MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.323.641
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Šta reći, šteta. Al' Ngannou je fakat zvijer.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Razočaravajuć nastup Stipe realno...jedan pokušaj td-a, neuspjeli, nakon toga čekanje da se Ngannou iscrpi sam od sebe...to je ono što je Khabib rekao jednom prilikom, američko hrvanje je takvo da se odustaje čim neuspije, za razliku od ruskog koji pucaju cijeli dan, jedno će proći, a onda je to to.

Šta je slijedeće, neznam, ako nije trilogija, onda možda mirovina.

Realno drugo ništa nije ni mogao, ne može se Francisa skinuti na pod kad je svjež i ako ne baca haymakere pa je tu lagani level change DT. Na kraju je Francis njega rušio i priuštio mu 6-7 bombi na podu.

 

Nadam se da neće biti triologije i da Stipe ide u zasluženu penziju, tj. ne ide jer ostaje vatrogasac. U zadnjih 5 borbi je popio toliko udaraca da to nije normalno. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 6:36 (Promster).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Stvarno se nema šta reći, dominantna predstava. Simpa je lik taj Ngannou. I u post fight intervjuu pokazao je velik respect prema Stipi.

Meni osobno je Jones vs Ngannou puno zanimljiviji fight na papiru. I dalje očekujem da Jones razmontira cijelu diviziju čisto na temelju skilla, ali biti će zanimljivo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...
m77 kaže...
Razočaravajuć nastup Stipe realno...jedan pokušaj td-a, neuspjeli, nakon toga čekanje da se Ngannou iscrpi sam od sebe...to je ono što je Khabib rekao jednom prilikom, američko hrvanje je takvo da se odustaje čim neuspije, za razliku od ruskog koji pucaju cijeli dan, jedno će proći, a onda je to to.

Šta je slijedeće, neznam, ako nije trilogija, onda možda mirovina.

Realno drugo ništa nije ni mogao, ne može se Francisa skinuti na pod kad je svjež i ako ne baca haymakere pa je tu lagani level change DT. Na kraju je Francis njega rušio i priuštio mu 6-7 bombi na podu.

 

Nadam se da neće biti triologije i da Stipe ide u zasluženu penziju, tj. ne ide jer ostaje vatrogasac. U zadnjih 5 borbi je popio toliko udaraca da to nije normalno. 

 Slažem se... ali jbte Stipe stvarno ima bradu za poludit... 99% bi palo vec nakon onoh prvog udarca... pa ono na podu pa high kick u glavu itd.. i onda ga opet Francis pogodi u drugoj rundi Stipe padne i baci counter i osjeti malo nestabilnost Francisa i naleti na udarac...

 

Treba prestat jer zaista ne vidim poantu niti smisao ovog dalje...

 

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Šteta, no Kamerunac je u ovom trenutku bolji od svih u diviziji. Miočić je po meni zajedno sa Cormierom mogao otići u mirovinu i tako 2 sjajna borca su zajedno mogla otići u mirovinu što bi bila stvarno sjajna priča za MMA i otišao bi kao najveći teškaš u povijesti te organizacije sa pobjedom. Po rekordima koje je napravio i jeste, no ovom borbom je jednostavno više izgubio nego što je mogao dobiti (američka kultura je nažalost takva). Ako ništa drugo treba imati muda ući sa ovim likom 2 puta u ring. Sjajna obrana kamerunca od rušenja u prvoj rundi, nisam ekspert, no imam dojam da je tih 19 kg 13 kg itekako imalo ulogu, pogotovo u "sprawl" poziciji. Također, nije mi jasno zašto je išao u zonu udarca taman prije toga udarca pod bradu koji i nije bio toliko jak ko neki prije koje je primio (ali je jednostavno sjeo na pravo mjesto). Smirenost Ngannua tokom cijele 2 runde, bez srljanja, fokus, ako se ovako bude borio u nastavku karijere, teško će ga neko moći zaustaviti. Mislim da treća borba nema smisla jer baš se vidi na Miočićevoj faci da nema više onaj žar sa borbe, a i godine su tu. I teško da će i dobiti uzvrat jer će se sada gurati Jones. Sretno mu u svakom slučaju što god odlučio dalje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 7:13 (fighterZu).
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe ima problem ega kad popije udarac, i onda kreće s kontrom umjesto da hrva i odugovlači dok se ne oporavi...

Kamerunac je preopasan zalogaj za sve borce u standupu jer udara daleko prejako, do polovice treće runde kada oksidacija više ne funkcionira, pluća nemogu hraniti onoliku količinu mišića 5 rundi da se neznam kako spremi, jedino ga trajan weight cut na -110kg može spremiti na to.

Nisam siguran da će Jones jesti udarce kao Stipe danas, da uopće može to u HW niti da će pristati na tu borbu...

Po meni, Stipe bi trebao odraditi match protiv pobjednika Ngannou vs Jones ako se to desi nekim čudom, spremiti se maximalno i umiroviti neovisno o ishodu.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 6:57 (zoharbizo).
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kamerunac je jakoooo napredovao u odnosu na njihov prethodni meč, hrvanje mu je daleko bolje. Sada je nezaustavljiv- Nije Stpe bio loš, Ngannou je pokrpao propuste i to je presudilo.

Nadam se da Stipe ide u mirovinu, ima novac, ima obitelj, sportske uspjehe i posao kojuio voli. Primiuo je dovoljno udaraca zadnjih par godina. Ne treba mu Alzheimer pod stare dane.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Nisam siguran da će Jones jesti udarce kao Stipe danas, da uopće može to u HW niti da će pristati na tu borbu...

Po meni, Stipe bi trebao odraditi match protiv pobjednika Ngannou vs Jones ako se to desi nekim čudom, spremiti se maximalno i umiroviti neovisno o ishodu.

 

 A koga točno očekuješ da Jones dobije? Nekom logikom bi već odavno imao protivnika da su htjeli nekog drugog.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Još jednom da se ne zaboravi ovaj frfvljavac i "borilačka ikona".

 

https://fightsite.hr/fightsite/regija/miocica-ceka-lagan-posao-pobijedit-ce-u-prvoj-rundi-ngannou-sve-podsjeca-na-onaj-slucaj-15061338

 

I onda pogledate reakciju DC-a i koliko je Francis zapravo napredovao

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 12:40 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

 Malo pretjerujes... svatko ima pravo imat favorita i svoju analizu a s ovim navodnicima ne znam sto bih ti rekao...

Udi s njim u kavez...

 

Zaista ne kuzim nas mentalitet jbte, nista nam ne valja...

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

 Malo pretjerujes... svatko ima pravo imat favorita i svoju analizu a s ovim navodnicima ne znam sto bih ti rekao...

Udi s njim u kavez...

 

Zaista ne kuzim nas mentalitet jbte, nista nam ne valja...

 Daj molim te ne glumi moralnu vertikalu...Zašto bi išao s njim u kavez ? Zbog loše analize koji bi on kao stručni komentator trebao donekle objektivno iznjet ? Briljantno.

 

Analize prije borbe i poslije borbe su mu za klinac. Potpuno fula već dugo vremena.

 

Protiv DC-a je isto nabaljezgao toliko sranja i sve fulao.

 

Ja ne kužim mentalitet ako je netko nestručan da odma mora iću u kavez da dokaže suprotno lol.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
DarthMarkus kaže...
toxic kaže...

 Malo pretjerujes... svatko ima pravo imat favorita i svoju analizu a s ovim navodnicima ne znam sto bih ti rekao...

Udi s njim u kavez...

 

Zaista ne kuzim nas mentalitet jbte, nista nam ne valja...

 Daj molim te ne glumi moralnu vertikalu...Zašto bi išao s njim u kavez ? Zbog loše analize koji bi on kao stručni komentator trebao donekle objektivno iznjet ? Briljantno.

 

Analize prije borbe i poslije borbe su mu za klinac. Potpuno fula već dugo vremena.

 

Protiv DC-a je isto nabaljezgao toliko sranja i sve fulao.

 

Ja ne kužim mentalitet ako je netko nestručan da odma mora iću u kavez da dokaže suprotno lol.

Ne kritiziraš normalno... Što je trebalo znaciti frfljavac ?

Što bi da je pogodio ? Jel bi onda rekao išta o njemu ili bi ga ignorirao ?

I da s obzirom da vrijedas i dijelis etikete pokazi sto znas... ovaki si obican internet troll, pridruzi se onima na 24 sata

Ili jos bolje onim likovima koji se sprdaju Stipi sada kao da je nista i nitko...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 13:16 (toxic).
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
DarthMarkus kaže...
toxic kaže...

 Malo pretjerujes... svatko ima pravo imat favorita i svoju analizu a s ovim navodnicima ne znam sto bih ti rekao...

Udi s njim u kavez...

 

Zaista ne kuzim nas mentalitet jbte, nista nam ne valja...

 Daj molim te ne glumi moralnu vertikalu...Zašto bi išao s njim u kavez ? Zbog loše analize koji bi on kao stručni komentator trebao donekle objektivno iznjet ? Briljantno.

 

Analize prije borbe i poslije borbe su mu za klinac. Potpuno fula već dugo vremena.

 

Protiv DC-a je isto nabaljezgao toliko sranja i sve fulao.

 

Ja ne kužim mentalitet ako je netko nestručan da odma mora iću u kavez da dokaže suprotno lol.

Ne kritiziraš normalno... Što je trebalo znaciti frfljavac ?

Što bi da je pogodio ? Jel bi onda rekao išta o njemu ili bi ga ignorirao ?

I da s obzirom da vrijedas i dijelis etikete pokazi sto znas... ovaki si obican internet troll, pridruzi se onima na 24 sata

Ili jos bolje onim likovima koji se sprdaju Stipi sada kao da je nista i nitko...

 Zašto bi ? Jel frfvlja ? Jel radi loše analize ?

 

Ovako podcijeniti protivnika i reći da nije napredavao u 3 godine i da će ga Stipe dobit u prvoj rundi može samo troll sa 24 sata reći, a ne "stručni" komentator.

 

Za Stipu protiv DC-a je drukao obrnuto. I fulao.

 

I ti ga još braniš rofl. 


Isti si hahajads. Odma 1 na 1. 

 

 

 

 

Ajde sad mir.

 

 

ford eleanor kaže...
Puno teže je braniti naslov nego ga osvojiti.
Stipe je već lagano u silaznoj putanji.
Jednostavno kada nešto osvojiš nemaš gdje napred, možeš samo izgubiti osvojeno

 Godine jebiga. Ne znam jel si primjetio, govor mu je isto malo promjenjen.

 

Stvarno mu želim da ode u mirovinu. Riskirat moždani ili imati neurološke probleme prije 50-te, zbog čega ?

 

Ostaje heavy weight goat dok ne dođe veći luđak.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 14:00 (DarthMarkus).
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Franc je sve zaslužio, nadam se da nije na soku, samo to. Jak, hrabar a sad lovi i vještine s obzirom da nije imao prilike kao sirotinja i izbjeglica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 14:14 (forumaš).
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
forumaš kaže...

Franc je sve zaslužio, nadam se da nije na soku, samo to. Jak, hrabar a sad lovi i vještine s obzirom da nije imao prilike kao sirotinja i izbjeglica.

 Ako nije na soku to je još više zastrašujuće.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Svi ti 'naši' MMA analitičari su blago rečeno smiješni, iako su neki od njih i sami bili borci. Ovaj članak nisam ni otvorio, samo sam napravio kolut očima...Cijela pokrivenost MMA kod nas u mainstreamu je očajna, neki dan intervju s Miočićem na Novoj TV (koja ima neka prava na UFC) gdje lik veli Miočiću u facu da nije ništa napredovao u zadnje 3 godine. 

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pazi, sad ćeš morat u ring sa Fedorom da dokažeš svoju tvrdnju. 

 

EDIT : baš sam se nasmijao na ovaj komentar

 

Fck Ngannou- he’s a mutant. There should be a super heavyweight division 💯%. This shite is sickening
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 14:29 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
DarthMarkus kaže...

Još jednom da se ne zaboravi ovaj frfvljavac i "borilačka ikona".

 

Dakle jos jednom... Ako netko ima govornu manu to treba pokazati prstom ? i pod navodnike navodis borilacka ikona iako ne vidim gdje si procitao ili vidio da je borilacka ikona, da pace on se cesto sali na svoj racun...

Ako vec nekog prozivas na taj nacin onda jbte dokazi da si bolji... ne kuzim foru...

 

Pitam te bi li ga ovdje dosao ikad pohvaliti da je imao tocno predvidanje ili bi ga ignorirao?

Jel se osjecas super kada pljujes po njemu, u cemu je fora ?

 

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
DarthMarkus kaže...

Pazi, sad ćeš morat u ring sa Fedorom da dokažeš svoju tvrdnju. 

 

EDIT : baš sam se nasmijao na ovaj komentar

 

Fck Ngannou- he’s a mutant. There should be a super heavyweight division 💯%. This shite is sickening

 Kolega Promster  je za razliku od tebe dao normalnu kritiku... nikome se nije rugao ne temelju govorne mane i podcijenio na taj nacin..

To su dvije razlicite stvari...

Da bi nekom dao kritiku ne moras ga vrijedat i omalozavat..... To su vrline kod kolege Promster  ili u tvom slucaju mane ljudi...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 14:56 (toxic).
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Iskreno ne slažem se sa većinom koji tvrde da je Miočić imao lošu izvedbu, jednostavno je napravio grešku što se zaletio spuštenih ruku i skupo platio za to, sve ostalo do tog trenutka je OK izgledalo. Ovo je MMA, nemoguće je izbjeći udarac. Pogledajte koliko su kombinirano izdržali zadnja 4 protivnika Ngannoua, kombinirano ni jednu rundu, tako da dobiti prvu rundu protiv Ngannoua je gotovo nemoguće, cilj je preživjeti samo. Stipe je uspio, ali je odmah na početku druge runde napravio glupu grešku i to je to, da je još malo taktizirao vjerujem da bi već krajem druge runde stvari se krenule mijenjati. 

 

Ne slažem se da je gotov, završen, istina je da je potrošen borac (3 rata s Cormierom su itekako vidljivi), ali da je tehnički bolji nego 90% ostatka boraca unutar divizije, definitivno. 

 

Po meni da dođe revanša mislim da i dalje jedini ima šanse protiv Ngannoua, ostali ne znam da li mogu preživjet prve 2 minute. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 14:57 (Ranko Kukumar).
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Fora je u tome što ja ne komentiram na TV-u niti pišem članke. Ukratko jebeš "ikonu" koja piše ovakve nebuloze.

 

Zamisli da je npr. Mario Carević prije utakmice sa Slovenijom izjavio da ih deremo 5:0 u prvih 20 minuta i da njihova repka stoji na mjestu 3 godine.

 

Normalno da ću prosut žuć. Prvo podcjenjuje protivnika, onda Stipu i onda gledatelje (barem one koji prate sport).

 

Volio bih vidjeti Ikonu protiv Francisa u ringu da isto dokaže tezu da nije napredovao.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 16:20 (DarthMarkus).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ranko Kukumar kaže...

Iskreno ne slažem se sa većinom koji tvrde da je Miočić imao lošu izvedbu, jednostavno je napravio grešku što se zaletio spuštenih ruku i skupo platio za to, sve ostalo do tog trenutka je OK izgledalo. Ovo je MMA, nemoguće je izbjeći udarac. Pogledajte koliko su kombinirano izdržali zadnja 4 protivnika Ngannoua, kombinirano ni jednu rundu, tako da dobiti prvu rundu protiv Ngannoua je gotovo nemoguće, cilj je preživjeti samo. Stipe je uspio, ali je odmah na početku druge runde napravio glupu grešku i to je to, da je još malo taktizirao vjerujem da bi već krajem druge runde stvari se krenule mijenjati. 

 

Ne slažem se da je gotov, završen, istina je da je potrošen borac (3 rata s Cormierom su itekako vidljivi), ali da je tehnički bolji nego 90% ostatka boraca unutar divizije, definitivno. 

 

Po meni da dođe revanša mislim da i dalje jedini ima šanse protiv Ngannoua, ostali ne znam da li mogu preživjet prve 2 minute. 

Očito je planirao čekati da se Ngannou izmori, pogodio je samo 12 udaraca, a Francis je dojelovao skroz OK kaj se tiče cardia, tako da ne znam baš dal bi borba najednom krenula u drugu stranu.

 

Gledam baš HW diviziju i totalno je razvodnjena. Nema pravog protivnika za Ngannoua, guraju Lewisa samo zato jer je 'pobjedio' () Ngannoua. Jedino mi Gane djeluje kao zanimljiv match-up, ali oni su kolege i sigurno se neće boriti. Ostaje nam samo Jones koji će sad to odugovlačiti i natezati se s Whiteom po Twitteru, pare, poštovanje, ovo ono. Iako on nije pravi HW, i mislim da bi ga Francis namazao slično kao i Miočića, tj. mislim da bi ipak nešto bolje prošao,  njegovi leg/calf kickovi imali koliko-toliko uspijeha.

12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovom premalo spominjanom junaku kapa dolje.

 

HERB DEAN

 

https://twitter.com/WadexFlash/status/1376034625819045891/photo/1

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 15:29 (DarthMarkus).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sada, onako na stranu sve, jel mislite da se ovakva misicna masa moze dobiti na 100% prirodan nacin?

Ovih dana sam slucajno naletio na ovo na yotubeu...

 

 

navodno cak ako samo jednom u zivotu koristis Steroide oni ti pomazu u rastu misica cijeli zivot (neke substance itd..) ne razumijem se u ovu shemu..

No ne mogu se ne zapitati jel moguce da se prirodnim putem bude ovakav ?

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 15:30 (toxic).
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...

Očito je planirao čekati da se Ngannou izmori, pogodio je samo 12 udaraca, a Francis je dojelovao skroz OK kaj se tiče cardia, tako da ne znam baš dal bi borba najednom krenula u drugu stranu.

 

Gledam baš HW diviziju i totalno je razvodnjena. Nema pravog protivnika za Ngannoua, guraju Lewisa samo zato jer je 'pobjedio' () Ngannoua. Jedino mi Gane djeluje kao zanimljiv match-up, ali oni su kolege i sigurno se neće boriti. Ostaje nam samo Jones koji će sad to odugovlačiti i natezati se s Whiteom po Twitteru, pare, poštovanje, ovo ono. Iako on nije pravi HW, i mislim da bi ga Francis namazao slično kao i Miočića, tj. mislim da bi ipak nešto bolje prošao,  njegovi leg/calf kickovi imali koliko-toliko uspijeha.

 Ma već je polovinom prve runde imao otvorena usta i disao na usta, što je u boksu/MMA jedno veliko no-no, jer u slučaju udarca vilica jako lako puca (pogledaj primjer recimo covington-usman, gdje ga je ovaj pogodio na kraju runde). Općenito te gotovo svi treneri uče da tako ne radiš, pa ako tako radiš u borbi gotovo sigurno je znak da si se uspuhao. A i na 120 kg je nemoguće imati kardio za više od runde i pol bez obzira na uvjete borbe (osim ako stvarno nije repriza Lewis-Ngannou). 

5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

uh oh, gadan nokaut za Stipu, Francis je bio spremniji, bolji i dominantniiji u svakom pogledu. Onak champion level izvedba.

 

nakon onog prvog udarca u 1. rundi 3:45, nakon kojega se povukao nazad, a ne poceo mahat ko ludak, kako inace radi, odmah mi je bilo jasno da je to potpuno drugaciji Francis i da ne bude dobro zavrsilo 

 

Ocekivao sam pobjedu Stipe, ali izgleda da se Francis stvarno unaprijedio i nije vise jednodimenzionalan, dobro mu je doslo treniranje sa Usmanom sto se tice takedown obrane, osim onog jednom pokusaja, stvarno Stipe nije imao priliku uopce probati ga rusiti. 

 

Suga Sean se treba prestat zajebavat i zavrsit mec cim moze , dobar je i dalje su mu mecevi jedni od najzabavnijih za gledat

 

Tyron je gotov sa UFC-om cini mi se, ako se ne varam to je 6 poraza za redom, i to sve od top rankiranih i prvaka, penzija ili belator 

 

Ok event, sve u svemu

 

  

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Derrick Lewis ima samo 3 poraza u zadnjih 15 borbi, isto kao i stipe... i ima zadnje 4 pobjede.. ako je netko zasluzio borbu za pojas onda je to on.. po meni totalno podcjenjen borac koji riješava borbe jednim udarcem isto kao i francis.. i da dodam da ga je vec pobijedio jednom. 

 

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jones prve dvije runde nema šanse, bez dobre eskivaže.

Prejak je fizički ovaj i udara isto tako, baš je mutant.

I sad je puno pametniji, čeka a nitko nemože s njim u razmjenu, to mi je bila najveća glupost koju je Stipe rekao, da ide po nokaut...

Jedina šansa mu je bila tri runde eskivaže, onda rušenje i gnp do beskraja, sve ostalo gubi...

Nganoua može dobiti jedino top hrvač sa 110-115kg, top kondicijom, sa odličnim refleksima i eskivažom.

Razmjene ne dolaze u obzir, s njim nitko to nemože...

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Jones ima range, napadačku raznovrsnost i jako visok fight IQ (za razliku od običnog). Nije bez razloga najbolji ikad.

Hoće li to biti dovoljno ne znam, ali jako me zanima taj meč.

Lewis je logična zamjena ako borba sa Jonesom propadne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jones nije više u najboljim danima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice