Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.244.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja ko da drugi sport gledam.

Perezov forte su street utrke, dok Maxov konstanta. Max je generacijski talent (isto kao što su i Lewis, Alonso, Charles,...).

Perez je vjerojatno najbolji 2nd driver na gridu (da, rekao bih da je klasa više i od Bottasa posebice kad se sjetimo nekih njegovih štopanja u ranijim sezonama). 

Ali to je to. Pogledajte telemetrije između Maxa i njega. Ili samo kvalifikacije (tu definitivno ga tim ne štopa, pa zna i pola sekunde biti iza Maxa u jednom krugu).

 

Ricciardo, koji mi je najdraži vozač na gridu, ne bu vidio RB, a kamoli da je zamjena Perezu. On je zbog marketinga došao u RB, a ako se hoće vratiti u bolid mislim da tu će prije Alpine, Haas ili AT ga uzeti za vozača. Prije će Yuki (koji ove sezove iz AT izvlači zadnje atome i to konstantno) u RB nego Ricciardo.

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bukva kaže...

Ja ko da drugi sport gledam.

Perezov forte su street utrke, dok Maxov konstanta. Max je generacijski talent (isto kao što su i Lewis, Alonso, Charles,...).

Perez je vjerojatno najbolji 2nd driver na gridu (da, rekao bih da je klasa više i od Bottasa posebice kad se sjetimo nekih njegovih štopanja u ranijim sezonama). 

Ali to je to. Pogledajte telemetrije između Maxa i njega. Ili samo kvalifikacije (tu definitivno ga tim ne štopa, pa zna i pola sekunde biti iza Maxa u jednom krugu).

 

Ricciardo, koji mi je najdraži vozač na gridu, ne bu vidio RB, a kamoli da je zamjena Perezu. On je zbog marketinga došao u RB, a ako se hoće vratiti u bolid mislim da tu će prije Alpine, Haas ili AT ga uzeti za vozača. Prije će Yuki (koji ove sezove iz AT izvlači zadnje atome i to konstantno) u RB nego Ricciardo.

 

 To za RB nemoj tvrdit. Dovoljno je da Perez za reda set loši utrka i odmah će ga RB zamijenit. Ako ništa drugo bar će dobit koju šasnu.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ricciardov problem su ego i pare. Misli da je ne znam kakva klasa vozača (a i nije baš) i ne bi progutao manje para za mjesto u nekoj od nižerangiranih momčadi. Nema Haas beskonačan budžet za vozačke ugovore, pa neki ne bi dobili ni šansu (Schumacher) da sa sobom nisu dovodili masna sponzorstva. Krutenedo pa Mazepin je dobio mjesto u momčadi samo zato što je ćaća iskrcao milijune za glavno sponzorsko mjesto s Uralkalijem.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2023 9:48 (robogo).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kako god on nije loš vozač. Nije stvar ega već principa. Jednom kad sa top momčadi odeš u neku žnj više se nazad ne vraćaš. Njegov propust je kaj je revoltiran sa RB pretrčao u Renault iz kojeg je odmah nakon godine dana izašoa. I tu je progriješio. Da je ostao u Renolu bolje bi priča završila. Al ovako ima još šanse jer u zadnje vrijeme svakakve nepredvidive situacije po pitanju vozača se događaju. Isto kao što je Perez završio u RB.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Otkazana utrka u Imoli - link

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mile kaže...

Otkazana utrka u Imoli - link

Ako se mene pita, to je jedina moguća razumna odluka u ovom trenutku...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...
Mile kaže...

Otkazana utrka u Imoli - link

Ako se mene pita, to je jedina moguća razumna odluka u ovom trenutku...

Nema teorije da se staza i sve okolo pripremi na vrijeme kada se voda povuče tj ako se povuče do vikenda.

Šteta ali šta je tu je. Bude Monaco uskoro.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nemam problema da se Monako zauvijek ugasi. Gledao sam ga do sada više od 25 utrka i uvijek je trash.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Nemam problema da se Monako zauvijek ugasi. Gledao sam ga do sada više od 25 utrka i uvijek je trash.

 U ovim vremenima gdje je neko sranje bolje je bilo kakava trka.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Taman za plave gume :-D

14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nije F1, ali badave live prijenos na youtube-u, 24h Nürburgring GT klase.

 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je staza gdje je RB blagi favorit. Znači da Alonso i Ferrari imaju šansu za pobjedu.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ovo je staza gdje je RB blagi favorit. Znači da Alonso i Ferrari imaju šansu za pobjedu.

 Usudio bi se rec da je ovo jedina staza gdje netko drugi moze dobiti.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam pjesnik pa riječima ne mogu opisati koliko mrzim Monaco zadnjih 25 godina. I sve novije staze koje su glumile Monaco tijekom godina.

Najsporiju stazu koju priznajem kao pravu je Hungaroring. Za Mađarsku se godinama govorilo da ima super dosadnu stazu, ali Hungaroring je 1000 puta bolje mjesto od Monaca.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Nisam pjesnik pa riječima ne mogu opisati koliko mrzim Monaco zadnjih 25 godina. I sve novije staze koje su glumile Monaco tijekom godina.

Najsporiju stazu koju priznajem kao pravu je Hungaroring. Za Mađarsku se godinama govorilo da ima super dosadnu stazu, ali Hungaroring je 1000 puta bolje mjesto od Monaca.

Potpisujem, oni koji danas tvrde da je Monaco kultna staza i da je radi toga ne treba izbaciti iz kalendara su isti oni koji će za Miami ili Las Vegas za 20 godina tvrditi da su kultne staze.

Zna se koje su prave trkačke staze: Spa Francorchamps, Monza, Canada, Suzuka, Silverstone...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...

Potpisujem, oni koji danas tvrde da je Monaco kultna staza i da je radi toga ne treba izbaciti iz kalendara su isti oni koji će za Miami ili Las Vegas za 20 godina tvrditi da su kultne staze.

Zna se koje su prave trkačke staze: Spa Francorchamps, Monza, Canada, Suzuka, Silverstone...

neće se desiti zbog bogatuna koji se tamo okupljaju, al osobno bi prije izbacio ove nove staze

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja bih izbacio sve city utrke i sve pustinjske utrke. Meni je 2001. kalendar bio savršen (osim trash Monaca).

 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bome bolje da je utrka subotom, a kvale nedjeljom u monacu

7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Realno najzanimljivije od ovih kvalifikacija je to što smo vidjeli pod RB19, sigurno će inženjeri svih timova detaljno proučiti sve dostupne slike iz svih kuteva.

Max vanserijski u zadnjem sektoru.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

RB će se mučiti u kvalifikacijama i staza im neće odgovarati. Ostadoše bez šansi i Ferrari i Alonso.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2023 20:18 (Valentin17).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

RB će se mučiti u kvalifikacijama i staza im neće odgovarati. Ostadoše bez šansi i Ferrari i Alonso.

 Kada se čovjek veseli prije vremena.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne postoji staza koja ne odgovara. Ko i Ferrari F2004. Nema staze da taj bolid nije radio kao urica.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kako ovo objasniti? Crvena zastava je bila, pa SC i nije se formirao SC vozić. I to sve prije dva kruga.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2023 11:03 (x18x05x).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Onaj Martins je zahvalan na tome jer bi uz svoju kaznu došao na posljednje mjesto, a ovako je bio 8.

16 godina
moderator
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Konačni poredak...

...
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari - tuga pregolema. Sve rade da izgube od Mercedesa. Sainz: "Boli me briga za Hamiltona" - bravo majstore, dok ti gledaš na podijum i na Red Bull Mercedes i Aston odlaze bodovno sve dalje i dalje.

Max - s žutim gumama je mogao voziti do kraja utrke. Ne znam kako. Alonso na slick gume dok kiša sve jače pada - odluka na razini Ferrarijeve garaže.

 

a) Htio sam da Max ne pobjedi - izgubio sam

b) htio sam da Ferrari osvoji više bodova od Mercedesa - izgubio sam

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Viza vi rb i Riccard sve glasnije se priča da bi mogao zamijenit de vriesa. Tolko o tome 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Ferrari - tuga pregolema. Sve rade da izgube od Mercedesa. Sainz: "Boli me briga za Hamiltona" - bravo majstore, dok ti gledaš na podijum i na Red Bull Mercedes i Aston odlaze bodovno sve dalje i dalje.

Max - s žutim gumama je mogao voziti do kraja utrke. Ne znam kako. Alonso na slick gume dok kiša sve jače pada - odluka na razini Ferrarijeve garaže.

 

a) Htio sam da Max ne pobjedi - izgubio sam

b) htio sam da Ferrari osvoji više bodova od Mercedesa - izgubio sam

 Sainz je gledao na ocona a ne na maxa ili alonsa.

Ekipi astona nije za zamjeriti takve greske jer ekipa je nova i mozda su se prvi put nasli u takvoj situaciji. Koliko sam vidio i maxa je ekipa htjela staviti na slick gume ali on je inzistirao na kisne gume.

 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
lange kaže...

Ekipi astona nije za zamjeriti takve greske jer ekipa je nova i mozda su se prvi put nasli u takvoj situaciji. Koliko sam vidio i maxa je ekipa htjela staviti na slick gume ali on je inzistirao na kisne gume.

 

Ne baš. Max je htio nove slick gume, a wall mu nije dao.

Nakon što su stavili inter gume i nakon što je kiša prestala, GP ga je jedino pitao da li misli da može na njima završiti utrku i to je to.

Ovako iz glave, ne mogu se sjetiti kad je Hannah zadnji puta pogriješila. Doduše, RB je i po pitanju strategije jedno tri koplja ispred ostatka grida po meni.

 

Aston se uigrava, to je istina i ne bih im previše za zlo uzimao ovo. Ali da su taktički zafrknuli, i te kako jesu.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice