Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.755
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Nitko ne komentira povratak Mercedesovih motora u McLaren, jedva čekam 

 

Treba njima prvo dobra šasija... bokte pa zadnje sezone ni sa Mercom nisu bili nešto... Honda im ne valja, a vidi šta RedBull radi Hondom...  imaju i dvije pobjede ove godine... a kad je McLaren zadnji put imao pobjedu... Motor im je najmanji problem u trnutnom stanju stvari.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Čitam sad malo novosti i McLaren je uvjeren da će biti u rangu Mercedesa kada dobiju njihove motore i da će se bar boriti s njima za pobjede. Pa da i to vidimo, još jedna momčad koja će se boriti za naslov

 

E, da je babi.... mislim, ono, mjenjaju motore, a ništa se ne dešava... odbace Hondu kao ne valja, a sad sa Hondom Red Bull ispred njih. tctctc a nekad je to bila ozbiljna momčad.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Koji komedijaši, opet su popušili sasvim zasluženo. A i ovaj cirkus s plakanjem i kukanjem LeClerca ?? Taman kad mi postao drag se počeo ponašat ko p..ca. Znači, kakvi kreteni !! Kao, dao sam mu slip stream pa me sjebo i prestigao, nek mi vrati ??  A šta kao bilo je neke druge solucije i mogao mu je uskratiti slip stream i dat Lewisu pa da ga sabije ovaj ?? Znači, Vettel je startao odlično, prestigao ga pomoću slip stream sasvim normalno i legitimno, šta drugo da čovjek radi kad je brži i onda je bio ladno krug za krugom brži. I onda ovi retardirani iz Ferrarija ga namjerno ne pozovu prvog u box (i da, nema veze ovo i Singapur s tim tko prvi treba, da netko ne krene srat) kako bi mali prošao na prvo mjesto. Znači, namjerno su kočili Vettla i onda mu je krepao auto. Da nisu bili retaridarni, Vettlu bi krepao auto na drugačijoj poziciji u krugu u odnosu na LeClerca i ovaj bi možda prošao kao i Mercedesi (koji uvjek jebeno profitiraju od tuđih pehova), dakle, ne bi ga prestigli. No, kako su totalni debili, nek im je tako.

 

 Da, vraća mi se McLaren na Mercedes, ali ne znam što sad to kad su prije 5 godina i otišli zato što su zaključili da ne možeš bit prvi ako nemaš svoj motor, ili nekog tko pravi samo za tebe primarno. U prijevodu, Mercedes neće dozvolit da nekom prodaju motor i da bude ispred njih. Tako da, ne znam kako će im to bit. Taman kad oni pređu za dvije godine na mečku, Renault i Honda će ih sve sustić . Šteta je samo danas da Sainz nije imao krvi malo više i da je odsjekao Lewisa u prvom zavoju, kad je bio brži. Ali nije Sainz nažalost ni Max ni LeClerc.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 11:48 (itomic009).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Očekivao sam življu borbu za drugo mjesto. Ovaj se nije ni usudio napasti kak spada.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Očekivao sam življu borbu za drugo mjesto. Ovaj se nije ni usudio napasti kak spada.

 Nije mogao... mercedes je imao puno brži zadnji sektor i uvijek se dovoljno bottas odvojio prije DRS zone gdje je najbolje mjesto za preticanje..

 

A i stvar je u gumama, današnja F1 je takva da ako pokušavaš par put nekoga proći i ne uspiješ uništiš si gume skroz

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 Koji komedijaši, opet su popušili sasvim zasluženo. A i ovaj cirkus s plakanjem i kukanjem LeClerca ?? Taman kad mi postao drag se počeo ponašat ko p..ca. Znači, kakvi kreteni !! Kao, dao sam mu slip stream pa me sjebo i prestigao, nek mi vrati ??  A šta kao bilo je neke druge solucije i mogao mu je uskratiti slip stream i dat Lewisu pa da ga sabije ovaj ?? Znači, Vettel je startao odlično, prestigao ga pomoću slip stream sasvim normalno i legitimno, šta drugo da čovjek radi kad je brži i onda je bio ladno krug za krugom brži. I onda ovi retardirani iz Ferrarija ga namjerno ne pozovu prvog u box (i da, nema veze ovo i Singapur s tim tko prvi treba, da netko ne krene srat) kako bi mali prošao na prvo mjesto. Znači, namjerno su kočili Vettla i onda mu je krepao auto. Da nisu bili retaridarni, Vettlu bi krepao auto na drugačijoj poziciji u krugu u odnosu na LeClerca i ovaj bi možda prošao kao i Mercedesi (koji uvjek jebeno profitiraju od tuđih pehova), dakle, ne bi ga prestigli. No, kako su totalni debili, nek im je tako.

 

 Da, vraća mi se McLaren na Mercedes, ali ne znam što sad to kad su prije 5 godina i otišli zato što su zaključili da ne možeš bit prvi ako nemaš svoj motor, ili nekog tko pravi samo za tebe primarno. U prijevodu, Mercedes neće dozvolit da nekom prodaju motor i da bude ispred njih. Tako da, ne znam kako će im to bit. Taman kad oni pređu za dvije godine na mečku, Renault i Honda će ih sve sustić . Šteta je samo danas da Sainz nije imao krvi malo više i da je odsjekao Lewisa u prvom zavoju, kad je bio brži. Ali nije Sainz nažalost ni max ni LeClerc.

Mali nije ništa plakao, mogao je komotno dati ss Mercedesu i ovaj ga nebi stigo jer nije tako jak na pravcu što smo vidjeli u Italiji, a i Seba je komotno mogao zatvoriti sa unutarnje.

Mali nekon stanke rastura tog Seba kao da je neki balavac. Moj k... bi Ferrari vratio malog ispred Petla da nisu imali dogovor.

Ti koji pričaju zašto ga nije stigao na stazi ili prestigao Botasa su totalno smješni.

Zna se da je Merc bio 0.3 sec jači u zadnjem sektoru prije DRS zone, zna se da kad voziš nekome na guzici 10 krugova ostaješ bez guma jer u zavjetrini trošiš duplo više gume, pogotovo za kočenje(kako su Hamiltonove gume izgledale nakon 15 krugova u Italiji).

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

  Pa bilo bi stvarno vrhunski da je dao slip stream konkurenciji, to bi bio vrh koji samo Ferrari i može valjda izvest. Da se razumijemo, navijam sad za Ferrari zadnjih godina jer mi je dosta toga da jedna momčad iz godine u godinu gazi sve redom, ali kako ovaj Ferrari prosipa bodove, pa to je umjetnost. Oni kao da su hrvatska momčad pa na sve moguće i nemoguće načine popuše a imaju dobar auto.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari na ovoj utrci nije napravio ništa krivo. Imali su dogovor prije utrke i to je to. Napravili su prema dogovoru. Vettel je startao najbolje od prve trojice i prošao bi Hamiltona do zavoja i bez slipstreama LeClerca. S obzirom da je Vettel bio brži od LeClerca prešli su na plan C i zamjenili mjesta preko bokseva. Ovdje nije bilo nikakvo rasipanje bodova. Imali su strategiju koja bi upalila da nije Vettelu otišao bolid.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Vettel je bio nekoliko sekundi ispred LeClerca, koji je pak bio samo nekoliko sekundi iza malog. S obzirom da su namjerno sjebali Vettla oko boksa, zadržali ga (mada znam da lažu sad kao da nisu, ali jesu), i da je bilo sve ok, izgubio je nekoliko sekundi što znači da bi mu Lewis bio za vratom ili ga možda i prestigao. Uzimajući u obzir činjenicu da nisu u nikakvoj borbi sada, ni za konstruktorski ni vozački naslov, njima je cilj trebao bit 1-2, kako god. Dobro je startalo i imali su 1-2, ali onda su debilno kompromitirali Vettla i brukali se na team radiju tako da ih je sjebala karma zasluženo ovaj puta.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferrari je ciganska ekipa! Ispričavam se unaprijed.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 18:29 (Chico12).
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Neko iz boxa je ko amen popizdija sta Vett odma na pocetku nije pustija LeClerc i sjeba MGU ali slabo je racuna pa je sjeba i LeClerca i cilog Ferrarija!

Mogli su imat 1-2 i amen a ne oni zele LeClerc isprid,da je bija brzi OK ali nije i eto karme ili ovo prvo sta sam napisa!

AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chico12 kaže...
Ferrari je ciganska ekipa! Ispričavam se unaprijed.

  

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chico12 kaže...
Ferrari je ciganska ekipa! Ispričavam se unaprijed.

Opa! Rasizam i govor mržnje!

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Šta ti sad kao mrziš Vettla i vodiš kampanju protiv njega ili ? To što ti ne voliš Vettla nema veze s cirkusom koji Ferrari radi, ako si objektivan naravno, što nisi. Neki komentari ljudi koji se bave čitav život utrkama, recimo:

 

https://www.index.hr/sport/clanak/vettel-je-zrtvovan-njegova-karijera-u-ferrariju-je-zavrsila/2120325.aspx

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zašto misliš da ne volim Vettela? Ja sam samo objektivan kad kažem da su njegove vožnje(nije on balerina da izvodi tolike piruete) u najmanju ruku sramotne za jednog 4x prvaka.

ti i ostali trubite kaj hoćete da su ga kao sjebali i ostale teorije zavjere.

Momčad bi se uvijek trebala priklanjali bržem vozaču i to je trenutno Čarli i točka, isto kako su u prvom djelu favorizirali fetla.

 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Ja nisam rekao da su neke teorije zavjere u pitanju nego da se Ferrari propisno osramotio u Rusiji, što su komentirali i potvrdili svi koji iole nešto znaju i prate F1 te da je Vettel olično vozio u Rusiji. Nit ja tvrdim da je Vettel Bogomdan nit da LeClerc ne valja. Nisi me vidio da sam došao pljuvat po njemu sad kad je rasturao zadnje vrijeme jer je i zaslužio te super vozi. Tako da, vrlo si objektivan, nema šta.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

a) nikad ne imati 2 prva vozača, netko mora glumiti Rubensa Barichella ili Bottasa

b) imati šefa koji kada lupi šakom u stol vozačima ispadaju gebise

c) superioran bolid, superioran razvoj bolida

d) superiorna taktika

 

Drugovi i drugarice tako se osvajaju naslovi.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

a) nikad ne imati 2 prva vozača, netko mora glumiti Rubensa Barichella ili Bottasa

b) imati šefa koji kada lupi šakom u stol vozačima ispadaju gebise

c) superioran bolid, superioran razvoj bolida

d) superiorna taktika

 

Drugovi i drugarice tako se osvajaju naslovi.

 moze samo c) i d) po primjeru mercedesa 2014-2016

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...
Korny1603987 kaže...

a) nikad ne imati 2 prva vozača, netko mora glumiti Rubensa Barichella ili Bottasa

b) imati šefa koji kada lupi šakom u stol vozačima ispadaju gebise

c) superioran bolid, superioran razvoj bolida

d) superiorna taktika

 

Drugovi i drugarice tako se osvajaju naslovi.

 moze samo c) i d) po primjeru mercedesa 2014-2016

 E, a da je Merc imao i a i b onda bi Hamilton imao jedan naslov više pa bi se možda hvalili da je njihov vozač oborio Schumijeve rekorde... a ovako postoji šansa da mu to i ne uspije. A momčadi bi i to godilo... kao što se i za Schumija kaže da je rekorde postavio u Ferđi...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 13:15 (Gnjavator).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari 1-2, Mercedes 3-4 te Red Bull 5-6

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Odlične kvalifikacije i vožnja Vettla i Ferraria. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
itomic009 kaže...

 Odlične kvalifikacije i vožnja Vettla i Ferraria. 

  I onda utrka i mozemo biti samo fascinirani koliko je u stanju ferrari zajebati, ako se ovi na pit wallu ne najedu ludih gljiva onda vozači u ovom slucaju startaju tragikomicno.

 

Isto tak ferrarijev race pace u odnosu na mercedes je jos uvijek žalostan.

 

Ali i za promjenu svih ovih godina Verstapen bi se mogel malo u mercedes tresnuti koji put, a ne baš svaki put u crvene.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
itomic009 kaže...

 Odlične kvalifikacije i vožnja Vettla i Ferraria. 

  I onda utrka i mozemo biti samo fascinirani koliko je u stanju ferrari zajebati, ako se ovi na pit wallu ne najedu ludih gljiva onda vozači u ovom slucaju startaju tragikomicno.

 

Isto tak ferrarijev race pace u odnosu na mercedes je jos uvijek žalostan.

 

Ali i za promjenu svih ovih godina Verstapen bi se mogel malo u mercedes tresnuti koji put, a ne baš svaki put u crvene.

 Ovaj put su se crveni u njega malo zabili. :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bravoo Saintz bravoo MCL!!! Hell Yeah
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
JohnnyBlaze kaže...

.

 Ovaj put su se crveni u njega malo zabili. :D

 Ma je ali generalno mislim nek se malo sa nekim drugim lupa.

 

 Malo dobiva vlastite medicine, dobro je to nek se samo ljuti.

 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zao mi da imam naviku se buditi rano i nedjeljom...da sam bar mogao zaspat nakon 5min trke, ne bi propustio nista, al jbg...koliko toga moze ferrari sjebat, to je cudo

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vidim da nitko ne spominje pokazvanje završne zastave krug prije završetka. Tako da je Perez ipak završio utrku kao 9-ti, kako je bio u 52 krugu. Vozili su jedan krug više bez razloga

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Meni je bila skroz ok utrka,Vett je sve u svemu dobro vozio osim starta,LeCler je izvukao max sto je mogao i pruzio vrlo dobru utrku!!

Hamilton:"I need more power" neprocijenjivo😁
AUDIOFIL
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice