Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 3.248
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

Napravio sam portal Hrvat Online.

Zamislio sam ga kao mjesto na internetu gdje se svatko može opustiti i malo zabaviti.

 

Stranica je još u izradi i potrebno je još puno rada ali mislim da je vrijeme da link postavim tu na forum da vidite otprilike kako će to izgledati, jer tražim suradnike.

Svako može pridonjeti s bilo čime. Tražim autore/modove za forum/lektore/programere........... naravno portal je tek počeo s radom i nema nikakve zarade da mogu plaćati sve suradnike ali mogu im dati e-mail račun, kontakt obrazac na web portalu, te vlastite reklame.

 

Nadam se da ćete se javiti za ovakav "internet posao" jer mislim da ovdje ima potencijala zaraditi novac za malo truda i rada (osim ovog početka kojeg sam ja sam radio)

 

Molim vas bez glupih postova i ismijavanja, ruganja i sl. Možete napisati i loše komentare ali uz nekakvu granicu!

 

Lijep pozdrav!

 

LINK: www.hrvat-online.info

Najbolji nezavisni portal za sve Hrvate i Hrvatice!!! | www.hrvat-online.info
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 19:46 (Hrvat Online).
 
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

1. Logo portala vam izgleda jadno i bezvezno te bode u oči.

2. Čemu služi ona rubrika web preglednik?

3.   Koristiš joolmu za ovakvu stranicu!

 

Prema tome ti očito nemaš pojma o pravljenju u vođenju portala. Stranicu nisi ni sam napravio već si uzeo gotov template i samo ga malo promijenio. Stranica nema smisla. Okani se ovoga jer ova stranica stvarno ništa ne vrijedi.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

Veoma orginalno.

 

NOOOOOOT!

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal
OMFG! Država nam je ko portal zapravo... Logo pod hitno mijenjaj, uskladi ga s bojama sajta. Slike se inače kropaju na veličinu koju zahtjeva modul, a ne stave se samo kako izgledaju kad se skinu s google images-a...
Makni demo tekstove prije nego pustiš sajt u pogon...Modul mutlimedia je vjerovatno zabunom došao tu ili? ako nije fali mu neki modu ispod jer izgleda ko šaka u oko... predlažem da zaključaš sajt i odradiš to kako spada i možda onda postepeno budeš nešto i imao jer ovako sigurno nemaš najbolji neslužbeni portal u HR
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
offline
RE: Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal
Hrvat Online kaže...

 

Nadam se da ćete se javiti za ovakav "internet posao" jer mislim da ovdje ima potencijala zaraditi novac za malo truda i rada (osim ovog početka kojeg sam ja sam radio)

  Ti nešto napravio! HaHaHa! Pa čovječe tamo pod breaking news ti pišu vijesti na engleskom jeziku. Dakle uzimaš vijesti odnekle drugdje. Template uopće nisi preveo kako treba. Koristiš joomlu koju si postavio. Vijesti koje si ti postavio su copy-paste. Dizajn loga ti je toliko loš da ga moram prekriti rukom kad gledam stranicu. On svojom nekvalitetom jednostavno odudara od ostatka stranice. Stim da ostatak stranice nije tvoj. Osim toga sama stranica nema nikakvu specifičnu namjenu. Ti si nabaco sve i svašta.

 

Ovo je predaleko od dobre stranice te ovo ne može niti biti dobra stranica. Ti ovdje vjerovatno nisi uložio ni pet minuta posla

Smooth Operator kaže...

Veoma orginalno.

 

NOOOOOOT!

  Jeli to meni ili autoru?

 

Jeli ovo zaslužuje da se naziva dobrom stranicom?

3 Da!
25 Ne!
Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

Ne znam baš da ću se opustiti i zabaviti kad su ti glavne stvari - vijesti.

 

Drugo, ime... Hrvat Online zvuči kao da si ga smišljao dvije minute.

.info hmmm... gravitiraš prema vijestima (opet) u čemu ne možeš ništa napraviti bez pravih novinara.

 

Najbolji neslužbeni portal, daj molim te... Ako išta ne volim vidjeti na netu onda je to samopohvala - makni to (molim te).

 

Meni se čini da ti praviš stranicu da je napraviš, bez ikakvog zacrtanog cilja.

 

 

Kadir beneath Mo Moteh
14 godina
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

mislim da nema potrebe doslovno "pljuvat" po autoru teme i sajta, vise bi koristio poneki savjet

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal
captain_soap_McTawish kaže...
Smooth Operator kaže...

Veoma orginalno.

 

NOOOOOOT!

  Jeli to meni ili autoru?

Autoru očigledno. Takvih stranica ima na bacanje.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal
ja sam dao poneki savjet, ali sam isto tako morao popljuvati jer ovo je kasapljenje jedne projstojne news teme...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
protjeran
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

Evo autoru teme to-do lista:

 

  1. Prevesti sajt na hrvatski do kraja kako spada 
  2. Logo promijeniti u nešto kvalitetnije
  3. Dodati vlastiti sadržaj
  4. Učiniti stranicu zanimljivom, news portala ima i previše 
  5. Maknuti link sa onog 24 sata banera (tj staviti pravi neki :P)
  6. Doraditi dizajn...
Video meliora proboque deteriora sequor
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

Znam logo ne valja, dao sam ga čovjeku da mi napravi ponovo.

Vijesti su na engleskom jeziku jer još nisam stavio sve textove hrvatske.

Ovo je samo početak i zato sam stavio najviše cilj na vijesti.

Imam još ideja koje ću ubacit u ovaj portal ali ne odmah nego tek kad popunim sve textove.

Portal je napravit sa joomlom jer sam to htjeo. Prijatelj mi je ponudio da mi napravi portal s njegovim cms-om al ne želim (imam razloge zašto želim joomlu).

Textovi (sadašnji) su copy/paste s 24 sata jer imam njihovu dozvolu za to!

 

Svi vi koji se bunite recite i ja ću vam napravit račun pa vi napravite sve što se ovdje napisali...ja idem polako i portal se "obrađivo" tek pola sata!

Najbolji nezavisni portal za sve Hrvate i Hrvatice!!! | www.hrvat-online.info
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal
Hrvat Online kaže...

 

  Gledaj! To hoćeš kvalitetan portal koji očito želiš da bude popularan. Način na koji si ti ovo napravio to tako neide. Stranica ovakvog tipa treba biti pravljena sa specifičnom namjenom koja je unaprijed dobro isplanirana. Ti imaš dobru ideju tj. tek jedan osnutak ideje. Sad ti tu ideju trebaš dobro razraditi i jasno vidjeti što želiš. To sve trebaš fino napisati negdje. I onda kad si isplanirao sve krenuti u izradu dizajna stranice. Dizajn trebaš dobro osmisliti kao i logo koji je jedan od najvažnijih marketinških sredstava. Ovaj logo što ga sad ima je apsolutno loš i vidi se da ga je radio netko tko nema veze sa tim. To trebaš prepustiti profesionalcima.

 

I ako hoćeš da ti netko pomogne oko stranice onda prvo moraš napraviti onaj prvi korak. Isplanirati stranicu do najstinijih detalja. I onda tek možeš tražiti ljude koji će se priključiti tvome projektu.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
13 godina
neaktivan
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

Ne želim ja popularnost da meni svaki dan 2/3 hrvata dolazi na portal. Ovo je neprofitabilni portal! Meni je dosta 100 posjeta dnevno, nakon 5-6 mjeseci malo više...

 

Ja znam što želim od portala: da se ljudi mogu slobodno javiti i prokomentirati sve što se događa vezano uz hrvatsku, a uz to mogu se i malo zabavit (to su ideje koje još nisam napravio i stavio na portal).

 

Ako ko želi pomoć, može, nek se javi.

 

Kao što sam reko, logo je u izradi...

Najbolji nezavisni portal za sve Hrvate i Hrvatice!!! | www.hrvat-online.info
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Hrvat Online - najbolji neslužbeni portal

ovo nije nikakav start-up, pa i ne zaslužuje zasebnu temu

 

ako želiš dobivati komentare za svoju stranicu - javi se u temi:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/community-review-vasih-web-stranica/17773.aspx

 

LOCK

...
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice