MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.967
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Navodno je ufc prodan za 4 milijarde dolara, tako kruže glasine ovih dana, vidjet ćemo šta ce biti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
njuskac kaže...

Navodno je ufc prodan za 4 milijarde dolara, tako kruže glasine ovih dana, vidjet ćemo šta ce biti.

  Deplasirane priče stari moj, Lovac je rekao da ništa od toga, tako da... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2016 15:23 (isuckatthisgame).
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ja sam i dalje u vjeren da su to obmane. Ako se i proda skroz, sigurno neće prije UFC200
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Ja sam i dalje u vjeren da su to obmane. Ako se i proda skroz, sigurno neće prije UFC200

 UFC 200 je već zaključena stvar, ostaje samo dočekati event i pobrati lovu, i ta lova je definitivno uključena u cijenu od 4 milijarde dolara.

navodno je riječ o nekom kineskom konglomeratu...

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
FlyBoy kaže...
1.Lovac kaže...
Ja sam i dalje u vjeren da su to obmane. Ako se i proda skroz, sigurno neće prije UFC200

 UFC 200 je već zaključena stvar, ostaje samo dočekati event i pobrati lovu, i ta lova je definitivno uključena u cijenu od 4 milijarde dolara.

navodno je riječ o nekom kineskom konglomeratu...

 Jedna je stvar kupovina, a druga preuzimanje... Mislim da "novi" vlasnik nece preuzet UFC dok god im ne prode ovaj raspored, znaci prije UFC 202 sigurno nece...

 

Jedva cekam fight night dos anjos - alvarez, oba su mi borca simpa, ne znam zasto imam neki osjecaj da bi alvarez mogao slavit...

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Vidim da nitko nije napisao...St Pierre se vraća, točan datum se nezna, ali trebalo bi to biti prije kraja ove godine...navodno je u pripremi meč s Bispingom.

8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Vidim da nitko nije napisao...St Pierre se vraća, točan datum se nezna, ali trebalo bi to biti prije kraja ove godine...navodno je u pripremi meč s Bispingom.

 Druze hvala na informaciji :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Vidim da nitko nije napisao...St Pierre se vraća, točan datum se nezna, ali trebalo bi to biti prije kraja ove godine...navodno je u pripremi meč s Bispingom.

 Nije baš potvrđeno da se vraća, ali je rekao da pregovaraju o tome.

Osobno, mislim da je GSP-ova odluka dosta ovisila o ishodu Rory-Thompson borbe. Rory bi bio idući na redu za title fight da je dobio i mislim da se u tom slučaju GSP ne bi htio opet mješati u cijelu sliku i kvariti mu planove, eventualno neki "superfight" (iako ne vidim kako je borba s Bispingom superfight).

 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Meč protiv Maldonada već je na Fjodorovom YouTube kanalu. Nisam ga još pogledao, ali čim traje skoro 20 minuta, jasno je da je otišlo do kraja. Kako će takav Fedor u UFC?

 

https://www.youtube.com/watch?list=PL0wP7ybb2nT57taFsWMiH01V291IVuEed&v=wBUFv6GqnS4

 

 

Edit:

Pogledao sam. Ovakav Fedor zbilja nema što raditi u UFC-u. Njegova sportska karijera je završena, ako će odraditi još koju borbu, to će biti nekompetitivne borbe (kao i njegovih pet zadnjih borbi), isključivo radi love.

 

 Malo kasnim ali u ovoj borbi je bio isključivo problem u taktici. Fedor je glupo ušao u boksačku razmjenu sa profi boksačom, ovaj ga je mudro navukao na kontru. Taj jedan kroše je u potpunosti promjenio tijek borbe. Trebao je ići na rušenje i preseliti borbu na pod. Ovako se išao glupo dokazivati da može boksati sa borcem koji je u tom segmentu na potpuno drugoj razini. Što se motiva tiče fedor je bankrotirao, tako se barem pisalo. Uz malo taktike dominiro bi protiv Maldonada bez problema, mogao se pogirati da nije bio glupo bahat. Više mu takve stvari ne prolaze, pročitan je odavno.

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Maldonado boksač je mit, on je imao dvadesetak boks mečeva, najmlađi protivnik mu je imao 39 godina, a ta dvadesetorica ili koliko već, su kombinirano u svojim karijerama nakupili šest pobjeda...sjetimo se samo njegovog susreta s Pokrajcem čiji boks baš i nije za udžbenike ali je svejedno natamburao Fabija.

Zaključak je takav da je za Fedora najbolje da po Rusiji ili Japanu odradi još par mečeva, namlati novca i penzija vol.2

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Još novosti... Cyborg (koju je ako niste vidili ugrizla crna udovica i tek je nakon tipa 5 dana skužila da nije neki običan ubod pa je išla u doktora LOL) izjavljuje kako bi UFC treba napravit kategoriju od 145 za žene, kako ona kaže "njenu mategoriju".
Stvarno ne znam šta ona radi u UFCu, niti može niti želi uopće pokušat spustit se na 135, niti se ove face tipa Ronda, Holm i Tate žele borit s njom.
Kad sam kod Ronde, bio sam spomenia temu mirovine boraca i definitivno mislim da Ronda treba objesit rukavice. Dobiva dosta ponuda za filmove i poznata je već sada. Eventualno može odradit po mom jedan superfight protiv Cyborg , pokupit pare i otić, a ni to joj ne treba u životu jer će je ova izmasakrirat.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
definitivno mislim da Ronda treba objesit rukavice. Dobiva dosta ponuda za filmove i poznata je već sada. Eventualno može odradit po mom jedan superfight protiv Cyborg , pokupit pare i otić, a ni to joj ne treba u životu jer će je ova izmasakrirat.

 

Ja mislim da bi joj karijera bila loše završena na taj način. Nebi imala slavu i ime koje bi mogla, odnosno nebi niti dobivala ponude kakve bi mogla nakon karijere. Ostala bi u sjećanju kao netko tko je ostao ležati emotivno uništen nakon prvog poraza. Prilično loša slika. Ona bi trebala iskoristiti ovo time out vrijeme da sazrije, odraste i prestane biti emotivno zavezana za stvari koje je muče. Nakon toga može čiste i mirne glave usavršavati udaračke tehnike i vratiti se u oktagon da još jedamput poput tornada otme pojas i još koju godinu mlati izazivačice. S obzirom na njenu gotovo neobranjivu tehniku u parteru i fizičku snagu općenito, mislim da bi kada bi bila staložena mogla dominirati još par godina bez beda. Nakon toga, sa jedno 35 godina se umirovi kao apsolutna šampionka i ode radit što i kako je volja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Konačan fight card ufc-a 200:

 

Daniel Cormier vs. Jon Jones
Brock Lesnar vs. Mark Hunt
Miesha Tate vs. Amanda Nunes
Jose Aldo vs. Frankie Edgar
Cain Velasquez vs. Travis Browne

 

Cat Zingano vs. Julianna Pena
Johny Hendricks vs. Kelvin Gastelum
T.J. Dillashaw vs. Raphael Assuncao
Sage Northcutt vs. Enrique Marin

 

Diego Sanchez vs. Joe Lauzon
Gegard Mousasi vs. Thiago Santos
Jim Miller vs. Takanori Gomi

 

Najjači!

Šteta što u PPV ide ''samo'' glavni dio priredbe, jer su apsolutno sve borbe borbe vrhunske...Miller - Gomi prvi meč večeri...Sanchez - Lauzon, tu očekujem da se oktogon natopi s par litara krvi.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kako je izgledalo u jednom trenu, još je to i super ispalo. A i ova dva eventa prije UFC 200 nisu za baciti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Brock Lesnar ce opet srusiti sve rekorde gledanosti, ako dobije borbu ocekujem nastavak karijere u UFC, makar je i dalje pod ugovorom WWE-a.

Citao sam intervju gdje kaze da je konacno 100% zdrav, za razliku od prije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Konačno zdrav jer se malo izlječio zabranjenim supstancama koje ovdje nije smio koristit. Iskreno bmk za njega. Ocu vidit borbe samo :)

Šta se tiče konačnog eventa, nikad u ufcu ništa nije konačno u zadnje vrime. Ako ovako ostane čak će mi prelimsi bit i možda zanimljivije borbe za pogledat od PPV.
Al sve ćemo vidit ;)
Sad navijamo za RDS i event je solidan, vidit cemo šta će na kraju ispast od svega toga :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jedva čekam da sve krene, tri eventa u tri dana, više od 30 borbi, nekoliko press konferecija, vaganja, sučeljavanja, embedded serijal. Možda najjači tjedan u MMA povijesti.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ja ne mogu dočekati da vidim Hunta!!
Opet se dobro priprema i vjerujem da će totalno demolirati Lesnara!
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

želja mi se ostvarila maia vs condit ufc 202 poklon za rođendan :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2016 20:58 (loky4i4).
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Lesnar gubi sigurno, ne dajem mu velike šanse. Možda borba ode na odluku samo zato da se duže bore, al ne virujem. Tko Hunt najkasnije u 2. Rundi!

Loki ludilo borba, očekivan matchup al koliko god mi je Maia drag ovu borbu ne mogu navijat za njega :p
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Konačno zdrav jer se malo izlječio zabranjenim supstancama koje ovdje nije smio koristit. Iskreno bmk za njega. Ocu vidit borbe samo :)


 

WWE ima daleko stroži i brži  wellness policy nego itko u svijetu. Možda je nekima i dalje slika u glavi kečeri nabildani steroidima, ali nakon slučaja 2007 kad je Chris Benoit izvršio samoubojstvo i ubojstvo pod utjecajem istih, stigle su drastične promjene i to je bio jedini način da kompanija opstane.

http://corporate.wwe.com/who-we-are/talent

Za razliku od UFC-a recimo gdje se Overeem i Filipović bore pod utjecajem nedozvoljenih sredstava a to se otkrije tek za nekoliko mjeseci.

Koliko je strog WWE u kažnjavanju dosta govori da su svog prvaka Roman Reignsa suspendirali isti dan na 30 dana i oduzeli mu glavnu titulu kad je prekršio pravilo.

 

Tako da pričaš napamet, Lesnar je imao problema sa slijepim crijevom i jetrom (možda je prije 2007 koristio svašta) ali kad se ponovno priključio WWE-u 2012 mora biti čist ili će ostati bez miljunskog ugovora.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nisu samo steroidi zabranjene supstance niti sam igdje spomenia steroide specifično. Al nisu ista pravila. Svakako ništa me to ne zanima kad će Hunt pobjedit ;)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Moze mi neko rec u koliko ce otprilike sati event pocet u nas. I zna li moze li se negdi jeftinije kupit ufc fight pass za njega.

Volim slike mrtvih ljudi.
10 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

U Las Vegasu sve main borbe po običaju počinju u 4 sata.
Fightchannel je 7 eura, za ufc.tv nisam siguran, mislim da je 20-30 eura, ja imam free fight pass račun iako s tim ne mogu gledati UFC 200.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 0:09 (isuckatthisgame).
15 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Znas li moze li se gledat sa onim 7 day trialom?

Volim slike mrtvih ljudi.
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Living.Dead kaže...

Znas li moze li se gledat sa onim 7 day trialom?

 Mislim da mozes samo fight night gledat, UFC 200 ili bilo koj "broj" neces moc sigurno...

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Statistika Jones vs Cormier - htio bi da Bones izgubi, ali teško da će se to dogoditi 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nekidan sam spomenio temu mirovine boraca i evo jedan od onih za koje mislim da mu je krajnje vrijeme je pitao UFC da ga oslobode ugovora. Legenda Frank Mir, borac s najviše borbi u HW kategoriji, najviše pobjeda i to u 1. rundi i najviše submissiona. Najluđi sub protiv Nogueire.
Hall of fame borac definitivno, a toplo se nadam da će bit i ufc komentator.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nije on pitao da ga oslobode ugovora jer želi u mirovinu, već zato što je pod dvogodišnjom suspenzijom od NSAC.

Dok je pod ugovorom ne može raditi na mjestu komentatora u drugim organizacijama i zato to želi. Da nije pod suspenzijom sigurno bi se još borio.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice