Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 393.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja bi stavio Olića u špicu pa da ih tjera da sami sebi zabijaju, vec je pokazao da to može 

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Ja bi stavio Olića u špicu pa da ih tjera da sami sebi zabijaju, vec je pokazao da to može 

 

u paru sa Šukerom, ne može bolje

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
I Joea u blizini da skida ove što žele na našu polovicu.
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

I Ivicu Mornara da fula mrtvu šansu u zadnjem napadu na utakmici kod rezultata 2:2 

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
notloB kaže...

Ja bih perišića stavio na špicu i uopće ga ne bih trošio na šprintove po strani, nek terorizira silvu i marquinhosa a na krilo mjesto njega oršića, ukoliko nije dobro uvijek možeš izvaditi oršu i perišića staviti pa skoro bilo kamo on je polivalentan igrač.

 Jedno vrijeme je to pokušavao u Conte-ovom Interu, ali nije se pokazalo uspješno.

Perišić je najopasniji kada igra lijevo krilo i tu treba ostati. 

Ostaje vječno pitanje tko da igra devetku: Budimir je najbolji obrambeno, Petković je najbolji ako ćemo preskakati igru, a Livaja ako imamo posjed. Realno nitko nije top klasa.

Dakle, Budimir ili Petković.

Oršić nije nivo za prvi sastav, ali vrlo koristan kao zamjena kada se umori Perišić. Discipliniran, igra obranu, dobar za kontre.

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
C64 kaže...

 Jedno vrijeme je to pokušavao u Conte-ovom Interu, ali nije se pokazalo uspješno.

Perišić je najopasniji kada igra lijevo krilo i tu treba ostati. 

Ostaje vječno pitanje tko da igra devetku: Budimir je najbolji obrambeno, Petković je najbolji ako ćemo preskakati igru, a Livaja ako imamo posjed. Realno nitko nije top klasa.

Dakle, Budimir ili Petković.

Oršić nije nivo za prvi sastav, ali vrlo koristan kao zamjena kada se umori Perišić. Discipliniran, igra obranu, dobar za kontre.

 Nitko (ili Budimir, što dođe na isto s obzirom da mu ne bi dao da centar prijeđe). Petković nije najbolji ako ćemo preskakati igru jer traži barem još jednog-dva igrača u završnici. Livaja je kao igrač koji će primiti dugu loptu i dati gol puno bolja opcija. Ali obrambeno je nula tako da njegov ulazak očekujem zadnjih 10 minuta ako budemo gol zaostatka. dok god bude neriješeno igrat ćemo bunker.

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

I Ivicu Mornara da fula mrtvu šansu u zadnjem napadu na utakmici kod rezultata 2:2 

 

evo imam PTSP od te scene, euro 2004. u Portugalu, sam kraj utakmice protiv Francuske, i idiot sa 5 metara promaši cijeli gol. kakav panj od napadača

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...
ibme74 kaže...

I Ivicu Mornara da fula mrtvu šansu u zadnjem napadu na utakmici kod rezultata 2:2 

 

evo imam PTSP od te scene, euro 2004. u Portugalu, sam kraj utakmice protiv Francuske, i idiot sa 5 metara promaši cijeli gol. kakav panj od napadača

 

Nisam mu to ni dan danas oprostio 

Prvo francuzi izjednace golom gdje je Trezeguet rukom zaštopao loptu i onda ovaj fula cijeli gol nakon što je Olić u maniri Rivalda izdriblao sve na krilu i servirao mu loptu pred gol 

15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Sve igrače u napad nek njihovi budu stalno u offside.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2022 14:13 (dery).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...
Cansee kaže...
ibme74 kaže...

I Ivicu Mornara da fula mrtvu šansu u zadnjem napadu na utakmici kod rezultata 2:2 

 

evo imam PTSP od te scene, euro 2004. u Portugalu, sam kraj utakmice protiv Francuske, i idiot sa 5 metara promaši cijeli gol. kakav panj od napadača

 

Nisam mu to ni dan danas oprostio 

Prvo francuzi izjednace golom gdje je Trezeguet rukom zaštopao loptu i onda ovaj fula cijeli gol nakon što je Olić u maniri Rivalda izdriblao sve na krilu i servirao mu loptu pred gol 

 

najgore je to što smo mogli pobijediti "moćnu" Francusku usprkos tome što smo primili potpuno neregularan gol, al eto jebeni Mornar

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...
ibme74 kaže...
Cansee kaže...
ibme74 kaže...

I Ivicu Mornara da fula mrtvu šansu u zadnjem napadu na utakmici kod rezultata 2:2 

 

evo imam PTSP od te scene, euro 2004. u Portugalu, sam kraj utakmice protiv Francuske, i idiot sa 5 metara promaši cijeli gol. kakav panj od napadača

 

Nisam mu to ni dan danas oprostio 

Prvo francuzi izjednace golom gdje je Trezeguet rukom zaštopao loptu i onda ovaj fula cijeli gol nakon što je Olić u maniri Rivalda izdriblao sve na krilu i servirao mu loptu pred gol 

 

najgore je to što smo mogli pobijediti "moćnu" Francusku usprkos tome što smo primili potpuno neregularan gol, al eto jebeni Mornar

 jeste sebični, pa čovjek je pazio na svoje i tuđa srca, da ne puknu 

 

Posljednju minutu pamtit ćeš cijelog života. Bez obzira na promašaj s tri metra, kako si uspio na mjestu prevariti svog čuvara?

– To komentiraju svi u Portugalu. Kažu mi: “Moka, da si zabio gol, to bi bio potez prvenstva, pa ti si u punom sprintu primio loptu koja je bila brza i nije išla po podu.” Uspio sam je zaustaviti, bio sam u padu, francuski igrač me malo držao za majicu, lopta je odskočila i želio sam je zabiti u prve rašlje, poviše glave Fabiena Bartheza. Sve sam napravio savršeno i nisam mogao vjerovati da je otišla 10 centimetara iznad prečke. Kako je lopta odlazila iznad prečke, tako sam ja osjećao da mi se srce gasi. A tko zna, možda i bolje da nije ušla, tada bi mi srce stalo od sreće. Meni, navijačima, gledateljima pred TV prijamnicima, mome ocu, kumu i najboljem prijatelju Hariju, mislim da bi im svima srce puklo od sreće. Pa i igrači mi kažu: “Moka, bolje da nisi zabio gol, tebi bi srce puklo, a onda bi nama puklo zbog tebe.”

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2022 14:56 (picajzla0707).
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja još imam more od taktičkih bisera "Stjepan Tomas u napadu"...

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

Nikada dosta Dinamovaca u nacionalnoj kategoriji.

Naime, pa naši Dinamovci igraju evropske tekme svake godine, te se konstatno tuku 

za razvikanim momčadima od sebe i trpe teror ne fer plej suđenja kontra sebe.

 

dzg
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Haj naletite šta je...

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

FIFA Live Ranking, opet smo u top10 na svijetu 

 

 

2 godine
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nije im baš nešto ranking lista.

 

Italija koja se nije plasirala na SP izgubi samo 2.59 bodova, dočim Španjolska koja je bila, sad na SP dobije minus 27.9

Dakle, da se Španjolska nije kvalificirala na SP dobila bi puno manje negativnih bodova, isto kao i Belgija koja da se nije kvalificirala, sad bi bila prije Argentine odn. bila bi na drugom mjestu.

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Zaporožac kaže...

Nije im baš nešto ranking lista.

 

Italija koja se nije plasirala na SP izgubi samo 2.59 bodova, dočim Španjolska koja je bila, sad na SP dobije minus 27.9

Dakle, da se Španjolska nije kvalificirala na SP dobila bi puno manje negativnih bodova, isto kao i Belgija koja da se nije kvalificirala, sad bi bila prije Argentine odn. bila bi na drugom mjestu.

 

Ovo je live tablica i te bodove sto vidis su zbog pobjeda/remija/poraza na ovim utakmicama. Španjoska se i nije baš nakupila nešto bodovo pošto iz 4 utakmice na SP ima 1 pobjedu, 1 remi i 2 poraza. 

Italija stoji još uvijek solidno jer su skupili dosta bodova na EP prije godinu dana i iako nisu briljirali u kvalama su opet skupili bodova.

Tablica je zbroj bodova za pobjede/remije (ovisno o važnosti utakmica) unazad 5 godina, ne samo trenutna situacija.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Brazil je bolji od nas i ne leži nam

U tri službene utakmice imamo tri poraza. Jedino smo u jednoj prijateljskoj utakmici odigrali nerješeno.

Ali ima jedan statistički podatak koji budi nadu: već smo ove godine u ligi naciji igrali protiv jedne takve reprezentacije, koja nam ne leži i pobjedili 1:0 (Francuska)

Ajmo ponoviti Francusku

Hrvatska:Brazil 1:0

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2022 13:21 (C64).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
C64 kaže...

Brazil je bolji od nas i ne leži nam

U tri službene utakmice imamo tri poraza. Jedino smo u jednoj prijateljskoj utakmici odigrali nerješeno.

Ali ima jedan statistički podatak koji budi nadu: već smo ove godine u ligi naciji igrali protiv jedne takve reprezentacije, koja nam ne leži i pobjedili 1:0 (Francuska)

Ajmo ponoviti Francusku

Hrvatska:Brazil 1:0

 

Boga pitaj šta bi bilo 2014. da nije bilo Nishimure.

Nije dao crveni Neymaru kod 0:1 kad je laktom opalio Modrića.

Nepostojeći penal za 1:1.

Nedosuđeni čisti faul nad Rakitića iz kojeg je došla kontra za 3:1.

 

Ja se samo nadam da ćemo mi odigrati najbolju utakmicu na turniru dns a da će oni izaći bahato jer tko je ta mala Hrvatska.

A osobno se opet više bojim sudaca nego brazilaca, pogledaj kakav su im opet penal sudili protiv Koreje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2022 14:08 (ibme74).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Nismo mi za bacit..tako da ne mislim da ce nas Brazil podcijenit..u svjetskim okvirima samo vec godinama u top 10-15 ekipa svijeta..proslogodisnji finalisti..finale four lige nacija..tako da..nadam se da cemo opravdat sve to i osvjetlit obraz starog kontinenta!!
AUDIOFIL
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Iskreno bolje igraju nego sam ocekivao, nije to sad bajna igra ali smo ugusili onu brazilsku leprsavost u igri.

Ne znam za vas ali po meni je ono na Juranović bilo za crveni, bilo bi zanimljivo vidjeti sto bi dosudio da je recimo Juranovic tako kopackom usao u lice onom padavicaru Neymaru.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2022 16:48 (ibme74).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Igramo bolje od brazila. Jako dobro stojimo na terenu. Brozovic puno griješi i opet nam je napad dosta loš. Fali nam netko u završnici. Kramaric nevidljiv.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Da, svi smo u sobi za sastanke rekli da je to crveni. Čudi me što nije bilo VARa.
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Po meni je to klasična opasna igra. Crveni bi bio prestrog.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
silvio3105 kaže...
Da, svi smo u sobi za sastanke rekli da je to crveni. Čudi me što nije bilo VARa.

 

Bio bi VAR da je situacija obratna.

4 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ovo sve ponovno smrdi na penale.

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ma nek bude i dvije serije penala samo da mi na kraju prodemo

4 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ako ponovno prodemo na penale, sljedeca ekipa ce trenirat samo penale :D

10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

Dinamovog napadača i  igrača, Brunu Petković moraju čuvati tri Brazilca.

Opasni su Dinamovci!!

dzg
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice