Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...
x18x05x kaže...

Ono kad dobiješ karton zbog jadnika koji se ide žalit mami i tati, jer ga neko "vrijeđa" na forumu. A stvarno nisam ništa loše napisao ili da nije istina.

 

Da barem ima i treći vozač Mercedesa pa bi Mercedes F1 bila puno zanimljivija.

Mislim da to mene ide pošto sam jedino vidio da si mene 'vrijeđao' u ovoj temi, no doduše kad malo pogledam sigurno i drugdje dijeliš slično s obzirom na razinu pristojnosti i nemoći u debatiranju.

 

Ostatk posta je u duhu kolegijalnosti, da nam nebudeš sam sa žutim kartončićem... 

 

Konjino cmizdrava, nisam te prijavio za vrijeđanje ja, vjerojatno te netko drugi tko forum smatra preozbiljno. Misliš da bi zbog cendravog ferrarista trošio minutu svojeg, a i minutu moderatorovog vremena (iako ću sad potrošiti 5 minuta, ali barem samo svojeg vremena)? Meni je užasno zabavno kad netko kao ti, sav nemoćan, isfrustriran i totalno pobjeđen (što u športskom smislu što u smislu rasprave), jedino što može je potegnuti za osnovnoškolskim uvredama. Od srca se smijem takvim ljudima, koji nemaju ni trunku objektivnosti i odgoja. Zašto se smijem? Zato jer vidim da sam pobjedio, od tebe nismo dobili ni jedan jedini argument za sve tvoje lude teorije zavjere, ali zato seljačkih odgovora i jeftinih spuštanja ima kolko hoćeš. 

 

Nemoj me slučajno prijaviti. 

 

Hvala lijepa. 

 

 Nisi ti ovo mogao složit, nekom si platio da ti piše po forumu. No treba malo ohladit da prođe žuti pa onda nastavljamo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ova tema polagano gubi smisao, stalno neke svadje Hami ili Shumi na razini trinaestogodisnjaka... Mercedes nije kriv sto konkurencija kaska, isto kao sto se pobjede i rekordi danasnjih i "starih" bolida ne mogu realno usporedjivati zbog tehnoloskog napretka i prevelike razlike. Tu staje prica i rasprava. Iako sam fan Ferraria i Schumija, slobodno mogu reci kako je Hamilton kirurski precizan vozac natprosjecnog osjecaja za prostor pri velikim brzinama. Ako netko kaze da je Hamilton los vozac, vrlo vjerojatno o F1 nema nikakvog znanja, i ovdje dolazi kako bi nahranio svoju potrebu za prepirkama. Forza Ferrari !! Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 18:11 (deepshitcro).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zadnjih 10g uopce nemam nikakav tim za koji bi uopce navijao, nakon RB dobinacije sa Vettelom i sada Mercedes sa Hamiltonom jedino navijam da utrka bude koliko toliko zabavna gledat. Jer iskreno na silu gledam vecinu utrka jer su dosadne, a kad se desavaju ovakve stvari koje se namjerno rade u korist Mercedesa onda mi bude stvarno muka.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Xboxn00b kaže...

Zadnjih 10g uopce nemam nikakav tim za koji bi uopce navijao

Naravno...misliš nakon Ferrarija i Schumija? :))

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

 

 

Malo školice ovim današnjim plačipičkama :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Flying Dutchman kaže...

 

 

Malo školice ovim današnjim plačipičkama :)

 Danas ih ne bi pustili na stazu u takvim uvjetima.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

LeClerc je odovzio ove kvalifikacije katastrofa, niti blizu od onoga kakvi su top vozači F1. Stvarno slabo.

 

EDIT:

Stroll odvozio fenomenalno

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 14:53 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Najbolje kvalifikacije ovog desetljeća. Bravo FIA što si ih pustila da voze i pokažu tko su pravi vozači. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Cijela sljedeća sezona kiša :) Prvak my ass

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

S obzirom na prognozu nadam se da sutra nećemo gledati više crvenu zastavu nego utrku. S obzirom da neki vozači cmizdre i nakon ovih kvalifikacija, što sve neće cmizdriti preko radia sutra ako će padati kiša

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

LeClerc je odovzio ove kvalifikacije katastrofa, niti blizu od onoga kakvi su top vozači F1. Stvarno slabo.

 

EDIT:

Stroll odvozio fenomenalno

 Ne bih rekao katastrofa, Q1 su vozili solidno ali ta ekipa s Binottom nema pojma sta da rade u ovakvim situacijama.

 

S druge strane Kimi je opet pokazao ko je tata, Max mi je sve drazi, a Racing Point strateski posteno nabio sve danas, vidjet cemo sutra hoce li opet biti flop

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakve su ovo fore sa ovim vremenima, Utrka 11:10h?? Nema više u 14h?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Kakve su ovo fore sa ovim vremenima, Utrka 11:10h?? Nema više u 14h?

Istanbul je na +2h vremenske razlike :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 8:31 (Flying Dutchman).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uh, tko bi to upratio više?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...
formula1live kaže...

LeClerc je odovzio ove kvalifikacije katastrofa, niti blizu od onoga kakvi su top vozači F1. Stvarno slabo.

 

EDIT:

Stroll odvozio fenomenalno

 Ne bih rekao katastrofa, Q1 su vozili solidno ali ta ekipa s Binottom nema pojma sta da rade u ovakvim situacijama.

 

S druge strane Kimi je opet pokazao ko je tata, Max mi je sve drazi, a Racing Point strateski posteno nabio sve danas, vidjet cemo sutra hoce li opet biti flop

 Dobro, ovo je više bio subjektivan dojam s obzirom da sam Ferrari fan i očekivao sam puno bolje vrijeme od njega s obzirom da sam bolild nije toliko važan kao kod suhe staze

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...
Mitch kaže...
formula1live kaže...

LeClerc je odovzio ove kvalifikacije katastrofa, niti blizu od onoga kakvi su top vozači F1. Stvarno slabo.

 

EDIT:

Stroll odvozio fenomenalno

 Ne bih rekao katastrofa, Q1 su vozili solidno ali ta ekipa s Binottom nema pojma sta da rade u ovakvim situacijama.

 

S druge strane Kimi je opet pokazao ko je tata, Max mi je sve drazi, a Racing Point strateski posteno nabio sve danas, vidjet cemo sutra hoce li opet biti flop

 Dobro, ovo je više bio subjektivan dojam s obzirom da sam Ferrari fan i očekivao sam puno bolje vrijeme od njega s obzirom da sam bolild nije toliko važan kao kod suhe staze

 Nema velika muda kao po suhom. Kao i većina vozača.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Posto sam na putu, a u apartmanu nema arene, nasao sam njemacki rtl, tj austrijski i evo reklame traju od 11:21 jos uvijek. Blazene reklame na areni

Edit: evo gotove, 4 kruga su trajale...

Edit: pricaju preko team radia, prekidaju camera car snimku max-perez i stavljaju reklamu..

Edit: 7min ovaj put

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 11:58 (RuskeGTT).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

Posto sam na putu, a u apartmanu nema arene, nasao sam njemacki rtl, tj austrijski i evo reklame traju od 11:21 jos uvijek. Blazene reklame na areni

Edit: evo gotove, 4 kruga su trajale...

Edit: pricaju preko team radia, prekidaju camera car snimku max-perez i stavljaju reklamu...

 Evo ih opet...nevjerovatno.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Najbolji svih vremena ( u cendranju) koristan  ko drek u travi u ovim uvjetima, cim  se staza posusila sve po starom 2 sec brzi od ostalih.

 

Botttas, ako on nije dokaz koliko je mercedesov bolid superioran od ostalih onda neznam kaj je frajer koda tacke vozi u zaostatku je jedan krug u takvom bolidu, a sljedecu trku po suhom se bude za pole borio

 

Vettel pokazao da jos uvijek ima vozackog umjeca u njemu, a LeClerc treba bolid sposoban borbe za titulu.

 

Verstappen je jos uvijek idiot, nikako da sazrije dalje od teenagera.

 

 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Najbolji svih vremena ( u cendranju) koristan  ko drek u travi u ovim uvjetima, cim  se staza posusila sve po starom 2 sec brzi od ostalih.

 

 

 

Na kiši nema boljeg od hamiltona, to je jasno...još da mercedes nema problem sa zagrijavanjem guma ovdje i da ga nije Vettel usporavao (jer ga hamilton nije mogao obići na mokrim putanjama staze), možda bi čak lap-ao sve ostale vozače.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 12:53 (AFARON).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
dad0r kaže...

Najbolji svih vremena ( u cendranju) koristan  ko drek u travi u ovim uvjetima, cim  se staza posusila sve po starom 2 sec brzi od ostalih.

 

 

 

Na kiši nema boljeg od hamiltona, to je jasno...još da mercedes nema problem sa zagrijavanjem guma ovdje i da ga nije Vettel usporavao (jer ga hamilton nije mogao obići na mokrim putanjama staze), možda bi čak lap-ao sve ostale.

 

Je vidli smo danas, imal je vise izleta van staze nego hercegovci u stozer hdz-a u Zagrebu. 

 

Dobar ali danas je bil uzasan da se takvo vrijeme nastavilo nebi to tak zavrsilo kak je sigurno, nek uziva dok moze kad tad budemo opet gledali zanimljivu F1 nadam se.

EDIT: LeClerc

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 12:57 (dad0r).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Najbolji svih vremena ( u cendranju) koristan  ko drek u travi u ovim uvjetima, cim  se staza posusila sve po starom 2 sec brzi od ostalih.

 

Botttas, ako on nije dokaz koliko je mercedesov bolid superioran od ostalih onda neznam kaj je frajer koda tacke vozi u zaostatku je jedan krug u takvom bolidu, a sljedecu trku po suhom se bude za pole borio

 

Vettel pokazao da jos uvijek ima vozackog umjeca u njemu, a LeClerc treba bolid sposoban borbe za titulu.

 

Verstappen je jos uvijek idiot, nikako da sazrije dalje od teenagera.

 

 

Ajde plačipicio, Hamilton ih je sve školovao danas, nije se vrtio po stazi kao ostali i opet je pokazao kako se radi sa gumama.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fenomenalna utrka. Uživao sam od početka do kraja. Ferrari odvozio dobro, Vettel pokazao da još uvijek ima nos za utrke, Hamilton odvozio s mozgom kao i uvijek i dobio još jedan naslov. Bottas stvarno nema što raditi u Mercedsu. Super utrka.

 

EDIT: odvozili su po meni svi dobro i Hamilton i Verstappen unatoč izljetanjima. Jedino Bottas nije ništa pokazao od vodećih ekipa. Perez treba voziti i dalje u F1

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 13:02 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čim se staza posuši zna se tko bude prvi. Čestitke Hamiltonu na još jednom naslovu. 

Da je više ovakvi trka F1 bi bila jebeno zanimljiva. Bravo Ferrari, da je kiše borili bi se za prvo mjesto.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
AFARON kaže...
dad0r kaže...

Najbolji svih vremena ( u cendranju) koristan  ko drek u travi u ovim uvjetima, cim  se staza posusila sve po starom 2 sec brzi od ostalih.

 

 

 

Na kiši nema boljeg od hamiltona, to je jasno...još da mercedes nema problem sa zagrijavanjem guma ovdje i da ga nije Vettel usporavao (jer ga hamilton nije mogao obići na mokrim putanjama staze), možda bi čak lap-ao sve ostale.

 

Je vidli smo danas, imal je vise izleta van staze nego hercegovci u stozer hdz-a u Zagrebu. 

 

Dobar ali danas je bil uzasan da se takvo vrijeme nastavilo nebi to tak zavrsilo kak je sigurno, nek uziva dok moze kad tad budemo opet gledali zanimljivu F1 nadam se.

EDIT: LeClerc

 

Izleta? Misliš na ono kad je pokušao obići vettela kočeči na bari? da i? opet ih je sve rasturio...i timskog kolegu za čitav lap..sa najstarijim gumama...ah teško je gledati to znam

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

 

Izleta? Misliš na ono kad je pokušao obići vettela kočeči na bari? da i? opet ih je sve rasturio...i timskog kolegu za čitav lap..sa najstarijim gumama...ah teško je gledati to znam

Lako za izljetanja sa staze, koji vozač to nije imao danas? Hamilton nije imao ni jednu piruetu, dok je Mad Max uništinu svoju utrku s prvom, a ni s drugom si nije pomogao.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
dad0r kaže...
AFARON kaže...
dad0r kaže...

Najbolji svih vremena ( u cendranju) koristan  ko drek u travi u ovim uvjetima, cim  se staza posusila sve po starom 2 sec brzi od ostalih.

 

 

 

Na kiši nema boljeg od hamiltona, to je jasno...još da mercedes nema problem sa zagrijavanjem guma ovdje i da ga nije Vettel usporavao (jer ga hamilton nije mogao obići na mokrim putanjama staze), možda bi čak lap-ao sve ostale.

 

Je vidli smo danas, imal je vise izleta van staze nego hercegovci u stozer hdz-a u Zagrebu. 

 

Dobar ali danas je bil uzasan da se takvo vrijeme nastavilo nebi to tak zavrsilo kak je sigurno, nek uziva dok moze kad tad budemo opet gledali zanimljivu F1 nadam se.

EDIT: LeClerc

 

Izleta? Misliš na ono kad je pokušao obići vettela kočeči na bari? da i? opet ih je sve rasturio...i timskog kolegu za čitav lap..sa najstarijim gumama...ah teško je gledati to znam

 

Sve pet kaj se uzbudujes odma zasluzeno je tu di je ali mi nemoj Bottas kao neko mjerilo koristiti molim te.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

6+7+7+5+30s i jos jedna od 4min cim su usli u park ferme

Sramota rtl!!!!

 

Neznam sta mi gore, vidjeti ko je pobjedio, vidjeti krastavca 3. Umjesto leclerca ili vidjeti sta je RP opet napravio...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Čestitke Hamu! I Svakako Checo, uvijek ludi Meksikanac :) i klap klap za MCL ❤️❤️
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.11.2020 13:18 (Flying Dutchman).
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Iako nisam Hamiltonov fan mora mu se odati priznanje - ovo danas je bilo maestralno! Kako s vozačke strane tako i sa strane taktike. Lik savršeno održava gume. Još jednom, svaka čast. 

 

S druge strane njegov momčadski kolega zaslužuje da ga se još jednom propisno popljuje. Takav vozač nije ni za Minardi, a ne za Mercedes. 

 

Verstapen je još jednom pokazao da je brz, jebeno brz vozač...i jebeno glup vozač. 

 

Čestitke idu i Ferrariju, a posebno McLarenu. Sainz je jako dobro odvozio. U teškim uvjetima se baš vidi koliko je kvalitetan vozač. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice