Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.229.638
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hmm, zanimljiv članak za one koji su se pretplatili f1tv

 

https://www.autosport.com/f1/news/143268/f1-tv-might-need-another-year-to-solve-small-bugs

 

čovjek se pita zašto su onda uopće dali pretplate, a nisu u stanju osigurati siguran stream. Tehnologija nije nova i ako nisu znali kako sve posložiti mogli su tražiti pomoć izvana, od onih koji imaju s time iskustva. 

8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni su vratili 4,63 dolara na karticu od ovih 50 dolara šta sam platio za cijelu sezonu na onom 50% popustu znači oko 45 dolara je to sad sve ukupno.

Ali za F1 sumnjam da ću ikad više uzet i koristit njihovu platformu snaću se na druge načine a ako ikad budem išta plaćao to će bit Eurosport Player 25 eura jedna godina pretplata.

Bolje bi mi bilo da sam to platio nego ovo.

 

 

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

hoce opet ferrari bit kriv sto leclerc nije dobro odvozio? nekad se stvarno zna pretjerat oko toga

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

hoce opet ferrari bit kriv sto leclerc nije dobro odvozio? nekad se stvarno zna pretjerat oko toga

 Mislim da imaju (i Ferrari i Tifosi) trenutno većih problema od toga dali je Leclerc 5. ili 4. na startu.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
speedy56 kaže...
Del_Boy97 kaže...

hoce opet ferrari bit kriv sto leclerc nije dobro odvozio? nekad se stvarno zna pretjerat oko toga

 Mislim da imaju (i Ferrari i Tifosi) trenutno većih problema od toga dali je Leclerc 5. ili 4. na startu.

 Punoo većih. Mercedes ne posustaje ni milimetra.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zanima me ima li neko pozivnicu još uvijek za morningstreams?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

može i meni ako netko ima viška

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rocker55555 kaže...

može i meni ako netko ima viška

 i meni ako netko ima...hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

SkySport F1

Ace Player: df74191100140755177d4eec4def7da1f50fab73

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 14:28 (No.Nameee).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo glasanje. 

Tko će pobjediti danas?

4 Bottas
4 Hamilton
0 Verstappen
1 Vettel
5 Leclerc
0 Gasly
1 Netko drugi
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Malo glasanje. 

Tko će pobjediti danas?

 Mercedes

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Malo glasanje. 

Tko će pobjediti danas?

 Mercedes

 To bi bilo jako loše za F1 da se i danas desi 1-2.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj Ferrari je propo i prolupo skroz naskroz... još malo i bit će treća ili četvrta ekipa F1.

Mnogo su "smešna" ekipa.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Malo glasanje. 

Tko će pobjediti danas?

 Mercedes

 To bi bilo jako loše za F1 da se i danas desi 1-2.

 

Stvarno jos uvijek ocekujete da netko drugi pobijedi, nije tesko zakljuciti kud vozi ova sezona nažalost vjeruj mi nikome se ne gadi vise mercedes nego meni vjerojatno ali jebiga kad su najbolji.

 

A ovi idioti u Ferrariju su mi ne shvatljivi, prvi put Vettal si sjebo gumu postili LeClerca jer je bil brzi, sad je obrnuto i jos su na razlicitm strategijama i brzim gumama drze Vettla iza da gubi vrijeme pa ko je tu lud?

EDIT: i sad ga puste nakon kaj je tolko vremena izgubil kakvi mastermindovi na pitwallu Ferrarija

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 16:03 (dad0r).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koja dosada. Same old, same old.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari je donio nadogradnju motora i aerodinamike na ovu stazu i nisu mogli napasti niti redbull. Teško da mogu nešto dramatično promjeniti do kraja sezone.Istina da je ovo staza koja ne dopušta puno pretjecanja ali ipak. Hamilton je zasluženo pobjedio, odvezao utrku bez greške i klasu bolje nego bottas. Iz utrke u utrku se pokazuje da je mercedes klasa iznad ostalih, što je među ostalima izjavio i verstappen. Jednostavno razumiju ovogodišnji bolid i voze kao ekipa. Vjerujem da bi mogli i ubrzati da im netko "diše za vrat"

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
kako izgleda, Mercedesi ce ovu sezonu zavrsiti sa istim motorima s kojima su zapoceli sezonu...
nevjerojatno je koliko rezerve imaju i cuvaju u tim motorima.

kao Ferrarijevca, boli me srce ali trenutno su miljama iza Mercedesa. neznam dal se gube u neznanju ili se gube opcenito.
amaterizam na NAJJAČE !!!

RedBullu svaka cast
jesus_tm1
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

procesija...

 

neznam sta rec kad vidim sta rade u ferrariju, barem 5-6 krugova, ako ne i vise, kasne sa zamjenama pozicije...jbt bude 5s iza mercedesa, pa pusti drugog, ne, ajmo mi lijepo da budemo 20s iza, pa onda se zamjenimo...

proslih godina su imali neke pobjede i dobrih utrka, ali ove godine nazalost ne vidim ama bas nista da bi im moglo ic na njihovu stranu...

 

razocaran maximalno...

 

i da, napokon 1 utrka da je odgledana bez trokiranja/blokiranja sa strane F1TV...osim sta im app nije radio nikako, ali barem sam castao sa laptopa na tv...pratio sam mrvicu FP3 sa kamera na bolidu i mogu rec da bas te obuhvati ono kad cujes svaki razgovor vozaca sa mehanicarom, pa kako ga vodi kroz situacije, kako odlucuju sta i kad raditi...fora skroz! jos da to ubace na desktop verziju streama...

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Počivaj u miru Niki.. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 10:13 (x18x05x).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Izgleda da nas čeka dosadna sezona. Sudeći po izjavama, ferrari razvija bolid za sljedeću sezonu, i ono što sad pokušavaju shvatiti je zašto bolid ne funkcionira kako bi trebao, tako da mogu to znanje prenijeti na sljedeću sezonu. Bit će zanimljivo vidjeti sljedeću sezonu ako ne uspiju naći problem zašto bolid ne funkcionira kako bi trebao.

 

Ostaje nam nadati se da će bottas moći konkurirati hamiltonu tako da ćemo gledati borbu za naslov do kraja sezone. A možda i postane zanimljiva bitka redbulla i ferraria za drugo mjesto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 18:18 (formula1live).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Izgleda da nas čeka dosadna sezona. Sudeći po izjavama, ferrari razvija bolid za sljedeću sezonu, i ono što sad pokušavaju shvatiti je zašto bolid ne funkcionira kako bi trebao, tako da mogu to znanje prenijeti na sljedeću sezonu. Bit će zanimljivo vidjeti sljedeću sezonu ako ne uspiju naći problem zašto bolid ne funkcionira kako bi trebao.

 

Ostaje nam nadati se da će bottas moći konkurirati hamiltonu tako da ćemo gledati borbu za naslov do kraja sezone. A možda i postane zanimljiva bitka redbulla i ferraria za drugo mjesto.

 To su i prosle godine pricali...

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da istina, ali ovaj put je drugačiji ton. Iz izjava se može naslutiti da ako neće uspjeti razumjeti zašto bolid, za koji kažu da radi savršeno, ne funkcionira (čak i na stazama gdje su trebali imati prednost), sljedeće godine neće biti ništa bolje. Nisu rekli da razvijaju bolid koji će biti broj jedan druge godine, nego da razvijaju bolid i pokušavaju naći ono nešto zbog čega ovogodišnji bolid ne funkcionira, da to isto ne naprave i sljedeće godine. 

 

Ovo sve izgleda kao da im jednostavno fali neki stručnjak pa da ih uputi u pravome smjeru. Ove godine imaju brz bolid, ali jednostavno ne funkcionira i ne znaju zašto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 19:29 (formula1live).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Da istina, ali ovaj put je drugačiji ton. Iz izjava se može naslutiti da ako neće uspjeti razumjeti zašto bolid, za koji kažu da radi savršeno, ne funkcionira (čak i na stazama gdje su trebali imati prednost), sljedeće godine neće biti ništa bolje. Nisu rekli da razvijaju bolid koji će biti broj jedan druge godine, nego da razvijaju bolid i pokušavaju naći ono nešto zbog čega ovogodišnji bolid ne funkcionira, da to isto ne naprave i sljedeće godine. 

 

Ovo sve izgleda kao da im jednostavno fali neki stručnjak pa da ih uputi u pravome smjeru. Ove godine imaju brz bolid, ali jednostavno ne funkcionira i ne znaju zašto.

 Trebaju se oni zapitat šta se dešava sa strategijama. Očajno su im loše reakcije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Da istina, ali ovaj put je drugačiji ton. Iz izjava se može naslutiti da ako neće uspjeti razumjeti zašto bolid, za koji kažu da radi savršeno, ne funkcionira (čak i na stazama gdje su trebali imati prednost), sljedeće godine neće biti ništa bolje. Nisu rekli da razvijaju bolid koji će biti broj jedan druge godine, nego da razvijaju bolid i pokušavaju naći ono nešto zbog čega ovogodišnji bolid ne funkcionira, da to isto ne naprave i sljedeće godine. 

 

Ovo sve izgleda kao da im jednostavno fali neki stručnjak pa da ih uputi u pravome smjeru. Ove godine imaju brz bolid, ali jednostavno ne funkcionira i ne znaju zašto.

 Svaka ekipa sezonu koristi za napredak u slijedecoj, pa to ne moze posluziti kao opravdanje da ce zato imati lose rezultate. Mercedes ekipa sigurno ne sjedi besposleno i pije caj u R&D pogonima nego isto tako koriste ovu sezonu da sloze bolji bolid za iduci, tako da to kao opravdanje mi je retardirano.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Izgleda da nas čeka dosadna sezona.

 Već je zaredalo tih sezona. Upropastili su sam temelj formule 1 kastrirajući motore. No, sami rade na svom upropaštavanju i nestanku. I neka im bude.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
formula1live kaže...

Da istina, ali ovaj put je drugačiji ton. Iz izjava se može naslutiti da ako neće uspjeti razumjeti zašto bolid, za koji kažu da radi savršeno, ne funkcionira (čak i na stazama gdje su trebali imati prednost), sljedeće godine neće biti ništa bolje. Nisu rekli da razvijaju bolid koji će biti broj jedan druge godine, nego da razvijaju bolid i pokušavaju naći ono nešto zbog čega ovogodišnji bolid ne funkcionira, da to isto ne naprave i sljedeće godine. 

 

Ovo sve izgleda kao da im jednostavno fali neki stručnjak pa da ih uputi u pravome smjeru. Ove godine imaju brz bolid, ali jednostavno ne funkcionira i ne znaju zašto.

 Trebaju se oni zapitat šta se dešava sa strategijama. Očajno su im loše reakcije.

 

Vec odavno je trebalo smijeniti cijeli vrh, i ko prvo staviti vođu ekipe nekog ko ima muda i usudi se napraviti nesto jer do sad svi potezi su i samo reaktivni i konzervativni nista proaktivno ne rade.

 

Koda im nije dosta da je mečka svijetlosne godine ispred njih jos si i sami naprave nered.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo mu je trebalo u četvrtak da se zabije, danas mu je to uspjelo. S.Vettel.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kako je "dobro" ferrari počeo ove kvalifikacije.... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 15:23 (formula1live).
8 godina
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koje su ove budale u ferrariju zbog fokusa na Seba 

Oni "zaboravili" Leclerca jer on kao bio "siguran" u  Q3 i čovjek eliminiran i startat će na ovoj šugavoj stazi iza 15 pozicije hahaha majko mila budaletina

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 16:34 (Seki001).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice