Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.232.678
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ekipa gdje cete gledati F1 ove sezone. Imam osnovni MaxTV paket, ne znam da li ce na ovom Sportklub start biti prijenos, ili moram uzeti dodatni paket....a bilo bi dobro i da je u HDu, pretpostavljam da je 4k preoptimisticno ocekivati.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Tvviet iptv. Ima Sportklub 4K. Prošle sezone je bio prijenos al bez komentatora. Ove sezone bi trebao biti i komentator. Tako da na Sportklub 4k ili SK 1 HD SR.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa valjda ce napravit prijenos sa HR komentatorima, kad su vec kupili prava...barem se nadam.

Znaci morao bi uzeti Sportklub paket za MaxTV, ne da mi se zaje sa IPTVom, morao bi spajati komp na TV....osim ako ima app za Samsung QLED.

...ja sam do sad gledao preko Arene, i bio sam zadovoljan kvalitetom, pa i samom emisijom/komentatorima.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ima app za qled (iptv), samo ju moras skinuti na usb i tako usnimiti ako se dobro sjecam. A i spajanje kompa na tv(samsung) preko steamlinka traje svega 2 sec tako da ni tu ne bi trebao biti problem. :D
Biti ce i na nasem sportklubu prijenos F1, ali mislim da voditeljska postava nece biti ni blizu one sa arene, iako nas je sve katkad znala dosta nazivcirati... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

19.03. izlazi Formula 1: drive to survive na netflixu

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...

19.03. izlazi Formula 1: drive to survive na netflixu

Nadam se da će prevoditi ovaj put. 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Lako moguce da ce biti popraceno sa nasim titlovima, posto su vec poceli ubacivati Cro titlove na netflix.

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sve me strah prijevoda...

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nema Turske u kalendaru.. nadam se da će ona nepoznata biti Turska.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

obrisali podcast, malo je on preopušteno tu odgovarao pa su neki genijalci naši išli prevodit njegove izjave i stavljat na formula 1 reddit.

 

Malo se pročulo do mclarena nazad i eto ti vraga

 

inače, kodrić je u pitanju

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 15:41 (Del_Boy97).
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

O kome pričamo?

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

obrisali podcast, malo je on preopušteno tu odgovarao pa su neki genijalci naši išli prevodit njegove izjave i stavljat na formula 1 reddit.

 

Malo se pročulo do mclarena nazad i eto ti vraga

 

inače, kodrić je u pitanju

 Imaš neki link od posta na redditu? Šta je uopće bio rekao, nisam stigao pogledat.

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

https://imgur.com/a/ETMHItV

 

možete ovdje pročitat

 

svašta je još pričao što tu nije zapisano, al eto neki genijalac je izvukao ono što će podić najveću prašinu

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 16:05 (Del_Boy97).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Na vrijeme sam poslao podcast, a nitko ne gleda :D 
Meni je najkontroverzniji dio kad mu je rekao šef momčadi u Formula Renault (ak se ne varam) da se zabije namjerno u Russell-a, to mislim da nije trebalo u javnost.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

definitivno, al veli simke da se strpimo.

 

Očekujem da će ga vratit samo ce vjv bit jako izrezan podcast

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo što je izašlo na redditu baš djeluje kao hrpa informacija izvedenih iz konteksta. Jebiga, dečko vjerojatno nije mislio da će netko prenijeti informacije sa lokalnog podcasta na subreddit od milijun članova. 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Na vrijeme sam poslao podcast, a nitko ne gleda :D 
Meni je najkontroverzniji dio kad mu je rekao šef momčadi u Formula Renault (ak se ne varam) da se zabije namjerno u Russell-a, to mislim da nije trebalo u javnost.

 Nije to bilo u formuli nego u kartingu.

7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo ga cijeli uklonjeni podcast i Q&A s Martinom Kodrićem za one koji nisu gledali, nažalost samo audio. Video je na unlisted tako da samo oni s linkom imaju pristup, tako da vas molim da ne dijelite linkove ni po kakvim subredditima gdje će smećari prevodit neke izjave kako bi dobili par stotina karme. Simke će navjerojatnije ubrzo vratiti podcast na kanal Podcast Inkubatora, ali s puno izrezanih dijelova.

 

Podcast:


Q&A:

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 10:32 (Snoozly).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Ekipa gdje cete gledati F1 ove sezone. Imam osnovni MaxTV paket, ne znam da li ce na ovom Sportklub start biti prijenos, ili moram uzeti dodatni paket....a bilo bi dobro i da je u HDu, pretpostavljam da je 4k preoptimisticno ocekivati.

 

x18x05x kaže...

Tvviet iptv. Ima Sportklub 4K. Prošle sezone je bio prijenos al bez komentatora. Ove sezone bi trebao biti i komentator. Tako da na Sportklub 4k ili SK 1 HD SR.

 

SK1 ili SK4K.. ne znam kako nije bio komentator?! Možda SK za Hrvatsku ne nudi komentatora jer ovi pričaju kao 'srspki" koji je "nama" totalno ne razumljiv.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

hvala reptilčino

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
Maddog_HR kaže...
Ekipa gdje cete gledati F1 ove sezone. Imam osnovni MaxTV paket, ne znam da li ce na ovom Sportklub start biti prijenos, ili moram uzeti dodatni paket....a bilo bi dobro i da je u HDu, pretpostavljam da je 4k preoptimisticno ocekivati.

 

x18x05x kaže...

Tvviet iptv. Ima Sportklub 4K. Prošle sezone je bio prijenos al bez komentatora. Ove sezone bi trebao biti i komentator. Tako da na Sportklub 4k ili SK 1 HD SR.

 

SK1 ili SK4K.. ne znam kako nije bio komentator?! Možda SK za Hrvatsku ne nudi komentatora jer ovi pričaju kao 'srspki" koji je "nama" totalno ne razumljiv.

 Nije bilo, gledao skoro svaku tako.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

O kome pričamo?

 Ni meni ništa nije jasno!

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

hvala reptilčino

np.. Pokušao sam objaviti i u Reptile, ali me kontaktirao admin i rekao kao da im je Simke rekao da ne puštaju ništa u vezi toga jer je Kodriću najvjerojatnije karijera u pitanju zbog toga

 

edit: Izgleda da su vraćeni podcasti na njihov kanal, i to začuđujuće u punom obliku

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 19:51 (Snoozly).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pitanje ako netko zna, planiram uzeti A1 televiziju da bih mogao gledati F1. Zanima me da li se A1 televizija odnosno njem Sportklub 1 program može pratiti preko računala

ili ipak moram spajati onaj njihov prijemnik??? Znam da A1 nudi onaj Explore TV koji sigurno radi na računalu, ali u njemu nažalost nema Sportkluba.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Pitanje ako netko zna, planiram uzeti A1 televiziju da bih mogao gledati F1. Zanima me da li se A1 televizija odnosno njem Sportklub 1 program može pratiti preko računala

ili ipak moram spajati onaj njihov prijemnik??? Znam da A1 nudi onaj Explore TV koji sigurno radi na računalu, ali u njemu nažalost nema Sportkluba.

 Za A1 moraš gledati preko TV-a.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Još tri tjedna i startamo!

 0.0

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Još tri tjedna i startamo!

 0.0

 

Samo da opet nebude snoozefest sa Mečkom da su 1+ sec brži od svih, valjda su konačno ostali malo uhvatili korak.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
Envy kaže...

Još tri tjedna i startamo!

 0.0

 

Samo da opet nebude snoozefest sa Mečkom da su 1+ sec brži od svih, valjda su konačno ostali malo uhvatili korak.

Ja sam to već objasnio.. i ako bude čak +2 sec brži od ostalih sav fokus se onda bazira na srednji segment vozača o u neke druge aspekte sporta za koje do sada nisam ni znao da su u F1.

Ja sam ove godine sav u F1 i Moto GP (i sporednim četverotočkašima i dvotokčašima).. ostali sportovi me ne zanimaju :-D

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
dad0r kaže...
Envy kaže...

Još tri tjedna i startamo!

 0.0

 

Samo da opet nebude snoozefest sa Mečkom da su 1+ sec brži od svih, valjda su konačno ostali malo uhvatili korak.

Ja sam to već objasnio.. i ako bude čak +2 sec brži od ostalih sav fokus se onda bazira na srednji segment vozača o u neke druge aspekte sporta za koje do sada nisam ni znao da su u F1.

Ja sam ove godine sav u F1 i Moto GP (i sporednim četverotočkašima i dvotokčašima).. ostali sportovi me ne zanimaju :-D

 

Ma sve pet mene nije zabavno gledati borbu za sredinu poredka ili si prvi ili si gubitnik tako ti ja to gledam, dapače bar u sredini imamo utrkivanje ako nista drugo ali nije to napeto kao pošteno utrkivanje za top 3 pozicije tj. za titulu.

 

Nakon vise od dva desetljaca gledanja samo F1 probat cu i malo gledati Moto Gp posto svi kazu kak je napeto :D

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2021 16:50 (dad0r).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice