Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.232.205
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TITO_broz kaže...

offtopic mali, ima li vas koji igrate fanatasy? Ako ste zainteresovani da se liga kakva napravi

Što je to? 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TITO_broz kaže...

offtopic mali, ima li vas koji igrate fanatasy? Ako ste zainteresovani da se liga kakva napravi

  Ja sam za

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

imas da odaberes 5 vozaca i konstruktora. budzet ti je 100 miliona. poene dobijas zavisno od voznje vozaca. svake sedmice imas jednog vozaca koji ti duplo donosi( sa ograanicenjem ne moze to npr biti hamilton) i jednom u 6 trka mega driver koji ti donosi 3x poena(moze biti bilo koji vozac). fina zajebancija, posebno ove sezone mnogo teze ekipu sastavit u odnosu na proslu

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TITO_broz kaže...

offtopic mali, ima li vas koji igrate fanatasy? Ako ste zainteresovani da se liga kakva napravi

 Ja sam za isto!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja sam za!
AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja sam za!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odgeldao Drive to Survive Sezonu 3 i to pet epizoda u komadu :-D

Serija je top.. mnogo mnogo insiderskih informacija što se ne vidi na utkama i što komentatori i sami ne znaju.

Samo ako se ne varam prošle godine je bila u toku same F1, a sada je cijela sezona 3 prije same utrke... nadam se Sezoni 4 koja će biti u toku utrka... tko će ga znati.
Možda vlasnik F1 i ne želi više Netflixu da dâ prava.. tko će ga znati ionako se špekulira da žele prodati F1.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ajde ako nas se skupi vise pa nek neko rjesi taj fantasy, nek napravi post o tome, netko ko je već igrao

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

evo napravio sam, kod lige 5b3e73f683 , pa se joinajte. Uglavnom do kvalifikacija mozete mijenjat ekipu

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 23:44 (TITO_broz).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nova sezona DTS-a mi je li-la. Čekam kao ozebao sunce Russella u Bahrainu i uvid u boks Mercedesa kad ono ništa. Nula.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1 Pro ili to online geldanje ili šta već vam je gratis 7 dana. Pogledajte na njihovoj FB ili Web stranici.
Ja ako budem u subotu i nedelju slobodan registrovat ću se da vdiim što oni nude.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
@TITO_broz
Malo sam glup..di se igra fantasy..app za skinut..link za stranicu...
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
@TITO_broz
Malo sam glup..di se igra fantasy..app za skinut..link za stranicu...

 Official 

 

https://fantasy.formula1.com/

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Zahvaljujem..tko pita taj ne skita!😁
AUDIOFIL
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

BTW nisam fan Kimia, ali ovo:

 

 

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ekipa, kako cete gledati utrku.

Probao sam F1 tv, ali izgleda ocajno kad ga castam na TV...nije full screen, a rezolucija je za onu stvar.

Gledam da uzmem ovaj MaxTV sport plus paket, ali nemam pojma sta ce biti nakon 30.6. kad im istekne ugovor. Ne znam zasto nemaju u ponudi samo utrku PPV.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Legends😂
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Ekipa, kako cete gledati utrku.

Probao sam F1 tv, ali izgleda ocajno kad ga castam na TV...nije full screen, a rezolucija je za onu stvar.

Gledam da uzmem ovaj MaxTV sport plus paket, ali nemam pojma sta ce biti nakon 30.6. kad im istekne ugovor. Ne znam zasto nemaju u ponudi samo utrku PPV.

 Ja cu na sport klubu, a uzmi iptv liste i to ti je to...

Bas me zanima kako ce to Sport klub odradit eto za cca 1h krece trening i to ce se isto prenositi ...

Iz nekog razloga jedva cekam :)

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Rijesio...sad sam zvao HT i ukljucili su mi Sport klub paket, iako ga nema vise u ponudi na aplikaciji/maxtv boxu. U ponudi mi je bio samo Max sport plus za 89kn/mj, ovaj sam sad dobio za 49 kn/mj.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja na Sky DE, UHD kanal, vjv bude i HDR.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Damn, izgleda dosta zgusnuto sve.

Mercedes je i dalje izgleda prvi, ali RB im je barem jednim bolidom, točno tamo gdje treba biti.

 

Mclaren isto izgleda odlično, Ferrari nije loš kako se očekivalo, Alpine za sad očajni, Aston ne znamo ali ne izgleda dobro.

Očekivano Williams i Haas na dnu.

 

Uspije li Max u prvi startni red, mogla bi biti brutalna utrka  A za to su velike šanse s obzirom kako Bottas izgleda, i koliko se žali.

 

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Vidio sam rezultate, ali opet, jel Red Bull ima šanse ili Merc prodaje maglu kao što zna, pa će ih onda opet sabit? I da, gdje se može naći najbolji stream? Spominjao je netko morningstream uz nekih 20 eura i da je super. Može info o tome? 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bilo bi super gledati sedmerostrukog prvaka da nema bolid brzi skoro 2 sec od ostalih pa da se malo više utrkuje, u najgorem slučaju druga najbrža momčad su tak da kak bude sezona odmicala sigudno budu opet sve pomeli pred sobom s pol snage.

 

 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja navijam da bude borba za prva tri mjesta neizvjesna kroz cijelu sezonu. 

 

Kvale su u 16h?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 21:12 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ja navijam da bude borba za prva tri mjesta neizvjesna kroz cijelu sezonu. 

 

Kvale su u 16h?

 Nadajmo se, i da, u 16h

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Decki i curke, opustite se i uzivajte u F1, ne u iscekivanju tko ce biti prvi. Borbe za sredinu poretka ce ionako biti duplo zanimljivije. :D
Koliko citam ovdje vecinom svi razglabaju vezano uz vozace i prate utrke samo da poslije mogu srati po jednom od vozaca, nebitno kojem. Ja F1 gledam prvenstveno zbog bolida, tehnologija, teamova pa tek onda vozaca. Mozda sam zastario, ili mi je samo dopiz.... prepucavanje "internet ratnika" koji ne znaju drugo nego trolati po internetu i pokusavati isprovocirati sve druge koji nisu istog trendi misljenja kao oni. Da se razumijemo, konstruktovne kritike nisu isto sto i reci da je npr. Lewis los vozac... :D
Sutra zbog posla ne mogu pratiti kvale, ali cim dodjem doma palim SK1,rewind na pocetak kvala i play!! :D
Imam srecu da je i zena fan F1 dugi niz godina pa zvuk bolida cuju i susjedi!! :D
Idemo Ferrari !!!
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 21:45 (deepshitcro).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

hoće ove godine bit gledatelja na trkama i gdje je najbolje kupit karte?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Decki i curke, opustite se i uzivajte u F1, ne u iscekivanju tko ce biti prvi. Borbe za sredinu poretka ce ionako biti duplo zanimljivije. :D
Koliko citam ovdje vecinom svi razglabaju vezano uz vozace i prate utrke samo da poslije mogu srati po jednom od vozaca, nebitno kojem. Ja F1 gledam prvenstveno zbog bolida, tehnologija, teamova pa tek onda vozaca. Mozda sam zastario, ili mi je samo dopiz.... prepucavanje "internet ratnika" koji ne znaju drugo nego trolati po internetu i pokusavati isprovocirati sve druge koji nisu istog trendi misljenja kao oni. Da se razumijemo, konstruktovne kritike nisu isto sto i reci da je npr. Lewis los vozac... :D
Sutra zbog posla ne mogu pratiti kvale, ali cim dodjem doma palim SK1,rewind na pocetak kvala i play!! :D
Imam srecu da je i zena fan F1 dugi niz godina pa zvuk bolida cuju i susjedi!! :D
Idemo Ferrari !!!

 Samo se ti smiri, svi imaju pravo na svoje mišljenje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

moram priznati da sam iznenadjen da nas se cak 15 skupilo.

zanima me bas kakve ste ekipe sklepali

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

pomalo, ima jos vremena za sandbagging...bude danas oko 16:45 mecka ukljucila party mod i ode jos jedna godina u zaborav

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice