Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.017
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

 Mercedes je navodno demantirao tu vijest.

Još i bolje, iako prodaja momčadi ne mora nužno značiti i neke promjene.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Prema do sada viđenom Lewis zaslužuje poštovanje, a vjerujm da će biti prilike da ga vidimo u autu koji više nije top auto, onda budemo opet iskazali mišljenje koje će siguran sam i kolega podržati.

 

https://maxf1.net/ineos-bi-mogao-kupiti-mercedesovu-f1-momcad/

 

Ajmo se malo odmaknuti od Lewisa i prijeći na nešto drugo za promjenu.

 Ma ništa od toga. Ponudili 700 milja$ a vrijede preko 1 milijarde.

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakva utrka, kakva staza. Ovo je baš bio gušt gledati. Napokon staza sa šljunkom u zoni izljetanja. 

 

Drago mi je zbog Albona, žao mi je zbog Ricciarda. Al' dobro ide Renaultu, siguran sam da će biti postolje do kraja sezone. 

 

Bottas - ako mu do sada nije bilo jasno da se ne može boriti protiv Hamiltona, vjerujem da sada je. Lik stvarno na trenutke djeluje kao amater. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

drago mi da nisam gledao ovu smijuriju jer bi se nazivcirao dodatno, kad citam komentare ovdje, tocno znam sta se desilo (kocenje botasa i sl.)

zao mi za ric, a ovaj FOR WHAT je smjeh zivi...

 

jedino staza valja, mada sam razocaran top speedom npr u odnosu na moto gp...ko da voze trabanti

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Konfiguracije bolida za Monzu i Mugello su nebo i zemlja. Kada bi vozili bolid konfiguriran za Monzu u Mugellu izletali bi u svakoj trećoj krivini. Zato i niže brzine na pravcima a dosta više u zavojima. Jesi li primijetio kako u Arrabbiatu ulaze sa skoro pa 300?
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 16:06 (Chico12).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da si gledao onda bi vidio da nije bilo nikakvo kočenje Bottasa.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ZooZ kaže...

Da si gledao onda bi vidio da nije bilo nikakvo kočenje Bottasa.

 Naravno da je bilo. Čovjek pušta Hamiltona svaki put. "Kao" prvo mjesto a samo mazanje očiju za raju. Sviju znaju da to bude propustio Hamiltonu. I ti njegovi očajni startovi, to nije moguće da tako neko može puno puta pogriješiti u takvom bolidu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
ZooZ kaže...

Da si gledao onda bi vidio da nije bilo nikakvo kočenje Bottasa.

 Naravno da je bilo. Čovjek pušta Hamiltona svaki put. "Kao" prvo mjesto a samo mazanje očiju za raju. Sviju znaju da to bude propustio Hamiltonu. I ti njegovi očajni startovi, to nije moguće da tako neko može puno puta pogriješiti u takvom bolidu.

 Onakvo jadno ulazenje u prvi zavoj je nevjerovatno. Ne da je ostavio vrata, nego doslovce je pustio covjeka da ga prestigne bez ikakvog otpora. Ok kolege su, neces dovodit u rizik 40+ bodova, ali daj ono malo stisni, pokazi da se boris za prvo mjesto, a ne za 19.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
x18x05x kaže...
ZooZ kaže...

Da si gledao onda bi vidio da nije bilo nikakvo kočenje Bottasa.

 Naravno da je bilo. Čovjek pušta Hamiltona svaki put. "Kao" prvo mjesto a samo mazanje očiju za raju. Sviju znaju da to bude propustio Hamiltonu. I ti njegovi očajni startovi, to nije moguće da tako neko može puno puta pogriješiti u takvom bolidu.

 Pa zašto ga nije propustio na prvom startu?

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jasno je bilo od početka kako će se na Hamiltona "gledati" ovdje u našim krajevima ako ikad bude sjeo u dominantan bolid. Nikad nije bio osobito popularan tu, pogotovo kod fanova Masse, Kimija i klasičnih Ferrarijevaca a i nekih ostalih kasnije...  Bilo je onih rijetkih realnih, objektivnih ljudi ali u debeloj manjini.

 

Međutim, da će zbog toga doći do takvog ogorčenja, jada, pomutnje razuma to otac Bog predvidjeti mogao nije!

 

Gle ovoga gore što spominje kočenje Bottasa, hahahha. Pa zar je teško barem provjeriti dal uopće pišeš istinu?

Ovaj ispod što spominje namjerno puštenje, majko mila...

 

Sad recimo Bottas dobije Sochi i bit ćete tiho tjedan dana a dalje opet po starome, jel? Nećete ni shvatiti da samim time sve vaše "teorije" padaju u vodu?

Naravno da nećete.

 

 

Edit:

 

Ovaj majstor što spominje Bottasove očajne startove i kako je nemoguće da čak i takav, u vašim očima, slab vozač to može toliko često raditi. Pa Hamilton je sam imao jedno 4-5 takvih ako ne i još gorih startova u 2016.-oj. Pa šta pričaš ti?

 

Pa dajte barem probajte biti normalni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 16:42 (Arai).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mislim da je zapravo problem vecini starih fanova to sto statistika Hamiltona malo uvelicava njegovu vozacku kvalitetu.


On je po meni iznimno brz, vjerojatno top 5 ikad...medutim GOAT nije.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gledao sam iz svih kuteva sta je prethodilo sudaru, i na temelju svojeg 26godisnjeg gledanja f1 osudujem bottasa na krivnju za pokolj. Tocka

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Znači znaš da niti je kočio i da čak nije ni pustio gas. Samo je ubrzao nakon kontrolne SC linije i to je to. Nije prekršio ni jedno pravilo a ti ga optužuješ za pokolj?

 

Molim te pogledaj izjavu Race Directora Massija. Možeš kriviti pravila, proceduru, Latifija, Russela, Sainza, itd. ali Bottasova krivica je nepostojeća. Svi vozači bi na identičan način napravili leteći restart, doslovno svih jer bi ih momčadi na početku vikenda uputile. 

 

Nije objektivo osuđivati nekoga na temelju svojeg 26-ogodišnjeg iskustva, pa kakva je to osnova? Znaju se pravila i po njima se ravna utrka.

 

Jedino s čim se ne slažem je to da Massi misli da nema potrebe mijenjati proceduru, očito je da ona ima mana. Nije najpametnije ovdje podijeliti 12 upozorenja i svaliti sve na vozače a proceduru čak niti ne staviti na razmatranje. 

 

 

Mitch kaže...
Mislim da je zapravo problem vecini starih fanova to sto statistika Hamiltona malo uvelicava njegovu vozacku kvalitetu.


On je po meni iznimno brz, vjerojatno top 5 ikad...medutim GOAT nije.

 

 

Jedino je napisati suvisli komentar poput ovoga gdje daješ svoje mišljenje na osnovu viđenoga, da je više takvih rasprava bi bila kvalitetnija. Sušta suprotnost su učestali komentari sa potpuno pogrešnim i netočnim izjavama, teorijama koje nemaju temelja i onda se toga drže k'o pijan plota, netočnim sjećanjima pojedinaca iz povijest F1 i očiti nedostatak objektivnosti plus nedovoljno pažnje i/ili razumijevanje toga što se zapravo događa u utrci.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 18:20 (Arai).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...
Mislim da je zapravo problem vecini starih fanova to sto statistika Hamiltona malo uvelicava njegovu vozacku kvalitetu.


On je po meni iznimno brz, vjerojatno top 5 ikad...medutim GOAT nije.

Ma daj kaj ti je? 6-7 vozača od trenutnih top 10 bi ga 'hladno pobjedilo' u istom bolidu...

 

*sarcasm off*

 

 

 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bottas sluzbeno ne snosi krivicu jer je odigrao sve po pravilima, a dalje su sve samo puste rasprave... Vjerojatno su isli na to s namjerom da im se ne zalijepe iza prije prvog zavoja... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
Mitch kaže...
Mislim da je zapravo problem vecini starih fanova to sto statistika Hamiltona malo uvelicava njegovu vozacku kvalitetu.


On je po meni iznimno brz, vjerojatno top 5 ikad...medutim GOAT nije.

 Ja spadam u starije pratitelje ovog prekrasnog sporta. U ovome sam još iz doba dvoboja Lauda-Hunt, omiljen mi je McLaren, živija sam za nedilje da ugledam Sennu i bija u koroti kad je nesretno poginuo, ali ja nisam vidio boljeg vozača od Hamiltona. Zanima me ako dotični premaši Schumacherove rekorde u broju titula i pobjeda gdje ga ti vidiš na toj GOAT ljestvici, da li je vjerojatno top 5 ikad? Iako ne vidim nekog smisla uopće ikoga proglašavati GOAT-om jer je mnoštvo čimbenika uključeno pa se u sličnim slučajevima vrlo često za referencu uzimaju ostvareni brojevi na kraju karijere.

 Ne može se tebi objasniti. Schumacher je igrao tenis. Ham reketom nabija lopticu o zid i divi se sam sebi kako je super.

Na neki način mi je Hama i žao. Nema prave konkurencije pa u biti nikada nećemo znati koliko je doista dobar ili nije.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

najveci problem hama je sto ne vozi za ferrari, a na ovim prostorima 90% ljudi druka za crvene , a ovaj ih siluje vec godinama.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja sam teski fan Ferraria vec preko 20 godina ali ove gluposti o Hamiltonu kako nije top vozac je zezsca glupost koja se konstantno povlaci u ovom topicu od nekih.7 puta svijetski prvak i nema namijeru stat jos koju godinu i govori se za njega da bi bar 5-6 trenutnih vozaca bilo bolji od njega..wtf🤦‍♂️.Covik ima top bolid i uz to je vrhunski pilot i to potvrđuje vec godinama...sto bih trebao dat otkaz u Mercedesu i otic u RP da dokaze koliko je dobar u slabijem bolidu?!
Koja bezpotrebna rasprava..
AUDIOFIL
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ajmo novu temu:

 

ja sam hardcore ferrarist i navijam da ih alpha tauri prestigne i da budu 7. u prvenstvu. mada smatram da i to im nece pomoc u njihovim glavama i da ce iduce 2-3 godine isto biti nazalost prosjecni...

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Slažem se s Mirkom Filipovićem u ideji da ne postoji greatest of all time (GOAT). Postoji najbolji u određenoj eri (recimo, desetljeću). 

 

 

GOAT može eventualno biti netko tko je unaprijedio sport u neviđenim i nevjerojatnim proporcijama. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 10:20 (robogo).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Hahaha, ha da. 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
Mitch kaže...
Mislim da je zapravo problem vecini starih fanova to sto statistika Hamiltona malo uvelicava njegovu vozacku kvalitetu.


On je po meni iznimno brz, vjerojatno top 5 ikad...medutim GOAT nije.

 Ja spadam u starije pratitelje ovog prekrasnog sporta. U ovome sam još iz doba dvoboja Lauda-Hunt, omiljen mi je McLaren, živija sam za nedilje da ugledam Sennu i bija u koroti kad je nesretno poginuo, ali ja nisam vidio boljeg vozača od Hamiltona. Zanima me ako dotični premaši Schumacherove rekorde u broju titula i pobjeda gdje ga ti vidiš na toj GOAT ljestvici, da li je vjerojatno top 5 ikad? Iako ne vidim nekog smisla uopće ikoga proglašavati GOAT-om jer je mnoštvo čimbenika uključeno pa se u sličnim slučajevima vrlo često za referencu uzimaju ostvareni brojevi na kraju karijere.

Ja kao prvo mislim da u sportu kao F1 koji se u sustini mijenja svakih 3-4 godine ne moze ni biti GOAT. Slicna stvar je s kosarkom, gdje se LBJ vjecno usporeduje s MJ, a oba igrala u razlicitim erama i fanovi svake ne zele prihvatiti cinjenice o tezini protivnika u svakoj od tih era. Pa i nogomet, Messi vs Ronaldo i to. 

Takoder, ako te zivcira sto toliko ljudi ne voli Hamiltona, onda se vjerojatno sjecas da je ista ako ne i veca masa ljudi mrzila Schumachera, i da su F1 ratingsi padali jednako u obje ere. A tad pazi nije ni bilo drustvenih mreza.

I bas zato mislim da kad pricamo opcenito o GOATu nemoguce je pricati o "najboljem" ikad, vec samo o "najvecem" ikad.

 

A najveci ikad za ovaj sport su zasigurno Fangio, Senna i Schumacher. To su vozaci pa i ljudi oko kojih bi rekao da se svijet (izvan F1) vrtio kad su bili na svom vrhu i pamtit ce ih se dugo dugo (mozda ne Fangia). Mozda i nostalgija igra kakvu ulogu, ali vidimo kako i nostalgija dize Jordana u kosarci. Imali su sezone gdje su stvarno bili dominantni bez najboljeg bolida. Schumacher je to sigurno dokazao 1996 i 1997, koje su vjerojatno najbolje njegove sezone jer je vratio Ferrariju sjaj kojeg je izgubio.

 

Mislim da ako Hamilton zeli uci u to drustvo jednostavno mora prihvatiti neki dobar izazov. Boriti se s Vettelom u ekipi ili otici iz Mercedesa ili Mercedes mora otici iz F1. Mislim da F1 trke s Mercedesovim 1-2 su mozda najdosadnije u povijesti ovog sporta i proslih par utrka je dovoljno pokazalo kako je mid-grid zanimljiviji kad nema Mercedesa. S druge strane i Schumi je imao iznimno dominantan bolid jako sposobnog konstruktora i padali su ratingsi i postala je iznimno dosadna era.

 

Ja jednostavno zadnjih par sezona ne mogu prihvatiti Hamiltonovu statistiku jer na kvalama nije toliko dominantan koliko bi trebao biti u odnosu na svoje kolege, a utrke osvaja na tempomatu (ako ne i lakse) kao Vettel 2013. A vidimo kako je Vettel koji je bio apsolutno fantastican u najinovativnijem bolidu na gridu, potpuno nestao sa mape kad se bolid nije slozio po njemu. I sad to ide prividno Hamiltonu na ruku, jer dominira cetverostrukog prvaka. A cinjenica je i da je da su te dvije ere Hamiltonove dominacije i Vettelove dominacije zapravo jako slicne, a fanovi svake ne zele to prihvatiti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 12:48 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...

Mislim da ako Hamilton zeli uci u to drustvo jednostavno mora prihvatiti neki dobar izazov. Boriti se s Vettelom u ekipi ili otici iz Mercedesa ili Mercedes mora otici iz F1. Mislim da F1 trke s Mercedesovim 1-2 su mozda najdosadnije u povijesti ovog sporta i proslih par utrka je dovoljno pokazalo kako je mid-grid zanimljiviji kad nema Mercedesa. S druge strane i Schumi je imao iznimno dominantan bolid jako sposobnog konstruktora i padali su ratingsi i postala je iznimno dosadna era.

 

 

Ovo je jako dobro napisano i to puno ljudi ne razumije.

 

Kako nekoga nazvati (ako je to uopce moguce) najboljim ikad pogotovo u ovakvoj situaciji kad mu je najveci protivnik dilema koju mapu motora odabrati.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

 

 I onda postavljaš uvjet Hamiltonu da napusti Mercedes i ode u neki midfield da bi dokazao da je veliki!? 

 Mene to podsjeća na onaj "argument" da Messi mora otići u Premiership u ekipu ranga West Ham, uzeti s njima ligu, kup i Ligu Prvaka i onda možda može biti GOAT.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hexfire kaže...
Dead kaže...

 

 I onda postavljaš uvjet Hamiltonu da napusti Mercedes i ode u neki midfield da bi dokazao da je veliki!? 

 Mene to podsjeća na onaj "argument" da Messi mora otići u Premiership u ekipu ranga West Ham, uzeti s njima ligu, kup i Ligu Prvaka i onda možda može biti GOAT.

 To uopce nije taj izazov. Njemu je izazov uzet nesto s repkom, jer se usporeduje s Maradonom.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
Mitch kaže...
Dead kaže...
Mitch kaže...
Mislim da je zapravo problem vecini starih fanova to sto statistika Hamiltona malo uvelicava njegovu vozacku kvalitetu.


On je po meni iznimno brz, vjerojatno top 5 ikad...medutim GOAT nije.

 Ja spadam u starije pratitelje ovog prekrasnog sporta. U ovome sam još iz doba dvoboja Lauda-Hunt, omiljen mi je McLaren, živija sam za nedilje da ugledam Sennu i bija u koroti kad je nesretno poginuo, ali ja nisam vidio boljeg vozača od Hamiltona. Zanima me ako dotični premaši Schumacherove rekorde u broju titula i pobjeda gdje ga ti vidiš na toj GOAT ljestvici, da li je vjerojatno top 5 ikad? Iako ne vidim nekog smisla uopće ikoga proglašavati GOAT-om jer je mnoštvo čimbenika uključeno pa se u sličnim slučajevima vrlo često za referencu uzimaju ostvareni brojevi na kraju karijere.

Ja kao prvo mislim da u sportu kao F1 koji se u sustini mijenja svakih 3-4 godine ne moze ni biti GOAT. Slicna stvar je s kosarkom, gdje se LBJ vjecno usporeduje s MJ, a oba igrala u razlicitim erama i fanovi svake ne zele prihvatiti cinjenice o tezini protivnika u svakoj od tih era. Pa i nogomet, Messi vs Ronaldo i to. 

Takoder, ako te zivcira sto toliko ljudi ne voli Hamiltona, onda se vjerojatno sjecas da je ista ako ne i veca masa ljudi mrzila Schumachera, i da su F1 ratingsi padali jednako u obje ere. A tad pazi nije ni bilo drustvenih mreza.

I bas zato mislim da kad pricamo opcenito o GOATu nemoguce je pricati o "najboljem" ikad, vec samo o "najvecem" ikad.

 

A najveci ikad za ovaj sport su zasigurno Fangio, Senna i Schumacher. To su vozaci pa i ljudi oko kojih bi rekao da se svijet (izvan F1) vrtio kad su bili na svom vrhu i pamtit ce ih se dugo dugo (mozda ne Fangia). Mozda i nostalgija igra kakvu ulogu, ali vidimo kako i nostalgija dize Jordana u kosarci. Imali su sezone gdje su stvarno bili dominantni bez najboljeg bolida. Schumacher je to sigurno dokazao 1996 i 1997, koje su vjerojatno najbolje njegove sezone jer je vratio Ferrariju sjaj kojeg je izgubio.

 

Mislim da ako Hamilton zeli uci u to drustvo jednostavno mora prihvatiti neki dobar izazov. Boriti se s Vettelom u ekipi ili otici iz Mercedesa ili Mercedes mora otici iz F1. Mislim da F1 trke s Mercedesovim 1-2 su mozda najdosadnije u povijesti ovog sporta i proslih par utrka je dovoljno pokazalo kako je mid-grid zanimljiviji kad nema Mercedesa. S druge strane i Schumi je imao iznimno dominantan bolid jako sposobnog konstruktora i padali su ratingsi i postala je iznimno dosadna era.

 

Ja jednostavno zadnjih par sezona ne mogu prihvatiti Hamiltonovu statistiku jer na kvalama nije toliko dominantan koliko bi trebao biti u odnosu na svoje kolege, a utrke osvaja na tempomatu (ako ne i lakse) kao Vettel 2013. A vidimo kako je Vettel koji je bio apsolutno fantastican u najinovativnijem bolidu na gridu, potpuno nestao sa mape kad se bolid nije slozio po njemu. I sad to ide prividno Hamiltonu na ruku, jer dominira cetverostrukog prvaka. A cinjenica je i da je da su te dvije ere Hamiltonove dominacije i Vettelove dominacije zapravo jako slicne, a fanovi svake ne zele to prihvatiti.

 Sve okay. Tvoje razmišljanje. Ta tri vozača koja si izabrao je tipična nostalgija starijeg ljubitelja F1. Ovi današnji bi prije izabrali Hamiltona, Vettela, Alonsa... Baš zbog ovoga nema smisla birati najvećeg, najboljeg... Jedini smisleni izbor je najuspješniji vozač svih vremena. A tu nema izbora jer brojke govore da je to Schumacher iako mu se ta titula jako ljulja. Smiješno mi je što si među trojicom "najvećih" uvrstio Schumachera kojeg također optužuješ kao i Hamiltona da je glavni krivac za dosadnu F1, a znamo što je sve činio i što se činilo za njega tijekom karijere. I onda postavljaš uvjet Hamiltonu da napusti Mercedes i ode u neki midfield da bi dokazao da je veliki!? Nitko od tih tvojih velikana to ne bi napravio. Hamilton je i u mediokritetnom McLarenu nakon 1998. bio uspješan, što me podsjeća na Sennu u Lotusu. Svak je težio boljem i zašto bi Hamilton sad išao s konja na magarca samo za to da ga kolega Mitch uvrsti u svoju listu. Kao da si rekao Usainu Boltu koji je isto tako 100 i 200 m učinio dosadnim, da trče bez sprinterica ili namjerno ne učini pripreme za sezonu. Mene uopće ne živcira ovakav odnos prema danas najboljem vozaču, a zašto i bi, što ja imam od toga? Jedino mi je pomalo maloumno ovako komentirati ostvarenja jednog vrhunskog vozača, a razlog bi za to mogla biti i boja kože.

Lol....nemamo mi o cemu diskutirat ovdje.

 

 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
Mene uopće ne živcira ovakav odnos prema danas najboljem vozaču, a zašto i bi, što ja imam od toga? Jedino mi je pomalo maloumno ovako komentirati ostvarenja jednog vrhunskog vozača, a razlog bi za to mogla biti i boja kože.

  A lega baš ga sada sereš ono žešće. Mislio sam da si samo onako vatreni obožavatelj Hamiltona, sad vidim da nisi, nego još gore. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 0:27 (itomic009).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Žalosno je što on nije jedini koji tako glupo razmišljanje ima.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

Ne mogu izdržat a da ne prikažem ovu izjavu pojedinca koja skoro pa graniči s ludilom i ukazuje na podcjenjivanje spomenutog vozača iz nekog samo njemu poznatog razloga.

On kao i ti odlazi iz krajnosti u krajnost.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
 Jedino mi je pomalo maloumno ovako komentirati ostvarenja jednog vrhunskog vozača, a razlog bi za to mogla biti i boja kože.

 

Ma jasno najveci problem u F1 je to kaj je Hamilton crnac, daj nemoj biti kao svi ovi politički korektni debili kojih se nakotilo previse i koji ne shvacaju da odrasli ljudi slobodno nesto kritiziraju i da to ne znaci da zato mrze ako kritiziraju.

twice the pride double the fall
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice