Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.049.700
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Kod mene ista situacija, igram fps igre i ping bude oko 40.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

574 kn = zte mf286r u A1. Jednokratno 399 kn i mjesec dana pretplata (175 kn) bez ugovora. Nakon toga raskines ugovor i router ti ostaje. Provjereno. Jucer su mi rekli da moze tako.

 

U tele2 je 600 kn router ako potpises na 24 mjeseca, a 900 kn sam uredaj. Kod A1 uredaj 399 kn i jos dobijes mjesec dana njihove usluge za 574 kn. A1 win :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 13:14 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
creat1n kaže...

Moj je vec stigao :)

 javi kako proslo. sve stavi :P 

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Na kraju sam uzeo A1 i njihov cat6 modem. Bez UO, 100+100 gb paket imaju nekakvu akciju, 400 kn modem + 145 kn mjesecno kod njih u poslovnici.

B715 je u rezervi, vjerojatno ce ici u vodonepropusnu kutiju i na fasadu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 0:06 (creat1n).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Dobar dan,
Imam pitanje koje glasi prešao bi s A1 tarife(10gb) u Tele2 na neograničenu,no čuo sam da se dosta ljudi žali na signal i pogotovo na brzinu mobilnog interneta sa tarifom.Pa imam pitanje ako ko ima iskustva,može li se na području RH normalno koristit,isključivo mi treba za slušat muziku kad sam izvan kuće ili pogledat video na youtubu.Brzina je dobra za youtube i takve stvari il je ipak istina da je presporo? Hvala unaprijed ko god odgovori i pomogne.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
J02 kaže...
Dobar dan,
Imam pitanje koje glasi prešao bi s A1 tarife(10gb) u Tele2 na neograničenu,no čuo sam da se dosta ljudi žali na signal i pogotovo na brzinu mobilnog interneta sa tarifom.Pa imam pitanje ako ko ima iskustva,može li se na području RH normalno koristit,isključivo mi treba za slušat muziku kad sam izvan kuće ili pogledat video na youtubu.Brzina je dobra za youtube i takve stvari il je ipak istina da je presporo? Hvala unaprijed ko god odgovori i pomogne.

 Na to pitanje jedino možeš sam sebi odgovoriti nakon testiranja tele 2 mreže putem rutera.Previše  je varijacija  na ovu temu tj. nitko ti ne može reći sa sigurnošću  evo imati ćeš super mrežu ili jako lošu.Isprobaj sam na probni rok od 14 dana i ako ti odgovara kupi ako ne onda im vrati ruter i raskini ugovor bez penala.

13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Ekipa pozz,

 

imam krajnje "neobično pitanje". Naime imam evo tele 2 pokućni sad će bit 2 godine i zadovoljan sam (download 30-40( (upload 5-6)

Preko zime budem u jednom stanu i sve je kako treba biti.

 

Da bi se sada preko ljeta preselio u drugi stan (to su stanovi u kući tj, na istome katu) i tu počinju moji problemi.

 

Recimo pink mi bude oko 30-35.

Download 30

ali isto tako i upload 30

ponekad mi upload bude veći nego download.

 

Pokušao sam sve, isključiti ruter, izvaditi karticu ali ništa.

Pokušao sam premješćivati ruter po stanu ali i dalje isto.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Gdje je tu problem?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Marko :D kaže...

Gdje je tu problem?

Očito ga brine što daje brže nego što prima. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 16:19 (mzopg).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
To je zapunjenost tornja/centrale na koju si spojen. Konkretno kod mene u Gorskom kotaru postize 40-55/12 Mbps sa 4 crtice dok u Zagrebu sa punim signalom bude 8/30 Mbps.
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ahahahaahahahahahaahah
12 godina
neaktivan
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Baš sam prošli vikend frendu montirao Iskru P-56, pa evo rezultata. Mislim da je to skroz ok.

Zaboravio sam snimiti stanje prije, ali bilo je daleko lošije, a brzina je bila do 30Mbit, dok sad ide do 120Mbit.

 

Oscilacije na slici su jer sam štelao antenu dok je program snimao, zadnje stanje je ovo pod Current. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav ekipa evo da vam se javim

Imam Tele2 Pokućni Internet uz Neograničenu tarifu.

Zvao sam tele 2 danas, nakon svih formalnosti naveo sam da mi je sve nekako sporo i da su mi brzine download/upload: 25/30 (ping 24)

 

tip na telefonu mi kaže (malte ne me napadne) da su to normalne brzine i da šta ja želim

"Savjetuje mi" da izvadim karticu i izmjerim brzinu u nekom mobu. To i napravim sa Galaxy S8Plus.

 

Dobivam test: download/upload: 92,5/30,0 (ping 19) (uz to mi govori da ako brzine budu bolje nego na ruteru, da je caka u ruteru i da tražim da mi pošalju novi).

 

Dakle zovem opet, javlja se tipica ja joj opet sve ko papiga ponavljam, ona kaže "Da da, imamo vam nove Huawei rutere i ponudi (i pritom mi govori kako mi je 4.6 istekla UO).

 

Uredu ja sam voljan produžiti pretplatu i uzeti taj novi Huawei ruter. Ona kaže da pričekam (kao nešto tipka, čujem ja). I onda kaže: Ali nemamo ih na lageru. (Uz ot navodi da imaju ovaj moj ZTE MF286 i jošp neki "lošiji" ZTE ruter)

Ja kažem, kako ih nemate ako ste sada rekli da ih imate, a ona će: Da da imamo ali nisam provjerila ako su na lageru.

 

 

Savjetuje mi da nazovem za par dana i provjerim ako su dobili taj Huawei ruter (ja ju pitam kada da zovem a ona meni kaže da mi to nemože reć jer da ni oni neznaju kad će ih dobit)

ČITAJ GORE, KADA MI JE REKLA DA NAZOVEM ZA PAR DANA

 

Sada vas pitam što da uradim, dali da se maknem od tele2 ili kako da prebrodim tih "par dana" sa ovakvim sranje brzinama u ruteru.

 

Očito su oni naštancani da rade kako spada dok ti traje pretplata....

 

Ekipa pomagajte savjetom....

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Pozdrav ekipa evo da vam se javim

Imam Tele2 Pokućni Internet uz Neograničenu tarifu.

Zvao sam tele 2 danas, nakon svih formalnosti naveo sam da mi je sve nekako sporo i da su mi brzine download/upload: 25/30 (ping 24)

 

tip na telefonu mi kaže (malte ne me napadne) da su to normalne brzine i da šta ja želim

"Savjetuje mi" da izvadim karticu i izmjerim brzinu u nekom mobu. To i napravim sa Galaxy S8Plus.

 

Dobivam test: download/upload: 92,5/30,0 (ping 19) (uz to mi govori da ako brzine budu bolje nego na ruteru, da je caka u ruteru i da tražim da mi pošalju novi).

 

Dakle zovem opet, javlja se tipica ja joj opet sve ko papiga ponavljam, ona kaže "Da da, imamo vam nove Huawei rutere i ponudi (i pritom mi govori kako mi je 4.6 istekla UO).

 

Uredu ja sam voljan produžiti pretplatu i uzeti taj novi Huawei ruter. Ona kaže da pričekam (kao nešto tipka, čujem ja). I onda kaže: Ali nemamo ih na lageru. (Uz ot navodi da imaju ovaj moj ZTE MF286 i jošp neki "lošiji" ZTE ruter)

Ja kažem, kako ih nemate ako ste sada rekli da ih imate, a ona će: Da da imamo ali nisam provjerila ako su na lageru.

 

 

Savjetuje mi da nazovem za par dana i provjerim ako su dobili taj Huawei ruter (ja ju pitam kada da zovem a ona meni kaže da mi to nemože reć jer da ni oni neznaju kad će ih dobit)

ČITAJ GORE, KADA MI JE REKLA DA NAZOVEM ZA PAR DANA

 

Sada vas pitam što da uradim, dali da se maknem od tele2 ili kako da prebrodim tih "par dana" sa ovakvim sranje brzinama u ruteru.

 

Očito su oni naštancani da rade kako spada dok ti traje pretplata....

 

Ekipa pomagajte savjetom....

 nemoj uzimat taj router jer neces dobiti ništa sa tim, tvoj mobitel je 5CA a router koji ces dobiti je 2CA(a takav vec imas) tako da je 90% šansa da ce biti ista brzina, a router koji podrzava 5CA nece bas jeftino koštati

 

edit: sto se tice da su ti rekli da imaju pa na kraju nemaju to je normalno, jer sve dok on ne uzme tvoje podatke i ne stavi u sustav za produzenje ugovora ne moze viditi jel ima na zalihama router ili ne, tako da kad ti kazu da imaju to ti napamet kazu tek kad upisu podatke i stisnu produzenje ugovora onda tek vide jel ima na zalihama tak da nemoj nista zamjerit djelatnicima..

 

edit 2: i brzina ti je sasvim ok 20/30 bolje je od 90% ljudi koji koriste bakar, tak i ja imam brzinu cca 30 mbps, samo u jutarnjim satima bude oko 120 mbps

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 10:15 (dado16).
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Naknadno sam postavio karticu u 3 različita uređaja

 

Galaxy S8 Plus

download/upload: 92,5/25,0

 

tele2 ruter ZTE

download/upload: 25,0/30,5

 

tplink ruter

download/upload: 42,0/37,4

 

za sada ću ostati na tp-link ruteru dok ovi iz TELE2 ne dobiju neke rutere.....

GALAXY S8PLUS GALAXY S8PLUS
TELE2 RUTER ZTE TELE2 RUTER ZTE
TPLINK RUTER TPLINK RUTER
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 12:38 (Gale92).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...

Naknadno sam postavio karticu u 3 različita uređaja

 

Galaxy S8 Plus

download/upload: 92,5/25,0

 

tele2 ruter ZTE

download/upload: 25,0/30,5

 

tplink ruter

download/upload: 42,0/37,4

 

za sada ću ostati na tp-link ruteru dok ovi iz TELE2 ne dobiju neke rutere.....

 Imaš pristup internetu. Pronađi u Hrvatskoj ili u svijetu router koji ima 3CA, 4CA ili 5CA. Pazi da podržava naše frekvencije. Cijena može biti paprena (https://www.amazon.co.uk/dp/B07SJFCZKG?tag=ps-uk-netgear-02-21&m=A3P5ROKL5A1OLE).

 

Primjer: https://www.netgear.co.uk/landings/m2/default.aspx

 

 

"With super fast download speeds, and support for Cat. 20 LTE Advanced 5-band Carrier Aggregation"

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 13:10 (zelenapaprika).
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zelenapaprika kaže...

 Imaš pristup internetu. Pronađi u Hrvatskoj ili u svijetu router koji ima 3CA, 4CA ili 5CA. Pazi da podržava naše frekvencije.

 

Primjer: https://www.ebay.com/itm/Unlocked-Netgear-Nighthawk-M2-MR2100-cat20-4GX-Gigabit-4G-2Gbps-5CA-Mobile/362998429557?hash=item5484647775:g:53QAAOSw-bBdmhor

 nije problem kolega kupit.... no ako već nešto tele2 reklamira da ima u ponudi ako se s time hvale, onda valjda očito se podrazumjeva da i to imaju.

Za sada ću biti na ovome tp-linku pa neka jesu brzine kakve jesu...

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...
zelenapaprika kaže...

 Imaš pristup internetu. Pronađi u Hrvatskoj ili u svijetu router koji ima 3CA, 4CA ili 5CA. Pazi da podržava naše frekvencije.

 

Primjer: https://www.ebay.com/itm/Unlocked-Netgear-Nighthawk-M2-MR2100-cat20-4GX-Gigabit-4G-2Gbps-5CA-Mobile/362998429557?hash=item5484647775:g:53QAAOSw-bBdmhor

 nije problem kolega kupit.... no ako već nešto tele2 reklamira da ima u ponudi ako se s time hvale, onda valjda očito se podrazumjeva da i to imaju.

Za sada ću biti na ovome tp-linku pa neka jesu brzine kakve jesu...

 Operater će uvijek kupiti ono što je njemu financijski isplativo. Tako da ne očekuj niti od jednog operatera da uzme vrhunski uređaj. Takav uređaj moraš sam kupiti. Od njih ćeš dobiti solidan uređaj koji će raditi na njihovoj mreži.

9 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Brzine su dobre Huawei b535 extreme digital kupljeno preko 800 kn 

-
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zelenapaprika kaže...
Gale92 kaže...
zelenapaprika kaže...

 Imaš pristup internetu. Pronađi u Hrvatskoj ili u svijetu router koji ima 3CA, 4CA ili 5CA. Pazi da podržava naše frekvencije.

 

Primjer: https://www.ebay.com/itm/Unlocked-Netgear-Nighthawk-M2-MR2100-cat20-4GX-Gigabit-4G-2Gbps-5CA-Mobile/362998429557?hash=item5484647775:g:53QAAOSw-bBdmhor

 nije problem kolega kupit.... no ako već nešto tele2 reklamira da ima u ponudi ako se s time hvale, onda valjda očito se podrazumjeva da i to imaju.

Za sada ću biti na ovome tp-linku pa neka jesu brzine kakve jesu...

 Operater će uvijek kupiti ono što je njemu financijski isplativo. Tako da ne očekuj niti od jednog operatera da uzme vrhunski uređaj. Takav uređaj moraš sam kupiti. Od njih ćeš dobiti solidan uređaj koji će raditi na njihovoj mreži.

 hvala ti na savijetu

horihoro kaže...

Brzine su dobre Huawei b535 extreme digital kupljeno preko 800 kn 

 može li link ako slučajno imaš.... dali on podržava možda i 4G+ (LTE+)

13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Gale92 kaže...
zelenapaprika kaže...
Gale92 kaže...
zelenapaprika kaže...

 Imaš pristup internetu. Pronađi u Hrvatskoj ili u svijetu router koji ima 3CA, 4CA ili 5CA. Pazi da podržava naše frekvencije.

 

Primjer: https://www.ebay.com/itm/Unlocked-Netgear-Nighthawk-M2-MR2100-cat20-4GX-Gigabit-4G-2Gbps-5CA-Mobile/362998429557?hash=item5484647775:g:53QAAOSw-bBdmhor

 nije problem kolega kupit.... no ako već nešto tele2 reklamira da ima u ponudi ako se s time hvale, onda valjda očito se podrazumjeva da i to imaju.

Za sada ću biti na ovome tp-linku pa neka jesu brzine kakve jesu...

 Operater će uvijek kupiti ono što je njemu financijski isplativo. Tako da ne očekuj niti od jednog operatera da uzme vrhunski uređaj. Takav uređaj moraš sam kupiti. Od njih ćeš dobiti solidan uređaj koji će raditi na njihovoj mreži.

 hvala ti na savijetu

horihoro kaže...

Brzine su dobre Huawei b535 extreme digital kupljeno preko 800 kn 

 može li link ako slučajno imaš.... dali on podržava možda i 4G+ (LTE+)

 Podržava, isprobao sam baš u firmi b525 kraj 535 i dobivam 45mbit/90mbit razliku između njih dva na istom mjestu.

 

Al nabaviti ih negdje e to je već malo teže..

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Gale92  Uzmi B535-232 u edigital sasvim dovoljan za Tele2 ionako Tele2 ima samo 2CA i to limitiran. Router podržava sve 2CA agregacije koje tele2 ima a i podržava sve 2CA ostalik naših operatera. 3CA 4CA 5CA netko spomenuo uzalud bačen novac za takav router ako se koristi na Tele2 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 16:19 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

Gale92  Uzmi B535-232 u edigital sasvim dovoljan za Tele2 ionako Tele2 ima samo 2CA i to limitiran. Router podržava sve 2CA agregacije koje tele2 ima a i podržava sve 2CA ostalik naših operatera. 3CA 4CA 5CA netko spomenuo uzalud bačen novac za takav router ako se koristi na Tele2 

 sačekat ću par dana pa ih opet zvat da vidim što oni nude... ali ako i dalje ne bude ništa, onda svakako uzimam taj.... hvala na informaciji

12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Htio bih prenijeti broj u Tele2 i aktivirati tarifu RASPALI + BEZBROJGB bez ugovorne obveze.

Trenutno testiram brzine i za sada nemam primjedbe.

 

speedtest.net - Labin

 

Valjda nema puno ljudi spojenih na njihovu mrežu, nadam se da će tako i ostat :).

Jedini problem je što mi pozivi ne rade kada imam uključen 4G (LTE).

Dođe mi poruka o propuštenom pozivu, a mobitel uopće ne zvoni. SMS radi OK. Kad prebacim na 3G radi sve, samo tada je internet brzina manja (2MB max).

Mobitel je Samsung S8+.

Ima li itko sličan problem.

Sličan problem sam imao s tomato brojem, pa sam  prešao na bonbon i instalirao bonbon firmware. Tele2 ne podržava VoLTE, znam da bi tada pozivi radili spojen na 4G.

--

Isto tako kada bih potrošio 2GB i poslao poruku 2GBPLUS, nakon dobivene poruke da je dodatni paket aktiviran trebalo mi je dosta vremena da mi internet proradi. Nekad minutu, nekad dvije.

No ako prebacim u postavkama (Način rada mreže) s 4G na 3G i onda opet na 4G internet proradi odmah. Pa ako netko ima sličan problem neka proba. Instalirao sam tasker pa mi on to automatski napravi svaki put kad mi dođe poruka o aktiviranom paketu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
insan kaže...

Htio bih prenijeti broj u Tele2 i aktivirati tarifu RASPALI + BEZBROJGB bez ugovorne obveze.

Trenutno testiram brzine i za sada nemam primjedbe.

 

speedtest.net - Labin

 

Valjda nema puno ljudi spojenih na njihovu mrežu, nadam se da će tako i ostat :).

Jedini problem je što mi pozivi ne rade kada imam uključen 4G (LTE).

Dođe mi poruka o propuštenom pozivu, a mobitel uopće ne zvoni. SMS radi OK. Kad prebacim na 3G radi sve, samo tada je internet brzina manja (2MB max).

Mobitel je Samsung S8+.

Ima li itko sličan problem.

Sličan problem sam imao s tomato brojem, pa sam  prešao na bonbon i instalirao bonbon firmware. Tele2 ne podržava VoLTE, znam da bi tada pozivi radili spojen na 4G.

--

Isto tako kada bih potrošio 2GB i poslao poruku 2GBPLUS, nakon dobivene poruke da je dodatni paket aktiviran trebalo mi je dosta vremena da mi internet proradi. Nekad minutu, nekad dvije.

No ako prebacim u postavkama (Način rada mreže) s 4G na 3G i onda opet na 4G internet proradi odmah. Pa ako netko ima sličan problem neka proba. Instalirao sam tasker pa mi on to automatski napravi svaki put kad mi dođe poruka o aktiviranom paketu.

 Pozivi moraju raditi. Ja sam na A1 i bonaš i nemam VoLTE. Svaki put kada me netko nazove, prijenos podataka prebacuje se s 4G na 3G, ali pozivi normalno rade.

 

"Sličan problem sam imao s tomato brojem, pa sam  prešao na bonbon i instalirao bonbon firmware" - takvo nešto kao što je bonbon firmware ne postoji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 12:28 (zelenapaprika).
6 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Zapravo... "Postoji". Napisao sam s navodnicima jer operator-specific firmware uglavnom ne nosi previše optimizacija za rad na mreži, najčešće je riječ o vizualijama i predinstaliranim aplikacijama.

Ali nije da je nemoguće.
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
robogo kaže...
Zapravo... "Postoji". Napisao sam s navodnicima jer operator-specific firmware uglavnom ne nosi previše optimizacija za rad na mreži, najčešće je riječ o vizualijama i predinstaliranim aplikacijama.

Ali nije da je nemoguće.

Definitivno nije nemoguće. Znam da postoji firmware u kojemu operater doda svoj logo kod bootanja i pokoju aplikaciju. I sam sam flashao svoj stari Sonyjev mobitel brojnim takvim firmwareom raznih europskih operatera zbog toga jer su oni imali noviji firmware. Dakle, sigurno postoji.

 

Možda i bonbon još uvijek stavlja svoj logo kod bootanja i svoju aplikaciju. Kupio sam jako davno jedan mobitel kod bonbona i imao sam taj logo. Aplikaciju tada još nisu imali.

 

Možda i sada rade isto. Pa si ti u pravu, a ja nisam.

8 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Pozdrav, tele 2 za pokučni Internet nudi ZTE mf286r router.

Dali je to 4g+ router i da li će mi sa tim routerom biti brzine ko i na mobitelu ? (Kod kuće mi bude brzina 95/25 na speedtestu izmjereno mobitelom na 4g+)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Z004 kaže...

Pozdrav, tele 2 za pokučni Internet nudi ZTE mf286r router.

Dali je to 4g+ router i da li će mi sa tim routerom biti brzine ko i na mobitelu ? (Kod kuće mi bude brzina 95/25 na speedtestu izmjereno mobitelom na 4g+)

 

Hvala

 podrzava samo 1/3/7/8/28 bandove, tak da nece biti kao na mobitelu

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
dado16 kaže...
Z004 kaže...

Pozdrav, tele 2 za pokučni Internet nudi ZTE mf286r router.

Dali je to 4g+ router i da li će mi sa tim routerom biti brzine ko i na mobitelu ? (Kod kuće mi bude brzina 95/25 na speedtestu izmjereno mobitelom na 4g+)

 

Hvala

 podrzava samo 1/3/7/8/28 bandove, tak da nece biti kao na mobitelu

 A zašto ne bi bilo kao i na mobitelu ako su na njegovoj mikrolokaciji B3 i B7 imat će 4G+ i brzinu kao na mobitelu. Router podržava sve bandove koje naši operateri imaju. Samo je bitno koje 2CA podržavaju konkretno za taj router ne podržava 2CA B1+B3 Što je u većini slučajeva koje agregacije ima tele2 u hr i ako je ta kombinacija i taj router onda nema 4g+ ni brzine kao na mobu.

Evo i sve 2CA koje podržava ZTE MF 286:  B3+B3,B3+B7,B3+B20,B7+B7,B7+B8,B7+B20

band koje podržava B1,B3,B7,B8,B20

Z004 Uzmi router B535-232 imaš par postova iznad link kod kolege Gale92

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 21:51 (DDavorin).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice