Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.956
|
čitano: 3.235.504
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Svi koji podržavaju britance da guraju i promiču svoga, kao Isusa koji hoda po vodi, moraju shvatiti da ovdje ne komentiram za nekoga tko okrene na britanske kanale i gleda svijet iz kuta Britanaca.

Ovdje pričamo o čovjeku koji kupi originalni F1 paket izravno od FIAe i onda dobije copy paste čistog britanskog skysporta gdje se sve što tvrde britanski stihoklepci smatra nepobitnom činjenicom.

 Ne moraš ako znaš njemački, francuski, nizozemski ili španjolski. 

21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Doktor Rambaudi kaže...
Di uzimate F1 pro ? I po kojoj cijeni ?

 Ja bi uzeo da je dostupno u DE. 

 Ovo mi stvarno ne ide u glavu! Koji bi bio razlog tome?

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Svi koji podržavaju britance da guraju i promiču svoga, kao Isusa koji hoda po vodi, moraju shvatiti da ovdje ne komentiram za nekoga tko okrene na britanske kanale i gleda svijet iz kuta Britanaca.

Ovdje pričamo o čovjeku koji kupi originalni F1 paket izravno od FIAe i onda dobije copy paste čistog britanskog skysporta gdje se sve što tvrde britanski stihoklepci smatra nepobitnom činjenicom.

 

Znači međunarodni ljubitelj formule 1 plati da mu britanci bacaju bureke u oči. Gledate i slušate kako su britanski vozači uvijek "dark horses", uvijek žrtve koji su se uzdignuli kao feniks, a ako je kojim slučajem Ferrari brzi onda je to zato što su talijanski prevranti, a ako su spori onda su talijanski klauni. Njemci su dobri dok britanci dobijaju utrke s Mercedesovim motorom, ali inače Schumacher je najgora ljiga svih vremena, a Vettel je simpatičan dok gubi od Isusa Viteza.

 

Ako Vitez izbaci nekog iz utrke to je zato što je tradicionalni britanski kelt, ratnik, koji se nikada ne predaje, a ako Max napravi isto to je zato što je mlad, neobrazovan, što smrdi i zato što mu je tata "woman beater"".

Naravno i Schumacher nikada nije bio toliko dobar, bio je njemački gad koji nije bio sportaš i koji je bio grub prema njihovima naivnim mimozama, a još k tome vozio je Ferrari na čijoj strani je FIA uvijek. S druge strane njihov pulen Vitez Isus vozi za mali Mercedes, njegov tata je radio 2 visoko plaćena posla da može sinu kupiti kartinge, i FIA je na svakom koraku bila protiv Mercedesa. Tužna priča na koju svaki britanski gledatelj rida suze, ali je pomalo nepošteno međunarodne ljubitelje Formule 1 izlagati tim britanskim bljuvotinama.

 Malo si zabrijao!

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.2.2023 17:11 (lange).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...
x18x05x kaže...
Doktor Rambaudi kaže...
Di uzimate F1 pro ? I po kojoj cijeni ?

 Ja bi uzeo da je dostupno u DE. 

 Ovo mi stvarno ne ide u glavu! Koji bi bio razlog tome?

 Tko će ga znati. Sa njihove stranice.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ljudi,

 

moze li me netko uputiti, pojasniti kako do F1 karata. Gledam Imolu, gledam Mađarsku, gledam Barcelonu, Red Bull Ring... Sta je već sve "normalno"/dostupno raspordano ?

Šta se u ovome trenutku do karata može samo preko nekakvih turističkih agencija i njihovi aranžmana ? To plane odmah u nekom datumu ili se pušta u prodaju u neko neposredno vrijeme prije utrke ?

 

MadeInCroatia
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Mi smo karte za Austriju ove sezone uzeli u rujnu i nedugo nakon toga je dio bio rasprodan.

 

Mislim da većina to planira dosta unaprijed tako da i karte budu rasprodane, no uvijek neposredno prije utrka idu u prodaju dodatni setovi tako da je dobro pretplatiti se na obavijesti na stranicama za prodaju!

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel se može share-ti log in i pass za F1 kao što se sada radi Netflix, na primjer?

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

Jel se može share-ti log in i pass za F1 kao što se sada radi Netflix, na primjer?

 

Da i radi. Testiran je live stream na dva uređaja odjednom, na različitim mrežama (tj. različitim javnim ip adresama). A nisam siguran, ali mislim i sa 3 uređaja da nam je radilo. Ne znam do koliko je ograničenje.

 

 

Edit:

 

https://support.f1.tv/s/article/2022How-many-devices-can-I-use-at-any-time?language=en_US

 

Piše da je jedan uređaj max limit (u isto vrijeme). Ali meni i prijatelju je radilo na dva uređaja čitavu sezonu..

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 15:47 (AFARON).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možda u banana tržištima imaju opuštenija pravila da barem pokažu što više ljudi svoj program i zarade više u budućnosti. Naravno ovakve stvari nisu vječne.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
kratos091 kaže...
Sto ima posebno na F1 pro?

Eon je 7€ i ima 4K stream.

EON ima 4K stream OSIM ako je u tijeku npr. neki teniski meč ili nogometna utakmica pri čemu prebace F1 stream na neki od drugih SK kanala, svaki tjedan drugi kanal. Nekad ne prenose slobodne treninge, nekad ne prenose kvalifikacije.

 

Jedan od komentatora (nisam se potrudio zapamtiti mu ime) ima toliko otrcanih i istih fraza da kolega i ja imamo F1 drinking game - npr. svaki puta kada za Leclerca kaže "Monegažanin", pijemo rakiju. Ako se Leclerc ne razbije i ima dobar bolid u zadanoj utrci, napijem se u roku od sat vremena.

 

Nije ni F1 TV neka sreća, pročitao sam hrpu komentara prošle sezone da je bilo pun klinac problema sa streamovima + nije bilo moguće castati video nigdje.

 Koliko se sjećam, sve utrke prošle sezone su bile na 4K. A i prenosili su sve kvalifikacije. Jedino je problem što ne bude uvijek na istom kanalu, nemam pojma zašto svako malo to prebacuju.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Čudi me nema komentara, a predstavljen bolid koji kida najviše živaca tjekom godine 😂
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Potvrdujem za EON, sve utrke su bile u 4K i prenosili su sve kvalifikacije.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
Čudi me nema komentara, a predstavljen bolid koji kida najviše živaca tjekom godine 😂

 Ove sezone bude donio najviše sreće. I hope.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nadam se da će biti dobar za taktike. To kažem jer ako će Ferrari opet previše zagrijavati gume onda su u banani. Iliti na drugi način - superbrzi Ferrari na kvalifikacijama znači da su u utrci opet loši.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da li je McLaren toliko zeznuo? 

RB nije pokazao ništa, tako da je još gore što ne možemo ni špekulirati

Timovi su pokazali promjene, ali imam osjećaj da se možda više nego prije ostavlja novca za updateove kroz sezonu. 

Nikakva očekivanja od Mercedesa da pokaže nešto konkretno.

 

Tih 11 dana nikako da prođu. Imam želju uzeti godišnji.

In vino veritas
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 17:49 (GranDaddo).
9 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Talijani morali furešte potražiti... trebalo je nešto i na engleskom reći.

Tko je ikad čuo talijana kako pokušava nešto na engleskom reći - shvatit će.

EDIT: ali konačno da je netko predstavio bolid kako spada... a ne tamo neke livreje i rendere... respect.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 21:20 (miki_the_pirat).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sezona nije jos ni pocela, a glup i gluplji vec bacaju drvlje i kamenje po Hamiltonu i Mercedesu.

21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

A i ti moraš reagirat.

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad sam čuo da sam Stella govori da nije zadovoljan sa bolidom koji će izać na startu sezone, te da će nakon par nadogradnji tek doći na optimalni/očekivan nivo... život mi se zgadio, još pogotovo nakon Vikkstar-ovog prezentiranja. da ne spominjem onu žensku s njim.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TheAnswer023 kaže...

Kad sam čuo da sam Stella govori da nije zadovoljan sa bolidom koji će izać na startu sezone, te da će nakon par nadogradnji tek doći na optimalni/očekivan nivo... život mi se zgadio, još pogotovo nakon Vikkstar-ovog prezentiranja. da ne spominjem onu žensku s njim.

 Meni svejedno, samo da krene sezona da se ima šta pratit. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nije mi jasno zasto sada hvale crnu livreju u mercedesovom taboru, pa kada oprzi ljeto i vrucine kukaju kako je problem sto je bolid crne boje... XD
Ferrari ako udje u sezonu kako su usli u predstavljanje novog bolida ne moraju se nista brinuti, ova sezona je nasa !! Forza Ferrari !!!
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vise je bila opservacija, nego reakcija...ali ok, mozda nisam trebao.
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Nije mi jasno zasto sada hvale crnu livreju u mercedesovom taboru, pa kada oprzi ljeto i vrucine kukaju kako je problem sto je bolid crne boje... XD
Ferrari ako udje u sezonu kako su usli u predstavljanje novog bolida ne moraju se nista brinuti, ova sezona je nasa !! Forza Ferrari !!!

 Hvale je jer je to zadnja pod kojom su nešto osvojili. Nisam vidio da im je crna boja nešto škodila ljeti 2020. i 2021.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TheAnswer023 kaže...

Kad sam čuo da sam Stella govori da nije zadovoljan sa bolidom koji će izać na startu sezone, te da će nakon par nadogradnji tek doći na optimalni/očekivan nivo... život mi se zgadio, još pogotovo nakon Vikkstar-ovog prezentiranja. da ne spominjem onu žensku s njim.

 a šta si očekivao, nema ništa dok ne naprave novi windtunnel

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas u inboxu 20% popusta na godišnju pretplatu TV Pro. 51.99

 

EON koji sam koristio do danas 6.90 na mjesec. 

Ima netko bolju akciju od 51.99?

 

Skoro sam zaboravio - neki link za treninge?

In vino veritas
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 12:33 (GranDaddo).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

sad sam baš probao uključiti live na 3 uređaja, i nema nikakvih problema 

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pozdrav,

 

Uzeo bih mjesec dana jedan F1 TV Pro za 7,99€ za probu za mene i prijatelja, pa da svako gleda od kuće.

Kakvi su komentatori na F1 TV Pro? Do sada sam gledao Skysports i navikao se na njih.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad odabereš "International" prijenos, onda su ti isti ti s Sky 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Za mjesec dana (ako uzmeš za SA) dobiješ 2 utrke. Ako uzmeš da bi gledao US (05.-07.05.) možeš vidjeti 4 utrke jer bi Španjolska ušla još u taj mjesec.

In vino veritas
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za razliku od prvog dana testiranja prošle godine, ovdje već idu 1s brže. Sigurno jer znaju više o motorima.

Albon praši sa 70 krugova. Prošle godine prvi dan je napravio 104.

Gasly sa 50 krugova je već blizu da napravi više nego što su Ocon i Alonso odvozili prošle godine (66 krugova).

In vino veritas
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice