Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.635
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...

E što bi volio da dođe Hamilton pa da ga popuši ovaj pjetlić LeClerc. Ne znam ljudi, biće da sam ostario, ali ovaj Leclerc ne zaslužuje da sjedi u Ferariju a posebno ne zaslužuje mjesto prvog vozača. Ne znam ko ga gura ali..... I opet kažem da je Ferari napravio grešku kada su pustili Kimija koji je daleko stabilniji od Sebastiana.

 Svaka čast Vettel-u i Kimiju al brate pod stare dane samo procesija od njih. Spremni su voziti u vlakiću cijeli dan, kao da im fali muda za napad na vozača ispred. Ovim mlađima to nije problem, tak da je Leclerc pun pogodak za Ferrari.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

 Prošle godine smo imali tisućitu F1 utrku u Formuli 1. Ove godine, točnije na današnji dan slavimo 70 godine F1.

13. Svibanja 1950. je bila održana 1.utrka F1 na Silverstonu, pobjednik je bio Giuseppe Farina u Alfi Romeo 158 kasnije je bio i svjetski prvak.

Tijekom ovih 70 godina imali smo 33 različita svjetska prvaka, 16 konstruktorskih prvaka, 108 različitih pobjednika, 764 vozača i više od 150 timova. Imali smo dosadne urtke, imali smo uzbudljive utrke, izgubili smo putem dosta vozača koji iako su vozili prije moga vremena,  gledajući neke klipove na yt njihove vožnje vidio sam da su bili jedni od najboljih. Tako da živjeli. Za sljedećih 70 godina.

 

Pisajući ovo, shvatim da bih volio znati kako ste vi okrili svijet Formule 1. Evo moje priče, koja kad se sad podjestim isto krenula 13. Svibnja.

 

13. Svibanj, Nedjelja: Ustala se cijela obitelj malo  ranije nego inače jer je danas bio poseban dan, ja imao Prvu pričest, nakon obavljene Mise, došao red na ručak, skupila se tu šira obitelj, bliži prijatelji i tako da se dobro pojelo i popilo. Nakon toga moj tetak odlazi gledat Tv, igrom slučaja prolazim pokraj TV-a i prvo što čujem neki visoki mom uhu ugodni zvuk i pogledam prema ekranu i vidim nekakve čudne niske aute, pitam ga šta je to, kaže on formule i nabrzinu mi objasni utrke, vozače i koncepte bolide (široke gume, krila), sve mislii koje sam imao na igri sa vršnjacima su bile zamijenjene sa ovim bolidima i njihovim pilotima, i tako ja i on odgledamo cijelu utrku. Tog dana na Catalunyi je pobijedio Felipe Massa u Ferrariju, ali je meni za oko zapela jedna druga ekipa Mclaren i njihov vozač za kojeg i danas navijam iako ga mnogi mrze Lewis Hamilton. Tako da te nedjelje sam ja pronašao svoju ljubav prema F1 i od tad pa do danas ostaje samo jedna misao u glavi: Kada ću otići pogledati utrku uživo?, bilo je planirano ove godine u Austriju, ali nažalost zbog korone je taj plan propao.

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
phoenix2003 kaže...

E što bi volio da dođe Hamilton pa da ga popuši ovaj pjetlić LeClerc. Ne znam ljudi, biće da sam ostario, ali ovaj Leclerc ne zaslužuje da sjedi u Ferariju a posebno ne zaslužuje mjesto prvog vozača. Ne znam ko ga gura ali..... I opet kažem da je Ferari napravio grešku kada su pustili Kimija koji je daleko stabilniji od Sebastiana.

 Svaka čast Vettel-u i Kimiju al brate pod stare dane samo procesija od njih. Spremni su voziti u vlakiću cijeli dan, kao da im fali muda za napad na vozača ispred. Ovim mlađima to nije problem, tak da je Leclerc pun pogodak za Ferrari.

 Procesija od Vettela? Jesi li ti gledao zadnje 3 sezone?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Shaka111 kaže...
x18x05x kaže...
phoenix2003 kaže...

E što bi volio da dođe Hamilton pa da ga popuši ovaj pjetlić LeClerc. Ne znam ljudi, biće da sam ostario, ali ovaj Leclerc ne zaslužuje da sjedi u Ferariju a posebno ne zaslužuje mjesto prvog vozača. Ne znam ko ga gura ali..... I opet kažem da je Ferari napravio grešku kada su pustili Kimija koji je daleko stabilniji od Sebastiana.

 Svaka čast Vettel-u i Kimiju al brate pod stare dane samo procesija od njih. Spremni su voziti u vlakiću cijeli dan, kao da im fali muda za napad na vozača ispred. Ovim mlađima to nije problem, tak da je Leclerc pun pogodak za Ferrari.

 Procesija od Vettela? Jesi li ti gledao zadnje 3 sezone?

 Da, gledao sam. Sve što je bilo uzbudljivo od njega su sudari, drugu ništa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
I meni Vettel nije vise sto je bio,radi greske i samo kuka...definitivno njegovo vrime je proslo..ruku na srce ni greske u boxu/taktici nisu bile rijetkost!!
I Vett i Kimm su top vozaci ali daleko od prvaka kakvo Ferrari treba!!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
ali daleko od prvaka kakvo Ferrari treba!!

Ferrari prvo treba posložit momčad jer u suprotnom neće ni Leclerc dugo.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

BREAKING: Daniel Ricciardo will join McLaren in 2021!

 

Znači Vettel mirovina? 

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bit ce zanimljivo tko ce zamjeniti Vettela u Ferrariju, izgleda da je najizgledniji kandidat Saintz, ali bi ja najvise volio da se vrati Alonso

14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

<3

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 12:47 (Flying Dutchman).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vettel u Mercedes,jel to moguce?!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Vettel u Mercedes,jel to moguce?!

 A Bottas? 

 

Navodno Renault baca "tease" da se Alonso vraca

Di2 &amp; EPS FTW!
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nevjerujem da će Vettel u Mercedes, jer bi tada tamo izbio rat a oni to nežele. Prije ga vidim u alfi ili hassu. A u renault vjerojatno se vraća Alonso, ako pratite malo twitter i instagram, možete vidjet da imaju neke fore i teasere.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vettel ide u Mercedes po meni. A za mene je to prilicno glupo iako je idealan marketinski potez za Mercedes.

 

Hamilton je vec pokazao da takvo nesto nece funkcionirat, a on ce ganjat GPove da se odmakne od Schumija.

 

Ferrari je dosta zanimljiv potez povukao i kao njihov fan jako mi je drago

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 17:01 (Mitch).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
volegradele kaže...
ali daleko od prvaka kakvo Ferrari treba!!

Ferrari prvo treba posložit momčad jer u suprotnom neće ni Leclerc dugo.

 

Ljudi....jel ovo skrivena kamera? Zona sumraka? ....... Leclerc? Koji crni Leclerc?! Pratim F1 100 godina, i moram da kažem da je Leclerc prosječan vozač. Živi bili pa vidjeli! Što se tiče Ferarija, od njihovih trkaćih inžinjera su bolja ova dvojica komentatora sa Sport Kluba (Pavle i ovaj drugi...kako se zove). 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
phoenix2003 kaže...
Valentin17 kaže...
volegradele kaže...
ali daleko od prvaka kakvo Ferrari treba!!

Ferrari prvo treba posložit momčad jer u suprotnom neće ni Leclerc dugo.

 

Ljudi....jel ovo skrivena kamera? Zona sumraka? ....... Leclerc? Koji crni Leclerc?! Pratim F1 100 godina, i moram da kažem da je Leclerc prosječan vozač. Živi bili pa vidjeli! Što se tiče Ferarija, od njihovih trkaćih inžinjera su bolja ova dvojica komentatora sa Sport Kluba (Pavle i ovaj drugi...kako se zove). 

 Prosječna momčad, prosječan vozač.

Mislim da bi bilo suludo da Vettel ode u mečku, ali to bi moglo biti zanimljivo za gledati. Kakav bi to rat bio...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

vettel je na svoje rodjendane redovno pozivao toto wolffa, vjerujem da tu ima odredjenih konekcija

 

a da je leclerc prosjek je u najmanju ruku glupo reć, da ne kazem nesto gore

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

vettel je na svoje rodjendane redovno pozivao toto wolffa, vjerujem da tu ima odredjenih konekcija

 

a da je leclerc prosjek je u najmanju ruku glupo reć, da ne kazem nesto gore

 Ovo bi moglo biti vrlo zanimljivo.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

dzabe ti sta pratis f1 100 godina, kad ne kuzis kurca o f1

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

vettel je na svoje rodjendane redovno pozivao toto wolffa, vjerujem da tu ima odredjenih konekcija

 

a da je leclerc prosjek je u najmanju ruku glupo reć, da ne kazem nesto gore

 Hm, Vettel u Racing Point tj. Aston Martin umjesto Pereza?  Ako gledamo zadnje Wolfovo ulaganje, a Mercedes tesko da bi zamjenio pobjednicki dvojac.

Di2 &amp; EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vett ako ne ode u Merc nek se dostojno povuce..ako pak ode u Merc to ce bit show njega i Hama!!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Šta mislite bude li i Austrija odgođena?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Šta mislite bude li i Austrija odgođena?

 mislim da ce se austrija odrzat i to 2 trke

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...
x18x05x kaže...

Šta mislite bude li i Austrija odgođena?

 mislim da ce se austrija odrzat i to 2 trke

 2? VN Austrije 2 puta ili jedna bude za neku drugu stazu, Australija npr?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

5.7. i 12.7. će biti VN Austrije, iza zatvorenih vrata.  Nakon toga ide Silverstone 2 puta 26.7. i 2.8. I Bahrein će isto ići 2 puta 29.11. i 6.12. Tako da će biti 19 utrka ukupno.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2020 20:23 (ZooZ).
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

pretpostavljam dvije sa razlicitim konfiguracijama te austrije

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

pretpostavljam dvije sa razlicitim konfiguracijama te austrije

 

 Nisam siguran da li je ovo moguće u Austriji...suprotan smjer pretpostavljam da ne dolazi u obzir zbog pravila o izletnim zonama i zaštitnim ogradama i slično, a ne vidim što bi drugo u Austriji mogli napraviti, jer nemaju mogućnosti za promjenu konfiguracije staze, barem ne da bila odobrena za F1.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2020 7:56 (miki1981).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Virtualni Monaco, s najviše F1 vozača do sad.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sky F1.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

F1 Virtual GP Aserbaidschan je u 19h?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Gdje je hype? Počelo je.. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice