Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 391.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Oršić, Majer bi morali više igrati, sučić isto na klupi. Šteta što to Dalić ne vidi. Što reći, u 8 najboljih smo, to je najbitnije... Ali Dalić mora biti hrabriji, uvoditi mlade igrače, ovako prolazimo na neku ludu sreću, i odličnog Livakovića. Prvo poluvrijeme Lovren katastrofa, ostatak tekme među boljima. Drago mi je da me razuvjerio, jer sam prizivao Šutala 

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Prošli grupu kao 2018.

Izbjegli Španjolce kao 2018.

Odigrali 1:1 nakon što smo gubili 0:1 i prošli na penale u 1/4 finale kao 2018.

 

Idemo do finala? 

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Prošli grupu kao 2018.

Izbjegli Španjolce kao 2018.

Odigrali 1:1 nakon što smo gubili 0:1 i prošli na penale u 1/4 finale kao 2018.

 

Idemo do finala? 

 A još je i Francuska u suprotnom djelu ždrijeba .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
silvio3105 kaže...
Zato Livaja igra u Ajduka. Kao da je prek kurca pucao

 Pa zabijao je Chelsiju i Totenhemu, pa ga eto igra. Dalić je kreten kojeg spašavaju Dinamovci (boli me k za politiku, činjenica). Kad s jedne strane imaš igrače koji igraju Europsku ligu, a s druge strane pritisak ulice, a ti podilaziš ulici. 

مرګ ژوبله
6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Pašalić, Budimir. Juranović. Opet Kovačić mlak. Luka je jako umoran, sve greške, a bilo ih je more, su jer je u godinama. U realu se štedi jer ima vraški brze i inteligentne suigrače. Kad bi barem nekako mogao Dalić uvest Oršića, Sučića, malo više Majera... Oršić sa Petkovićem jer se savršeno razumiju, a iako je Mislav jako ograničen, ima dobru kontru, kontrolu lopte i završnicu, a repka sad igra tako nekako.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
9 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Vidi se umor kod glavnih igrača , pogotovo kod tria u veznom redu. Nadam se da će Sosa biti spreman jer je Robero Carlos za Barišića. I Budimir slab također, bojim se da nije dovoljno dobar za ovu razinu. Gvardiol opet odličan, što više nikog ne čudi. Osporavani Livaković igrač utakmice. Nadam se jedino da će Oršić dobiti više minuta jer mi nemamo pravo krilo osim Perišića.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Nadam se Korejcima.
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Oršić lijevo, perišić desno. Napadača nemam pojma koga, svi su jednako loši :D

10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

šteta kaj se Dalić toliko boji uvest ove mlađe... riješili bi ih još u prvom poluvremenu, a ako ne bi išlo - lako uvede iskusnije, ali na vrijeme...

 

ajmo Koreja! :)

10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svaka čast Daliću što je napravio dobru kemiju u momčadi, ali on je jedan veliki srećković... Za izmjene kao da mu je uzor Ante Čačić... Igrači mu umiru na terenu, a on se boji mijenjat...

Realno, Modrić danas nije bio dobar i imao je dosta grešaka, a te greške su ponajviše posljedica umora, sigurno nije odjednom postao loš. Mislim da je danas Dalić bez problema mogao Modrića izvaditi oko 65 minute i dat priliku Sučiću. Treba imati više odlučnosti i povjerenja u mlađe igrače. Pedri i Gavi su mlađi od Sučića i igraju u prvih 11 Španjolske, Bellingham je također mlađi i igra u prvih 11 Engleske, a Sučić još nije dobio niti minutu na ovom prvenstvu. Ostale zamjene bi isto mogao malo ranije napraviti, bez obzira za koga se odluči: Majer, Oršić, Pašalić, Vlašić ili netko peti.
Teško ćemo otići do kraja ako cijelo vrijeme bude igrala ista ekipa jer je umor itekako primjetan. Nekad treba biti odlučan i riskirati, a i treba imati muda izvaditi Modrića relativno rano.

Al dobro, bitno da smo na kraju prošli. Pohvale svim igračima na borbenosti i što su se vratili u drugom poluvremenu. Još da večeras Heung-min Son riješi Brazil i milina :D 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2022 19:59 (veseli777).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Još sam pod dojmom, ne prolaza nego igre koja je katastrofa. Bitno da se prošlo ali ovo liči na ništa. Sredina odsječena/umorna, Modrić indisponiran, izgubio hrpu lopti. Na Brozu se vidi da je bio dugo izvan stroja a Kovačić standardno, nit smrdi ni miriše. Špice ne postoje, napad je samo daj Perišiću pa što bude. Mogli bi lagano i s lažnom devetkom igrati, bilo bi korisnije od ove jalovosti, moguće da sam danas dobio rak očiju. Opet se čeka na izmjene kasno i ne vjeruje mlađima. Očekivao sam danas puno više od igre pošto je osmina finala i jedna utakmica o kojoj ovisi sve ali srećom pa je ispalo dobro a sad Brazil ili Koreja? Brazil bude prošao 99% a ako ćemo igrati i malo ko danas do poluvremena se možemo pakirati doma. Danas se sve svelo na penale gdje je iskočio još jedan junak, Livakoviću kapa do poda kako je pročitao penale.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kako se cini igramo sa Brazilom,vec vode 2:0

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
MEGATAMA kaže...

Kako se cini igramo sa Brazilom,vec vode 2:0

 Ajmo ima šanse kad su Saudici dobili

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Da, da imaju Korejci šanse

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
4 godine
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
MEGATAMA kaže...

Kako se cini igramo sa Brazilom,vec vode 2:0

 3-0... Biti će to trpanje.

 

6 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Richarlison se igra. Opet.  Uff...

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
NoDe31 kaže...
MEGATAMA kaže...

Kako se cini igramo sa Brazilom,vec vode 2:0

 3-0... Biti će to trpanje.

 

Koma za nas.....

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Bio sam u ekstazi sa našom pobjedom, no nekako me prošlo kad sam vidio sada već 4. gol brazila 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ak ništa drugo barem ćemo gledat brazilke na tribinama 😁
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

 

Ah, luda tekma, ali da nema Dinamovca, Dinamovog golmana Svetog Dominika u nogometnom smislu, ne bi bilo ni pobjede. Prolaza.

Čovječe, tri lopte na najvećoj nogometnoj smotri, skineš nogometni ninjama. To može samo majstor.

Mada je tekma sama po sebi mogla otići na ovu ili onu stranu kako su obje repke svojom igrom pokazale,

 

Da nije prvog golmama nogometnog građanskog kluba Dinama iz Zagreba, medijski razvikane zvijezde postale bi najveći tragičari u povijesti repke.

Ovo kaj je Liva obranio je pravo nogometno svjetsko čudo.

 

Tako rade najbolje na svijetu. Samo su to neki znali od samoga početka, a neki vjerovali u neke druge igrače. 

Neki o repki i nogometu u RH pišu loše, al' svojom igrom danas i najveći kritčari nam odaju priznanje.

 

Slavite ljudi. Svi!! Bez razlike!!

 

dzg
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PzKpfw kaže...

 

 

Ah, luda tekma, ali da nema Dinamovca, Dinamovog golmana Svetog Dominika u nogometnom smislu, ne bi bilo ni pobjede. Prolaza.

Čovječe, tri lopte na najvećoj nogometnoj smotri, skineš nogometni ninjama. To može samo majstor.

Mada je tekma sama po sebi mogla otići na ovu ili onu stranu kako su obje repke svojom igrom pokazale,

 

Da nije prvog golmama nogometnog građanskog kluba Dinama iz Zagreba, medijski razvikane zvijezde postale bi najveći tragičari u povijesti repke.

Ovo kaj je Liva obranio je pravo nogometno svjetsko čudo.

 

Tako rade najbolje na svijetu. Samo su to neki znali od samoga početka, a neki vjerovali u neke druge igrače. 

Neki o repki i nogometu u RH pišu loše, al' svojom igrom danas i najveći kritčari nam odaju priznanje.

 

Slavite ljudi. Svi!! Bez razlike!!

 

 Volim kad nakenjas da nije bitno iz kojeg je kluba tko. Ali si prvi kad treba spomenut ko je iz Dinama. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

 

@SimeKZ

 

Frendač, nema potrebe za nikakvim podjelama. Ne želim nikakvo neprijateljstvo sa bilo kime.

Tako misle i ljudi i iz Dinama. Mnogo je to puta naglašavano sa njihove strane.

 

Ta, kao Dinamovac želim da mi u klubu igraju najbolji mogući igrači bez obzira od kuda dolazili.

 

Samo kada vidim poznata lica iz Dinama u repki, srce mi zaigra.

Ta, prije Live bio je Suba.  Ovo je pobjeda momčadi, stručnog štaba i svih ljudi iz Saveza. 

Svi zajedno okupljeni oko jedne vatre. Sve za bolje sutra našeg nogometa.

 

Da napišem recimo da je netko iz nekog drugoga kluba za kojeg ne navijam, to bi izgledalo kao prozivanje.

Ta, najbolji tenisač sa naših prostora kojeg svi volimo, doživljamo kao našega. 

 

Svaki igrač koji igra recimo u mojem klubu, koji je Dinamo, za mene je moj. Kao i u repki. Kao i muzici.

A, sve druge poštujem.

 

Nema mojih i njihovih, nego samo dobrih i loših ljudi. To je jedina podjela koje se držim.

dzg
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
SimeKZ kaže...
PzKpfw kaže...

 

 

Ah, luda tekma, ali da nema Dinamovca, Dinamovog golmana Svetog Dominika u nogometnom smislu, ne bi bilo ni pobjede. Prolaza.

Čovječe, tri lopte na najvećoj nogometnoj smotri, skineš nogometni ninjama. To može samo majstor.

Mada je tekma sama po sebi mogla otići na ovu ili onu stranu kako su obje repke svojom igrom pokazale,

 

Da nije prvog golmama nogometnog građanskog kluba Dinama iz Zagreba, medijski razvikane zvijezde postale bi najveći tragičari u povijesti repke.

Ovo kaj je Liva obranio je pravo nogometno svjetsko čudo.

 

Tako rade najbolje na svijetu. Samo su to neki znali od samoga početka, a neki vjerovali u neke druge igrače. 

Neki o repki i nogometu u RH pišu loše, al' svojom igrom danas i najveći kritčari nam odaju priznanje.

 

Slavite ljudi. Svi!! Bez razlike!!

 

 Volim kad nakenjas da nije bitno iz kojeg je kluba tko. Ali si prvi kad treba spomenut ko je iz Dinama. 

 On trolla i to je svima odavno vec jasno.

Hebe ga nas najbolji igrac Ivan Perisic,koji je eto-Hajdukovac,pa ga ne hvali.

Ne zeli nikoga uvrediti,ali non-stop "prca" omalozava Livaju.Strasno je to da kada mu se covjek usprotivi,dobije karton....ma nema veze.

Svaka cast deckima na uspjehu!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

u top 8 smo na svijetu, ogroman uspjeh u svakom slučaju, u društvu smo Nizozemske, Argentine, Engleske, Francuske, Brazila i najvjerojatnije Španjolske i Portugala - kažem najvjerojatnije, može to svakako završiti.

 

Jako sam sretan što naši mediji (i analitičari) nisu napali Livakovića poslije Belgije, jer je tamo stvarno bio nesiguran i vjerojatno bi ga ubilo u pojam da ga se napalo. Jučer je čovjek spasio stvar. Puno je lakše pucati penal kad je tvoj golman obranio njihov.

 

Dalića neizmjerno cijenim, ali sve utakmice igra previše ziheraški. Kužim da čuvaš bod protiv Belgije, ali objektivno smo bolji od Japana i trebali smo to srediti u 90 minuta. 

 

Jasno mi je da je ekipa otišla na prventsvo s očekivanjima i određenim teretom zbog 2018. i također mi je jasno da su stalno u tom grču i pritisku da moraju opravdati taj prošli rezultat. Iskreno bojao sam se nekog debakla u grupi, jer često se dogodi da ekipa koja je prošlo prvenstvo ostvarila dobar rezultat zasere i ispadne u grupi. Potajno sam se nadao  da će se to dogoditi Francuzima, jer su u zadnjih 20 godina svi prvaci osim Brazila ispali u grupi na sljedećem svjetskom. 

 

Razloga za strah više nema, došao si u top 8, igraš protiv Brazila koji je glavni favorit za osvajanje, znači treba ići i uživati u nogometu i utakmici, boriti se pa šta bude.

 

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...

 

 

Dalića neizmjerno cijenim, ali sve utakmice igra previše ziheraški. Kužim da čuvaš bod protiv Belgije, ali objektivno smo bolji od Japana i trebali smo to srediti u 90 minuta. 

 

 

 

Po meni on sinoć nije uradio ništa krivo izuzev što prije ne mjenja i ne daje više šanse mlađima jer kad god uđu vidi se volja i zalaganje.

Uveo je Petkovića da kupi visoke lopte protiv malih japanaca i daje na krila za Perišića i Kramarića, Barišić uveden zbog nespremnog Sose.

Realno tu ništa drugo nije mogao uraditi, osobno bih možda uveo Oršića prije Pašalića kao zamjenu za Kramarića jer bilo je prostora za ono što on najbolje radi na krilu.

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Još sam pod dojmom, ne prolaza nego igre koja je katastrofa. Bitno da se prošlo ali ovo liči na ništa. Sredina odsječena/umorna, Modrić indisponiran, izgubio hrpu lopti. Na Brozu se vidi da je bio dugo izvan stroja a Kovačić standardno, nit smrdi ni miriše. Špice ne postoje, napad je samo daj Perišiću pa što bude. Mogli bi lagano i s lažnom devetkom igrati, bilo bi korisnije od ove jalovosti, moguće da sam danas dobio rak očiju. Opet se čeka na izmjene kasno i ne vjeruje mlađima. Očekivao sam danas puno više od igre pošto je osmina finala i jedna utakmica o kojoj ovisi sve ali srećom pa je ispalo dobro a sad Brazil ili Koreja? Brazil bude prošao 99% a ako ćemo igrati i malo ko danas do poluvremena se možemo pakirati doma. Danas se sve svelo na penale gdje je iskočio još jedan junak, Livakoviću kapa do poda kako je pročitao penale.

 Evo kod mene jucer nije bilo nikakve euforije nakon pobjede. Neznam jesam li ikad osjecao ovakvu ravnodusnost na utakmici reprezentacije. Vecina oko mene neka sreca, slavlje, govore razbit cemo Brazil, a ja se pitam je li itko od njih gleda nase utakmice. To je takvo mucenje, napucavanje bez ikakvog smisla, igra bez krila, a one kratke kornere da ne spominjem. I onda one klasicne "Biitno da smo prosli", "Ovo je ogroman uspjeh", "Tebe je reprezentacija razmazila". Ok proslo se, ali mi mozemo i moramo bolje. Mi jesmo mala zemlja, ali smo lagano postali nogometni gigant. I zbog toga kad jedva prodemo grupu, kad jedva prodemo Japan treba biti realan i reci da nesto tu ne stima. 

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jučer stvarno utakmica na granici gledljivog. Što se sastava tiče, ekipa koja je počela, iskreno tu ni ja ne bih ništa mijenjao, sve mi je bilo logično i imalo je smisla. Vezni red je malo podbacio i zato smo izgledali jako loše u prvo poluvremenu. Malo smo se sabrali i proigrali u drugom poluvremeno, ali onda na scenu stupa Dalić... 

 

Što reći sa njegovim prvim izmjenama? Igrali smo odlično drugo poluvrijeme dok nije uveo Pašalića i Budimira, ne znam koji je u tom trenutku bio beskorisniji. Igralo se kao da nitko ne zna igrati nogomet pa ajde idemo uvesti visoke igrače i nabacivati na njih. Ne znam jel' Dalić glup pa se nije sjetio provjeriti da Japan ima visoke stopere koji nisu 'metar pedeset' i da nećemo tek tako samo nabacivati i zabijati. Što reći na Pašalića, dečko je odličan igrač za određene sustave, ali luta u reprezentaciji i konstatno mu se traži mjesto i ne razumijem čemu to. Imamo idealnog Majera za tu desnu stranu koji može kreirati s te pozicije. Kramarić je već pokazao da je dobar na toj poziciji, a Perišiću je svejedno bio na lijevoj ili desnoj strani, pa zašto onda ne Perišić desno, a Oršić lijevo recimo? Sve opcije mi se čine bolje od Pašalića na desnom krilu. 

 

Od napadača iskreno mi se čini da nemamo niti jednog dobrog igrača. Ruku na srce Livaja nije dorastao izazovu i nije to svjetska kvaliteta. Petković jedan dan izgleda kao vrhunski napadač, drugi dan kao da je s marsa pao. Nije mi jasno kako je Budimir uopće dobio poziv za reprezentaciju... 

 

I kakva su to brljanja uvodiš Budimira pa ga onda vadiš van... Totalno je izgubio kompas Dalić jučer, ali eto imamo više sreće nego pameti i uvijek se nekako promigoljimo dalje.

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Igramo užasno. Igramo na sreću a to nam nece pomoći protiv Brazila. Uplasili smo se Japana, jedva da smo uputili udarac u okvir kao da Japanci imaju najbolju obranu na svijetu.
Protiv Belgije smo trebali izgubiti bar 3:0. Protiv Japana smo mogli lako izgubiti na penalima. Igramo na sigurno i ubijamo nogomet. Protiv Brazila isto ocekujem da cemo se uplasiti i igrati na penale. Mislim da ce nam brazil zabiti bar 2 gola dok cemo mi jedva uputiti udarac na gol.
Brazil predivno igra dok se mi vucemo na sreću.
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gogy7 kaže...
Igramo užasno. Igramo na sreću a to nam nece pomoći protiv Brazila. Uplasili smo se Japana, jedva da smo uputili udarac u okvir kao da Japanci imaju najbolju obranu na svijetu.
Protiv Belgije smo trebali izgubiti bar 3:0. Protiv Japana smo mogli lako izgubiti na penalima. Igramo na sigurno i ubijamo nogomet. Protiv Brazila isto ocekujem da cemo se uplasiti i igrati na penale. Mislim da ce nam brazil zabiti bar 2 gola dok cemo mi jedva uputiti udarac na gol.
Brazil predivno igra dok se mi vucemo na sreću.

 

pa onda navijaj za Brazil.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Nije ništa krivo rekao
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice