Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.235.096
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Overflow1984 kaže...
x18x05x kaže...

Ferrari opet očajan. Sranje.

 Leclerc je rasturao, bez zafrkancije. 

 Naravno da je, al rezultat je sranje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nadam se da će zabraniti ovo vozač broj 1 i vozač 2. Perez traži da ga puste da ide ispred Verstapen-a oni mu nedaju. Ovaj njonjo to odmah dobije. Perez se još može uvjeravati da nije vozač broj 2.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Overflow1984 kaže...
x18x05x kaže...

Ferrari opet očajan. Sranje.

 Leclerc je rasturao, bez zafrkancije. 

 Naravno da je, al rezultat je sranje.

 Nažalost tako je. Ovima ide pre dobro. Takoreći nije upitno tko pobjeđuje. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mihi999 kaže...

Pa pogledaj si grid. Mercedes nema auto i odma nema Hamiltona u top 10. 

 P19 -> P4 jesi na aparatima 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Russelu kapa do poda..ko lav se borio..A Leclerc koja steta…idemo dalje duga je sezona..Hamm top odvozija nije lako se vratit nakon sta ga Mag sjeba..potonuo psihicki zatoje i bila ona poruka put boxa ali eto vratio se!
Merc se vraca u igru!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
mihi999 kaže...

Pa pogledaj si grid. Mercedes nema auto i odma nema Hamiltona u top 10. 

 P19 -> P4 jesi na aparatima 

 sad se može sam sebi rugat na onu izjavu da treba čuvat motor jer je sve gotovo...

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
soft kaže...

buuuhuuu drs mi ne radi,

buuuhuuu kako ste nesposobni.

 pa kad nije radio... i na kraju bez DRSa zahvaljujući dobroj vožnji poslije onog poravnavanja šljunka i dobro složenoj taktici pobjedio...

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ohoo, tko bi rekao da se i Ferrari može pokvarit. Ja sam mislio da je to nemoguće. Verstappen je plačljivko jer su u Red Bullu nesposobni, a GOAT je htio odustati nakon prvog kruga...i to je okej?

 

Neka neka, tko gubi ima se pravo ljutiti. Bilo je dugo napeto Ko Hajduk, bit ćete prvi iduće sezone...

3 godine
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

 

Neka neka, tko gubi ima se pravo ljutiti. Bilo je dugo napeto Ko Hajduk, bit ćete prvi iduće sezone...

 Ferrari bude jos ove sezone prvak, dok Hajduk "tek" iduce sezone

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
mihi999 kaže...

Pa pogledaj si grid. Mercedes nema auto i odma nema Hamiltona u top 10. 

 P19 -> P4 jesi na aparatima 

Zasto bih bio na aparatima, pa nisam fan placljivka koji zeli odustati u prvome krugu...

 

Ima puno boljih vozaca, dodu sa P20 na P2. 

Neki su cak sa P22 osvojili titulu(2012) u zadnjoj utrci ali niko od njih nije kmecao ko ovaj placljivko nego su stisnuli zube i nastavili dalje.

 

Odma se vidi da je Mercedes poslozio bolid kolko tolko i ima napretka.

 

Kao neutralan fan F1 to mi je drago jer cemo gledati jos puno zanimljivije utkre. 

 

Jedini je problem pouzdanost bolida, a nadam se da nece ona odluciti ko ce biti prvak 2022.

 

Iskreno sam mislio da ce bit procesija od utrke ali bilo je akcije... cekamo sljedecu. 

 

mihi
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Na kraju zanimljiva utrka sa dosta spinova. Max sabio i pobjedio. Melje i gotovo. Ako Red Bull radi i ima šanse, max melje. Perez odradio vrhunski timski posao. Nekome to smeta, kao i meni, ali to je tako s razlogom. Savršena utrka na kraju za Red Bull nakon turbulentnog starta . Kmečavac je odvozio jako dobru utrku nakon incidenta u prvom krugu, Mercedes se definitivno podigao, mada ne još dovoljno. Sainz, šta reći, Kao da gledam Bottasa u Mercedesu. Vrh vozač, ali ne kad se treba boriti za prvaka. Sainz još ima vremena u karijeri da se to okrene. 

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nikad mi duža utrka nije bila. Nije bila toliko loša, no mogla je biti i puno bolja. 

Ono što me izulo je da je McLaren bio toliko slab. Ipak sam očekivao puno više. 

Ne bi se iznenadio da Mercedes pobijedi u Monacu. Možda prva prilika da vidimo 6 ljudi kako se bori za pobjedu.

 

Kako je Max divno preteknuo Russela (i Russelove prethodne obrane jednako impresivno). Ona odluka da ide unutarnjom stranom - super. Onda kad je išao na Bottasa i kasnije Hamilton isto na boljim gumama po vanjskoj strani - super.  

 

Ima li tko info što je bilo Ferrariju CL? On je rekao možda "turbo". 

In vino veritas
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2022 9:24 (GranDaddo).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Meni je sumnjivo da je nakon Leca par krugova kasnije ista situacija bila i sa alfom. Moguce da im se je pregrijao motor pa je izbacio da ne dodje do unistenja? Vidjeli smo da je i mercedes imao problema sa pregrijavanjem, sto smo znali i prije utrke da ce biti problem. Svjetla tocka je ta da se ovi motori koriste do 2025te, pa bi nekoliko narednih godina moglo biti zanimljivo. Leclerc ispusti sigurno prvo mjesto zbog kvara na PU, ponizno ode u box i sa svima se rukuje i daje podrsku, dok lujo kmeci da ga umirove... Zakljucak donesite sami... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2022 14:01 (deepshitcro).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

Na kraju zanimljiva utrka sa dosta spinova. Max sabio i pobjedio. Melje i gotovo. Ako Red Bull radi i ima šanse, max melje. Perez odradio vrhunski timski posao. Nekome to smeta, kao i meni, ali to je tako s razlogom. Savršena utrka na kraju za Red Bull nakon turbulentnog starta . Kmečavac je odvozio jako dobru utrku nakon incidenta u prvom krugu, Mercedes se definitivno podigao, mada ne još dovoljno. Sainz, šta reći, Kao da gledam Bottasa u Mercedesu. Vrh vozač, ali ne kad se treba boriti za prvaka. Sainz još ima vremena u karijeri da se to okrene. 

Sta je tocno max sabio? To kaj je frknul sa staze pa kasnije trazenje Pereza da ga pusti. Sabio u tri coska. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Iako navijam za Ferrari u ovoj borbi ipak dajem prednost RB-u. Djeluju smirenije i kao da znaju što rade. Kod Ferrarija mi je to sve nesigurno, a i Sainz kaska tako da je Leclerc vs. 2 RB vozača. Kvarova će sigurno biti tijekom sezone na obje strane tako da će netko nekada dobiti/izgubiti. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
SimeKZ kaže...
itomic009 kaže...

Na kraju zanimljiva utrka sa dosta spinova. Max sabio i pobjedio. Melje i gotovo. Ako Red Bull radi i ima šanse, max melje. Perez odradio vrhunski timski posao. Nekome to smeta, kao i meni, ali to je tako s razlogom. Savršena utrka na kraju za Red Bull nakon turbulentnog starta . Kmečavac je odvozio jako dobru utrku nakon incidenta u prvom krugu, Mercedes se definitivno podigao, mada ne još dovoljno. Sainz, šta reći, Kao da gledam Bottasa u Mercedesu. Vrh vozač, ali ne kad se treba boriti za prvaka. Sainz još ima vremena u karijeri da se to okrene. 

Sta je tocno max sabio? To kaj je frknul sa staze pa kasnije trazenje Pereza da ga pusti. Sabio u tri coska. 

Svakako je bio brži.
Jučer je jako jako puno if/else situacija.

Da Max nije izletio, Perez sumnjam da bi Maxa sustigao.
Da Max nije imao problema s DRS-om nekoliko krugova, sumnjam da bi ga Perez sustigao.

Da LeClerc nije završio DNF, Maxova taktika bi bila sasvim drugačija i taman bi vjerojatno u tom krugu povukli potez da Max propusti Pereza.

Međutim svi znamo kako se odigralo dalje.

 

Pereza je koštala timska odluka s gumama. Odigrali su drugu kartu, možda tu može biti ljut, ali to nije bila Maxova odluka.
Barem ja tako gledam.
Gledajući vozački dio, Max je odradio vrhunski posao, onako isfrustriran radi jebenog DRS-a, uspio svejedno ostati, koliko god je moguće smiren.

A i timski gledano, RBR-u je ovo jedna od bolje odrađenih strategijskih utrka unatrag ohoho.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ipak bez obzira na kvar Ferraria gajim dobar optimizam za ovu sezonu..jedino me Sainz jebe u svemu tome!
Ferrari je brz i Leclerc odlicno vozi..kad jos samo malo gume dovedu u red to ce bit to!
Merc ako ne ovo sigurno drugu sezonu jako napada!!Mozda cak i u kraj sezone budu najdominantniji!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
fascinira me RB, kako su sredili auto za spore zavoje nakon dominacije na ravnini, svaka cast moram priznat


izgleda da ce kisa u nedjelju, bilo bi cudo statisticki da Leclerc ne pobere dnf
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...
fascinira me RB, kako su sredili auto za spore zavoje nakon dominacije na ravnini, svaka cast moram priznat


izgleda da ce kisa u nedjelju, bilo bi cudo statisticki da Leclerc ne pobere dnf

Ma sredili su vraga...Leclerc je 0.3 brži. Nema RB šanse na ovoj stazi. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

This passing thru

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Forza Ferrari !!
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2022 22:27 (deepshitcro).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako neko hoće Invite za Morningstreams imam jedan. Tko prvi citira ovaj post, njegov je kod.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ako neko hoće Invite za Morningstreams imam jedan. Tko prvi citira ovaj post, njegov je kod.

 Može meni, hvala!

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KiX777 kaže...
x18x05x kaže...

Ako neko hoće Invite za Morningstreams imam jedan. Tko prvi citira ovaj post, njegov je kod.

 Može meni, hvala!

 Poslano!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Forza Ferrari !!

Daš li djetetu bojice da oboji neki sportski automobil, on će ga obojiti u crveno - to je sve što svatko treba znati o Ferrariju.

  

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
deepshitcro kaže...
Forza Ferrari !!

Daš li djetetu bojice da oboji neki sportski automobil, on će ga obojiti u crveno - to je sve što svatko treba znati o Ferrariju.

  

 Jedan i Dva. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

redemption time!

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
deepshitcro kaže...
Forza Ferrari !!

Daš li djetetu bojice da oboji neki sportski automobil, on će ga obojiti u crveno - to je sve što svatko treba znati o Ferrariju.

  

 

Brutalno kvale vozi LeClerc i da se Perez nije sjebo LeClerc je imao monstruozan krug stvarno mu trenutno nema ravnog kaj se kvala tice ali i u utrci je odličan kaj je pokazal u Barceloni..

 

Samo da je malo sreće sutra i to je to tj. i da Sainz malo bolje od vozi konačno.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
Envy kaže...
deepshitcro kaže...
Forza Ferrari !!

Daš li djetetu bojice da oboji neki sportski automobil, on će ga obojiti u crveno - to je sve što svatko treba znati o Ferrariju.

  

 

Brutalno kvale vozi LeClerc i da se Perez nije sjebo LeClerc je imao monstruozan krug stvarno mu trenutno nema ravnog kaj se kvala tice ali i u utrci je odličan kaj je pokazal u Barceloni..

 

Samo da je malo sreće sutra i to je to tj. i da Sainz malo bolje od vozi konačno.

"Otpišete li Ferrari u svijetu Formule 1 onda je to znak da nemate pojma kakav sport pratite". bilo je zanimljivih izreka iz Drive To Survive.
LeClerc se mora jednostavno preporoditi kao Max kada mu je pukao film nakon onog debakla se sječenjem linija na početku prošle sezone. 

Evo i ja čekam F1 pa onda večeras zaruke :-D Imam tremu :-D

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže..


Evo i ja čekam F1 pa onda večeras zaruke :-D Imam tremu :-D

 Zbog utrke naravno 

 

P.S. sretno veceras

CARPE DIEM
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice