Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zalosno je čitati raznorazne izlike Hamiltonovih hejtera, i to nakon ove maestralne voznje danas kojom je potvrdio naslov. Klasu je iznas svih ovih novih mulaca na gridu, a i svih ostalih. Ocitao je bukvicu o voznji po kisi malom maxu koji je kao next best thing a 2-3 puta se izvrtio i jos 4 seta guma izmjenio a ham na 1 zaustavljanju u boxu...strasna dominacija!

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za današnju vožnju Lewisu skidam kapu, majstorski odvožena utrka i čestitke od mene na naslovu.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da li je neko vidio koliko je Leclerc na kraju trke lupao šakama po upravljaču? Hajd i to nekako, ali njegov izliv pišanja po sebi preko radio veze?! Ovo nije prvi put. Tip definitivno ima nekakav psihički problem. "Ja sam glup! Ja sam kriv! Niste vi, auto je dobar ali ja nisam dobar....." Čemu

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

Da li je neko vidio koliko je Leclerc na kraju trke lupao šakama po upravljaču? Hajd i to nekako, ali njegov izliv pišanja po sebi preko radio veze?! Ovo nije prvi put. Tip definitivno ima nekakav psihički problem. "Ja sam glup! Ja sam kriv! Niste vi, auto je dobar ali ja nisam dobar....." Čemu

 Covjek je frustriran jer je zajebo. U zadnja dva zavoja jebe sam sebi sve. Pa ja kad zajebem u GT Sportu u zadnjem krugu si jebem sve zivo. Di nebi on. Odma psihicki problem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

Da li je neko vidio koliko je Leclerc na kraju trke lupao šakama po upravljaču? Hajd i to nekako, ali njegov izliv pišanja po sebi preko radio veze?! Ovo nije prvi put. Tip definitivno ima nekakav psihički problem. "Ja sam glup! Ja sam kriv! Niste vi, auto je dobar ali ja nisam dobar....." Čemu

 sad je loše bit samokritičan, odmah te luđakom proglase

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nemam ništa osobno protiv Leclerca ali anksiozno-depresivni poremećaj je ono što sam primjetio kod njega. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 21:13 (phoenix2003).
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sumnjam da netko tko cijeli život živi u Monacu može biti depresivan. 

 

Okej, tu je malo pretjerao ali ništa strašno. Dečko ima ogromna očekivanja od samog sebe i izrazito je natjecateljski raspoložen. U tri zavoja je od drugog mjesta završio na četvrtom. 

 

Sjećam se kada su bile one virtualne F1, lik je prije prve utrke cijeli dan vježbao jer je htio biti dobar. 

 

Bolje i to neko ono plakanje prošle godine preko radija tipa "kad će me Seb pustiti da ga prođem". 

 

 

 

Hamilton je inače izjavio kako se nada da će biti više utrka gdje će kao i u Turskoj moći pokazati da ipak nije sve do bolida. Bit će da i njega malo kopkaju ta osporavanja kvalitete. 

 

 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

Da li je neko vidio koliko je Leclerc na kraju trke lupao šakama po upravljaču? Hajd i to nekako, ali njegov izliv pišanja po sebi preko radio veze?! Ovo nije prvi put. Tip definitivno ima nekakav psihički problem. "Ja sam glup! Ja sam kriv! Niste vi, auto je dobar ali ja nisam dobar....." Čemu

 Čemu? Imo je sigurno postolje za koje se izborio kroz cijelu trku, uspio čak i obići Pereza i onda i jednom trenutku ga obiđu i Perez i Vettel i malo je falilo da ga i Sainz prođe, pa i ti bi puko... sa ovakvim Ferrariem koji je ove godine kanta doć do podija na ovakvoj trci i ostat bez njega... Jbg, neko sa psihičkim problemom nebi stigo do starta a ne odradit sve ono što je on uspio napraviti... pa da ima problema kako ti kažeš osto bi se još malo vrtiti kada je izgubio poziciju... Jbg, da je osto iza Pereza na sigurnoj poziciji bio bi "papak koji se ne usudi napasti", ovako ispada luzer jer je zajebo... jbg bori se za svaki bod i svako mjesto. I onda kada padne malo samokritike neko zaključi još da je nestabilan...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

Sumnjam da netko tko cijeli život živi u Monacu može biti depresivan. 

 

Okej, tu je malo pretjerao ali ništa strašno. Dečko ima ogromna očekivanja od samog sebe i izrazito je natjecateljski raspoložen. U tri zavoja je od drugog mjesta završio na četvrtom. 

 

Sjećam se kada su bile one virtualne F1, lik je prije prve utrke cijeli dan vježbao jer je htio biti dobar. 

 

Bolje i to neko ono plakanje prošle godine preko radija tipa "kad će me Seb pustiti da ga prođem". 

 

 

 

Hamilton je inače izjavio kako se nada da će biti više utrka gdje će kao i u Turskoj moći pokazati da ipak nije sve do bolida. Bit će da i njega malo kopkaju ta osporavanja kvalitete. 

 

 

 Ako nisi bio u Monacu, odi kad je jeftino u 10. mj i onda u piku sezone u 7. mj...pa ces vidjet razliku. Rijetko postoji depresivniji grad u Istocnoj Europi od Monaka po zimi

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uff koji start. Ovaj plamen nisam jako dogo vidio

 

EDIT: dobro je, sve u redu s Grosjeanom

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:18 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nadajmo da su svi ok.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo izgleda gadno. Kako je ovo preživio, uff

 

Moraju početi testirati ove bolide i na ovakav udarac jer ova ograda je prepolovila auto

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:25 (formula1live).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Imam dojam da je covjek ispao iz bolida i da ga to spasilo...da je ostao bi najvj bio prikljesten ispod ograde...

Brrrrrr najezio sam se

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Senna scena mi je prošla kroz glavu... :(

 

Grozni <3...

 

užas

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koliko god neki kenjali protiv određenih stvari u F1, posebice onih sa sigurnosnog aspekta, te iste stvari su omogućile da danas ne vidimo još jednu smrt u F1.

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

Imam dojam da je covjek ispao iz bolida i da ga to spasilo...da je ostao bi najvj bio prikljesten ispod ograde...

Brrrrrr najezio sam se

 moguce,ne vidim kak bi inace izasao citav iz toga

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:32 (PCNjubara).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj kokpit su stvarno dobro napravili. Ostao je cijeli kao što je i trebao. Nije izletio van jer bi onda bio mrtav.

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kokpit je pod ogradom...cudo cudo,kak god

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hvala areni na prekidanju prijenosa

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

U trenutku plamena sam već pomislio evo još smrti u Formuli. Možda vozač ili redari pored. Sva sreća pa je živ.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakao stvari stoje ima "samo" manje opekotine oko gležnja i zglobova ruke. Ostalo je u redu.

 

EDIT: i možda koje slomljeno rebro.

 

Dobro se je snašao s obzirom da je plamen bio oko njega

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:43 (formula1live).
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

https://streamable.com/l16gmb

 

 

https://streamable.com/3u3yn9

 

ak je zabranjeno bacat linkove,moje isprike

 

 

kokpit... https://i.redd.it/p3spidsev6261.png

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 15:51 (PCNjubara).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovom medicinaru podignuti spomenik na hrabrosti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Upravo sam slušao kako je Božičko u samom startu utrke spominjao kako se nezna što nas čeka sve danas u utrci, prvi zavoje, drugi zavoj, ravnica, i onda gledam tko kako kao prolazi, i gledam jedan odlazi desno sa staze, drugi lijevo, gladajući u ekran, i onda buuuuuum plamen, nema bolida?!?!?! 

Nije mi bilo svejedno tada a niti malo ugodno, dobro nisam ništa jeo ili pio, sigurno bih se doveo u situaciju ugušiti se!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Ovom medicinaru podignuti spomenik na hrabrosti.

sam je izašao, iz ovog kuta se bolje vidi

 

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
x18x05x kaže...

Ovom medicinaru podignuti spomenik na hrabrosti.

sam je izašao, iz ovog kuta se bolje vidi

 

 

 Jasno, svi su to vidjeli. Čovjek je dotrčao do ograde a mogao je ostat kod svog auta i čekat da redari odrade svoje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

prvi sok je prosao,slijedeci shock moment bu pobjeda Vettela ...restart 16:35

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

blago receno,luda utrka.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 17:03 (PCNjubara).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari je očajan, tko je iza njih lagano uz drs prolazi. A oni sa drs nikog.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice