Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.229.778
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

pomalo, ima jos vremena za sandbagging...bude danas oko 16:45 mecka ukljucila party mod i ode jos jedna godina u zaborav

 Držim fige da im se pokvario party mod.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

To je to dakle, Verstappen osvaja kvalifikacije, utrku i prvenstvo.

3 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

gdje gledat kvalifikacije nemam sportklub, zna li netko možda?

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sportsurge.net
9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za one koji traže stream, malo pogledajte ovu temu na ovom forumu; KLIK

Ima dosta opcija, samo treba znati gdje tražiti.  

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad su kvalifikacije i na kojem Sport Klubu...

 

 

EDIT: NAŠAO

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 15:23 (Gale92).
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tko je blizu granice s Mađarskom neka pretraži kanale na TV-u. M4 Sport HD prenosi sve treninge, kvalifikacije i utrku.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ispade Perez, očekivao sam ga među 4. Ferrari se može boriti za 3-6 mj po ovome. Brzi su, jako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ispade Perez, očekivao sam ga među 4. Ferrari se može boriti za 3-6 mj po ovome. Brzi su, jako.

 OFC i ja ga imam u fantasyiu 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max pomeo konkurenciju. Mercedes brz i sva ona plakanja kako su puno lošiji nego prošle sezone padaju u vodu. Ferrari se vratio među 10. Bude zabavno sutra, jedva čekam. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

napokon je počelo :). s obzirom da sam dugo čekao, ove kvalifikacije su mi bile super, jedino me perez iznenadio. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

napokon je počelo :). s obzirom da sam dugo čekao, ove kvalifikacije su mi bile super, jedino me perez iznenadio. 

 Mislim da neće više ići na meke gume tako lako. Da je imao ultra meke borio bi se za prva 4 mjesta.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Top 3 očekivano, šteta za Vettela...

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dobre kvale. Ferrari je dosta poboljsao pogonsku jedinicu i "zadnji" kraj jedino me brine kakav race pace budu sutra imali. Mercedesi i Max startaju na mediumu sto daje Lecu sansu za rani napad na uspavanog Bottasa sa softom. Nadam se da ce sutra Perez ostaviti bolji dojam iako je izjavio da ce mu trebati 2-3 utrke da ulovi bolid kako treba. Dani je solidan, sutra ce biti jos bolji, Mclaren opcenito izgleda ok. Aston martin nakon novih pravila o kopiranju bolida izgleda ipak nije uspio napraviti konkurentan bolid za gornji dom. Hass ocekivano dolje, a iznenadio me je tempo starog lisca Alonsa. :D
Jedva cekam sutra !! :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 18:20 (deepshitcro).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja mislim da ce AlphaTauri biti ugodno iznenadenje

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
toxic kaže...

Ja mislim da ce AlphaTauri biti ugodno iznenadenje

 također, ne znam šta se desilo sa Tsunodom, ali mislim da će oni biti u rangu sa McLarenom, Ferrarijem

edit. mislim na kraju sezone sveukupno

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 20:03 (loky4i4).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Losa su mi ova dva voditelja na Sportklubu....nisam nikad mislio da ce mi falit Blazicko 😄
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Cini se da ove godine Williams nece biti najsporija momcad :)

Max,Gasly, Alonso i Ferrari odlicno zapoceli sezonu, nadam se da ce ova sezona biti jako zanimljiva za razliku od proslih godina.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Znači Max odvozio krug savršen koliko može biti savršen.

Na onboard snimci, doslovno svaki apex zavoja je pogodio da je kotač na liniji a da ne dodirne pasicu.

Pogoditi to na pola zavoja je čudo, on je nekako uspio na svim mid and slow speed zavojima 

Doslovno je užitak gledati tu kontrolu kojom on vozi. Nisam fan Maxa, zapravo ni jednog vozača (navijam za McLaren), ali za ovo mu treba skinuti kapu.

Bez obzira koliko dobar bolid imaš, takva preciznost, i to kad ti to najviše treba, je znakl vrhunskog talenta i uvježbanosti.

 

Šteta za Pereza, i Seb baš nije imao sreće.

 

Od ostalih, McLaren mi izgleda malo podbacio, pogtovo jer su ih svi stavljali uz bok Mercedesu i RB-u.

Britanski novinari (znam, uvijek pristrani englezima) su ih čak stavili da su brži od Mercedesa, ili tu negdje. A danas po jedan alpha i Ferrari ispred njih...

 

Očekujem dobru utrku, i ako je suditi po viđenom dns očekuje nas odlična sezona.

 

I da se ne zaboravi, mister 120%, je uspio ugurati Alpine u Q3!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas će pobjediti?

 

 

14 Verstappen
13 Hamilton
2 Leclerc
1 Neko četvrti
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Juče je je Hondin pogon bio kao raketa.. nešto što je prošle godine bio Mercedes.. pa evo i još jednog poola:

Da li bih voljeli da Max pobjedi i time prekine Hamiltonov niz u vozačkom poredtku:

18 Da, jedva čekam tu promjenu
4 Ne, bez objašnjena
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Juče je je Hondin pogon bio kao raketa.. nešto što je prošle godine bio Mercedes.. pa evo i još jednog poola:

Da li bih voljeli da Max pobjedi i time prekine Hamiltonov niz u vozačkom poredtku:

 Pa konkurencija je dobra i bilo bi dobro da Verstapen bude taj koji ce skinut Hamiltona ove sezone.

Ja sam se iskreno nadao a i jos se nadam da ce bar 3 konkuretna (razlicitih bolida) biti u borbi za naslov.

Dakle Verstapen, Hamilton i volio bih vidjeti Mclaren na vrhu. Ne znam koliko ce Ricciardu trebati da se prilagodi ili je to to ?

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
toxic kaže...
Envy kaže...

Juče je je Hondin pogon bio kao raketa.. nešto što je prošle godine bio Mercedes.. pa evo i još jednog poola:

Da li bih voljeli da Max pobjedi i time prekine Hamiltonov niz u vozačkom poredtku:

 Pa konkurencija je dobra i bilo bi dobro da Verstapen bude taj koji ce skinut Hamiltona ove sezone.

Ja sam se iskreno nadao a i jos se nadam da ce bar 3 konkuretna (razlicitih bolida) biti u borbi za naslov.

Dakle Verstapen, Hamilton i volio bih vidjeti Mclaren na vrhu. Ne znam koliko ce Ricciardu trebati da se prilagodi ili je to to ?

Pa ova sezona je u najmanju ruku "čudna". Svi se pripremaju za te dramatične promejne 2022, kada na bolidu budemo gledali točkove kao sportksih automobila.

Srećom ove sezone Mercedes nema DAS sistem.. zabranjeno je skeniraje (laserom, radarom ili čime već) drugih bolida da se ne desi kao prošle na prezentaciji jedan bolid Racing Point a na utrci kopija Mercedesa.

Uglavnom kao Entertaiment zabava F1 ove godine je najbolje što se može gledati na televizoru.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

BTW čisto solidna najava na 24sata o novoj sezoni, totalno neočekivano od našeg novinarstva 

 

https://www.24sata.hr/sport/nikad-zanimljivija-sezona-u-f1-najnizi-vozac-schumijev-sin-novi-safety-car-i-ulicna-utrka-753200

 

Ne sječam se kad sam bio ovako uzbuđen za početak sezone, imam neki osjećaj da će biti vatromet na ovoj utrci.

Nisam neki tip za klađenje, ali mogao bi dukat stavit na sutar u prvom krugu 

 

Seb je navodno kod sudaca, i na jednom forumu se spominje mogučnost da u slučaju kazne bi mogao startati iz boksa.

 

I sad ono najluđe, navodno bi mogla doći pješčana oluja tjekom utrke, tako da vožnja na kišnim gumama (inter, ali ni full wet nije isključen) realnost u tom slučaju  Samo bi nam još to trebalo tjekom ovog vikenda.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vidim svi očekuju da bude vatre ove sezone, nadam se da bude. Još malo pa počinje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ma samo nek je neka borba za vrh, pa makar bilo samo između 2 vozača (VER i HAM).

 

To mi je jedina želja za ovu sezonu 

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

BTW čisto solidna najava na 24sata o novoj sezoni, totalno neočekivano od našeg novinarstva 

 

https://www.24sata.hr/sport/nikad-zanimljivija-sezona-u-f1-najnizi-vozac-schumijev-sin-novi-safety-car-i-ulicna-utrka-753200

 

Ne sječam se kad sam bio ovako uzbuđen za početak sezone, imam neki osjećaj da će biti vatromet na ovoj utrci.

Nisam neki tip za klađenje, ali mogao bi dukat stavit na sutar u prvom krugu 

 

Seb je navodno kod sudaca, i na jednom forumu se spominje mogučnost da u slučaju kazne bi mogao startati iz boksa.

 

I sad ono najluđe, navodno bi mogla doći pješčana oluja tjekom utrke, tako da vožnja na kišnim gumama (inter, ali ni full wet nije isključen) realnost u tom slučaju  Samo bi nam još to trebalo tjekom ovog vikenda.

3 boda i 5 mjesta

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam spreman. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ma neka bude obrba za naslov do zadnje utrke i to će biti veliki napredak

 

PS: za one koji nisu u toku, utrka je u 17:00 ne 17:10. nema više 10 minuta za reklame

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 16:54 (formula1live).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
❤️
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice