoliko dana-mjeseci, može to i par godina (moj kvart, znam kad su se kopale ulice, asfalt-rotor, vidim poštu s balkona u dometu blinkera i znam što su kablovi pa i zato je cesta prokopana u kojem smjeru kroz parkiće itd.. i tako u mom kvaru-selu, do ove jeseni nema optike, mada je tu već par godina i sad je krenulo po kvartovima 9-10mj priključci.

-naravno, tcom, a prije tog ne postoji, jer tad kao glavni nacionalni koncesionar mora svim operaterima pod jednakm uvjetima dati pristup mreži .. tj ona famozna naknada prošlog ljeta a1-20kn ovo ljeto upravo zato svi ostali (tcomovo) +30kn tj time je a1 prislilio kroz hakom-zakon sve operatere da iskažu taj trošak dok su do sad imali dumpanje cijene tj netržišna pravila.. tj iskon-optima kao konkurencija. Sve se to mijenja jer je ex-vip nekad isključivo mobilni postao a1-sve, fixni tj konkurent dok do sad nije to bio a realno jedine fixne koje je imao su ex-bnet i nešto malo amisa-optike pojedini kvart ali zanemarivo na nivou države, tj sve to a1 skuplja unazad par godina kao i zakoni-hakom.. i ovo je rasplet tj dizanje cjena za naknadu fixne, dok tcom nije želio javno dati optiku dok ne riješi sve, vlasništvo, tj logično, ne želi investirati u mrežu i tad to rentati konkurentu kad može sam više naplatiti a to je stvar pravila-zakona i zado do danas nema optike, mada je tu već duže vrijeme, +2g .. samo je sad javno dostupna (dok ove godine npr nema takvih radova u mom kvartu, ali ima u udaljenijim kvartovima, posljednji metri do korisnika..).

 

maxy0 kaže...

Zvao sam covjeka, prodajni predstavnik iz t-mobilea i kaze da je prosla optika i do moje kuce, da je promotivna akcija da je sve besplatno instaliranje opreme, 219kn 500 mbita brzina, i da ce kroz 2-3 tjedna doc tehnicari srediti to i odmah ide puna brzina. I jos mi nudi mobitel huawei y6 kao kompenzaciju zbog raskidanja ugovora s tele2, tj placa se 99 kn samo.

I jos ce me nazvati u ponedjeljak i doc mi doma da napravimo zahtjev za internet. Tu se nalaze jos koji tjedan, pa idu optiku u zapresic postavljati.

 -i to je zabranjeno-kažnjivo, konkretno po hakomu, upravo zato jer su to operateri radili, preotimali klijente što se tumačilo kao nedopustivo tržišno ponašanje (konkretno, bilo je i reklama o tome da plaćaju penale do 500kn.. ako se netko sjeti, više nema reklame-zabranjeno + zabranjeno tad zivkati i nuditi povoljnije, ali naravno i dalje se radi jer hakom to kao ne zna..)

-sve to je unazad par godina, možda samo zbog ozbiljnog-velikog konkurenta koji se danas naziva a1, do tad tcom nije imao konkurenta za fixne-nacionalnu, dok je tele2 izvan tog tj mobilna i sasvim druga pravila. Podsjetnik, tcom je došao u vlasništvo naše tk merže.. jedini koji ima nacionalnu pokrivenost a time i jedini na koje se neka pravila odnose tj monopol i tržišna pravila.

-no umjesto sniženja cijene konkurencijom imamo obrnuto, povišenje 20-30kn zbog izmišljene stavke-naknade za korištenje fixnih linija, koje operateri plaćaju vlasniku za korištenje .. i da su pravila dobra tad bi mogli birati bilo kojeg operatera na bakru-optici tj fixnoj mreži, no vidimo da to nije tako, tj mjesta-kvartovi su podjeljeni kao u mafijaškoj podjeli tj ne može se dobiti neki operater (recimo kao terrakom) tj može samo onaj koji je u centrali ili vlasništvu linija a to je bio isključivo tcom (dok su iskon-optima njegovo vlasništvo, za optimu problem..). Bnet-coax-kabel koji je započeo kao kabelska tv nije dio te tk-mreže, nije dio fixne telefonije mada je to danas isto, nego je to čisto vlasništvo bneta koji je u kvartovima-zgradama proveo svoje kablove, neovisno o tk i na njih se ne odnosi naknada za korištenje fixne jer nisu dio tk-fixne tj nije nacionalna pokrivenost i nema obveze po kojoj drugim opreaterima pod istim uvjetima mora omogućiti pristup-korištenje infrastrukture tj to se odnosi samo na tk-fixnu mrežu (osim ako se i coax uključi-doda u to, za sad nije, kao što ni mobilna mreža ne ulazi u to i naknada se odnosila samo na fixnu.. pa i to da je dio korisnika plaća jer je to sad sve a1, mada su na coaxu na kojem to a1-bnet ne plaća vlansiku jer je vlasnik ali su svima jednako podigi cijenu tj dodatna stavka na računu-iznosu +20kn..). A1 je to dobro smixao kao sarmu, tj više uopće nije vidljiva mreža i nestao je i bnet koji je do prije par mjeseci još bio izdvojen dio ponude.. sad su svi paketi isti, ista ponuda, cijena, telefonska, coax, mobilna s istim naknadama za fixnu tj extra profit bez osnove pa je to recimo pametno od a1, dok tcom nema na čemu tako zaraditi iz ničega, tj to i radi do sad samo prikriveno ili dumpanjem cijene kroz iskon-optimu u slučaju da korisnik ne želi platiti maxtv-tcom uslugu recimo +100kn više od prosječne cijene ostalih operatera za sličnu uslugu, tj prosječne cijene paketa se kreću 200-250kn + uvjek neki popust akcija recimo 10%.. i to je to dok je tcom prosječno držao recimo 300kn za istu uslugu.

 

-od uvođenja naknade za fixnu, svi moraju tad po istom tržišnom pravilu iskazati taj trošak tj ne može tcom to dati iskonu-optimi đabe a naplatit konkurentu kao a1, zato je to a1 i odigrao tako, tj mada realno nema taj trošak, time je napravio trošak iskon-optimi.

-iz istog razloga tcom postojeće linije ne daje korisnicima nego čeka kao u mom kvartu, dok sve pravno pripremi, dok korsinici potpišu.. mada su žice tu već duže vrijeme. Da su javno dostupne, tad bi jednostavno morao svakom operateru pod jednakim uvjetima omogućiti prisutp a to znači da nema lufta za dumpanje cijene kroz iskon-optimu.

 

zakoni, hakom.. npr formulacija, operater sa značajnom tržišnom snagom = čitati monopol tj pravila nisu ista za velike-male i zakoni su od cca 2003+ + izmjene/dopune + sam razvoj tehnologije pa i pojava mobilne-šitenje, međurnarodni roaming itd. tj u posljednih 20 godina velike promjene dok zakoni kaskaju a još više provedba ili kontrola-sankcije.

primjer:

Pristup mreži i međusobno povezivanje

Članak 6.

(1)Operator sa znatnijom tržišnom snagom na mjerodavnom tržištu mora omogućiti drugim davateljima usluga pristup svojoj telekomunikacijskoj mreži u svrhu obavljanja telekomunikacijskih usluga u skladu sa Zakonom i Pravilnikom o pristupu mreži i međusobnom povezivanju.

(2) Davatelj usluga, koji .. itd.

u to vrijeme npr bnet-kabelska s tim nije imala veze, kao što nema mobilna kao tele2 ili što je bio vip.

+ vrijeme kad je ht plaćao smiješne kazne za kršenje zakona, po hakomu i sl. 2000-2010.. da u posljednjem desetljeću je zakon daleko jači, no nema volje nadležnih sa kaznama koje bi morale biti primjerenije s par nula više pa se tako tisuće kuna pretvore u milione kao prošle godine.. a sve to bog A1, tj druga strana-konkutent dovoljno jak da može, ali nema sniženja cijene samo podizanja.

-po zakonu koji pokriva nepoštenu-nedozvoljenu trgovačku praksu, ne smije se preotimati korisnike ili po pokrenutom raskidu nuditi neki posebni-niži cjenik, tj cjenik javnih usluga je javnan, jednak za sve korsinike i svima tad pod jednakim uvjetima dostupan, dok se u slučaju (prijetnje) raskida to tumači kao posebna pogodnosti tj kršenje pravilnika tj svi korisnici imaju jednaka prava.. i tad ili je to za sve, ili je nedopustivo-kažnjivo. Ako netko dobije umjesto 200kn ponudu za 100kn, tad svi ostali korsicnici imaju pravo tražiti jednaku ponudu i dobiti je. Hakom je prošle godine potiho opomenuo operatere, ali nema sankcija i o tome se šuti mada siv znaju za takvu praksu, tj kad se sukobe interesi operatera kao tcom-a1 tad se zakon provodi, kad su s druge strane korisnici, baš i ne... tj regulator šuti umjesto da operaterima daje čvrge i kazne, jer to mu je posao.

 

-tek tad će cijena i ugovor biti nešto konkretno, ovako je svaki slučaj za sebe tj divlji zapad i svaki korisnik mora prolaziti natezanje.. pa ako usporedimo s bankama-švicarcima ima sličnosti, no što je smisao uređenog pravnog društva i recimo postojanja hakoma?.. upravo to da ne moramo natezati se i stalno boriti s jačima-većima + imati pravnu zaštitu jer smisao države-institucija je i to da s mene kao građana skinu brigu za npr promet, školu, vojsku.. tj porez i institucije koje rade svoj postao rade ga za građane, kontrolom bahatih biznisa koji se inače povampire i rade što žele kao i svaki kriminal. Ako se moram boriti s kriminalcima što će policija i sud, ako se moram natezati s operaterom što će mi hakom, zakon i ugovor.. tj to mora biti jedom sankcionirano tj prestati s takvom praksom do tad kažnjavati drastično jer je namjerno, ne slučajno, jer su jači..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gdje si procitao da su maksimalni penali za raskid 1000kn? To bi znacilo da mozes uzeti samsung flip za 15k kn i za mjesec dana raskinuti ugovor i platiti 1000kn? Ne vjerujem da bi tak nesto uveli.
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
blackeagle29 kaže...
Gdje si procitao da su maksimalni penali za raskid 1000kn? To bi znacilo da mozes uzeti samsung flip za 15k kn i za mjesec dana raskinuti ugovor i platiti 1000kn? Ne vjerujem da bi tak nesto uveli.

 Maksimalni penali za tarifu...mobitel i dalje placas u potpunosti...

battletag:MasnaKrvavic#2275
3 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Pozz zanima me kolko je ova app točna i šta bi značilo kad stisnem na odabranu baznu stanicu piše npr prvi put viđeno 12.11.2016 i onda piše ispod zadnji put viđeno 18.9.2020! Ukolko znate,hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Dok gledas na kompu, ako su bazne crvene, lokacija nije 100% tocna. Zelene točke su potvrđene lokacije. "Domet" bazne jer čisto izveden iz podataka ljudi koji hodaju s upaljenom aplikacijom i ukljucenim snimanjem statistika - sto je ujedno i odgovor na viđeno prvi put i zadnji put pitanje.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
10 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Povisili su cijene rutera u tele2, tako da bih trebao neke solidne preporuke za homebox

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
D3lBoy kaže...

Povisili su cijene rutera u tele2, tako da bih trebao neke solidne preporuke za homebox

 ja svoj prodajem za kojih tjedan-dva kad mi stigne tcom inernet

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav, zanima me postoji li za ZTE rutere sličan program kao i LTE watch ili nešto slično? Tražio sam po porukama na forumu, ali nisam uspio naći, pa isprike unaprijed ako je već odgovoreno.

 
0 0 hvala 1
5 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
shecky kaže...
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....

 Vjerojatno još do kraja ovog mjeseca.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
shecky kaže...
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....

 Zadnji dan koji moras platiti ce biti slijedeci radni dan od podnosenja zahtjeva, sve iznad tog datuma mozes gledati kao "poklon" dok se samo iskljucenje ne odradi. Dakle ako ti nastavi jos 10 dana raditi, ti to neces platiti, zakljucno placas sa datumom koji ti pise na raskidu.

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

edit

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 18:18 (dado16).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Synthium kaže...
shecky kaže...
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....

 Zadnji dan koji moras platiti ce biti slijedeci radni dan od podnosenja zahtjeva, sve iznad tog datuma mozes gledati kao "poklon" dok se samo iskljucenje ne odradi. Dakle ako ti nastavi jos 10 dana raditi, ti to neces platiti, zakljucno placas sa datumom koji ti pise na raskidu.

 Ne znam da li se sto mijenjalo. Hakom im je dozvolio da te drze na ugovoru do 15 dana od podnosenja zahtjeva sto ti uredno naplate koristenje za pola mjeseca

3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
creat1n kaže...
Synthium kaže...
shecky kaže...
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....

 Zadnji dan koji moras platiti ce biti slijedeci radni dan od podnosenja zahtjeva, sve iznad tog datuma mozes gledati kao "poklon" dok se samo iskljucenje ne odradi. Dakle ako ti nastavi jos 10 dana raditi, ti to neces platiti, zakljucno placas sa datumom koji ti pise na raskidu.

 Ne znam da li se sto mijenjalo. Hakom im je dozvolio da te drze na ugovoru do 15 dana od podnosenja zahtjeva sto ti uredno naplate koristenje za pola mjeseca

 Ne. Hakom je dozvolio kasnjenje u obradi zahtjeva za raskid na nacin da ti se to kasnjenje nece dodatno naplatiti. Ako podneses zahtjev za raskid 14.9., raskinut ce se 15.9. i tako ce se naplatiti, a sve vrijeme za koje ti je kartica jos uvijek aktivna na pretplati ti se nece naplatiti. Osim naravno ako ti tijekom tog vremena budes nabijao dodatne troskove kao sto su pozivi u inozemstvo, premium usluge, zvanje tarota i slicne stvari. 

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Synthium kaže...
creat1n kaže...
Synthium kaže...
shecky kaže...
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....

 Zadnji dan koji moras platiti ce biti slijedeci radni dan od podnosenja zahtjeva, sve iznad tog datuma mozes gledati kao "poklon" dok se samo iskljucenje ne odradi. Dakle ako ti nastavi jos 10 dana raditi, ti to neces platiti, zakljucno placas sa datumom koji ti pise na raskidu.

 Ne znam da li se sto mijenjalo. Hakom im je dozvolio da te drze na ugovoru do 15 dana od podnosenja zahtjeva sto ti uredno naplate koristenje za pola mjeseca

 Ne. Hakom je dozvolio kasnjenje u obradi zahtjeva za raskid na nacin da ti se to kasnjenje nece dodatno naplatiti. Ako podneses zahtjev za raskid 14.9., raskinut ce se 15.9. i tako ce se naplatiti, a sve vrijeme za koje ti je kartica jos uvijek aktivna na pretplati ti se nece naplatiti. Osim naravno ako ti tijekom tog vremena budes nabijao dodatne troskove kao sto su pozivi u inozemstvo, premium usluge, zvanje tarota i slicne stvari. 

 To je onda nesto novo jer su mi klosari iz hta prosle godine za raskid ugovora oko 15.9. naplatili puni iznos za taj mjesec na licu mjesta. Nisam mogao vratiti modem odmah nego tek nakon 2 tjedna sto bi znacilo da je linija bila aktivna cijelo vrijeme do kraja mjeseca

3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
creat1n kaže...
Synthium kaže...
creat1n kaže...
Synthium kaže...
shecky kaže...
Prije tjedan dan sam predao zahtjev za iskljucenje pokucnog interneta, ugovor mi se izasao odavno dakle nisam vezan nikako za njih... Pa me sad zanima koliko im treba da me iskljuce posto internet i dalje normalno radi a ja vec imam drugi net i ne mislim ovo sranje placati u nedogled....

 Zadnji dan koji moras platiti ce biti slijedeci radni dan od podnosenja zahtjeva, sve iznad tog datuma mozes gledati kao "poklon" dok se samo iskljucenje ne odradi. Dakle ako ti nastavi jos 10 dana raditi, ti to neces platiti, zakljucno placas sa datumom koji ti pise na raskidu.

 Ne znam da li se sto mijenjalo. Hakom im je dozvolio da te drze na ugovoru do 15 dana od podnosenja zahtjeva sto ti uredno naplate koristenje za pola mjeseca

 Ne. Hakom je dozvolio kasnjenje u obradi zahtjeva za raskid na nacin da ti se to kasnjenje nece dodatno naplatiti. Ako podneses zahtjev za raskid 14.9., raskinut ce se 15.9. i tako ce se naplatiti, a sve vrijeme za koje ti je kartica jos uvijek aktivna na pretplati ti se nece naplatiti. Osim naravno ako ti tijekom tog vremena budes nabijao dodatne troskove kao sto su pozivi u inozemstvo, premium usluge, zvanje tarota i slicne stvari. 

 To je onda nesto novo jer su mi klosari iz hta prosle godine za raskid ugovora oko 15.9. naplatili puni iznos za taj mjesec na licu mjesta. Nisam mogao vratiti modem odmah nego tek nakon 2 tjedna sto bi znacilo da je linija bila aktivna cijelo vrijeme do kraja mjeseca

Mislim, ne znam jel to definirano bas Hakom-om ali ti mogu potvrditi da je kod nas tako.

16 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Taman kad sam razmišljao da odustanem od TELE 2 oni uključe CA i bome VELIKAA RAZLIKA  drastično povećanje brzine nakon uključenja nove frekvencije.Evo uredno drži 11 megabajta /u sec dok skida Windows ISO sa n jihovih stranica.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 10:46 (petric1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
petric1 kaže...

Taman kad sam razmišljao da odustanem od TELE 2 oni uključe CA i bome VELIKAA RAZLIKA  drastično povećanje brzine nakon uključenja nove frekvencije.Evo uredno drži 11 megabajta /u sec dok skida Windows ISO sa n jihovih stranica.

 kako si to postigao

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Od danas možete kupiti 4g+ router u T2, a Huawei B535.

999kn slobodna prodaja, 699kn na bezbroj gb na 24mj

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

Imam dvije grid antene jedna je na 1800 druga je na 800Mhz  i imam dvije iskre P56 pa kombiniram šta je najbolje za prijem signala evo trenutna postava antena

 uspio sam nabaviti jednu ovakvu antenu

sutra idem po nju

zanima me koji kabel trebam kupiti  i gdje ima za kupiti,

za spajanje sa a1ruterom mf286r

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 16:06 (valisaurea).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
valisaurea kaže...
DDavorin kaže...

Imam dvije grid antene jedna je na 1800 druga je na 800Mhz  i imam dvije iskre P56 pa kombiniram šta je najbolje za prijem signala evo trenutna postava antena

 uspio sam nabaviti jednu ovakvu antenu

sutra idem po nju

zanima me koji kabel trebam kupiti  i gdje ima za kupiti,

za spajanje sa a1ruterom mf286r

 Ako misliš na Iskre P56 kabel 10m i konektori dolaze sa antenama.

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

ne na iskru,mislim na ovu antenu

koji kabel kupiti

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
valisaurea kaže...

ne na iskru,mislim na ovu antenu

koji kabel kupiti

 Ovaj  kabel

10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
valisaurea kaže...

ne na iskru,mislim na ovu antenu

koji kabel kupiti

 Za što će ti ta grid antena koja radi na 2,4 -2,5GHz ?

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

edit

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 18:59 (dado16).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dado16 kaže...

Nazalost dolaze grozne vijesti za tele2 kroz tjedan dana, vjerujem da cemo se svi prebacit kod drugih ili natrag na bakar

što? 

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

edit, to je to, tko je procitao procitao je

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 18:29 (dado16).
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dado16 kaže...

edit, to je to, tko je procitao procitao je

 I sta si ti sad postigao sa tom svojom porukom?

Ili reci sto znas ili ne se*i....

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 20:37 (aleng3).
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

vjerojatno zna inside info pa je skužio s obzirom da nije još pušteno u javnost da će dobiti po nosu

FYI svi korisnici pokućnog interneta će biti informirani o ovoj promjeni dopisom uz ovaj račun što vam sad stiže

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice