Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.229.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisu nikoga ugrozili, a platili su licencu kao i svi drugi...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...

Nisu nikoga ugrozili, a platili su licencu kao i svi drugi...

 Nije to bit. Sramote ime Meklarena.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bas je obecavajuce pocela ova sezona, a sad opet Mercedes svejtlosne godine ispred svih meh..

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Sad postaje dosadno, nakon sporog starta opet su najbolji. 

Šteta samo što u Mercedesu imaju timske odredbe pa nema borbe između vozača. Hamilton i nije baš toliko bolji od Bottasa. Uskrstili su nas prave borbe između njih.

 

Potpuna dominacija Mercedesa, ne sviđa mi se ovo nikako. Užasan poraz Red Bulla i Ferrarija.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

I sad jos ode guma Kimiju pa jebo zivot :(

 

EDIT: I Vettelu pa jel moguce....

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2017 15:25 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

I sad jos ode guma Kimiju pa jebo zivot :(

 

EDIT: I Vettelu pa jel moguce....

 Dešava se kad prerano mijenjaš gume.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
dad0r kaže...

I sad jos ode guma Kimiju pa jebo zivot :(

 

EDIT: I Vettelu pa jel moguce....

 Dešava se kad prerano mijenjaš gume.

 

Naravno ali o tome bi se dalo diskutirati pa da bas na oba dva bolida u 3pm.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Krive gume u kvalifikacijama, trebali su napraviti isto što i Bottas, samo tako bi se mogli borit za prvo mjesto.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.7.2017 15:32 (x18x05x).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bez obzira na gume, Ferrari je očito iza Mercedesa, kao da polako gube utrku s nadogradnjama. Bottas je dokaz tome. Ako kroz ljetnu stanku ozbiljno ne stisnu, njih će stisnuti RBR.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Jep, mislim da nema niko šanse sad da zaustavi Mercedes. Mada nije ni realno da će RB da se bori za drugo mjesto, sad ide Mađarska koji bi zbog konfiguracije staze trebala odgovarat Ferrariju.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A Honda mora shvatiti da nije Onda, to jest da više nisu zlatne godine iz 80-ih/ranih 90-ih. Ovo nikako nema opravdanja. Neka prihvate vanjsku suradnju/premjeste dio razvoja u europu ili nešto. Da barem motor drži cijeli race weekend. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...

A Honda mora shvatiti da nije Onda, to jest da više nisu zlatne godine iz 80-ih/ranih 90-ih. Ovo nikako nema opravdanja. Neka prihvate vanjsku suradnju/premjeste dio razvoja u europu ili nešto. Da barem motor drži cijeli race weekend. 

 Samo ću reći sramota. Šteta što Alonsu godine prolaze u takvoj momčadi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Od sutra Vettel u malu školu za pravodobni start utrke. Možda do Mađarske i nešto nauči. Koji mu je to već put da kasni kod starta? Sramota, a žali se na sve druge.

Plehani vikleri
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

pratim tekstualni prijenos /sjetio sam se 2 kruga prije kraja JEEEEEEE/ i gledam katastrofa za ferrari...gasim...

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Jura iz druge galaksije kaže...

Od sutra Vettel u malu školu za pravodobni start utrke. Možda do Mađarske i nešto nauči. Koji mu je to već put da kasni kod starta? Sramota, a žali se na sve druge.

 Startao je on u isto vrijeme kad ostali, problem je sto su mu se kocnice zapalile, sto je uzrokovalo povećanje pritiska u gumama, sto znaci manja gazna površina, a manja gazna površina znači manje gripa...

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ja111 kaže...
 Startao je on ...

 

A prije tjedan dana? Što mu se tada zapalilo. Ili možda oladilo. Ima jedna izreka: Tko hoće, nađe način, tko neće, nađe izgovor.

Plehani vikleri
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zanima me da je Verstappen izgurao Vettela, kao što je Vettel Verstapena, bi li plakao sucima, ili krenuo ga udarati autom?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 Pa i je ga izgurao odma zavoj poslje tog gdje je Verstapen izguran pa nije plakao, dakle imaš svoj odgovor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 9:59 (itomic009).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Jura iz druge galaksije kaže...
ja111 kaže...
 Startao je on ...

 

A prije tjedan dana? Što mu se tada zapalilo. Ili možda oladilo. Ima jedna izreka: Tko hoće, nađe način, tko neće, nađe izgovor.

 Lol? Pa prošli tjedan je isto startao kao i ostatak grida

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Iako nisam fan Vettela, ona borba s Maxom je bila super. Nisu oni nikoga izgurali u klasičnom smislu, jednostavno im nisu ostavili prostora da prođu, i obojica bi ostali na stazi, a da su malo pustili gas. I drago mi je da Vettel nije plakao odmah preko radija, iako sam to očekivao iste sekunde. Dosta više s tim da svako postavljanje odmah kazna. Dajte ljudima da se utrkuju. Bolje mi je bilo gledati tu borbu, nego da je recimo max popustio sljedeći zavoj, kazna Vettelu, i opet isti rezultat samo borba rješena za sudačkim stolom, a me na stazi. Sviđa mi se ova nova politika sa što manje intervencije sudaca. Hoćemo malo zabave, krš i lom, pa sjetite se samo Bakua.
BTW moj McLaren opet "u ništa". Nadam se da će barem poslušati Alonsa i odlučiti u sljedećih 10ak dana što sljedeće sezone, Honda ili nešto drugo.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Halo će od iduće sezone "krasiti" sve bolide na gridu...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lovac kaže...

Halo će od iduće sezone "krasiti" sve bolide na gridu...

 Pa ovo će najviše smetati vozačima.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zamisli da neki komadić leti malo pokraj glave vozača, pa se od halo-a odbije ravno u vizir...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

bolid naopacke + vatra = rostilj...

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

izgleda da su danasnji svi vozaci obicne pi**e , jer da nisu lagano bi bojkotirali sezonu, pa da vidimo

15 godina
offline
Upit o korištenju vikend ulaznica?

Ovaj vikend idem na trku u Mađarsku, imam ulaznice za cijeli vikend.

Zanima me može li sa istom vikend ulaznicom jedna osoba ići na kvalifikacije a druga osoba na utrku? Ima li netko iskustva po tom pitanju?

 

Na ulaznicama nigdje nije označeno neko ime i prezime ili neki drugi podaci o vlasniku ulaznice.

 

 

I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannh&am
14 godina
neaktivan
offline
Re: Upit o korištenju vikend ulaznica?
Bladepu kaže...

Ovaj vikend idem na trku u Mađarsku, imam ulaznice za cijeli vikend.

Zanima me može li sa istom vikend ulaznicom jedna osoba ići na kvalifikacije a druga osoba na utrku? Ima li netko iskustva po tom pitanju?

 

Na ulaznicama nigdje nije označeno neko ime i prezime ili neki drugi podaci o vlasniku ulaznice.

 

 

 U Austriji s time nije bilo nikakvih problema, a da li je u Mađarskoj isto...ne znam.

Ali uvijek ih možeš zvat i pitat...

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sezona 2007. all over again. Robi legenda...

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

"Sauber će nakon prekida dogovorene suradnje s Hondom iduće godine nastaviti koristiti Ferrarijeve motore, ali najnovije specifikacije, za razliku od 2017."

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice