Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.242.426
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
JohnnyBlaze kaže...

Sir Moan-a-lot.

Trolaš kolega trolaš ili što bi amerikanci rekli "on english please".

Da ja ne bi džaba googlao: MOAN | meaning in the Cambridge English Dictionary 

13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

RedBull je razvalio ovu utrku definitivno.

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Sir Moan-a-lot.

Trolaš kolega trolaš ili što bi amerikanci rekli "on english please".

Da ja ne bi džaba googlao: MOAN | meaning in the Cambridge English Dictionary 

 Probaj opet.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Captain Complain-a-lot...

....zalosno je ako si stariji za 10 godina od mene, a komunikacija i nacin diskusije ti je na toj razini. O elementarnom nepoznavanju hrvatskog jezika, pravopisa i gramatike necu niti pocinjati.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
JohnnyBlaze kaže...
* * *

 Probaj opet.

Ne želim. Ovo je samo da ti kažćem da sam "live". 

Maddog_HR kaže...
* * *

....zalosno je ako si stariji za 10 godina od mene, a komunikacija i nacin diskusije ti je na toj razini. O elementarnom nepoznavanju hrvatskog jezika, pravopisa i gramatike necu niti pocinjati.

Ne trolaj kruha ti, po tisućiti put. Prvo koristi ŠĐČĆŽ i šđčćž pa onda mi pričaj o pravopisu. Postoji način i da kvakve staviš na na C tako što držiš Alt Gr + "3" ili "?"

Uređivano 1: [Pričam i pišem srpsko-hrvatski nakon toga u zagradi moraš napisati (hrvatsko-srpski) jezik i književnost, ili obratno), kao i ti ako se sjećaš osnovne, ali pošto je službeni jezikk foruma sada hrvatski - pričam naravno - hrvatski"

Diskusija mi je na 10 levela iznad tvoje samo što sam ja iskren a mnogima to smeta.
Nego ja navijam za Ferrari. Za koga ti navijaš?

Uređivano 2: 
Što vam nije zanimljivo?Što vas to mučite pa se na meni iskaljujete. "Bog je na nebu a Mercedes na zemlji" je bio slogan 80-tih" koji odavno nema uporište.

Uređivano 3:

 

Uređivano 4: Vozač dana za mene:

 

Uređivano 5:Šta luapte TD kolege JohnnyBlaze i Maddog_HR pa to je za djecu!

Ok da sumiram: da ako želite utrke bez incidenta (jedan jedini je bio u Mercedes garaži)...  jedva čekam da ovako nastavi!

Vidimo se u Azerbejdžanu.

I'm Out.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 16:47 (Envy).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
JohnnyBlaze kaže...
* * *

 Probaj opet.

Ne želim. Ovo je samo da ti kažćem da sam "live". 

Maddog_HR kaže...
* * *

....zalosno je ako si stariji za 10 godina od mene, a komunikacija i nacin diskusije ti je na toj razini. O elementarnom nepoznavanju hrvatskog jezika, pravopisa i gramatike necu niti pocinjati.

Ne trolaj kruha ti, po tisućiti put. Prvo koristi ŠĐČĆŽ i šđčćž pa onda mi pričaj o pravopisu. Postoji način i da kvakve staviš na na C tako što držiš Alt Gr + "3" ili "?"

Uređivano 1: [Pričam i pišem srpsko-hrvatski nakon toga u zagradi moraš napisati (hrvatsko-srpski) jezik i književnost, ili obratno), kao i ti ako se sjećaš osnovne, ali pošto je službeni jezikk foruma sada hrvatski - pričam naravno - hrvatski"

Diskusija mi je na 10 levela iznad tvoje samo što sam ja iskren a mnogima to smeta.
Nego ja navijam za Ferrari. Za koga ti navijaš?

Uređivano 2: 
Što vam nije zanimljivo?Što vas to mučite pa se na meni iskaljujete. "Bog je na nebu a Mercedes na zemlji" je bio slogan 80-tih" koji odavno nema uporište.

Uređivano 3:

 

Uređivano 4: Vozač dana za mene:

 

Uređivano 5:Šta luapte TD kolege JohnnyBlaze i Maddog_HR pa to je za djecu!

Ok da sumiram: da ako želite utrke bez incidenta (jedan jedini je bio u Mercedes garaži)...  jedva čekam da ovako nastavi!

Vidimo se u Azerbejdžanu.

I'm Out.

 Jer si naporan bez razloga. 

13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mene zanima šta se Hamu desilo, nisam ga vidio cijelu utrku. Žao mi je Pereza da nije uspio treće mjesto ugrabiti. 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

jesi ti ozbiljan? DVA PUTA su pregledali bolid i ustanovili da je sve uredu i to jasno rekli da bi na instalacijskom krugu ovaj jadni leclerc ustanovio kako ipak nisu dobro pregledali.

 

Zamisli bolid ti doživi takav sudar i ti ne provjeriš kompletni zadnji kraj!?!?!?!?!?!?

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kvar se desio na lijevoj strani, a on je desnom lupio po zidu.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
atiHD kaže...

Mene zanima šta se Hamu desilo, nisam ga vidio cijelu utrku. Žao mi je Pereza da nije uspio treće mjesto ugrabiti. 

 A nije baš da Hamilton briljira na ovoj stazi... za sve ovo vrijeme Mercedes dominacije on je tu uspio pobijediti samo dvaput, 2016 i 2019 tako da ovo nije ni nešto neočekivano jer ovdje ne odlučuje samo bolid kako će se proći u utrci nego više kako se vozač snalazi na složenoj i uskoj stazi...

 

Dobar mi je ovaj "ministar", TD zato što sam rekao da njegov idol nije savršeni vozač kada se dođe do čisto vozačke staze bez ijednog argumenta... Jbg, Senna, je tu pobjeđivo i sa bolidom koji nije bio najbolji na stazi... a ne da zbunjeno pita šta se to događa na 7. mjestu...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.5.2021 11:55 (Gnjavator).
5 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je to što se tiče studija i ekipe u studiju uoči same trke Arena radila na dva koplja boljoj razini...ne kažem da su ovi momci loši ali sam studio virtualni na areni koji se koristi i za HNL i UEFA ligu je jednostavno space sutthel za ovo na SK1, a pitanje je i kako i na koji način će se održati SK u HR.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Blackcastle kaže...

Meni je to što se tiče studija i ekipe u studiju uoči same trke Arena radila na dva koplja boljoj razini...ne kažem da su ovi momci loši ali sam studio virtualni na areni koji se koristi i za HNL i UEFA ligu je jednostavno space sutthel za ovo na SK1, a pitanje je i kako i na koji način će se održati SK u HR.

 a isto tako svi oni koji su kritizirali Blažićka i ostalu ekipu koja je komentirala F1 na Areni sada mogu vidjeti koliko su ovi bili dobri u odnosu na ove sa SK... neznaš koji su gori, na HR ili SR SportKlubu, užas, imam utisak da su za koemntiranje formule postavili neke "eto nek se nađe"...

 

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

srpski sportklub je klasa za sve ostale balkanske komentatore F1.

 

Dečki se razumiju u F1, a imaju i kemiju

5 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Formula 1 je vrlo skupi i atraktivni sport prema kojem se i kad se kupe prava za određenu zemlju treba ga se i popratiti na tom nivou.Arena je to radila na približno dobroj razini što pratećeg studija, ljudi u njima, što same produkcije-režije (Croatel) , što uvodnih movie clipova unutar same emisije.....

 

Sad , ako je nekome samo kabina s dva komentatora ili studio koji bi bolje izgledao u staračkom domu , to je već stvar percepcije u odnosu na sve što se vidjelo...Recimo SKY koji formulu prati je jedan od najboljih što se tiče samog paketa , ali očekivati takav prijenos od bilo koje kuće s balkana bilo bi potpuno nerealno , ali ekipa s Arene je izvukla po mome mišljenju maximum od onih resursa koje su imali...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

srpski sportklub je klasa za sve ostale balkanske komentatore F1.

 

Dečki se razumiju u F1, a imaju i kemiju

inače njihov kanal, odlični su 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...
atiHD kaže...

Mene zanima šta se Hamu desilo, nisam ga vidio cijelu utrku. Žao mi je Pereza da nije uspio treće mjesto ugrabiti. 

 A nije baš da Hamilton briljira na ovoj stazi... za sve ovo vrijeme Mercedes dominacije on je tu uspio pobijediti samo dvaput, 2016 i 2019 tako da ovo nije ni nešto neočekivano jer ovdje ne odlučuje samo bolid kako će se proći u utrci nego više kako se vozač snalazi na složenoj i uskoj stazi...

 Iskreno intenzivno sam počeo pratiti formulu u seozni 2019, tako da ne znam kako je bilo prije, ali da staza je poprilično složena. 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

E da se nadovežem, nije nikakva sramota za ferrari. Mehaničari su sve pregledali i sve je izgledalo u redu, isto bi bilo i da su zamijenili mijenjač. Točni uzrok kvara se još ne zna, ali nije nikakva sramota za ferrari. LeClerc bi najvjerojatnije pobjedio da je mogao startati i da je bolid bio u redu jer staza nije dopuštala pretjecanje.

 

Staza je takva kakva je, to se zna svake godine, pogotovo jer su iz godine u godinu razvijali zadnje krilo tako da se ne može pratiti bolid ispred, zato je ove godine utrka bila takva kakva je. Druge godine se možda nešto promijeni kada će se pomaknuti balans prema mehničkom gripu. Monaco je staza gdje se više testiraju vozači nego bolidi, njihova sprema i koncentriranost. Stazu bi malo trebalo promijeniti, da se može prestiči bar s DRS.

 

EDIT: ferrari me je jako iznenadio svojom brzinom. Misli da su i oni sami iznenađeni s obzirom da nisu previše razvijali bolid za ovu sezonu i da je 90% ekipe već radi ne bolidu za sljedeću sezonu

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 19:12 (formula1live).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
I ja sam za Ferrari od kada pratim F1, ali brate mili ovo sa pripremanjem bolida za sljedecu sezonu mi je strasno... Pa to govore zadnjih 6 sezona... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
I ja sam za Ferrari od kada pratim F1, ali brate mili ovo sa pripremanjem bolida za sljedecu sezonu mi je strasno... Pa to govore zadnjih 6 sezona... :D

 Da bar samo 6, tako jedno od 2009 godine 

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

E da se nadovežem, nije nikakva sramota za ferrari. Mehaničari su sve pregledali i sve je izgledalo u redu, isto bi bilo i da su zamijenili mijenjač. Točni uzrok kvara se još ne zna, ali nije nikakva sramota za ferrari. LeClerc bi najvjerojatnije pobjedio da je mogao startati i da je bolid bio u redu jer staza nije dopuštala pretjecanje.

 

Staza je takva kakva je, to se zna svake godine, pogotovo jer su iz godine u godinu razvijali zadnje krilo tako da se ne može pratiti bolid ispred, zato je ove godine utrka bila takva kakva je. Druge godine se možda nešto promijeni kada će se pomaknuti balans prema mehničkom gripu. Monaco je staza gdje se više testiraju vozači nego bolidi, njihova sprema i koncentriranost. Stazu bi malo trebalo promijeniti, da se može prestiči bar s DRS.

 

EDIT: ferrari me je jako iznenadio svojom brzinom. Misli da su i oni sami iznenađeni s obzirom da nisu previše razvijali bolid za ovu sezonu i da je 90% ekipe već radi ne bolidu za sljedeću sezonu

Charles je reko da nije getribe.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

sam collins sa f1 tech talka pretpostavlja da je to zapravo lijeva pogoska osovina koja je stradala od udarca jer je to jedini logični dio koji se na gridu ne može popraviti. S obzirom da je tip poprilično stručan, imam mu razloga vjerovati.

 

Nakon utrke je Binotto sam potvrdio da je sa mjenjačem sve uredu te da on nije problem.

 

Zašto oni nisu pregledali kompletni zadnji kraj ostaje i dalje kao upitnik, vjerujem da ce iz ovog izvuc povuku pa ce drugi put puhat i na hladno.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dao je ferrari službenu izjavu, otišao je driveshaft (ne znam kako bi to preveo na hrvatski da ima smisla) na lijevoj strani, a oni tu stranu nisu uopće pregledavali jer nije slučaj da se ošteti koji od dijelova driveshafta kod udarca s desne strane. Sad su naučili lekciju i sami su izjavili da kod sljedećih udaraca (ako će ih biti) provjeravat će isti. Zanimljivo je da je Leclerc mogao startati utrku i sa tim oštećenim driveshaftom, samo bi mu bolid bio teško za voziti, ali je i postojala je vjerojatnost da se potpuno uništi ako bi imao kakvi udarac na lijevi kotač, pa su odlučili ne startati. 

 

Ono što je još zanimljivo, je, da su odlučili promijeniti mjenjač, mehaničari bi primijetili da je driveshaft oštećen.

 

Nakon ovog specifičnog scenarija, FIA razmišlja da bi uvela pravilo koje imaju u IndyCar-u, a to je da se briše najbrže vrijeme vozača koji je uzrokovao crvenu zastavu (prekid) kvalifikacija. Realno mislim da bi to bilo dobro pravilo, kao prvo jer bi maknulo ikakve dvojbe je li bilo slučajno ili namjerno, a drugi razlog je, da su to najbolji vozači na svijetu koji su masno plaćeni, tako da moraju i znati kontrolirati bolid.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Dao je ferrari službenu izjavu, otišao je driveshaft (ne znam kako bi to preveo na hrvatski da ima smisla) na lijevoj strani, a oni tu stranu nisu uopće pregledavali jer nije slučaj da se ošteti koji od dijelova driveshafta kod udarca s desne strane. Sad su naučili lekciju i sami su izjavili da kod sljedećih udaraca (ako će ih biti) provjeravat će isti. Zanimljivo je da je Leclerc mogao startati utrku i sa tim oštećenim driveshaftom, samo bi mu bolid bio teško za voziti, ali je i postojala je vjerojatnost da se potpuno uništi ako bi imao kakvi udarac na lijevi kotač, pa su odlučili ne startati. 

 

Ono što je još zanimljivo, je, da su odlučili promijeniti mjenjač, mehaničari bi primijetili da je driveshaft oštećen.

 

Nakon ovog specifičnog scenarija, FIA razmišlja da bi uvela pravilo koje imaju u IndyCar-u, a to je da se briše najbrže vrijeme vozača koji je uzrokovao crvenu zastavu (prekid) kvalifikacija. Realno mislim da bi to bilo dobro pravilo, kao prvo jer bi maknulo ikakve dvojbe je li bilo slučajno ili namjerno, a drugi razlog je, da su to najbolji vozači na svijetu koji su masno plaćeni, tako da moraju i znati kontrolirati bolid.

 To pravilo je sasvim oke. Ak si shebo snosi posljedice. 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Poluosovina 😀.
just when i thought i got out they pull me back in
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

LeClerc se sigurno nije namjerno slupao a Ferrari je to sve skupa traljavo odradio. Znamo da je sudar bio samo s "jedne" strane ali je svejedno malo glupo da se ne pregleda generalno bolid kad je tako jako oštećenje bilo. To zvuči i izgleda jednostavno neodgovorno i neozbiljno.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

LeClerc se sigurno nije namjerno slupao a Ferrari je to sve skupa traljavo odradio. Znamo da je sudar bio samo s "jedne" strane ali je svejedno malo glupo da se ne pregleda generalno bolid kad je tako jako oštećenje bilo. To zvuči i izgleda jednostavno neodgovorno i neozbiljno.

 Čitao sam malo o tome.

Navodno su bile neke micropukotine na toj "cijevi", i nisu se vidjele golim okom.

Nema smisla mjenjati cijeli zadnji kraj, ako izgleda ok.

 

Da su kojim slučajem promjenili gearbox, i dalje nebi mjenali poluosovinu, jer je "izgledala" ok.

Jednostavno ne možeš u boxu staviti pritisak na taj dio, i sve je stvar iskustva. Isti taj dio je bez problema mogao odraditi 3 utrke, ali jbg.

 

Iako mi je žao Leclerca, nije Ferrari ovdje 100% za kriviti. Na njihovom mjestu ja bi mjenjao mjenjač, ali teško je kad je zov pole-a u montecarlu, pogtovo za domačeg vozača.

 

Inače Lando je dobio novi ugovor (višegodišnji) s McLarenom, i to je okrunio postoljem, ali i trečim mjestom u cijelom poredku vozača ove sezone nakon 5 utrka.

 

Scena s Landom i Sainzom je najbolji dio dana.

 

 

BTW svaka čast LeClercu što je došao i čestitao Sainzu postolje, to je moralo boljeti...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

propustio sam zadnje 2 trke, nasao sam pametniju zanimaciju umjesto f1. ne da mi se jednostavno vise pratiti odredenog privilegiranog kako osvaja 8. prvenstvo...pogledam highlightse i vidim da nisam propustio nista

jedino sta me zanima je zasto je msc zavrsio vikend iza mazespina?

8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

nečemo ti reć, štate briga kad te više nezanima

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Z004 kaže...

nećemo ti reć, šta te briga kad te više ne zanima

Ispravio sam ti.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 10:44 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Z004 kaže...

nećemo ti reć, šta te briga kad te više ne zanima

Ispravio sam ti gramatičke greške.

 I ja sam tebi ispravio greške. Mislim kad već idemo tim putem :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice