Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.712
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mene ove sezone Mercedes i Redbull i ne zanimaju previše 

Svi znamo da će mečka biti gore, Redbull će tjekom sezone postajati bolji, ali ne dovoljno da iz ugroze.

Osim ako Bottas (a neće) napravi neko čudo pa bude fight između njega i Hamiltona, i Perez prihvati (a neće) biti drugi vozač, i cijelo vrijeme pomaže Maxu. Šanse da se oboje dogodi su skoro pa nikakve.

 

Međutim, iza njih je kaos.

 

Mid tier:

 

Mclaren dobio mercedes, i vjerovatno će imati loš start (puno manje testiranja nego inače, plus token sistem), i onda će s vremenom postati bolji. I na kraju sezone će biti sigurno top 3 momčad, samo je pitanje akd će doći tu.

Aston Martin, će biti brutalan na početku, s kopijom Mercedesa, i onda će što sezona bude više odmicala, biti sporiji. Gledam ih točno suprotno od McLarena. Pitanje je tko će sakupiti više bodova.

Gdje će Ferrari bit, sumnjam da će drugu sezonu za redom biti 6 u prvenstvu.

Alpine će isto imati slow start, i onda će se uzdizati. Novi vozač, navodno velike promjene na motoru, promjena rukovodećih pozicija, gubitak velikog kupca (još važnije, gubitak njihovog feedbacka), tako da je pitanje gdje će oni zavšiti.

 

Ja ih vidim točno u tom poredku: Mclaren-Aston-Ferrari-Alpine

 

Low tier

 

Alfa romeo će vjerovatno biti negdje između mid tiera, i low tiera, isti vozači, još ako Ferrari dostavi bolji motor, mogli bi biti pri vrhu ovog tiera.

AlphaTauri će vjerovatno biti žrtvovan od strane RB-a za testiranje novih dijelova (znam zabranjeno, ali eto), pogotovo s novim planom da RB preuzima Hondu. Očekujem jako dobar početak sezone, i onda stagniranje.

Williams ima nove vlasnike, i imam osječaj da će ove sezone pokupiti više bodova nego prošle. Ubačeno je puno više novca u momčad nego inače, i mislim da će se to kroz sezonu isplatiti. Isti vozači, s tim da mislim da ce Russel pokupiti značajno više bodova nego prošle godine.

Haas je izgubio jako puno sponzora, i odlučili su zadržati sve tokene za sljedeću sezonu, plus dva nova vozača, i to bez iskustva u F1. Teška sezona za njih.

 

Takav i poredak: Alfa i Alpha će biti na vrhu, a Williams i Haas na dnu. S tim da vjerujem da ovaj put Williams može malo bolje, čisto zbog iskustva vozača.

 

 

Edit: ja sam zapravo jaaako zagrijan za ovu sezonu, nakon dugo vremena 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 16:57 (rooswelt1991).
4 godine
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Krenula testiranja, pratite li???

 

Mogli smo oformit i mi tu mini lajvtajm sa komentarima

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

prati se... prati

4 godine
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mali update:

 

- mercedes ima problema s mjenjacem, mjenjaju cijelu kutiju

- mercedes ima zanimljivu podnicu

- gasly skoro 50 krugova zaredao

- max se malo vrtio na stazi

- ricciardo u mclarenu 1:32.2 najbrze vrijeme do sada

- leclerc testira c3 prototip gume

.

.

.

.

 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nakon jutarnjeg testa

malčice kosica izrasla :D malčice kosica izrasla :D
4 godine
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

gdje kako pratite testiranja i live timing?

 

https://www.autosport.com/f1/live-text/f1-bahrain-2021-pre-season-testing-day-1/538274/?live_text_id=538274&series_alias=f1&live_text_alias=f1-bahrain-2021-pre-season-testing-day-1

 

evo jedan dosta koristan portal...

 

 

kakva su vam predvidjanja za testove, ostatak sezone, omjer snaga?

9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

...a vrijeme im je katastrofa. Koje hrđavo nebo, i kolko pijeska na stazi!   grozno!

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad krećemo?

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

f1pro je dns radio dosta dobro 

 

Solidan Mclaren, solidan RB, katastrofa Mercedes, čudan Ferrari.

 

Izgleda zanimljiva sezona pred nama 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

f1pro je dns radio dosta dobro 

 

Solidan Mclaren, solidan RB, katastrofa Mercedes, čudan Ferrari.

 

Izgleda zanimljiva sezona pred nama 

 Po čemu si to zaključio? Ovo je testiranje i nemože se skužit tko je kakav. Tek na prvim kvalifikacijama se bude vidjelo. To što neko ima problema je normalno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

f1pro je dns radio dosta dobro 

 

Solidan Mclaren, solidan RB, katastrofa Mercedes, čudan Ferrari.

 

Izgleda zanimljiva sezona pred nama 

 Ovo si izjavio kao da prvi puta pratiš F1. Nikada testiranja nisu bila prikaz stvarnog stanja bolida. Zato i jesu testiranja da se vide granice bolida

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...
rooswelt1991 kaže...

f1pro je dns radio dosta dobro 

 

Solidan Mclaren, solidan RB, katastrofa Mercedes, čudan Ferrari.

 

Izgleda zanimljiva sezona pred nama 

 Ovo si izjavio kao da prvi puta pratiš F1. Nikada testiranja nisu bila prikaz stvarnog stanja bolida. Zato i jesu testiranja da se vide granice bolida

 Ali F1 Pro je stvarno radio jako dobro.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jao ljudi, pa nisam rekao da je ovo odlučen poredak, već kako je dns izgledalo. 

 

Jasno je svima da će Mercedes i dalje biti na vrhu, ali izgleda (i ovo stavljam s velikim upitnikom s obzirom na jedan dan testiranja) da neće biti lako kao prošle godine.

RB se čini jaako dobar, i napokon će imati dva dobra vozača na gridu. Uz malo dobrih strategija, malo ratobornijeg Bottasa, moglo bi se šta izvući za njih.

 

Ostak grida je kao u mom prethodnom postu, Williams i Haas na dnu, vjerovatno Haas zadnji, Alfa-Alpha ispred njih, ostali u tom miksu u sredini, gdje će vjerovatno utrka biti između Mclarena i Astona.

 

Ferrari nije izgledao loše, ali ni Sainz ni Leclerc nisu izgledali presretno na razgovorima s novinarima. Pogotovo Sainz, koji je izgledao kao da će zaplakati svakog trenutka.

 

I da, jasno mi je da su ovo samo testiranja, ali mi izgleda da bi RB mogao biti puno bliže Mercedesu, i da bi borba za 3 mjesto mogla biti jako bliska između čak 4 tima (mclaren, aston, alpine, ferrari), što je po meni naznaka dobre sezone.

Pogtovo ako uspijemo održati sve najavljene utrke 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Počinje novi dan testiranja.

 

Alfa sa ovim senzorima izgleda kao neko vozilon iz Mad Max. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 8:20 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Počinje novi dan testiranja.

 

Alfa sa ovim senzorima izgleda kao neko vozilon iz Mad Max. 

Gdje gledaš.. oprosti ali nešto sam lijen tražiti :-D 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ima li tko invite za morning? i ako ga se iskoristi, koliko vremenski traje pristup? ili nema ogranicenja?

10 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

ma nemoj se uopce mucit sa time, odi na sportsurge i gledaj tamo.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

ma nemoj se uopce mucit sa time, odi na sportsurge i gledaj tamo.

To brate... funkcioniše:

  

Imaš pivu u Tuzli: 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
x18x05x kaže...

Počinje novi dan testiranja.

 

Alfa sa ovim senzorima izgleda kao neko vozilon iz Mad Max. 

Gdje gledaš.. oprosti ali nešto sam lijen tražiti :-D 

 Sky Sport F1 DE, satelit.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zaključak za Day 2:

 
 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Envy kaže...
x18x05x kaže...

Počinje novi dan testiranja.

 

Alfa sa ovim senzorima izgleda kao neko vozilon iz Mad Max. 

Gdje gledaš.. oprosti ali nešto sam lijen tražiti :-D 

 Sky Sport F1 DE, satelit.

Evo Del_Boy97 dao link Sky Sport F1 Live na engleskom, u dva-tri klika, kakav crni DE. Ali hvala i tebi puno na trudu.

Ako ne navijaš za Ferrari nadam se da će ti puknuti guma za tvoj tim čim počne prvi krug za par sedmica :-P :-P

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Počinje Silverston 1997. utrka. na SkySport F1 kanalu.

Uređivano: Ovo je Lunch Break, pa puštaju ove stare snimke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 12:21 (Envy).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1 pro i dalje radi super, nadam se da će ovo biti njihova godina, kad će napokon sve raditi i tjekom sezone.

 

Alonso i Riki zbilja žele tu P1 poziciju 

 

Navodno se priča po paddocku da je Mercedes napravio neko malo čudo na zadnjem kraju automobila, i sad ga trebaju izbalansirati do kraja.

Nadam se da neće biti nešto ubitačno, da opet okrene sve na njihov mlin.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
x18x05x kaže...
Envy kaže...
x18x05x kaže...

Počinje novi dan testiranja.

 

Alfa sa ovim senzorima izgleda kao neko vozilon iz Mad Max. 

Gdje gledaš.. oprosti ali nešto sam lijen tražiti :-D 

 Sky Sport F1 DE, satelit.

Evo Del_Boy97 dao link Sky Sport F1 Live na engleskom, u dva-tri klika, kakav crni DE. Ali hvala i tebi puno na trudu.

Ako ne navijaš za Ferrari nadam se da će ti puknuti guma za tvoj tim čim počne prvi krug za par sedmica :-P :-P

 Sky DE je isto super. Malo više favoriziraju Mercedes al da se istrpiti. Za Ferrari navijam i sad za Alonsa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
Envy kaže...
* * *


Ako ne navijaš za Ferrari nadam se da će ti puknuti guma za tvoj tim čim počne prvi krug za par sedmica :-P :-P

 Sky DE je isto super. Malo više favoriziraju Mercedes al da se istrpiti. Za Ferrari navijam i sad za Alonsa.

Ma mislio sam samo na jezik. Ako je na njemačkom onda je ok.. onda nije ok (Uređivano)
Ovo gore što je kolega dao je fantazija.. dva klika i to je to.. ja imam dvomonitorsk isetup pa mi nije problem u FullScreenu gledati na drugi.

Inače puše neki jak vjetar u Bahreinu.. a ovoj voditeljic iće da rasjepi suknju koliko je tanka :-D
23°C je vanjska temperaturau, 35°C staze a vjetar je sjeverni 17,2 km/h u pisanju ovog tekesta.
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 13:04 (Envy).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja gledam 3-ću godinu za redom na morningstreamu nakon donacije od 20€. Sve radi savršeno, čak su dodali i kategoriju USA TV s 1100+ programa (uz glavne sprotske programe), TV programi iz cijeloga svijeta.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
x18x05x kaže...
Envy kaže...
* * *


Ako ne navijaš za Ferrari nadam se da će ti puknuti guma za tvoj tim čim počne prvi krug za par sedmica :-P :-P

 Sky DE je isto super. Malo više favoriziraju Mercedes al da se istrpiti. Za Ferrari navijam i sad za Alonsa.

Ma mislio sam samo na jezik. Ako je na njemačkom onda je ok.. onda nije ok (Uređivano)
Ovo gore što je kolega dao je fantazija.. dva klika i to je to.. ja imam dvomonitorsk isetup pa mi nije problem u FullScreenu gledati na drugi.

Inače puše neki jak vjetar u Bahreinu.. a ovoj voditeljic iće da rasjepi suknju koliko je tanka :-D
23°C je vanjska temperaturau, 35°C staze a vjetar je sjeverni 17,2 km/h u pisanju ovog tekesta.
 

 Ja sam odustao od iptv-a i razni stimova. Jednostavno mi ne odgovaraju. Koliko sam puta gledao tako, pa buffering, pa nestane kanal/strim. Sada je uptime 100%, ja sretan. Jezik nije problem.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1 TV je davao popust 25% na godišnju pretplatu (oko 50 eura izađe) prije par dana, ne znam da li još vrijedi, provjerite ako nekoga zanima.

 

Edit:

 

Izgleda da od ove sezone stream ide u 50fps! (ali ne na svim platformama, sada je na pc-u, pa kroz par mjeseci i ostale platforme)

 

https://www.formula1.com/en/latest/article.revamped-f1-tv-service-announced-for-2021-season-and-launches-in-three-new.gnmATn163HYW6oMYMMkRH.html

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 23:24 (AFARON).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

F1 TV je davao popust 25% na godišnju pretplatu (oko 50 eura izađe) prije par dana, ne znam da li još vrijedi, provjerite ako nekoga zanima.

 

Edit:

 

Izgleda da od ove sezone stream ide u 50fps! (ali ne na svim platformama, sada je na pc-u, pa kroz par mjeseci i ostale platforme)

 

https://www.formula1.com/en/latest/article.revamped-f1-tv-service-announced-for-2021-season-and-launches-in-three-new.gnmATn163HYW6oMYMMkRH.html

Ma nedam lipe ili feninga za F1 kao nešto dodatno. Plaćam SK1 4K i hoću u 4 kanala F1 da gledam.

Kratko i jasno. Kakvo crno plaćanje još malo će nam pretplatu i na Notepad uvesti. Ionako nekada ljeti imam toliko posla da tek u četvrtak vratim na nedelju da odgledam F1.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
AFARON kaže...

F1 TV je davao popust 25% na godišnju pretplatu (oko 50 eura izađe) prije par dana, ne znam da li još vrijedi, provjerite ako nekoga zanima.

 

Edit:

 

Izgleda da od ove sezone stream ide u 50fps! (ali ne na svim platformama, sada je na pc-u, pa kroz par mjeseci i ostale platforme)

 

https://www.formula1.com/en/latest/article.revamped-f1-tv-service-announced-for-2021-season-and-launches-in-three-new.gnmATn163HYW6oMYMMkRH.html

Ma nedam lipe ili feninga za F1 kao nešto dodatno. Plaćam SK1 4K i hoću u 4 kanala F1 da gledam.

Kratko i jasno. Kakvo crno plaćanje još malo će nam pretplatu i na Notepad uvesti. Ionako nekada ljeti imam toliko posla da tek u četvrtak vratim na nedelju da odgledam F1.

 

Ma dobro, zavisi koliko ko gleda... Ovo ispadne oko 2,50 eura po race vikendu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice