NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 567.945
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
NBA liga

Jel zna netko od vas NBA fanova gdje se može naručiti ovakva majica sa dostavom u HR? Ne mora nužno biti Pierce, može Garnett, Allen itd.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
NBA liga

http://dreszg-us.blogspot.hr/

 

Probaj ovdje. Čini mi se da imaš po timovima kategorije.

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

netko link za HD streamove? 

artuditu
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

https://www.reddit.com/r/nbastreams/ Nisu uvijek HD, al najbolje što se može besplatno naći na netu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2016 13:03 (non pasara).
7 godina
offline
NBA liga

Koji isus Westbrook. 

 

Idemo od početka.

 

Clippers 88:75 Jazz

Clippersi neprepoznatljivi u ovom tempu Jazza. Rivers mlađi imo jednu od boljih utakmica u karijeri. Jazz bez Haywarda nema scorera na terenu, obrambeno mogu zaustavit dosta, ali kad te nejde u napadu završit će tako.

 

Pistons 98:83 Bucks

Drummond, easy. Giannis imo brojčano dobre statse, samo postotak šuta loš.

 

Heat 99:106 Spurs

Pau odlično zamjenio Aldridgea u startnoj petorci, podsjetio na najbolje dane. Hassan treba do više dodira, 10/15 šut nije loš, Goran solidan.

 

Suns 100:106 Warriors

F*ck KD. Bender odigrao 3 minute.

 

Thunder 113:96 Lakers

TD za Wessa, preko 50% šuta, 16 asista. Oladipo uzeo 1 šut manje od Wessa . Adams i Kanter će održat ovu ekipu dobrom uz Wessa. Lakersi loši, nitko se nije istakao od njih. Zubac nije odigrao minute. 

 

Grizzlies 112:103 Wizards

Randolph ubacio sa klupe 22, Carter 18, "starci" ubijaju. 

 

Rockets 93:92 Mavs

Matthews i Harden imali dvoboj tko će više fulat. 

10 godina
offline
NBA liga

http://www.hdsports.ca/live/

 

morao sam podijelit ovu stranicu sa vama, svaka tekma je 1080p i nema apsolutno nikakvih reklama

 

16 godina
offline
NBA liga

Kada odem na nba.com i kliknem na neku tekmu s lijeve strane gdje su rezultati tog dana kako bi vidio tko je ima kakvu večer, stalno mi javlja da url nije dobar. Ima li još tko ovakav problem?

Prije mi je sve bilo preglednije, vidio sam kakav score ima koja ekipa, statistika je bila preglednija.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: NBA liga

Url se nekako dinamički generira ili neka takva glupost, tako da ti stavi krivi datum u url kad klikneš na tekmu sa naslovne stranice.

Znači za tekmu koja se odigrala 03.11. on stavi ovakav url: https://watch.nba.com/game/20161104/BOSCLE .

 

Da bi mogao otvoriti link moraš ručno promijeniti 20161104 u 20161103 u urlu, jer je to datum na koji se igralo.

 

Pa eto, zbilja ne znam tko im je radio tu web stranicu. Toliko loše dizajnirano i općenito nefunkcionalno da mi nije jasno kako je to uopće došlo do interneta, a kamoli da bude naslovna stranica NBA-a.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2016 9:22 (sinister_axe).
14 godina
offline
NBA liga

Sinoć Durant nezaustavljiv. Ne volim ga zbog tog prelaska u GSW, ali čovjek je jučer nenormalno dobro odigrao.

Boston me iznenadio protiv Cavsa, igrali su bez 3 važna igrača (Crowder, Horford, Olynyk) i cijelo vrijeme su bili blizu protiv prvaka. Jaylen Brown će biti igračina, obratite pozornost na njega. Mogao bi biti rookie godine po mom mišljenju. 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
NBA liga

nista ne komentirate hrvate u nba-u? saric igra odlicno, bogdanovic glavni scorer momcadi. saric ako ovako nastavi definitivno 1. rookie momcad na kraju sezone, i u borbi za rookie of the year ako bude imo barem 15 u prosjeku.

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

http://www.hdsports.ca/live/

 

morao sam podijelit ovu stranicu sa vama, svaka tekma je 1080p i nema apsolutno nikakvih reklama

 

 placa se..i to preko bitcoina, huh?

 

artuditu
10 godina
offline
Re: NBA liga
flpmyslf kaže...
Del_Boy97 kaže...

http://www.hdsports.ca/live/

 

morao sam podijelit ovu stranicu sa vama, svaka tekma je 1080p i nema apsolutno nikakvih reklama

 

 placa se..i to preko bitcoina, huh?

 

 ja gledam i ne plaćam niti lipe

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...
flpmyslf kaže...
Del_Boy97 kaže...

http://www.hdsports.ca/live/

 

morao sam podijelit ovu stranicu sa vama, svaka tekma je 1080p i nema apsolutno nikakvih reklama

 

 placa se..i to preko bitcoina, huh?

 

 ja gledam i ne plaćam niti lipe

 moze neki tip? :)..jucer sam poceo gledati Knickse vs Bullse i nakon 15 minuta me izbaci da se moram registrirati i onda reko ajde, mogu platiti 7$, ali se placa preko bitcoina...A vidim, imaju uvijek jednu free tekmu, ali ta nije HD

artuditu
14 godina
offline
NBA liga

Ja sam instalirao njihov addon na Kodiju i sve utakmice rade bez problema u HD-u bez plaćanja. Imaš na dnu "install our Kodi addon".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: NBA liga
flpmyslf kaže...
Del_Boy97 kaže...
flpmyslf kaže...
Del_Boy97 kaže...

http://www.hdsports.ca/live/

 

morao sam podijelit ovu stranicu sa vama, svaka tekma je 1080p i nema apsolutno nikakvih reklama

 

 placa se..i to preko bitcoina, huh?

 

 ja gledam i ne plaćam niti lipe

 moze neki tip? :)..jucer sam poceo gledati Knickse vs Bullse i nakon 15 minuta me izbaci da se moram registrirati i onda reko ajde, mogu platiti 7$, ali se placa preko bitcoina...A vidim, imaju uvijek jednu free tekmu, ali ta nije HD

 ne znam sta da ti kazem, mene nisu nista trazili

15 godina
offline
NBA liga

Lakersi nocas razmontirali gsw, bas je bilo uzitak gledat face ove 4 zvjezde dok sjede na klupi dok ih novi klinci unistavaju. 

10 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

Lakersi nocas razmontirali gsw, bas je bilo uzitak gledat face ove 4 zvjezde dok sjede na klupi dok ih novi klinci unistavaju. 

 faca duranta kad je skuzio da je trebao doć u lakerse 

16 godina
offline
NBA liga

Gdje se sada nalaze highlightsi nakon svake tekme?

Prije se to odmah otvaralo kada bi kliknuo na neku tekmu, još je bio onaj dio Recap gdje si mogao čitati što se događalo. Više ništa od toga ne mogu pronaći 

Stranica im je koma. Odem na dan prije vidjeti kako su tekme završile i čim kliknem na neku tekmu promijeni mi datum i onda se opet moram vraćati na taj dan kako bi vidio ostatak rezultata. Skroz super 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: NBA liga
Pero Dinamit kaže...

Gdje se sada nalaze highlightsi nakon svake tekme?

Prije se to odmah otvaralo kada bi kliknuo na neku tekmu, još je bio onaj dio Recap gdje si mogao čitati što se događalo. Više ništa od toga ne mogu pronaći 

Stranica im je koma. Odem na dan prije vidjeti kako su tekme završile i čim kliknem na neku tekmu promijeni mi datum i onda se opet moram vraćati na taj dan kako bi vidio ostatak rezultata. Skroz super 

 Odi na NBA youtube account, sad su počeli sve više i više highlighta stavljati, alternativno Ximo Pierto isto na youtube ima odlične recapove.

WoT IG: RavenHR_
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

GO Detroit!

Očekujem malo više od njih ove sezone

13 godina
odjavljen
offline
NBA liga
Vinsanity neki dan uvalio 20 poena sa klupe i postao prvi igrač iza Jordana kome je to uspjelo u tim godinama.

Zanimljive činjenice:

1999 - Rookie of the year
2000 - Slam dunk champion
Twyman-Stokes Teammate of the year 2015/2016
8 Time All star
1999 1st All NBA Rookie Team
2000 3rd All NBA Team
2001 2nd All NBA Team
Top 25 All Time scorers in NBA History (24th)
6th All Time in Total 3 pointers
180+ 30 point games (185 total)
30+ 40pt+ games in his career (32 total)
3x 50pt+ games in his career (1 in a playoff)

Career avg:
18.8ppg, 3.4apg, 4.6rpg, 1.1spg, 0.6bpg (43.9FG%, 37.3-3PT%, 80-FT%)
Raptors avg:
23.4ppg, 3.9apg, 5.2rpg, 1.3spg, 1bpg (44.6FG%, 38.3-3PT%, 78.3-FT%)
Nets avg:
23.6ppg, 4.7apg, 5.8rpg, 1.2spg, 0.5bpg (44.7FG%, 37-3PT%, 80.9-FT%)

Career playoff avg:
18.8ppg, 3.5apg, 5.6rpg, 1.1spg, 0.6bpg (44.1FG%, 33.4-3PT%, 79.3-FT%)
Raptors avg:
25.7ppg, 5apg, 6.4rpg, 1.5spg, 1.6bpg (42.9FG%, 36.6-3PT%, 81-FT%)
Nets avg:
26ppg, 5.4apg, 7.1rpg, 1.5spg, 0.5bpg (45FG%, 31.3-3PT%, 76.7-FT%)

- Carter has made 968 dunks in his career and has only been blocked on 16 of his dunk attempts. Only two players have blocked two Carter dunk attempts: Alonzo Mourning and Emeka Okafor

- Carter is one of six players in NBA history to average at least 20 points, 4 rebounds and 3 assists per game in 10 straight seasons. The others? Charles Barkley, Karl Malone, Lebron James, Michael Jordan and Kobe Bryant

- Carter and Bryant are the only players to average at least 20 points per game in 10 straight seasons between 1999-2000 and 2008-09. (In that period, Carter avg. was: 23.7ppg, 4.3apg, 5.38rpg, 1.25spg, 0.74bpg, 44.6-FG%, 37.8-3PT%, 79.9-FT%)

- Carter is sixth in total points since entering the league in 1998-99. The only players with more are Bryant, Nowitzki, Pierce, Lebron James and Tim Duncan

- Carter's best stretch of his career was from 1999-2000 to 2006-07. He ranked sixth in points per game (24.6), 12th in Player Efficiency Rating (22.2) and 15th in win shares (71.0) during that time

- Carter is 2nd (MJ is first) all time in most blocks for Shooting guards

- Carter holds record for most made free throws in a quarter (16, against Miami Heat, 51pts total)

- Carter holds playoff record for most three pointers made in a half (8th consecutive vs sixers, 50pts total)

- Vince Carter, Kobe Bryant, Michael Jordan and Julius Erving are only players in history who were vote leading getters for All Star Game 4 times or more

-Holds record for most 3 pointers made of bench in 2013 and 2014

-Carter is first in 3 pointers in 4th quarter, with 24s or less on shot clock from 2003 till today. Bryant is second

-One of five NBA players with 5 or more three pointers with 39+ age

-Oldest player(39) to score 20+ points of the bench in a game since Michael Jordan

Carter has over 20 game winning shots in his career(3rd in all time total game winning shots). Here are some of them:
1999 vs pacers
2000 vs rockets
2000 vs celtics
2000 vs clippers
2001 vs nuggets
2002 vs nuggets
2004 vs hawks
2004 vs blazers
2004 vs magic
2006 vs bobcats
2006 vs raptors
2007 vs hawks
2007 vs jazz
2009 vs hawks
2009 vs raptors
2013 vs hornets
2014 vs spurs


- Scoring Records against NBA teams
Atlanta Hawks - 43pts
Boston Celtics - 45pts
Charlotte Hornets - 48pts
Chicago Bulls - 43pts
Cleveland Cavaliers - 38pts
Dallas Mavericks - 34pts
Denver Nuggets - 42pts
Detroit Pistons - 41pts
Golden State Warriors - 39pts
Houston Rockets - 37pts
Indiana Pacers - 45pts
Los Angeles Clippers - 41pts
Los Angeles Lakers - 34pts
Memphis Grizzlies - 37pts
Miami Heat - 51pts
Milwaukee Bucks - 48pts
Minnesota Timberwolves - 36pts
New Orleands Pelicans - /
Brooklyn (NJ) Nets - 39pts
New York Knicks - 40pts
Oklahoma City Thunder - 34pts
Orlando Magic - 33pts
Philadelphia 76ers - 50pts
Pheonix Suns - 51pts
Portland Trailblazers - 37pts
Sacramento Kings - 39pts
San Antonio Spurs - 43pts
Toronto Raptors - 43pts
Utah Jazz - 43pts
Washington Wizards - 46pts

I neki kažu da samo zakucati zna!
If you're going through hell, keep going!
15 godina
offline
NBA liga

ma vince je vrh od igraca, ko kaze da zna samo zakucat ocito ne prati kosarku.

 

inace, evo mojih lakersa s jos jednom pobjedom, uvjerljivo protiv kingsa unatoc odlicnom ucinku cousinsa. bas mi se svida kako lakersi igraju, slijede im tekme protiv pelicansa i minesote. nadam se da ce dobit obje, pelicansi su uzas, tek nocas dosli do prve pobjede, imaju davisa i to je to, ako im ogranicimo igru samo na njega, moze on zabit i 50 i izgubit ce tekmu. sto se tice minesote, tu ce bit malo teze jer igraju "klinci" protiv "klinaca", ovo je zapravo tekma koja ce pokazat koji klinci su jaci i ocekujem jako dobru tekmu i borbu. matchupi su teski, na jednoj strani wiggins, zach i KAT, a na drugoj d angello, clarkson i randle(naravno uz veliku pomoc williamsa i younga).

 

nego jeste i vi primjetili kako je ova draft klasa zapravo losa? toliko je losa da je na rookie ladderu zasad prvi embiid koji uopce nije iz ovog drafta i koji se vratio nakon dvije godine ne igranja i teskih ozljeda.

10 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

nego jeste i vi primjetili kako je ova draft klasa zapravo losa? toliko je losa da je na rookie ladderu zasad prvi embiid koji uopce nije iz ovog drafta i koji se vratio nakon dvije godine ne igranja i teskih ozljeda.

Mozda nije toliko losa koliko je zapravo Embiid bolji i dominantniji od njih

 

Btw. Lakersi odlicno izgledaju, Luke radi fantastican posao Go Lakers !!

8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Zubac, ako pratiš ovu temu, uz tebe smo!  xD

14 godina
offline
Re: NBA liga
antimadridista kaže...

Ja sam instalirao njihov addon na Kodiju i sve utakmice rade bez problema u HD-u bez plaćanja. Imaš na dnu "install our Kodi addon".

 Meni piše da je istekao probni period i da moram platit da bi gledao. Obrisao addon i ponovo instalirao, opet isto.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
offline
NBA liga

i meni to pise.

10 godina
offline
NBA liga

a nema dzabe ni u stare babe, maknuli su sad taj free period i ja kupio mj dana za probu i testirao koliko ljudi odjednom moze

 

dosad sam testirao sa jednim na kodiju i dva na stranici i svima radi perfektno

15 godina
offline
NBA liga

ma ja bi isto platio, al problem je sto trazi barem 5mbps vezu da bi ikako radilo, a posto na jednoj od lokacija gdje prebivam imam slabije od tog onda gledam one neke streamove malo losije kvalitete koje nadem na redditu.

13 godina
offline
NBA liga

TImmy, The silent G.O.A.T.

Divim se igri, a još više karakteru!

You have to be odd to be number one
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Kyrie Irving WOW!!! 

artuditu
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice